Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.103
Like
4.788
Πόντοι
456
:priest:Λοκατζης τζανκι στη διχάλα φόρτονοταν συνέχεια πάντως.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.278
Like
8.813
Πόντοι
2.356
Πάντως πετυχα το γυφτάκι που αναφέρθηκε. Ωραιο σώματακι και συμπαθητικο πρόσωπο. Μονίμως όμως με φόρμουλες η κολαν. Δεν σκάει ρε το μουνι της;; Σταματάω λέω πόσο με λέει 20. Η κλασσική μου ερώτηση.. Καποτες έχεις; όχι μου λέει τώρα βγηκα δεν κουβαλάω όταν πάω η έρχομαι από το σπίτι. Σαν να μου λέει δεν ξέρουν ότι πιατσαρω..... Ως συνηθως κουβαλάω πάντα μαζί μου αλλά δεν είχα. Ουτε καν λόγος να πει πάμε να πάρουμε. Καλα τπως δουλεύεις λέω τοτε; Ε μου λέει.. Καλυνυχτα λεω
Το γυφτάκι που βγαίνει και μέρα μεσημέρι η απόγευμα στην γωνια Αγ. Παρασκευής με προέκταση Γιαννιτσων.
Μεγάλο Τατουάζ στο αριστερό χέρι???
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
Η κατσαρίδα πάντως που λέτε είναι η γνωστή Μαρία από τα παλιά. Καθαρή και αρκετά καλή όσο τη θυμάμαι και δεν κυκλοφορεί πολλές ώρες. Γενικά όμως δεν έχει κάτι αξιόλογο και αν θα βγει θα βγει αργά το βράδυ
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
Sorry για τα bolt γράμματα κατά λάθος μπηκαν
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.278
Like
8.813
Πόντοι
2.356
Όχι δεν είναι αυτή. Αλλά άμα περάσεις θα την γνωρίσεις είναι η μόνη με μαύρο μακρύ κολαν
Ονομά γνωρίζουμε
Γιατί Εγώ Εχω πάρει ένα Καλό Αλλά όλο το αριστερό χέρι έχει Τατουάζ
Νομίζω Ντινα την λένε
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
870
Κριτικές
3
Like
631
Πόντοι
306
Σώπα ρε... και πάντα περιποιημένη φαίνεται αυτή τουλάχιστον στο ντύσιμο
Χθες μουβγαλε σαν ψαριλα μυρωδια. Και απο πισω που πηγα να την παρω μια μυρωδια...την εδιωξα. Ουτε καν ασχολιθηκα
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
870
Κριτικές
3
Like
631
Πόντοι
306
Πηρα σημερα Αννα 45αρα. Παμε αλανα. Ξεγυμνονετε και μου ηρθε μια μποχα! Καλα της λεω δεν πλενεσε;;και το μουνι της ψαριλα μυριζε. Προσοχη παιδια...την εδιωξα.
Τι να κανω Dewars!! Τοσες φορες την πηρα στο παρελθον. Χθες το κατι αλλο
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.092
Κριτικές
166
Like
26.879
Πόντοι
34.538
θα ειμαι θεσσ μερικες μερες... αξίζει η γύρα στις πιάτσες?
Αξιζει...οτι γουσταρεις εχει....πρεζουδες,απλυτες,βρωμομουνες,ξεπετες..
Διαλεγεις και παιρνεις..
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.247
Κριτικές
293
Like
9.832
Πόντοι
13.755
Απόψε μετά τις 00.00....30 βαθμοί ακατεβατοι στη Γιαννιτσών όση ώρα γυρνούσα :confused:

Γωνία 4αλλ δύο μαύρες...
Γωνία Χαλκίδος 2 μαύρες... Άννα περούκα με ένα φωσφοριζε πράσινο απόψε καθισμένη στο πεζούλι.
Δίπλα η χοντρή ξανθιά Βουλγάρα, νομίζω Έλενα που βγαίνει χρόνια στη Γιαννιτσών .
Γιαννιτσών Μαζαράκη γωνία μελαχρινή τρανς Βικτώρια και στην απέναντι γωνία πάλι δύο μαύρες στα όρια της κατάρρευσης...το Stilo έλλειπε απόψε

Απέναντι από Χλόης στη στάση η κκατσαρίδα με ένα ανοιχτόχρωμο φόρεμα, καλά λένε ότι επιβιώνουν σε όλες τις συνθήκες :grin:... και μαζί της αν δεν κάνω λάθος στο όνομα η Τζανικα που κάποιος έχει ανεβάσει και φωτογραφία της εδώ, μελαχρινή ομορφούλα με φουσκωτά χείλη.

Παραπάνω Γιαννιτσών γωνία Πειραιώς η Σόνια και μου ακόμα καθισμένες κάτω στο πεζοδρόμιο.
Παραπάνω δεξιά στο καφέ κλασσικά η Ντάνιελα...
Διχάλα μια μελαχρινή νεαρή με κοντό μαλλί,δε φαινόταν και πολύ χάλια... παραδίπλα ένα πρεζόνι πολύ χάλια είχε μάλιστα και κορδέλα στη γάμπα... τι είναι αυτό για να είναι έτοιμη η φλέβα??
Και παρακάτω η Ανιλια η ξανθιά όμορφη απόψε με το γνωστό σομον φόρεμα.

Μοναστηρίου μόνο η Σύλβια η ξανθιά απέναντι από eurobank.
Αλβανίδα απούσα αλλά στο πόστο της η τρανς Φιόνα ωραία απόψε στο κόκκινο φόρεμα της... απέναντι της τρεις γύφτισσες καθισμένες κάτω .
Και στρίβοντας στη Βουτύρα 2 γυφτοκρος στα αριστερά,η μια πρέπει να ήταν η Ζωή και η άλλη μια κούκλα αδύνατη και ψηλή που δε μπόρεσα να διακρίνω ποια είναι και αν την έχω ξαναδεί.Πολυ όμορφο πρόσωπο.

Παιδιά ποια μουνιλα και ποια κωλιλα...με τέτοιες συνθήκες και ψοφια γάτα θα μυρίσει σε λίγο.
Κατέβηκα μισό λεπτό στο περίπτερο και μου ήρθε ασφυξία να πούμε.. πως αντέχουν αυτές απορώ.
Μια σχεδόν άδεια Γιαννιτσών από αμάξια άλλα είχε υλικό αν και Κυριακή και περασμένη ώρα.
Στο τελευταίο πέρασμα πριν φύγω όλες οι μαυρούλες είχαν από ένα χαρτόνι στο χέρι και έκαναν αέρα στη μούρη τους.
Άμα δεν αντέχουν κι αυτές, καταλαβαίνετε
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.592
Like
5.211
Πόντοι
1.056
Απόψε μετά τις 00.00....30 βαθμοί ακατεβατοι στη Γιαννιτσών όση ώρα γυρνούσα :confused:

Γωνία 4αλλ δύο μαύρες...
Γωνία Χαλκίδος 2 μαύρες... Άννα περούκα με ένα φωσφοριζε πράσινο απόψε καθισμένη στο πεζούλι.
Δίπλα η χοντρή ξανθιά Βουλγάρα, νομίζω Έλενα που βγαίνει χρόνια στη Γιαννιτσών .
Γιαννιτσών Μαζαράκη γωνία μελαχρινή τρανς Βικτώρια και στην απέναντι γωνία πάλι δύο μαύρες στα όρια της κατάρρευσης...το Stilo έλλειπε απόψε

Απέναντι από Χλόης στη στάση η κκατσαρίδα με ένα ανοιχτόχρωμο φόρεμα, καλά λένε ότι επιβιώνουν σε όλες τις συνθήκες :grin:... και μαζί της αν δεν κάνω λάθος στο όνομα η Τζανικα που κάποιος έχει ανεβάσει και φωτογραφία της εδώ, μελαχρινή ομορφούλα με φουσκωτά χείλη.

Παραπάνω Γιαννιτσών γωνία Πειραιώς η Σόνια και μου ακόμα καθισμένες κάτω στο πεζοδρόμιο.
Παραπάνω δεξιά στο καφέ κλασσικά η Ντάνιελα...
Διχάλα μια μελαχρινή νεαρή με κοντό μαλλί,δε φαινόταν και πολύ χάλια... παραδίπλα ένα πρεζόνι πολύ χάλια είχε μάλιστα και κορδέλα στη γάμπα... τι είναι αυτό για να είναι έτοιμη η φλέβα??
Και παρακάτω η Ανιλια η ξανθιά όμορφη απόψε με το γνωστό σομον φόρεμα.

Μοναστηρίου μόνο η Σύλβια η ξανθιά απέναντι από eurobank.
Αλβανίδα απούσα αλλά στο πόστο της η τρανς Φιόνα ωραία απόψε στο κόκκινο φόρεμα της... απέναντι της τρεις γύφτισσες καθισμένες κάτω .
Και στρίβοντας στη Βουτύρα 2 γυφτοκρος στα αριστερά,η μια πρέπει να ήταν η Ζωή και η άλλη μια κούκλα αδύνατη και ψηλή που δε μπόρεσα να διακρίνω ποια είναι και αν την έχω ξαναδεί.Πολυ όμορφο πρόσωπο.

Παιδιά ποια μουνιλα και ποια κωλιλα...με τέτοιες συνθήκες και ψοφια γάτα θα μυρίσει σε λίγο.
Κατέβηκα μισό λεπτό στο περίπτερο και μου ήρθε ασφυξία να πούμε.. πως αντέχουν αυτές απορώ.
Μια σχεδόν άδεια Γιαννιτσών από αμάξια άλλα είχε υλικό αν και Κυριακή και περασμένη ώρα.
Στο τελευταίο πέρασμα πριν φύγω όλες οι μαυρούλες είχαν από ένα χαρτόνι στο χέρι και έκαναν αέρα στη μούρη τους.
Άμα δεν αντέχουν κι αυτές, καταλαβαίνετε


Η θεσσαλονικη το καλοκαίρι δεν παλεύετε... η ζέστη με την υγρασία κανουν την κατάσταση αποπνικτική!

Ειδικά αν δεν εχεις και κλιματιστικό... άστα να πάνε!
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
451
Like
1.238
Πόντοι
201
Οποιος περιμενει καλοκαιριατικα στην πιατσα τα κοριτσια να μυριζουν λεβαντα, πρεπει να ειναι μεγας μπουφος ...να το πω κομψα!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.278
Like
8.813
Πόντοι
2.356
Απέναντι από Χλόης στη στάση η κατσαρίδα καλά λένε ότι επιβιώνουν σε όλες τις συνθήκες :grin:...
Διχάλα ένα πρεζόνι πολύ χάλια είχε μάλιστα και κορδέλα στη γάμπα... τι είναι αυτό για να είναι έτοιμη η φλέβα??
όλες οι μαυρούλες είχαν από ένα χαρτόνι στο χέρι και έκαναν αέρα στη μούρη τους.
Άμα δεν αντέχουν κι αυτές, καταλαβαίνετε
Άπαιχτος στις περιγραφές όπως πάντα τσέκαρα τα μαργαριτάρια π άρεσαν Σε μένα
Το αδύνατο στην Σαπφούς γυφτάκι Καλό Αλλά βιαστικό ξεκινάει από 40 κ το πολύ να πέσει στα 30
Χάρλεμ γίναμε με τόσες μαύρες
 
Τελευταία τροποποίηση:

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
1
Like
531
Πόντοι
81
Άπαιχτος στις περιγραφές όπως πάντα τσέκαρα τα μαργαριτάρια π άρεσαν Σε μένα
Το αδύνατο στην Σαπφούς γυφτάκι Καλό Αλλά βιαστικό ξεκινάει από 40 κ το πολύ να πέσει στα 30
Χάρλεμ γίναμε με τόσες μαύρες
Μάπα τ γυφτάκι στη Σαπφούς…ξεπέτα κ σάπιο σώμα… άλλο τι φαίνεται κ άλλο τ είναι… η τσιμπουκοχειλου γύρισε;
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.592
Like
5.211
Πόντοι
1.056
Φαντάσου να είσαι με την άλλη στην καβατζα... και να βγει πίσω απο του θάμνους γυμνός φωνάζοντας "ΓΑΜΑΘ"

1721657559553.jpg
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
Μωλις γύρισα από μεσημεριανή τσάρκα. Καλή επιλογή για κάνα δυο γυρες παραπάνω γιατί εκεί που δεν κυκλοφοραγε τίποτα ξαφνικά εμφανίζεται μικρό ωραίο πιτσιρίκι με φορεματάκι ακριβώς στη διχάλα. Σταματάω και λέει 10 για πιπα και λέω να δοκιμάσω. Μπαίνει μέσα και συστήνεται ως Ιωάννα. Αρωματισμένη και χωρίς να φοράει τίποτα κάτω από το φόρεμα. Στενό ωραίο νινακι. Πολύ καλή για δεκάρικο και άδειασμα.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.368
Κριτικές
35
Like
5.035
Πόντοι
2.266
Μωλις γύρισα από μεσημεριανή τσάρκα. Καλή επιλογή για κάνα δυο γυρες παραπάνω γιατί εκεί που δεν κυκλοφοραγε τίποτα ξαφνικά εμφανίζεται μικρό ωραίο πιτσιρίκι με φορεματάκι ακριβώς στη διχάλα. Σταματάω και λέει 10 για πιπα και λέω να δοκιμάσω. Μπαίνει μέσα και συστήνεται ως Ιωάννα. Αρωματισμένη και χωρίς να φοράει τίποτα κάτω από το φόρεμα. Στενό ωραίο νινακι. Πολύ καλή για δεκάρικο και άδειασμα.
ξερεις οτι πιθανοτατα ηταν πρεζονι ετσι?
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
1
Like
531
Πόντοι
81
Μωλις γύρισα από μεσημεριανή τσάρκα. Καλή επιλογή για κάνα δυο γυρες παραπάνω γιατί εκεί που δεν κυκλοφοραγε τίποτα ξαφνικά εμφανίζεται μικρό ωραίο πιτσιρίκι με φορεματάκι ακριβώς στη διχάλα. Σταματάω και λέει 10 για πιπα και λέω να δοκιμάσω. Μπαίνει μέσα και συστήνεται ως Ιωάννα. Αρωματισμένη και χωρίς να φοράει τίποτα κάτω από το φόρεμα. Στενό ωραίο νινακι. Πολύ καλή για δεκάρικο και άδειασμα.
Ξέρεις ότι δε φορούσε βρακάκι κ έκατσε στο κάθισμα… λογικά και απεριποίητη.., είσαι για βιολογικο χτες… στη καλύτερη …
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom