Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.278
Like
8.813
Πόντοι
2.356
Η πριν το 4αλ η απέναντι… μαζί με τη χοντρή γυφτισα… θέλει προσοχή γτ κάτι έχει το κορίτσι και μάλλον δε την ενδιαφέρει… πολύ βρωμα κ έχει τρελό κωλο
Ναι κατάλαβα αυτή πρέπει να είναι αδερφή της βάσιας που ήταν πριν δύο τρία χρόνια πολύ καλό μωρό κρίμα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.490
Κριτικές
12
Like
3.441
Πόντοι
746
Μεσημεριατικη ενημερωση: Σονια κ Γυφτουλα φιλη της μαζι με το παληκαρι καφε σε γωνιακο μαγαζακι επι της Μοναστηριου!!!!
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.278
Like
8.813
Πόντοι
2.356
Μεσημεριατικη ενημερωση: Σονια κ Γυφτουλα φιλη της μαζι με το παληκαρι καφε σε γωνιακο μαγαζακι επι της Μοναστηριου!!!!
Είναι το καφεδάκι πριν πιάσουν Δουλειά
Ολη μέρα εκεί σκυλιά του πολέμου
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
370
Κριτικές
1
Like
531
Πόντοι
81
Ναι κατάλαβα αυτή πρέπει να είναι αδερφή της βάσιας που ήταν πριν δύο τρία χρόνια πολύ καλό μωρό κρίμα
Τρελό μωρό τρελό Κορμι αλλά επικίνδυνη η γκομενα… και μέσα στη καυλα της στιγμής θέλει πολύ προσοχή…γτ μ τη δουλειά που κάνει όλο κ κάποιος θα τη φάει… δυστυχως
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

Ntesal

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2024
Μηνύματα
17
Like
25
Πόντοι
0
Καλησπερα! Αυτη που λετε πριν το 4αλλ δεξια (κατευθυνση προς δυτικα) μια μελαχρινη με ολο κοντα-ξεκολε φορεματακια ποια ειναι τελικα; Θενξ
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.490
Κριτικές
12
Like
3.441
Πόντοι
746
Είναι το καφεδάκι πριν πιάσουν Δουλειά
Ολη μέρα εκεί σκυλιά του πολέμου
Εν τω μεταξυ μερα μου φανηκαν πιο ωραιες.....η επειδη ημουν στη δουλεια κ με τοση ζεστη...τις ειδα ετσι!!!
 

wolfgar

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2007
Μηνύματα
129
Like
260
Πόντοι
21
Πέρασμα χθες μέρα από πολύ καιρό κατά τη μια μετά τα μεσάνυχτα. Από ξεκίνημα Γιαννιτσών μέχρι και το φανάρι του one ήταν σαν το κοπα Άφρικα με εξαίρεση της μαμάς Σόνιας στο δεξί χέρι μετά το πόστο της σλβανιδας που χθες έλειπε. Μετά το φανάρι κι άλλες μαύρες και έπειτα η στιλο. Στον ΟΠΑΠ δύο τρανς γνωστές μπροστά από το μπαρ των χαρλεαδων η μία να πετάγεται κλασικά μπροστά σου. Στο στενό άλλη μια κοκκινομαλλα σε twingo με ωραία πόδια ανοιχτή πόρτα να δελεάσει. Μετά τη στιλο άλλες δύο μαύρες αντικρυστα. Μέχρι την διχάλα ερημεια. Ξαφνικά στη διχάλα λες και ήμουν στον ΟΚΑΝΑ. Τουλάχιστον έξι κορίτσια αλλά στα καλά χάλια αλλά λιγότερα να πιατσαρουν. Ανάμεσα τους και η Νταίζη που θα ήθελα να πάρω ξανά αλλά επειδή ήταν μέσα στο μελίσσι με τα πρεζόνια δεν σταμάτησα καν. Επιστροφή και μετά από κάνα δυο γυρες τα ίδια και τα ίδια στη μοναστηριού η Ρουμάνα που λέτε συμπεθέρα. Λίγο πιο μετά στο δεξί χέρι στη στάση μπροστά από το πλυντήριο μια ξανθιά μικροκαμωμένη κοντό αγορέ μαλλί. Ωραία γκόμενα. Σταμάτησα μου λέει είκοσι απευθείας. Πάμε σε μια καβαντζα λίγο πριν το one. Στο όρθιο ενώ σε ένα άλλο αμάξι στο βάθος κάποιος άλλος συνάδελφος εκτελούσε. Η τύπισσα όνομα Άννα από Βουλγαρία. 45 άρα πρόλαβε σε πέντε λεπτά να μου πει ότι έχει τέσσερα παιδιά άντρα στη Γερμανία την έχουν παρατημένη. Με γέμισε κομπλιμέντα και στο γαμησι στο όρθιο πρότεινε τρεις φορές να πάμε για ποτό. Πίπα στο όρθιο αυτή σε βαθύ κάθισμα. Γύρισμα και ξεγυμνωμα για πισωκολλητο ενώ ο τύπος πίσω γαζωνε. Κατάθεση στο όρθιο και με άγχος μην μας δει κανείς. Δικό μου θέμα βέβαια αυτό. Τίμιο εικοσαρικο για τα χοντρά ωραίο μουνι για την ηλικία της. Συγνώμη και για το σεντόνι. Αν την βρω ίσως την ξαναπάρω σίγουρα αν αλλάξει και καβαντζα.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
870
Κριτικές
3
Like
631
Πόντοι
306
Πηρα σημερα Αννα 45αρα. Παμε αλανα. Ξεγυμνονετε και μου ηρθε μια μποχα! Καλα της λεω δεν πλενεσε;;και το μουνι της ψαριλα μυριζε. Προσοχη παιδια...την εδιωξα.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
608
Πόντοι
81
Προσοχή σε όσους πέσουν στη Βουλγαρα στεφάνια πως τη λένε με τα ράστα με το ωραίο σώμα… πηγα να τη πάρω κ όταν στήθηκε βρώμησε ο τόπος ούτε εγώ ξέρω τι… την έδιωξα αηδίασα… ξενέρωσα τη ζωή μου… προσοχή γτ κάτι έχει κ το κορίτσι κ μάλλον δε την ενδιαφέρει…η απόλυτη ξενερα
Nαι την καριολα στεφανια(αδερφη της σοφιας που αραζε με την βασια τσατσα νταβας φαση) οντως ειναι βρωμιαρα και εγω την ειχα παρει πριν 1 μιση χρονο μολις πηγα να την καρφωσω μου ηρθε η μποχα εφαγε μπουλο..Επισης ειναι μαλακισμενο κωλοχαρακτηρας δεν ειναι καλη ειναι σκατοψυχη..Δεν νομιζω να εχει κατι απλυτη(μουνιλα σκατιλα καποτιλα) ειναι διοτι βρωμαει καιρο ετσι ετυχε και σε αλλους..Τ α εχουν πει και αλλοι νομιζω ο dewars η στεφανια κανει και ακα γαμησι τσιμπουκι 30 ευρω πριν κανα χρονο τωρα δεν ξερω..ΠΡΟΣΟΧΗ μαγκες..
 
Τελευταία τροποποίηση:

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
870
Κριτικές
3
Like
631
Πόντοι
306
Nαι την καριολα στεφανια(αδερφη της σοφιας που αραζε με την βασια τσατσα νταβας φαση) οντως ειναι βρωμιαρα και εγω την ειχα παρει πριν 1 μιση χρονο μολις πηγα να την καρφωσω μου ηρθε η μποχα εφαγε μπουλο..Επισης ειναι μαλακισμενο κωλοχαρακτηρας δεν ειναι καλη ειναι σκατοψυχη..Δεν νομιζω να εχει κατι απλυτη(μουνιλα σκατιλα καποτιλα) ειναι διοτι βρωμαει καιρο ετσι ετυχε και σε αλλους..Τ α εχουν πει και αλλοι νομιζω ο dewars η στεφανια κανει και ακα γαμησι τσιμπουκι 30 ευρω πριν κανα χρονο τωρα δεν ξερω..ΠΡΟΣΟΧΗ μαγκες..
Μποχα και η Αννα περουκα συν ψαριλα το μουνι της...
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.490
Κριτικές
12
Like
3.441
Πόντοι
746
Ειπα κ γω...περασε τοσος καιρος δεν θα αηδιασουμε λιγο;
 

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
334
Κριτικές
2
Like
64
Πόντοι
1
Η νταιζυ όντως για πρεζοκατσταση είναι καλή επιλογή εικοσάρικο. Επίσης στη διχάλα χτες απόγευμα πολυπρεζοκατασταση από Αθήνα. Πολλά χάλια από Σωκράτους ήρθαν για δουλειά Θεσσαλονίκη. Τίποτα το αξιόλογο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.248
Κριτικές
11
Like
18.459
Πόντοι
3.796
Nαι την καριολα στεφανια(αδερφη της σοφιας που αραζε με την βασια τσατσα νταβας φαση) οντως ειναι βρωμιαρα και εγω την ειχα παρει πριν 1 μιση χρονο μολις πηγα να την καρφωσω μου ηρθε η μποχα εφαγε μπουλο..Επισης ειναι μαλακισμενο κωλοχαρακτηρας δεν ειναι καλη ειναι σκατοψυχη..Δεν νομιζω να εχει κατι απλυτη(μουνιλα σκατιλα καποτιλα) ειναι διοτι βρωμαει καιρο ετσι ετυχε και σε αλλους..Τ α εχουν πει και αλλοι νομιζω ο dewars η στεφανια κανει και ακα γαμησι τσιμπουκι 30 ευρω πριν κανα χρονο τωρα δεν ξερω..ΠΡΟΣΟΧΗ μαγκες..
Τα έχουμε πει χίλιες φορές .
Το καλοκαίρι είναι δύσκολο ,πουτανα που στέκεται πολλές ώρες δεν είναι για φόρτωμα,άσε που πολλές δεν πλένονται ούτε από την προηγούμενη μέρα ,πάρε παράδειγμα συμπεθέρα.
Για ακαποτο δεν ανέφερα για αυτήν που λες .
Με αυτή την ζέστη μακριά από αυτές που είναι με τις ώρες στον δρόμο και από τις πρεζουδες .
Η καλύτερη επιλογή της εποχής είναι μόνο για τσιμπούκια ,εκτός άμα πετυχαίνεις κάποιες από τις καθαρές.
Για την Άννα την Βουλγάρα τα λέμε συνέχεια κατά καιρούς ,τίμιο 20ρικο αλλά μεγάλη σε ηλικία και άσχημη.
Σώμα έχει καλό αλλά αμα άρχισε να βρωμάει και αυτή που βγαίνει ένα 2ωρο τι να την κάνεις;
Γερμανοβουλγαρακι, τσιμπουκοχειλου και κτλ μην περιμένετε να εμφανιστούν για καλοκαίρι οπότε αν θέλει κάποιος να γαμησει και όχι να δώσει μόνο τσιμπούκι είναι προτιμότερο να πάρει επιλογές από αλβανίδα, Σία,Ντανιέλα ,Ανιλια ,Νταίζη μιλφ ,κατσαρίδα , που είναι πιο προσεγμένες με τον εαυτό τους και φρεσκαριζονται.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
608
Πόντοι
81
Τα έχουμε πει χίλιες φορές .
Το καλοκαίρι είναι δύσκολο ,πουτανα που στέκεται πολλές ώρες δεν είναι για φόρτωμα,άσε που πολλές δεν πλένονται ούτε από την προηγούμενη μέρα ,πάρε παράδειγμα συμπεθέρα.
Για ακαποτο δεν ανέφερα για αυτήν που λες .
Με αυτή την ζέστη μακριά από αυτές που είναι με τις ώρες στον δρόμο και από τις πρεζουδες .
Η καλύτερη επιλογή της εποχής είναι μόνο για τσιμπούκια ,εκτός άμα πετυχαίνεις κάποιες από τις καθαρές.
Για την Άννα την Βουλγάρα τα λέμε συνέχεια κατά καιρούς ,τίμιο 20ρικο αλλά μεγάλη σε ηλικία και άσχημη.
Σώμα έχει καλό αλλά αμα άρχισε να βρωμάει και αυτή που βγαίνει ένα 2ωρο τι να την κάνεις;
Γερμανοβουλγαρακι, τσιμπουκοχειλου και κτλ μην περιμένετε να εμφανιστούν για καλοκαίρι οπότε αν θέλει κάποιος να γαμησει και όχι να δώσει μόνο τσιμπούκι είναι προτιμότερο να πάρει επιλογές από αλβανίδα, Σία,Ντανιέλα ,Ανιλια ,Νταίζη μιλφ ,κατσαρίδα , που είναι πιο προσεγμένες με τον εαυτό τους και φρεσκαριζονται.
Έτσι όπως τα λες είναι..Ο alfie το έχει πει για την στεφάνια τώρα το θυμήθηκα και εγώ..
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
608
Πόντοι
81
Σώπα ρε... και πάντα περιποιημένη φαίνεται αυτή τουλάχιστον στο ντύσιμο
Όντως περιποιημένη στο ντύσιμο εγώ που την είχα πάρει πριν 2 με 3 χρόνια δεν μύριζε αλλά δεν ήταν καλοκαίρι αλλά για να το λένε οι μάγκες έτσι θα ναι..
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.103
Like
4.788
Πόντοι
456
Τα έχουμε πει χίλιες φορές .
Το καλοκαίρι είναι δύσκολο ,πουτανα που στέκεται πολλές ώρες δεν είναι για φόρτωμα,άσε που πολλές δεν πλένονται ούτε από την προηγούμενη μέρα ,πάρε παράδειγμα συμπεθέρα.
Για ακαποτο δεν ανέφερα για αυτήν που λες .
Με αυτή την ζέστη μακριά από αυτές που είναι με τις ώρες στον δρόμο και από τις πρεζουδες .
Η καλύτερη επιλογή της εποχής είναι μόνο για τσιμπούκια ,εκτός άμα πετυχαίνεις κάποιες από τις καθαρές.
Για την Άννα την Βουλγάρα τα λέμε συνέχεια κατά καιρούς ,τίμιο 20ρικο αλλά μεγάλη σε ηλικία και άσχημη.
Σώμα έχει καλό αλλά αμα άρχισε να βρωμάει και αυτή που βγαίνει ένα 2ωρο τι να την κάνεις;
Γερμανοβουλγαρακι, τσιμπουκοχειλου και κτλ μην περιμένετε να εμφανιστούν για καλοκαίρι οπότε αν θέλει κάποιος να γαμησει και όχι να δώσει μόνο τσιμπούκι είναι προτιμότερο να πάρει επιλογές από αλβανίδα, Σία,Ντανιέλα ,Ανιλια ,Νταίζη μιλφ ,κατσαρίδα , που είναι πιο προσεγμένες με τον εαυτό τους και φρεσκαριζονται.
Έτσι ακριβώς όπως τα λες. Οι μόνες που αξίζουν από πιάτσα αν κατεβαίνει κάποιος συχνά. Ολες οι άλλες μια φορά στο τόσο. Εκτος αν εμφανιστεί κανα ολοκαίνουριο (σπάνια).
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.103
Like
4.788
Πόντοι
456
Πάντως πετυχα το γυφτάκι που αναφέρθηκε. Ωραιο σώματακι και συμπαθητικο πρόσωπο. Μονίμως όμως με φόρμουλες η κολαν. Δεν σκάει ρε το μουνι της;; Σταματάω λέω πόσο με λέει 20. Η κλασσική μου ερώτηση.. Καποτες έχεις; όχι μου λέει τώρα βγηκα δεν κουβαλάω όταν πάω η έρχομαι από το σπίτι. Σαν να μου λέει δεν ξέρουν ότι πιατσαρω..... Ως συνηθως κουβαλάω πάντα μαζί μου αλλά δεν είχα. Ουτε καν λόγος να πει πάμε να πάρουμε. Καλα τπως δουλεύεις λέω τοτε; Ε μου λέει.. Καλυνυχτα λεω
Το γυφτάκι που βγαίνει και μέρα μεσημέρι η απόγευμα στην γωνια Αγ. Παρασκευής με προέκταση Γιαννιτσων.
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.103
Like
4.788
Πόντοι
456
Επίσης είδα κ το τζανκι στην Κωλλετη με Γιαννιτσων. Δεν θα πάρω. Δεν μπορώ να βλέπω τζανκι στις νταγκλες και σε φάση βαδίζω και παραμιλω. Αν ήταν φάση κατσαρίδας άνετα γτ εχει καλό σώματακι κ πρόσωπο αν ήταν νορμαλ.
Ρια εχθες πάλι στο πόστο της(Χαλκιδος) με καινούργιο οδηγό μέσα σε ένα μαύρο παλιό VW polo. Σκινη και πετιτ όπως πάντα. Αλλα 30 πολλά για πάρτι της, δεν ενεδωσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom