Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Χθες πέρασα κατά της 23:30 ψοφια πράγματα πολύ ασχήμια ρε παιδί μου.. Έδωσα μια πίπα σε στην ξανθιά στην διχαλα μπορώ να πω ότι ήταν πολύ μέτρια ευτυχώς έχει καλό κορμί και το έσωσε 15 κόμιστρο στα θετικά ότι δεν βιαζόταν να το τελειώσει..
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Χθεσινή βόλτα γύρω στις 10 το βράδυ , πέτυχα κατσαρίδα στη Γιαννιτσών να κόβει βόλτες , διχάλα 1 πρεζακι κοντό,μοναστηριού eurobank το ξανθό ξωτικό Σύλβια και απέναντι η Έλενα βρωμιαρα στο στενάκι.

Νταίζη συμπεθέρα προτιμώ εγώ γενικά απ' όλες , νομίζω είναι η λιγότερο βρωμιάρα απλά είναι σε μόνιμη σιγαση η τυπισσα.
Επίσης έχω να τη πετύχω καιρό κάτω , ξέρει κανένας τι φάση ;
Η Έλενα είναι η μελαχρινή που κάθεται με την Σύλβια κυρίως στην Eurobank ?Αν είναι αυτή είναι μεγάλη φόλα η συγκεκριμένη
 
  • Like
Αντιδράσεις: rage

Geko2

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2023
Μηνύματα
110
Like
228
Πόντοι
21
Γύρα μετά από πολύ καιρό!
Κατά τις 17:20 κατεύθυνση προς δυτικά, απόλυτη νεκρά,λογικό για την ώρα!
Μετά το ύψος της διχαλας στην αριστερή μεριά μια μαυρομαλλα με μαύρο φόρεμα ή παντελόνια με άσπρες πιτσιλιες παρκαρισμενη στο φτερό ενός αυτοκινήτου,τίποτα άλλο!
 

greco24

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2024
Μηνύματα
11
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα λοιπόν στη πιάτσα γίνετε της πουτανας με πουτανες . Τίμησα την γυφτάκι μαύρη μπλούζα μαύρο σορτσάκι ωραίο σώματακι που αράζει δίπλα στην Αλβανία που δεν ήταν εκεί. Ολα οποίος πάει όλες η κλασσικές είναι εκεί και μια καινούρια που δεν έχω δει κοντά ξανθιά μαλλί γεροδεμενη με tatoo.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
299
Like
1.148
Πόντοι
201
Καλησπέρα αλάνια. Μωλις γύρισα από κάτω. Μικρό αδύνατο ξανθό κοντό μαλλί στη διχάλα. Δέκα κλαρίνο 20 σεξακι. Καθαρό και μύριζε σαπουνακι. Τη γνωρίζει κανεις?
Βαλεντίνη. Δες τα τελευταία μου post.
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
299
Like
1.148
Πόντοι
201
Πέρασμα στις 5.00. Δεν περίμενα να βρω τίποτα. Στίλο κρατούσε την σημαία της πιάτσας και δύο μαύρες.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
362
Like
1.544
Πόντοι
201
Η ταση της πιατσας το τελευταιο καιρο δινει εντασεις με νεες παρουσιες νωρις το απογευμα μεσα στο λιοπυρι...στη πλειοψηφια βεβαια γυφτισες αλλα εχει αρκετα καλα κοματια...εγω ακομα κοντοστεκομαι στο σκηνικο που σας ειπα στο ερειπιο απεναντι απο το Θεοδωρου και μην μου αρχισετε παλι σε προσωπικα που ειναι ο Θεοδωρου.κανω συνεχομενες καταδρομικες αλλα δεν την εχω ξαναπετυχει αυτη τη μουναρα..αν κανενας συναδελφος εχει κατι επαυτου ας ενημερωσει.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.278
Like
8.813
Πόντοι
2.356
Η ταση της πιατσας το τελευταιο καιρο δινει εντασεις με νεες παρουσιες νωρις το απογευμα μεσα στο λιοπυρι...στη πλειοψηφια βεβαια γυφτισες αλλα εχει αρκετα καλα κοματια...εγω ακομα κοντοστεκομαι στο σκηνικο που σας ειπα στο ερειπιο απεναντι απο το Θεοδωρου και μην μου αρχισετε παλι σε προσωπικα που ειναι ο Θεοδωρου.κανω συνεχομενες καταδρομικες αλλα δεν την εχω ξαναπετυχει αυτη τη μουναρα..αν κανενας συναδελφος εχει κατι επαυτου ας ενημερωσει.
Π είναι ο Θεόδωρου :think::think::2funny::2funny:
Είπες Όχι Σε πμ
Αν την είδες μία φορά μόνο ίσως ήταν αρπαχτή να πάρει το κτελ
Εκτός αν είναι αυτό με το κολάν μέσα στους 40 βαθμούς π είχε βγει κ τώρα δε φαίνεται
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
163
Like
256
Πόντοι
21
Έχει κανείς καμιά καλή να προτείνει για πρωκτικό στα σφαγεία.;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.278
Like
8.813
Πόντοι
2.356
Τελευταία τροποποίηση:

EHome365

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2020
Μηνύματα
99
Κριτικές
1
Like
461
Πόντοι
20
Εγώ είχα πάει εδώ: Street View · Google Maps
Ήταν μια μικρόσωμη κοπέλα από Ρουμανία (ξανθιά).

Είχα δώσει 100€ (1 εκτόνωση) για κώλο και πολύ χαλαρά με τον χρόνο.
Βέβαια το μετάνιωσα για 2 λόγους:
  1. Η κοπέλα τα έκανε όλα μηχανικά!
  2. Αφού την γαμούσα στον κώλο και τραβήχτηκα για να με τελειώσει με πίπα, βλέπω το προφυλακτικό μέσα στα σκατά.
Ο μόνος λόγος που μπήκα ήταν επειδή ήταν μικρόσωμη οπότε λέω θα την ξεσκίσω.

Με λίγα λόγια ΔΕΝ την προτείνω :coffee:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.247
Κριτικές
293
Like
9.832
Πόντοι
13.755

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
362
Like
1.544
Πόντοι
201
Π είναι ο Θεόδωρου :think::think::2funny::2funny:
Είπες Όχι Σε πμ
Αν την είδες μία φορά μόνο ίσως ήταν αρπαχτή να πάρει το κτελ
Εκτός αν είναι αυτό με το κολάν μέσα στους 40 βαθμούς π είχε βγει κ τώρα δε φαίνεται
Φιλε γκουγκλαρε γιατι στο τελος θα νομισουν ολοι οτι ειμαι ο ιδιος με τοση διαφημιση εδω μεσα ολοι αγοραζουν απο αυτον
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.278
Like
8.813
Πόντοι
2.356
Φιλε γκουγκλαρε γιατι στο τελος θα νομισουν ολοι οτι ειμαι ο ιδιος με τοση διαφημιση εδω μεσα ολοι αγοραζουν απο αυτον
Ξέρω π είναι πλάκα κάνω Σε εκείνο το σημείο κάνουν πιάτσα διάφορές μία είναι κ η ανιλια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom