Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα χτες δοκιμάστηκε η μελαχρινή στη Μοναστηρίου που κάθεται μαζί με τη Σύλβια... καιρό έλεγα να την πάρω αλλά μια που δε βρήκα την αγαπημένη μου (χαχαχαχαχα Σύλβια) είπα να τη δοκιμάσω... Παίδες πολύ ψυχρή χωρίς συμμετοχή και καταλαβαίνεις ότι βιάζεται να τελειώσει καλό κορμάκι δε λέω άλλα μέχρι εκεί
Έτσι κ ακριβώς είναι αδερφέ όταν την έδωσα μια πίπα αφού δεν έχυνα με έβαλε να τον Παιξω μόνος μου για να τελειώνουμε..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Σύλβια δίνει κολο την ξέρω πολλά χρόνια
Αδερφούλη μου δύο φορές την έδωσα και της δύο φορές μου είπε ότι δεν δίνει με όλου του κόσμου τα λεφτά τον κωλο της
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
56
Πόντοι
0
Έτσι κ ακριβώς είναι αδερφέ όταν την έδωσα μια πίπα αφού δεν έχυνα με έβαλε να τον Παιξω μόνος μου για να τελειώνουμε..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αδερφούλη μου δύο φορές την έδωσα και της δύο φορές μου είπε ότι δεν δίνει με όλου του κόσμου τα λεφτά τον κωλο της
Κοίτα τη Σύλβια την ξέρω καλά πάω και σπίτι της και τη γαμαω δίνει Κόλο απλά δε θέλει να ζοριζεται είναι και 20 κιλά ανθρώπος καταλαβαίνεις
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.289
Like
8.877
Πόντοι
2.356
Καλημέρα στη παρέα, εγώ της πήρα κολο αλλά και αυτή το δικό μου με έπεισε να πάμε με 50 σε δικό της χώρο. Σχεδόν απέναντι από εκεί που κάνει πιάτσα πήγαμε σ ένα διαμερίσματακι είχε και αιρκοντίσιον αν κατάλαβα καλά είναι της αδερφής της, άνετα με το χρόνο πολύ επικοινωνιακή και δεκτική, πίπα μετά μουνι και μετά κολο όλα με προφύλαξη, χύσιμο στη μάπα εκεί χαλαστηκε λίγο αλλά τη ζορισα. Η καλύτερη στιγμή όταν την είχα από πίσω και τα βυζιά χοροπηδούσαν χαχαχχααχ. Καλή γενικώς αλλά για μια φορά το χρόνο προτιμώ τη Σύλβια που την ξαπλώνω ανάσκελα στο καπό του αυτοκινήτου με ένα εικοσαρικο
Κάπως μπερδεμένα μας τα λες όπως κ το Ρίτα τη σαλταρισμενη π πέταξες
Ποια είναι η μελαχροινη π έκανε τα πάντα με σένα κ εμείς δε το ξέρουμε δίπλα στην σιλβια κ ποια είναι η Ελένη η Κοζάνητισα
Μάλλον Σε πρόλαβε ο παπατζης στο νικ Αλλά μπορείς να γίνεις πάπατζης 2
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
56
Πόντοι
0
Κάπως μπερδεμένα μας τα λες όπως κ το Ρίτα τη σαλταρισμενη π πέταξες
Ποια είναι η μελαχροινη π έκανε τα πάντα με σένα κ εμείς δε το ξέρουμε δίπλα στην σιλβια κ ποια είναι η Ελένη η Κοζάνητισα
Μάλλον Σε πρόλαβε ο παπατζης στο νικ Αλλά μπορείς να γίνεις πάπατζης 2
Κάτι δεν κατάλαβες αυτή που είπα για κολο ήταν η Μαρία στύλο
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.289
Like
8.877
Πόντοι
2.356
Κάτι δεν κατάλαβες αυτή που είπα για κολο ήταν η Μαρία στύλο
Δε στέκεται δίπλα στην συλβια αυτή εκεί στέκεται η Έλενα η συμπεθέρα
Αν είναι αυτή πάντως τότε οκ
Η Κοζάνητισα ποια είναι
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Μάγκες για πίπα μόνο ποιο κοριτσάκι έχει εξειδίκευση? Δεν μπορώ να βρω ένα καλό
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
56
Πόντοι
0
Δε στέκεται δίπλα στην συλβια αυτή εκεί στέκεται η Έλενα η συμπεθέρα
Αν είναι αυτή πάντως τότε οκ
Η Κοζάνητισα ποια είναι
Για να τα ξεμπερδεψουμε αυτή που με πήγε στο σπίτι είναι η Μαρία στύλο που κάνει πιάτσα στη Γιαννιτσών ή Έλενα η συμπεθέρα είναι αυτή στη Μοναστηρίου μαζί με Σύλβια την οποία πήρα προχθές και δε λέει πολλά μόνο κορμάκι έχει καλό κι αυτό ανάλογα με τα γούστα του καθενός
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

krokidis

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2024
Μηνύματα
24
Like
9
Πόντοι
0
Εχει παρει κανενας την ξανθια που καθετε λιγο παραδιπλα απ το 4all απενταντι απο το one salonica ? επισης ξερετε τι τιμες παιζουν για να γαμησεις ? ελειπα καιρο απ το αθλημα
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
56
Πόντοι
0
Εχει παρει κανενας την ξανθια που καθετε λιγο παραδιπλα απ το 4all απενταντι απο το one salonica ? επισης ξερετε τι τιμες παιζουν για να γαμησεις ? ελειπα καιρο απ το αθλημα
Μήπως εννοείς το τραβεστί τη Τζούλια;
 

Nasty Dream

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
78
Like
122
Πόντοι
0
Καλημέρα στη παρέα, εγώ της πήρα κολο αλλά και αυτή το δικό μου με έπεισε να πάμε με 50 σε δικό της χώρο. Σχεδόν απέναντι από εκεί που κάνει πιάτσα πήγαμε σ ένα διαμερίσματακι είχε και αιρκοντίσιον αν κατάλαβα καλά είναι της αδερφής της, άνετα με το χρόνο πολύ επικοινωνιακή και δεκτική, πίπα μετά μουνι και μετά κολο όλα με προφύλαξη, χύσιμο στη μάπα εκεί χαλαστηκε λίγο αλλά τη ζορισα. Η καλύτερη στιγμή όταν την είχα από πίσω και τα βυζιά χοροπηδούσαν χαχαχχααχ. Καλή γενικώς αλλά για μια φορά το χρόνο προτιμώ τη Σύλβια που την ξαπλώνω ανάσκελα στο καπό του αυτοκινήτου με ένα εικοσαρικο
Την Μαρία την χοντρούλα που στέκεται μπροστά στο κόκκινο Fiat την έχω ξεκωλιάσει και εγώ στο σπίτι της με ενα 40άρι. Σκληρό anal και το γούσταρε πολύ μάλιστα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.289
Like
8.877
Πόντοι
2.356
Εχει παρει κανενας την ξανθια που καθετε λιγο παραδιπλα απ το 4all απενταντι απο το one salonica ? επισης ξερετε τι τιμες παιζουν για να γαμησεις ? ελειπα καιρο απ το αθλημα
Την μάνα της σονιας λες π μόνιμα κάθεται
50αρα εκεί είναι όλη μέρα δε την Εχω πάρει Αλλά άκουσα ότι έχει βρωμόστομά
Η κόρη της είναι στην Γ κουμαρα ψηλή αδύνατη
Από τιμές 20 πίπα σεξ είναι γενικά
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
56
Πόντοι
0
Την Μαρία την χοντρούλα που στέκεται μπροστά στο κόκκινο Fiat την έχω ξεκωλιάσει και εγώ στο σπίτι της με ενα 40άρι. Σκληρό anal και το γούσταρε πολύ μάλιστα.
Ναι εμένα 50 μου τσίμπησε αλλά οκ τουλάχιστον πέρασα καλά
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.149
Κριτικές
10
Like
6.104
Πόντοι
7.095
Καλημέρα στη παρέα, εγώ της πήρα κολο αλλά και αυτή το δικό μου με έπεισε να πάμε με 50 σε δικό της χώρο.
Τι εννοείς αλλά και αυτή το δικό σου?
Σε πήρε από τον κώλο?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
H Χρυσα και η Τζανικα
Και τις δύο θα τις βρει μόνο με αίτηση.
Η Χρύσα βγαίνει οπότε έχει αναγκη να πάρει καμία ψιλή και η Τζανικα καλό χειμώνα .
Κάνει βουλγαρικά γαμισια τώρα ,μόλις πέσει πάλι πείνα πάνω θα εμφανιστεί για ένα 3ημερο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom