Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
608
Πόντοι
81
Με προλαβες.. Ωραιο τσιμπούκι καυλωτικο και ωραιο σφυροκοπημα στα 4. 20 ευρώ κανονικά χωρίς παζάρια με Ντάνιελα να με κάνει νόημα να την πάρω και να κάνει τον διερμηνέα. Αννη το ονομα της
Ωραια φιλε αρα καλη..Απο καθαριοτητα πως παει?μυρωδιες ειχαμε?
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
56
Πόντοι
0
Μου τη λέτε για τη Σύλβια όλοι όμως την περνούμε ένα χέρι... Τέλος πάντων αν κάποιος θέλει ας στείλει μήνυμα
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Οδηγίες για τους νέους έχουμε δώσει 1000 φορές και παλιότερα και τώρα .
Έχουμε δώσει ακόμα και χάρτες με τις επίσημες καβατζες .
Δεν πας ποτέ σε άγνωστο μέρος που θα σε πάει πουτανα ,δεν πας ποτέ με πρεζου της διχάλας προς δεντροποταμο και δεν πας ποτέ σε πολύ απομακρυσμένες καβατζες .
Επίσης δεν κουβαλάς ποτέ μεγάλο ποσό ,μέχρι 40-50 στην τσέπη αν έχεις σκοπό να κάνεις διπλά γαμησια αλλιώς βάλε στην τσέπη μόνο ένα 20ρικο τα υπόλοιπα ή σε κρυφό σημείο στο αυτοκίνητο ή και καθόλου .
Υποψην ότι κατά καιρούς έχουν ακουστεί ότι βάζουν χέρι και πουτανες οπότε δεν χρειάζεται να σου έρθει κάποιος.
Ασφαλείς καβατζα δεν υπάρχει από θέμα κινητικότητας,παντού συνέχεια κάποιος θα εμφανίζεται.
Τυχαίνει να κάνω όλα αυτά που δεν πρέπει.. αλλά πώς μπορώ να γνωρίζω μια Κάβαντζα όταν είναι νέος στον χώρο.. απ' ότι καταλα η διχάλα είναι μαύρο για ασφάλεια
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Μήπως θυμάται κανένα παλικάρι σε ποια σελίδα είναι ο χάρτης του dew ?
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Εγώ χθες έκανα ένα πέρασμα κατά της 21:00 η απόλυτη νεκρά ήθελα να δώσω ένα σε ένα γυφτακι αν δεν κάνω κάνω λάθος επί της χλόης συνήθως κάθονται εκεί κάτι χοντρά μπάζα. Μέσα στην μαγκιά πίπα 5 λεπτά και μετά γεια σας. Σιγά μην βάλουμε και αντίστροφη μέτρηση..
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Η Ντανιέλα
Με προλαβες.. Ωραιο τσιμπούκι καυλωτικο και ωραιο σφυροκοπημα στα 4. 20 ευρώ κανονικά χωρίς παζάρια με Ντάνιελα να με κάνει νόημα να την πάρω και να κάνει τον διερμηνέα. Αννη το ονομα της
Αυτή η Ντανιέλα φίλε που αράζει ?
 

m3_343

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
43
Like
56
Πόντοι
0
Επειδή βλέπω ότι το iq σου είναι σε υπό ανάπτυξη ή μάλλον δοκίμασες τίποτα στην διχάλα ..θα σου δώσω να καταλάβεις.
Μάλλον είσαι αβγαλτος ή πολύ παιδάκι ακόμα .
Οι παλιοί γνωρίζουν καλύτερα,οι περισσότερες στην διχάλα στα νιάτα τους το παίζαν μαγκιά ,γήπεδο και ιστορία .
Πάρε παράδειγμα Γιώτα μπέμπα ,Χρύσα ,η κοκκινομαλλα που μου έδινε προγνωστικά τον χειμώνα και μου έλεγε παίξε τον ΠΑΟΚ να χάσει είναι στημένο ήδη ,η Εμυ του δεντροποταμου και άλλες πολλές ...ξεκίνησαν από την γνωστή μαγκια του γηπέδου ,λίγο τσιγαρακι λίγο ρετσίνα στην αρχή και με τον καιρό ήρθε η κατάληξη.
Δεν εννοούσα ότι η θύρα τις βγάζει στην πορνεία αλλά ότι από το κεφάλι τους να θεωρούνται και αυτές μάγκες βρέθηκαν σε αυτή την κατάσταση .
Πρέπει να διαβάζεις καλύτερα πριν γράψεις οτιδήποτε νομίζεις εσύ ότι γράφεται για κακό .
Αυτό έλειπε να κατηγορουμε και την ομάδα μας για το χάλι που βρέθηκαν αυτές .
Επίσης τα οπαδικα τα έχω ξεπεράσει ήδη σε μικρότερη ηλικία ,αυτό έλειπε να κάθομαι να μαλώνω στο ίντερνετ για τις ομάδες .
Πόσο δίκιο έχεις για τασυγκεκριμένα κορίτσια
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
608
Πόντοι
81
Μου τη λέτε για τη Σύλβια όλοι όμως την περνούμε ένα χέρι... Τέλος πάντων αν κάποιος θέλει ας στείλει μήνυμα
Λαθος το πηρες αν σ αρεσει δικαιωμα σου και γουστο σου απλα ολο μιλας για αυτην..Προσωπικα κατ εμε ειναι χαλια εμφανισιακα..Εγω δεν την εχω παρει ουτε προκειται αρα το ολοι την περνουμε ενα χερι μην το λες γιατι δεν την εχουμε παρει ολοι μην βγαζεις συμπερασματα αν δεν γνωριζεις..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Τυχαίνει να κάνω όλα αυτά που δεν πρέπει.. αλλά πώς μπορώ να γνωρίζω μια Κάβαντζα όταν είναι νέος στον χώρο.. απ' ότι καταλα η διχάλα είναι μαύρο για ασφάλεια
Ακριβώς στην παράθεση που έκανες γράφω ότι έχουμε δώσει χάρτες και κατά καιρούς τους ξανά ανεβάζω .
Κάνουμε λίγο έρευνα στο νήμα και βρίσκουμε τα πάντα από πληροφορίες.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Polish_20240220_234054133.png
Polish_20240220_233714803.png
Polish_20240220_233358929.png
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
56
Πόντοι
0
Λαθος το πηρες αν σ αρεσει δικαιωμα σου και γουστο σου απλα ολο μιλας για αυτην..Προσωπικα κατ εμε ειναι χαλια εμφανισιακα..Εγω δεν την εχω παρει ουτε προκειται αρα το ολοι την περνουμε ενα χερι μην το λες γιατι δεν την εχουμε παρει ολοι μην βγαζεις συμπερασματα αν δεν γνωριζεις..
οκ σορρυ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Φίλε μου δεν ξέρω γιατί ανέβασες τον φλώρο που περνάει σφεντόνα με μηχανάκι την Γιαννιτσών και κοροϊδεύει τις πουτανες .
Απλά είναι τραγικός να τραβάει ένα τέτοιο βίντεο για να παίρνει καρδούλες .
Το βίντεο δεν δείχνει σχεδόν τίποτα εκτός από κάποιες μαύρες και δυο τρεις Βουλγάρες και τραβελια .
Απλά μια πολύ γελοία συμπεριφορά από έναν χαζό που θέλει να κάνει τον μάγκα στα σοσιαλ.
Τα σχόλια είναι τραγικά ,ειδικά όταν διάβασα για Ομόνοια της Θεσσαλονίκης .
 

Vascoda25

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2022
Μηνύματα
390
Κριτικές
1
Like
996
Πόντοι
81
Παίζει τώρα τίποτα στην πιάτσα?
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
302
Like
1.160
Πόντοι
201
Ενθυμούμενος τα καταπληκτικά μεσημεριανά γαμήσια που πέφτανε με τη Σβέντα, πέρασμα σήμερα στη 1 το μεσημέρι από το γνωστό δρόμο.
Μια γύφτισσα γωνία με Χαλκίδος, δύο γυφτοβουλγαροφάλαινες (κυριολεκτώ, η μία ήταν φάλαινα για ρεκόρ Γκίνες) γωνία με Χλόης, μάνα Σόνιας σε μια σκιά και σε καρεκλάκι μπροστά στο ερείπιο και αυτά. Διχάλα τίποτα, Μοναστηρίου τίποτα. Ματ κλούβα μετά τον Γιαννίρη και πριν το Grand Hotel, ίσως γι αυτό κάποιες φοβήθηκαν.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Φίλε μου δεν ξέρω γιατί ανέβασες τον φλώρο που περνάει σφεντόνα με μηχανάκι την Γιαννιτσών και κοροϊδεύει τις πουτανες .
Απλά είναι τραγικός να τραβάει ένα τέτοιο βίντεο για να παίρνει καρδούλες .
Το βίντεο δεν δείχνει σχεδόν τίποτα εκτός από κάποιες μαύρες και δυο τρεις Βουλγάρες και τραβελια .
Απλά μια πολύ γελοία συμπεριφορά από έναν χαζό που θέλει να κάνει τον μάγκα στα σοσιαλ.
Τα σχόλια είναι τραγικά ,ειδικά όταν διάβασα για Ομόνοια της Θεσσαλονίκης .
Είναι αυτός ο γελοίος που παριστάνει τον κριτή των φαγαδικων της Θεσσαλονίκης και μου βγαίνουν συνέχεια στο fb τα βίντεο του... άλλος ένας που προσπαθεί να γίνει διάσημος μέσω των social οπότε είπε να βάλει και λίγη Γιαννιτσών για την ίντριγκα
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
471
Like
1.308
Πόντοι
201
Ενθυμούμενος τα καταπληκτικά μεσημεριανά γαμήσια που πέφτανε με τη Σβέντα, πέρασμα σήμερα στη 1 το μεσημέρι από το γνωστό δρόμο.
Μια γύφτισσα γωνία με Χαλκίδος, δύο γυφτοβουλγαροφάλαινες (κυριολεκτώ, η μία ήταν φάλαινα για ρεκόρ Γκίνες) γωνία με Χλόης, μάνα Σόνιας σε μια σκιά και σε καρεκλάκι μπροστά στο ερείπιο και αυτά. Διχάλα τίποτα, Μοναστηρίου τίποτα. Ματ κλούβα μετά τον Γιαννίρη και πριν το Grand Hotel, ίσως γι αυτό κάποιες φοβήθηκαν.
Η φαλαινα ειναι η Ντανι και κανει τρομερα γαμησια !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom