Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Τι ρεπορταζ απελπισια με πιάνει. Ας πούμε ότι οτιδήποτε αξιογάμητο έλειπε σήμερα από την πιάτσα - εκτός της σύλβιας που κάποια στιγμή κατά τις 12:30 εξαφανίστηκε (σκέφτηκα να την πάρω αλλά πλέον αυτό δεν είναι καβάτζα είναι φάτσα καρτα)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΗΣΜΕΝΑ
Είπες είχες 3 φορτωματα .τι φορτωσες ,τι παίχτηκε;
Εκτός άμα μιλάς για καμιά μετακόμιση.
 

peter127

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
84
Like
96
Πόντοι
0
επίσης να σημειώσω ότι τις προάλλες εμφανίστηκε η ρία σε καλή κατάσταση
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Παιδιά έρχομαι Θεσσαλονίκη σε λίγες μέρες επειδή δεν γνωρίζω και καλά ψάχνω για πιάτσα ή κάποιο φιλο να με καθοδήγηση, θα μένω κεντρο
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Παιδιά έρχομαι Θεσσαλονίκη σε λίγες μέρες επειδή δεν γνωρίζω και καλά ψάχνω για πιάτσα ή κάποιο φιλο να με καθοδήγηση, θα μένω κεντρο
Οδός Γιαννιτσών και Μοναστηρίου είναι η πιάτσα .
Αν έχεις όχημα σε αυτές τις δύο οδούς ότι βρεις .
Αν δεν έχεις όχημα το καλύτερο είναι να πάρεις ένα ταξί να πας Νικηφόρου Ουρανού που ειναι μαζεμένα όλα τα στούντιο για να μην παιδευεσαι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Εγω βλεπω έντονη κινητικοτητα στη διχαλα νωρις τα απογευματα..απεναντι απο Θεοδωρου εσκασαν μυτη δυο καινουρια πολυ δυνατα φορτωνονταν το ενα μετα το αλλο δεν καταφερα ουτε να προσεγγισω πολυ πολυ δυνατα η μια κοντουλα με σγουρο μαλι μαυρο καρε και η αλλη καστανη ψηλη περιποιμενη πολυ καλα για τα δεδομενα εκει..
 

ΑΕΚAEK

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2024
Μηνύματα
57
Like
245
Πόντοι
20
Μύστες μετακόμισα Θεσσαλονίκη κ εκανα επίσκεψη Γιαννίτσων! Είμαι λάτρης λατινοκοριτσων κ πήγα στην Καταλινα φοβερό γαμησι με δυνατό σφυροκόπημα!
Θέλω να ρωτήσω υπάρχουν σπιτάκια που να μπαίνουν δυο κοπέλες μέσα;
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
577
Κριτικές
21
Like
2.849
Πόντοι
1.436
Μύστες μετακόμισα Θεσσαλονίκη κ εκανα επίσκεψη Γιαννίτσων! Είμαι λάτρης λατινοκοριτσων κ πήγα στην Καταλινα φοβερό γαμησι με δυνατό σφυροκόπημα!
Θέλω να ρωτήσω υπάρχουν σπιτάκια που να μπαίνουν δυο κοπέλες μέσα;

Ρώτα σε αυτό το νήμα που είναι για τους οίκους ανοχής.
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
907
Κριτικές
3
Like
2.196
Πόντοι
486
Η Αλβα σταμάτησε ρε?
 

Stathistheo

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Θέλω να μου πείτε ρε παιδιά σιγουρα όλα καλά με την πιάτσα ; Βόλτα πριν λίγο για ένα 2ωρακι ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΛΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ χαμός από μαύρες και 2 τρανς που η μια ήταν καλή αλλά δεν μπήκα στον κόπο τέλος πάντων δεν υπήρχε απόλυτος τίποτα απογοήτευση σκέτη γιατί έχω να περάσω καιρό και πιστεύω θα δω κάτι καλό . Από αμάξια χαμός και μιλάμε για καλή κίνηση από δυτικά προς ανατολικά . Στην τελική πήρα μια μαύρη για να μου φύγουν τα χοντρά ίσα ίσα δεν τα έκλαψα εντελώς αυτά !
 

peter127

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2013
Μηνύματα
84
Like
96
Πόντοι
0
επανεμφανίστηκε και Στεφανία, με σωματάκι κόλαση
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Οδός Γιαννιτσών και Μοναστηρίου είναι η πιάτσα .
Αν έχεις όχημα σε αυτές τις δύο οδούς ότι βρεις .
Αν δεν έχεις όχημα το καλύτερο είναι να πάρεις ένα ταξί να πας Νικηφόρου Ουρανού που ειναι μαζεμένα όλα τα στούντιο για να μην παιδευεσαι.
Και οι τιμές που κυμαίνονται? Ευχαριστώ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Και οι τιμές που κυμαίνονται? Ευχαριστώ
Ένα 20ρικο φίλε παντού .οποία σε ζητάει παραπάνω δεν τα δίνεις ή κάνεις παζάρι .
Αν σε μάθουν ανοίγουν την πόρτα για 20 ευρώ και μπαίνουν με φόρα.
Μην δίνετε ποτέ παραπάνω ,σαν καινούργιο μπορεί να προσπαθούν να σου πάρουν 30 ,μείνε ανένδοτος.
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Κάτι πρέπει να γίνει και να εμφανιστεί ξανά το ξανθό πριν την διχάλα υπάρχει ζήτηση
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μα ρωτήσω ένα ψιλό που κάθεται καμιά φορά με την κρητική πολύ αδύνατη πώς την λένε?
 

o germanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
41
Like
32
Πόντοι
0
Η στεφάνια που γαμησαμε το μικρό που φορούσε ακούστηκα εννοείς οταν παίζαμε μπάλα !?
 

Hatzo32

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
60
Like
296
Πόντοι
20
Ενα μικρο καστανοξανθο...μετα την διχαλα προς θεοδωρου...πανω σε μια καροτσα νταλικας...
Ομορφο αλλα μαλλον πρεζονι....
Ξερουμε αλλες πληροφοριες...?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Ενα μικρο καστανοξανθο...μετα την διχαλα προς θεοδωρου...πανω σε μια καροτσα νταλικας...
Ομορφο αλλα μαλλον πρεζονι....
Ξερουμε αλλες πληροφοριες...?
Αφού τα είπες όλα ,τι άλλη πληροφορία θέλεις ;
Μικρό ,πρεζόνι ,διχάλα ..δεν υπάρχει άλλη πληροφορία,δίνεις 15-20 ευρώ και το γαμας αν αυτά είναι τα γούστα σου .
Οποιαδήποτε άλλη διευκρίνιση σχετικά με την διχάλα ενημερώνουμε κατά καιρούς για κινδύνους και ευτράπελα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom