Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Hatzo32

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2024
Μηνύματα
60
Like
296
Πόντοι
20
Αφού τα είπες όλα ,τι άλλη πληροφορία θέλεις ;
Μικρό ,πρεζόνι ,διχάλα ..δεν υπάρχει άλλη πληροφορία,δίνεις 15-20 ευρώ και το γαμας αν αυτά είναι τα γούστα σου .
Οποιαδήποτε άλλη διευκρίνιση σχετικά με την διχάλα ενημερώνουμε κατά καιρούς για κινδύνους και ευτράπελα.
Ενταξει....για περιεργα ρωτουσα μην μας την πεσουν που να ξερω...δεν συνηθιζω να φορτωνω...σε studio παω κυριως απλα ηταν πολυ καυλιαρικο....αλλα το βλεμμα του ηταν αλλου λογο μαστουρας χαχα...και λεω μηπως παιζει κατι αλλο αν το φορτωσεις!!!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Ενταξει....για περιεργα ρωτουσα μην μας την πεσουν που να ξερω...δεν συνηθιζω να φορτωνω...σε studio παω κυριως απλα ηταν πολυ καυλιαρικο....αλλα το βλεμμα του ηταν αλλου λογο μαστουρας χαχα...και λεω μηπως παιζει κατι αλλο αν το φορτωσεις!!!
Θα παίζει μαστουρα τίποτα άλλο αλλά πάντα προσοχή
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Dew σαν αρχαιότερος και απειρίας μου θα ήθελα να μάθω την ιστορία της διχάλας και πως οδηγήθηκε να είναι στέκι των χρηστών.
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Dew σαν αρχαιότερος και απειρίας μου θα ήθελα να μάθω την ιστορία της διχάλας και πως οδηγήθηκε να είναι στέκι των χρηστών.
Ειναι το σταυροδρομι τ καλου και του κακου για αυτο..αν πας προς κτελ ξεκινας ουσιες.αν στριψεις προς μοναστηριου πας προς τη θέωση ...στη πιατσα ολοι ειναι μορφωμενοι κ περναν κοινωνικα μνμτα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Dew σαν αρχαιότερος και απειρίας μου θα ήθελα να μάθω την ιστορία της διχάλας και πως οδηγήθηκε να είναι στέκι των χρηστών.
Δεν είναι θέμα ιστορίας φίλε μου ,απλά είναι πιο βολικά για τα πρεζόνια γιατί είναι πιο κοντά στο δεντροποταμο και είναι εκεί που τελειώνει η Γιαννιτσών οπότε έχουν την ασφάλεια ότι δεν θα τις κυνηγήσει κανένας νταβας,τραβελι,πουτανα γιατί βρίσκονται στην γκρίζα ζώνη.
Ήταν τουλάχιστον μέχρι πριν κάποια χρόνια ,πλέον βλέπω ότι η διχάλα είναι βαιραλ ,έχει πέσει τόσο αγαμια που δεν προλαβαίνουν να φορτώνουν τα πρεζόνια .
Ένα βράδυ μου δείχνει ένα πρεζόνι μικρό 70 ευρώ βγάζοντας τα μέσα από το σουτιέν και μου λέει δεν θέλω άλλο σε 1 ώρα τα έβγαλα έναν ακόμα να πάρω και να φύγω.
 

Stathistheo

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Γενικά η διχάλα δεν ξέρω τι γίνετε αλλά πέρα από την πλάκα είναι το μόνο μέρος στην πιάτσα που ότι και να είναι τα κορίτσια ανανεώνονται και σχεδόν πάντα θα δεις κάτι άλλο αυτό έχω παρατηρήσει το μικρό διάστημα που γυρνάω στην πιάτσα αλλά γιαυτο πιστεύω ο κόσμος γουστάρει γιατί βλέπει κάτι άλλο τώρα τι να πω ……..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Γενικά η διχάλα δεν ξέρω τι γίνετε αλλά πέρα από την πλάκα είναι το μόνο μέρος στην πιάτσα που ότι και να είναι τα κορίτσια ανανεώνονται και σχεδόν πάντα θα δεις κάτι άλλο αυτό έχω παρατηρήσει το μικρό διάστημα που γυρνάω στην πιάτσα αλλά γιαυτο πιστεύω ο κόσμος γουστάρει γιατί βλέπει κάτι άλλο τώρα τι να πω ……..
Δεν είναι το κάτι άλλο ,ούτε η ανανέωση.
Αν γυρίζεις καιρό πλέον θα σου φαίνονται όλα ίδια.
Το μόνο που τραβάει η διχάλα είναι ότι σηκώνουν παζάρια και γαμιουνται αβερτα ακαποτα.
Να τα λέμε όλα όπως είναι χωρίς να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας ,το θέμα είναι ότι έχεις να κάνεις με πρεζόνια και πολλά από αυτά τελευταίου σταδίου,οπότε η πραγματικότητα αναιρεί το σημείο .
Δεν μιλάμε για καθαρη πιάτσα,η διχάλα είναι πιάτσα εξ ανάγκης σε στον πιο μεγάλο βαθμό επικινδυνότητας.
 

Teodor 1979

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2018
Μηνύματα
829
Like
610
Πόντοι
86
Ένα 20ρικο φίλε παντού .οποία σε ζητάει παραπάνω δεν τα δίνεις ή κάνεις παζάρι .
Αν σε μάθουν ανοίγουν την πόρτα για 20 ευρώ και μπαίνουν με φόρα.
Μην δίνετε ποτέ παραπάνω ,σαν καινούργιο μπορεί να προσπαθούν να σου πάρουν 30 ,μείνε ανένδοτος.
Ευχαριστώ
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
167
Like
656
Πόντοι
81
Γενικά η διχάλα δεν ξέρω τι γίνετε αλλά πέρα από την πλάκα είναι το μόνο μέρος στην πιάτσα που ότι και να είναι τα κορίτσια ανανεώνονται και σχεδόν πάντα θα δεις κάτι άλλο αυτό έχω παρατηρήσει το μικρό διάστημα που γυρνάω στην πιάτσα αλλά γιαυτο πιστεύω ο κόσμος γουστάρει γιατί βλέπει κάτι άλλο τώρα τι να πω ……..
Ανανεωνονται τα κοριτσια γιατι ανανεωνονται και οι εξαρτημενοι φιλε. Αλλοι πεθαινουν, αλλοι πανε στην αποτοξινωση και αλλοι αλλαζουν πολεις. Υπαρχουν παντα φυσικα και αυτοι που καθαριζουν.
Για καποιον που φευγει καποιος αλλος μπαινει στο κυκλο. Επισης το σημειο ειναι διπλα απο το κεντρο της διανομης οποτε πολλες φορες (φανταζομαι) υπαρχουν και φωτοβολιδες για μια-δυο νυχτες που εκαναν την εμφανιση τους με τις ευλογιες των διακινητων ωστε να βγαλουν 2-3 μερες ουσιων.
 

Stathistheo

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Ανανεωνονται τα κοριτσια γιατι ανανεωνονται και οι εξαρτημενοι φιλε. Αλλοι πεθαινουν, αλλοι πανε στην αποτοξινωση και αλλοι αλλαζουν πολεις. Υπαρχουν παντα φυσικα και αυτοι που καθαριζουν.
Για καποιον που φευγει καποιος αλλος μπαινει στο κυκλο. Επισης το σημειο ειναι διπλα απο το κεντρο της διανομης οποτε πολλες φορες (φανταζομαι) υπαρχουν και φωτοβολιδες για μια-δυο νυχτες που εκαναν την εμφανιση τους με τις ευλογιες των διακινητων ωστε να βγαλουν 2-3 μερες ουσιων.
Δεν είναι το κάτι άλλο ,ούτε η ανανέωση.
Αν γυρίζεις καιρό πλέον θα σου φαίνονται όλα ίδια.
Το μόνο που τραβάει η διχάλα είναι ότι σηκώνουν παζάρια και γαμιουνται αβερτα ακαποτα.
Να τα λέμε όλα όπως είναι χωρίς να κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας ,το θέμα είναι ότι έχεις να κάνεις με πρεζόνια και πολλά από αυτά τελευταίου σταδίου,οπότε η πραγματικότητα αναιρεί το σημείο .
Δεν μιλάμε για καθαρη πιάτσα,η διχάλα είναι πιάτσα εξ ανάγκης σε στον πιο μεγάλο βαθμό επικινδυνότητας.
Οκευ παιδιά κατάλαβα αλλά θα ήθελα να ρωτήσω σαν καινούργιος γενικά δεν φοβάστε όχι μόνο αυτές που είναι στην διχάλα γενικά λέω τώρα μην σας κάνει κανένας τρελός πέσιμο και να έχετε μπλεξίματα μετά ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και εγώ έχω πάει δυο φορές με κορίτσια από την πιάτσα αλλά πάντα είχα το νου μου αυτό που λέμε μεριά στην πλάτη
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
208
Like
356
Πόντοι
21
Οκευ παιδιά κατάλαβα αλλά θα ήθελα να ρωτήσω σαν καινούργιος γενικά δεν φοβάστε όχι μόνο αυτές που είναι στην διχάλα γενικά λέω τώρα μην σας κάνει κανένας τρελός πέσιμο και να έχετε μπλεξίματα μετά ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και εγώ έχω πάει δυο φορές με κορίτσια από την πιάτσα αλλά πάντα είχα το νου μου αυτό που λέμε μεριά στην πλάτη
Φιλε αμα ειναι να φοβασαι αστο καλυτερα,πανε στα studio που ειναι ποιο ασφαλη....να γαμας και να σκεφτεσαι μηπως σου ερθει κανενας με κανενα μαχαιρι απο πισω μαυρο γαμηση θα κανεις...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Οκευ παιδιά κατάλαβα αλλά θα ήθελα να ρωτήσω σαν καινούργιος γενικά δεν φοβάστε όχι μόνο αυτές που είναι στην διχάλα γενικά λέω τώρα μην σας κάνει κανένας τρελός πέσιμο και να έχετε μπλεξίματα μετά ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Και εγώ έχω πάει δυο φορές με κορίτσια από την πιάτσα αλλά πάντα είχα το νου μου αυτό που λέμε μεριά στην πλάτη
Οδηγίες για τους νέους έχουμε δώσει 1000 φορές και παλιότερα και τώρα .
Έχουμε δώσει ακόμα και χάρτες με τις επίσημες καβατζες .
Δεν πας ποτέ σε άγνωστο μέρος που θα σε πάει πουτανα ,δεν πας ποτέ με πρεζου της διχάλας προς δεντροποταμο και δεν πας ποτέ σε πολύ απομακρυσμένες καβατζες .
Επίσης δεν κουβαλάς ποτέ μεγάλο ποσό ,μέχρι 40-50 στην τσέπη αν έχεις σκοπό να κάνεις διπλά γαμησια αλλιώς βάλε στην τσέπη μόνο ένα 20ρικο τα υπόλοιπα ή σε κρυφό σημείο στο αυτοκίνητο ή και καθόλου .
Υποψην ότι κατά καιρούς έχουν ακουστεί ότι βάζουν χέρι και πουτανες οπότε δεν χρειάζεται να σου έρθει κάποιος.
Ασφαλείς καβατζα δεν υπάρχει από θέμα κινητικότητας,παντού συνέχεια κάποιος θα εμφανίζεται.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356
Υπάρχει κανείς που φαντασιωνεται τη Σύλβια παρτουζα ;
Τόσο πολύ σ αρέσει ρε τύπε η συλβια κ όλο μ αυτή καταγίνεσαι σιγά την ακωλη γριά π θα την έχουμε κ φαντασίωση
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Υπάρχει κανείς που φαντασιωνεται τη Σύλβια παρτουζα ;
Νομιζω μονο εσυ εχεις την φαντασιωση αυτη.Χαλι μαυρο ειναι ρε φιλε ακωλη ασχημη τι φαντασιωση να την εχουμε οταν την βλεπω το στομαχι μου χαλαει.. Σαν χομπιτ ειναι:grin::grin::grin::grin::grin:..
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Σημερα εθεαθη νεο αιμα στην θεση της αννιλιας μαυρομαλλα συμπαθητικη ζηταγε 30 αλλα επεσε στα 20 που την ρωτησα..Δεν την δοκιμασα κατι με χαλασε δεν ξερω τι ομως οταν σταματησα να την μιλησω ηταν με την ντανιελα εκανε τον διερμηνεα της.. Μου φανηκε σαν να εκλαιγε και λεω χεστο..Την πηρε κανεις να μας πει τη φαση ειναι?
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Με προλαβες.. Ωραιο τσιμπούκι καυλωτικο και ωραιο σφυροκοπημα στα 4. 20 ευρώ κανονικά χωρίς παζάρια με Ντάνιελα να με κάνει νόημα να την πάρω και να κάνει τον διερμηνέα. Αννη το ονομα της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom