Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Φίλε Ράστα, για την Φιόνα έχει αναφερθεί πολλάκις, ακόμη κι εγώ το εμπέδωσα, ότι βγαίνει στην 1η στάση στην 26ης (καλά δεν τα λέω παιδιά;). Και μάλιστα υποτίθεται ότι είναι εκεί πάρα πολύ συχνά, αν και για να πω την αλήθεια τις 5-6 φορές που έχω βγει στις πιάτσες δεν την έχω πετύχει.
Η Λουίζα κυκλοφορεί με ένα ασημί swift αλλά δεν ξέρω/θυμάμαι σε πιο σημείο ακριβώς κάνει πιάτσα και αν κυκλοφορεί τελευταία.
 

stratford

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2005
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Η Λουίζα κυκλοφορεί Παρασκευή και Σάββατο μόνο. Ευχαριστώ πρόεδρε...
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Να γιατί έχω καιρό να την πετύχω. Εγώ τις λίγες φορές που βολτάρω προτιμώ τις καθημερινές και τις πιο νορμάλ ώρες. Τα παρασκευο-σάββατα έχει πολύ κόσμο, πολλούς μπάτσους, πολλή φασαρία και δεν έχει και εκπομπή ο ραπτόπουλος τα σ/κ για να μου κρατάει συντροφιά στις βόλτες...
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
      Δαβίδ, θα συμφωνήσω μαζί σου στο σε όλα εκτός από το παζάρι ειδικά στην 26ης δύσκολα ρίχνεις της τιμές και δεν είναι λίγες οι φορές που σταμάτησα δε πήρα την 1η αλλά πχ την 3η και με το αράζει 1η ερώτηση πόσα σου είπε αυτή (με είχε δει ότι σταμάτησα και παζάρεψα) καλύτερες τιμές ίσως μόνο για το σπίτι όπου πραγματικά οι τιμές που λένε είναι ανάλογα με το πώς θα σε ζυγίζουν...(πχ Ηλέκτρα - προ site εποχή τώρα έχει fix τιμές :)
      Πρόεδρε, αυτό για σένα λοιπόν μήπως μιλάς για μια ξανθιά περίπου στο 1,75-1,80μ φοβερό πρόσωπο μελιά μάτια (καστανά με πράσινα) παιχνιδιάρα, μεγάλο στήθος 3~4 στρογγυλό και στητό και πρόσεξε " χωρίς εσώρουχα" ή φορούσε κάτι σαν μαγιό? Άμα λέμε αυτήν έχω να κάνω μεγάλο report :)
Αδερφέ Κάστελ ό,τι έχω γράψει για παζάρια δεν είναι άποψη, αλλά δεδομένο, απλά δεν μπορώ να πω για ποιες ισχύει, γιατί δεν έχει νόημα.
Κάνε ένα μεγάλο ριπόρτ για την παραπάνω.
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Φίλε Ράστα, για την Φιόνα έχει αναφερθεί πολλάκις, ακόμη κι εγώ το εμπέδωσα, ότι βγαίνει στην 1η στάση στην 26ης (καλά δεν τα λέω παιδιά;). Και μάλιστα υποτίθεται ότι είναι εκεί πάρα πολύ συχνά, αν και για να πω την αλήθεια τις 5-6 φορές που έχω βγει στις πιάτσες δεν την έχω πετύχει.
Η Λουίζα κυκλοφορεί με ένα ασημί swift αλλά δεν ξέρω/θυμάμαι σε πιο σημείο ακριβώς κάνει πιάτσα και αν κυκλοφορεί τελευταία.

Thanks προεδρε για τις πληροφοριες.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παιδιά, έχω ξαναρωτήσει, αλλά δεν πήρα απάντηση. Μπροστά στο ΕΜπορικό στη Γιαννιτσών βγαίνει κατά τις 10 μία ξανθιά, μάλλον γύφτισσα πρέπει να είναι, αρκετά εμφανίσιμη. την έχει πάρει κανείς?
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια βγηκα χθες τσαρκα κατα της 2:00 τιποτα πολυ νεκρα ουτε μια δεν πετυχα εξω.
Και εκει στις στασεις που λετε στην 26ης δεν εχω πετυχει ποτε καμια.
Τελικα κετεθεσα στην Κωλλετη.
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Συνάδελφε Ράστα, δεν ξέρω τι να σου πω...

Κι εγώ στις βόλτες που έχω κάνει πρέπει να πω ότι η κατάσταση δεν ήταν όπως την περίμενα, πολύ νέκρα και λίγες επιλογές.
Αλλά πάντα έπαιζε έστω κάτι. Αν γυρίσεις την περιοχή όλο και κάποια θα πετύχεις λογικά. Ειδικά κατά τις 2:00 που λες, που είναι και καλή ώρα απ' όσο ξέρω.
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Ρε σεις οσες φορες και αν εχω περασει απο την 26ης δεν εχω δει καμια απο Φιονα,Ηλεκτρα κλπ.Ουτε στην πρωτη σταση ουτε στη δευτερη,Εκτος απο τα Ι.Χ. που ειναι στην 1η στροφη.
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα κυριοι κυριοι συναδερφοι.....Χτες ημουν για δουλεια στον οππαπ κ περντωντας απο πισω ειδα μια "κοπελα" σε ενα ασημι Σουζουκι, κατα τις 9 ηταν.... τι τρεχει με την εν λογω φαση? Ξερει κανεις να ενημερωσει?
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Συνάδελφε giopaneli, διαβάζοντας προσεκτικά το τόπικ θα δεις ότι η "κοπέλα" που κινείται με ασημί Swift (αν ήταν swift) είναι η γνωστή Λουίζα, αλλά αυτή απ όσο ξέρω βγαίνει παρασκευοσάββατα και σχετκά αργά, και όχι στον ΟΠΑΠ...
Οπότε δεν ξέρω ποια μπορεί να ήταν
 

rastafari2008

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2008
Μηνύματα
305
Κριτικές
8
Like
2
Πόντοι
1
Παιδια προχθες πηρα τη Λουιζα.Φατσα μετρια, ωραιο κορμι,Διαστημικο τσιμπουκι.Μονο μειονεκτημα ο λιγος χρονος 15-20 λεπτα.Δοκιμαστε δε θα χασετε.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
ΣΥναγωνιστές, κανένα νέο από πουτάνες (όχι τρανς) που να βγαίνουν στις πιάτσες?
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Η Λοιζα ειναι που εχει το σπιτι της στο βαρδαρη? αν ειναι αυτη τοτε παιδια το τσιμπουκι τησ οντωσ ειναι διαστημικο...την εχω πληρωσει 2-3 φορεσ μονο για το τσιμπουκι τησ χωρισ να την πηδηξω
 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
επισησ η φιονα κανει πολυ καλο τσιμπουκι....και αν σε συμπαθησει κιολασ τοτε περνας.πολυυυυυυυυυυυυυυ καλα
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Κι εγώ είχα ενθουσιαστεί από την Λουίζα. Μου είπαν ότι κάνει το καλύτερο τσιμπούκι με διαφορά από άλλες τρανς και κατάλαβα γιατί. Εγώ ήθελα όμως και εντυπωσιακή εμφάνιση, αλλά βλέπω ότι δύσκολα συνδυάζονται αυτά.

Πάντως για Λουίζα συμφωνώ με τον Ράστα και τον mind. Μόνο και μόνο για το τσιμπούκι αξίζει η δοκιμή, έστω μία φορά.
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
ψιλομπερδευτικα τωρα..
η φιονα ειναι με το μπλε polo?
και η λουιζα με το micra?

εχω χαθει λιγο απο τα μερη μιας και λογο αλαγης δρομολογιου δεν περνω πλεον απο εκει....
 

David

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2007
Μηνύματα
780
Κριτικές
3
Like
102
Πόντοι
6
Μην πάτε με τρανς, πάτε μόνο με πουτάνες. Αν είναι να πηγαίνετε με τρανς για το καλό τσιμπούκι και μόνο....τότε γιατί δεν πάτε με εγχειρισμένες ή με γυναίκες  :think:.
Και αν είναι να πληρώνετε μόνο για πίπα, τι να πω..
Οκ γόύστα είναι αυτά
Αλλά εγώ δεν μπορώ να σας καταλάβω 
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
ψιλομπερδευτικα τωρα..
η φιονα ειναι με το μπλε polo?
και η λουιζα με το micra?

εχω χαθει λιγο απο τα μερη μιας και λογο αλαγης δρομολογιου δεν περνω πλεον απο εκει....

Αγαπητέ συνάδελφε simera, με συγχωρείς αλλά πρέπει να σου υποδείξω ότι έχει αναφερθεί πολλές φορές ότι η Λουίζα κυκλοφορεί με ασημί suzuki swift ενώ η Φιόνα βγαίνει χωρίς αυτοκίνητο! Για την Λουίζα το ανέφερα δύο φορές πριν από μερικά ποστ... Σοβαρά δεν το πρόσεξες ή κάνεις πλάκα;
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Μην πάτε με τρανς, πάτε μόνο με πουτάνες. Αν είναι να πηγαίνετε με τρανς για το καλό τσιμπούκι και μόνο....τότε γιατί δεν πάτε με εγχειρισμένες ή με γυναίκες  :think:.
Και αν είναι να πληρώνετε μόνο για πίπα, τι να πω..
Οκ γόύστα είναι αυτά
Αλλά εγώ δεν μπορώ να σας καταλάβω 

Συνάδελφε, δεν είπα να πάμε με τρανς μόνο για το τσιμπούκι. Απλά παραδέχτηκα ότι η πίπα της Λουίζας συγκεκριμένα είναι τόσο σούπερ-σπέσιαλ που αξίζει κανείς να την δοκιμάσει μόνο και μόνο για την πίπα της!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom