Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (2 μέλη και 12 επισκέπτες)

axilleas75

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Μαρ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ξερει κανεις για την Σαμανθα στην πολυτεχνειου?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
χαιρετω τους πρωην συναγωνιστες της θεσσαλονικης..εγκαρδιους χαιρετισμους σε πακαρα,προεδρο καστελλ κι ισως ξεχναω κανα δυο ακομα....ειμαι μακρυα σας πλεον αδερφια και δεν θα εχω πιατσοανταποκρισεις πια απ τη πορνονυχτα της σαλονικας!!!
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Που πήγες ρε ψάχνω; Μετανάσευσες;

Κι απορούσα τι είχαν γίνει ολοι οι παλιοί τελευταία. Ούτε εσένα έβλεπα ούτε τον πακαρα ουτε τον καστελλ...
 

toreador

Μέλος
Εγγρ.
2 Αυγ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Η κοκκινομάλλα που λες John ήταν μια σε μπλε(νομιζω)αυτοκίνητο στο δρομάκι πισω απ τα δικαστήρια?
Έχει κανείς πληροφορίες γ αυτήν?Την είδα βιαστικά(γαμω) χτες και μ εντυπωσίασε.
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
τις τελευταιες μερες υπαρχει πολυ νεκρα η εγω περναω λαθος ωρες
ακομα και τα γκαυλακια στο παλαιο σταθμο δεν εχω πετυχει μια εβδομαδα τωρα....

που παμε ρε γαμωτο..... :boobies:
 

orgasm

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα σε ολους .
παντως αυτη με την clk την ασημι μπορει απο φωνη να μην λεει αλλα στο κρεβατι λεει πολλαααααα!!!!
και το σπιτι κοντα και 60€. πολυ καυλα!!!!!!!!!
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Φαντάζομαι τρανς είναι αυτή, έτσι? Γενικά από πουτάνες τί λέει?όχι τραβελια εννοώ. Παίζει τίποτε εκτός από αυτές στον Παλιό Σταθμό
 

orgasm

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ναι . τρανσ ειναι. πολυ καλη.
 

orgasm

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2008
Μηνύματα
31
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
μου ειπε οτι την λενε κελυ.
της ζητησε και κινητο αλλα δεν το εδωσε . την επομενη φορα ειπε που θα βρεθουμε.
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Παίδες, τις τελευταίες μέρες είδα μία γυφτούλα μάλλον μπροστά από το Εμπορικό Κέντρο στη Γιαννιτσών πάνω.Ξέρει κανείς τί παίζει,την έχει πάρει κανένας?
 

thessal

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
242
Like
18
Πόντοι
1
5 τζιπ  μαυρα και δυο αυτοκ με καρουμπαλο επιασαν το ρουμανακι διπλα στο περιπτερο..αλλα τους πουλισε γερι μαγκια το κοριτσι μπραβο .... λιγο ποιο περα δεμ πειραξαν τα τραβ ουτε μια που εκανε πιατσα
το κοριτσι ηταν στη διαβαση....αισχος τι αλλο να πεις
 

georgegrgr

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2002
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
Που ακριβως εγινε αυτο? Γιατι εκοβα βολτες τοτε (4.30 - 6.00) Για να καταλαβω ποια ηταν! Χθες παντως νεκρα!
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
χαιρετω τους πρωην συναγωνιστες της θεσσαλονικης..εγκαρδιους χαιρετισμους σε πακαρα,προεδρο καστελλ κι ισως ξεχναω κανα δυο ακομα....ειμαι μακρυα σας πλεον αδερφια και δεν θα εχω πιατσοανταποκρισεις πια απ τη πορνονυχτα της σαλονικας!!!
μας την εκανες ρε;
ελεγα να κανω ενημερωση για αθηνα, κατεβηκα προσφατα, αλλα περιμενα να εμφανιστεις πρωτα.
Που πήγες ρε ψάχνω; Μετανάσευσες;

Κι απορούσα τι είχαν γίνει ολοι οι παλιοί τελευταία. Ούτε εσένα έβλεπα ούτε τον πακαρα ουτε τον καστελλ...
προεδρε ψιλοεγκατελειψα το αθλημα.
το γυρισα σε μασατζιδικα, χαρη και σε συστασεις καποιων φιλων απο το σαιτ.
παντως για ο,τι πληροφορια θες στειλε πμ
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Καλησπέρα, πραγματικά έχουμε καιρό να τα πούμε όπως παλιά...πριν την εμφάνιση των "κοριτσιών" anyway λοιπόν έφυγε ο πσάχνω και λές και έφυγαν και οι τράνς μιλάμε θα συμφωνήσω και εγώ σε βόλτα που έκανα την προηγούμενη εβδομάδα πολύ ησυχία...αν εξαιρέσουμε την παντός καιρού ΦΙΟΝΑ που ήταν ολομόναχη !!!! βέβαια πήγα και λίγο αργά για καθημερινή (Πέμπτη 3.30~5.00) αλλά και πάλι μόνο μία !!!! ΠΣΑΧΝΩ ΓΥΡΝΑ ΠΙΣΩ (φέρε και τα κορίτσια μαζί ;) )   
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Ρε συ φίλε μου την να πω για την CLK έχει καλό σωματάκι μεγάλο γαλακτερό αερόσακο αλλά δε μου βγάζει ρε συ τίποτα βέβαια ευγενικότατη διακριτική - μέση κατηγορία θα την χαρακτήριζα ... και το καλύτερο για το τέλος με λίγο παζάρι το 60 γίνεται 50 μη μασάς απλά κάτσε λίγο εκεί και κάνε παιχνίδι δλδ 60.00 είναι για τους γέρους τους άσχημους, θα περάσουμε καλά...κτλ κτλ και το 10Ε το πίνεις ποτάκι στην υγειά του site
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Καστέλλ, η Φιόνα τι ώρες/μέρες κυκλοφορεί και δεν την έχω πετύχει ποτέ;

Την Κάτια που δοκίμασα τις παραπροάλλες την έχεις υπ' όψιν;
 

pakara

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαρ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Καστέλλ, η Φιόνα τι ώρες/μέρες κυκλοφορεί και δεν την έχω πετύχει ποτέ;

Την Κάτια που δοκίμασα τις παραπροάλλες την έχεις υπ' όψιν;
η κατια ειναι αυτη που βγαινει στις γραμμες μαζι με την ηλεκτρα.πρεπει να εχει αναφερθει και με καποιο αλλο ονομα.
η φιονα ρε συ προεδρε ειναι η πιο πιθανη για να πετυχεις.σχεδον καθε μερα μετα τη 1:30, μαλλον θα την ειχε παρει καποιος.
ειναι παντα η πρωτη στην 26ης
 

JohnWoo

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2006
Μηνύματα
718
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
6
Πω ρε πάκαρα... Δηλαδή η ξανθιά δίπλα στην Κάτια, που μιλούσε μαζί της και που μοιράζονται το ίδιο διαμέρισμα απ ότι κατάλαβα ήτανε η Ηλέκτρα...;;;!

Όταν φόρτωσα την Κάτια, αφού την στάμπαρα στον προηγούμενο γύρο, είχε εμφανιστεί και μια ξανθιά δίπλα της, αλλά δεν ήξερα ότι ήταν η Ηλέκτρα... Κρίμα! Κρίμα γιατί μετά από τόσες αναφορές και τόση διαφήμιση θα ψηνόμουν να την δοκιμάσω. Η Κάτια ήταν καλή αλλά λίγο απαθής, δεν σε τρέλαινε όπως π.χ. η Λουίζα...

Και επίσης κρίμα που τόσες φορές δεν έχω πετύχει την Φιόνα! Θα με ξαναβγάλεις στους δρόμους, ρε Πάκαρα, πάνω που είχα σκεφτεί να βάλω κανένα φράγκο στην άκρη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom