Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
ποιες μαλακιες ρε Αφου έγινε σεβαστός! Δεν ειρωνεύομαι!
Και Εσυ τι είσαι; Ο δικηγόρος του ΑΛ;
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:ουτε εγώ το πρόσεξα νομιζα με ειρωνεύσαι ..
Τι άρχισες τσαμπουκαδες τώρα;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Και κάτι ακόμα άσχετο...
Είδατε χθες τη νύχτα στις έκτακτες εκπομπές για το δυστύχημα, ότι έξω από τον δικό μας σταθμό που περίμεναν οι συγγενείς με αγωνία σε όλα τα πλάνα εμφανιζόταν και ο Γαμάθ?ο χοντροανωμαλος...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Και κάτι ακόμα άσχετο...
Είδατε χθες τη νύχτα στις έκτακτες εκπομπές για το δυστύχημα, ότι έξω από τον δικό μας σταθμό που περίμεναν οι συγγενείς με αγωνία σε όλα τα πλάνα εμφανιζόταν και ο Γαμάθ?ο χοντροανωμαλος...
Ο γαμαθ συνήθως μόνο Σάββατο την παίζει γυμνός στην Γιαννιτσών μέχρι νωρίς το πρωί της Κυριακής .
Μάλλον χθες θα έχασε το λεωφορείο του το χαιβανι ..όλο τρέχει πίσω από το 51
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.379
Κριτικές
25
Like
2.719
Πόντοι
3.246
Η σια ειχε αγγελιες στο κανεσεξ ηταν για λιγες μερες γιαννενα και μετα πατρα.
 
Εγγρ.
23 Φεβ 2023
Μηνύματα
82
Like
99
Πόντοι
0
Περασμα σημερα 10:30 συνολο 5 κοπελες . Αλβα παρον(!) Καυλωτικες μποτες που ολη την ωρα εφτιαχνε και νομιζω πως εχει βαλει καποια κιλακια εχει γινει ζουμερωτατη . Ιουλια , Βουλγαρακι καδοι απων . Αλλες δεν γνωριζω αλλα ηταν στο συνολο 5 αληθεια . Βαριά μερα σημερα αδερφα φαινεται παντου
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:ουτε εγώ το πρόσεξα νομιζα με ειρωνεύσαι ..
Τι άρχισες τσαμπουκαδες τώρα;
Καθόλου ειρωνία αλήθεια στο λέω.

Όχι ρε τι τσαμπουκάδες αλλά άσε τον άλλον να πει αν θέλει κάτι! Τι του είσαι;
ΕΜ δίνω πληροφορίες ΕΜ σου θίξαμε τον ΑΛ σου… «ο ΑΛ βλεπει τον κροσακο βασια εξαιτίας σου…» και που το στηρίζεις αυτό Εσυ;
Άντε ο ΑΛ μπερδεύτηκε προφανώς και ειπε κατά λεξη «ενασ Απ τους δυο σας»! γιατί εγώ ποτε δεν του είπα κάτι περί τούτης. Εσυ τι θες και χώνεσαι και τον υποστηρίζεις. Ξαναρωταω λοιπόν, που το στηρίζεις;
 
Τελευταία τροποποίηση:

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Ο κρος ξεχωρίζει ρε... φοράει και στραβά την περούκα.
Η άλλη κοπέλα είναι και στέκεται πολλές ώρες εκεί και κινείται και αρκετά, άλλες φορές πάει απέναντι στη διχάλα.Συνηθως φοράει τζην φούστα.
Αλλά την ξέρω Βάσια γιατί κάποιος από σας τους δύο μου την είπε Βάσια :knuppel: :cheesy:
Μάλλον ο Ντιου. Με τις κρος και αυτές εκεί στη διχαλα δεν ασχολήθηκα ποτε εγώ. Πλην ανιλιας φυσικά και αδερφής
 

Thesstopboy

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2023
Μηνύματα
6
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας, ειμαι καινούργιος εδω, ηθελα να ρωτησω αν παιζετε καμια φαση στο στρατόπεδο Παύλου Μελά Σταυρούπολη ή γενικα Σταυρούπολη και γυρω περιοχες. Αν καποιος ξερει θα χαρω να μου πει, ευχαριστώ!
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Μάλλον ο Ντιου. Με τις κρος και αυτές εκεί στη διχαλα δεν ασχολήθηκα ποτε εγώ. Πλην ανιλιας φυσικά και αδερφής
Μέχρι τώρα εκεί ήταν γιατί έκανα μια βόλτα... φορούσε και κουκούλα ή σκουφάκι απόψε... πάλι ήταν και ο κρος μαζί ο οποίος ξεχωρίζει, είναι άχαρος...

Κλασσικά πριν το Σολ η μιλφ με το κόκκινο αμάξι.
Γωνία Χαλκίδος η μάνα της Σόνιας με τον φουσκωτό της :cheesy:
Γωνία Χλόης η ξανθιά Βουλγάρα χωρίς μίνι απόψε που στήνεται από το μεσημέρι εκεί... φαντάζομαι τι μποχα :badair:

Στις λαμαρίνες το γυφτάκι η Ιουλία...
Απέναντι από το 4αλλ η κοντή βυζαρού με το σπαστό μαλλί.
Μοναστηρίου eurobank η ξανθούλα με το κοντό ίσιο μαλλί, την βλέπω χρόνια εκεί.
Πως την λένε?

Από τραβεστί στον οπαπ η Βικτώρια πεζή,η Νανά στο αμάξι της και η Σουζυ σε γαλάζιο Corsa.
Στο today's η πολύ ψηλή που φοράει σκούφο πάντα...στο πάνω κεφάλι εννοώ.
Στη Σελλ τα γυφτοκροσακια Ζωή και Εμη στα Peugeot τους και μαζί η Ζοζέ στο αμάξι της Εμη...
Βουτυρά τέρμα κάτω στο φανάρι γωνία με Σταθμού εύσωμη κρος με μίνι και μπότες αλλά πολύ περιποιημένη κάθε φορά,δεν ξέρω πως τη λένε δεν την έχω εντοπίσει σε αγγελίες

Αυτά μέχρι πριν μισή ώρα περίπου δηλαδή σχετικά αργά για μια πολύ υποτονική βραδιά από κίνηση πελατών.
Πολύ πεσμένη κίνηση και στα μπουρδέλα από ένα γρήγορο πέρασμα που έκανα
 
Τελευταία τροποποίηση:

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Καθόλου ειρωνία αλήθεια στο λέω.

Όχι ρε τι τσαμπουκάδες αλλά άσε τον άλλον να πει αν θέλει κάτι! Τι του είσαι;
ΕΜ δίνω πληροφορίες ΕΜ σου θίξαμε τον ΑΛ σου… «ο ΑΛ βλεπει τον κροσακο βασια εξαιτίας σου…» και που το στηρίζεις αυτό Εσυ;
Άντε ο ΑΛ μπερδεύτηκε προφανώς και ειπε κατά λεξη «ενασ Απ τους δυο σας»! γιατί εγώ ποτε δεν του είπα κάτι περί τούτης. Εσυ τι θες και χώνεσαι και τον υποστηρίζεις. Ξαναρωταω λοιπόν, που το στηρίζεις;
Εγώ στον Αλ ,Βάσια έχω δώσει όνομα μόνο αυτήν στην χλόης ..γιατί έτσι νομίζω ότι την λένε ,αυτή που λέμε την ξανθιά που στέκεται ώρες .
Κοντά στον κρος ούτε εγώ έχω ακούσει για καμία Βάσια .
Ίσως εννοεί την Σόνια ,αν είναι πολύ αδύνατη αυτή που λέει .
Αλλά και πάλι δεν κάθεται πολύ αργά .
Καλά τι θιχτικες τόσο ;δεν σε είπα και τίποτα .πλάκα κάναμε.

Πρέπει να κάνουμε μια λίστα να ανακεφαλαιωσουμε τα ονόματα γιατί όλο γίνεται μπέρδεμα .
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.907
Πόντοι
2.356
Μέχρι τώρα εκεί ήταν γιατί έκανα μια βόλτα... φορούσε και κουκούλα ή σκουφάκι απόψε... πάλι ήταν και ο κρος μαζί ο οποίος ξεχωρίζει, είναι άχαρος...

Κλασσικά πριν το Σολ η μιλφ με το κόκκινο αμάξι.
Γωνία Χαλκίδος η μάνα της Σόνιας με τον φουσκωτό της :cheesy:
Γωνία Χλόης η ξανθιά Βουλγάρα χωρίς μίνι απόψε που στήνεται από το μεσημέρι εκεί... φαντάζομαι τι μποχα :badair:

Στις λαμαρίνες το γυφτάκι η Ιουλία...
Απέναντι από το 4αλλ η κοντή βυζαρού με το σπαστό μαλλί.
Μοναστηρίου eurobank η ξανθούλα με το κοντό ίσιο μαλλί, την βλέπω χρόνια εκεί.
Πως την λένε?

Από τραβεστί στον οπαπ η Βικτώρια πεζή,η Νανά στο αμάξι της και η Σουζυ σε γαλάζιο Corsa.
Στο today's η πολύ ψηλή που φοράει σκούφο πάντα...στο πάνω κεφάλι εννοώ.
Στη Σελλ τα γυφτοκροσακια Ζωή και Εμη στα Peugeot τους και μαζί η Ζοζέ στο αμάξι της Εμη...
Βουτυρά τέρμα κάτω στο φανάρι γωνία με Σταθμού εύσωμη κρος με μίνι και μπότες αλλά πολύ περιποιημένη κάθε φορά,δεν ξέρω πως τη λένε δεν την έχω εντοπίσει σε αγγελίες

Αυτά μέχρι πριν μισή ώρα περίπου δηλαδή σχετικά αργά για μια πολύ υποτονική βραδιά από κίνηση πελατών.
Πολύ πεσμένη κίνηση και στα μπουρδέλα από ένα γρήγορο πέρασμα που έκανα
2 Κρος στην διχάλα ο ένας είναι ο παλιά αχώριστος φίλος της Έλενα από τις συμπεθέρες π έκαναν ντουο
Η ξανθιά στην eurob είναι η σιλβια 40+ μη σε ξεγελάει το πετιτ της εμφάνισης
Πάρτο πίσω το βάσια θα σφαχτουν οι άλλοι :grin:
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Που ειναι ο συναγωνιστης Σταλονε; Ειχε κανει κ καταλογο με αναλυτικες πληροφοριες. Ακουει;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
2 Κρος στην διχάλα ο ένας είναι ο παλιά αχώριστος φίλος της Έλενα από τις συμπεθέρες π έκαναν ντουο
Η ξανθιά στην eurob είναι η σιλβια 40+ μη σε ξεγελάει το πετιτ της εμφάνισης
Πάρτο πίσω το βάσια θα σφαχτουν οι άλλοι :grin:
Δεν μαλώνουμε ρε! :cheesy:αστον θα ξεκωλησει .
Εκτός αν με πει και αυτός τσουτσεκι του Αλ !
Είπαμε άμα πιανομαστε στα λόγια κάθε φορά για κάθε λέξη ,θα καταλήξουμε σαν τον Μπάρμπαρα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Που ειναι ο συναγωνιστης Σταλονε; Ειχε κανει κ καταλογο με αναλυτικες πληροφοριες. Ακουει;
Τον είχε παραθέσει πιο πίσω ,αλλά οι καινούριες δεν είναι μέσα και είπαμε κάποια στιγμή ότι πρέπει να το συμπληρώσουμε
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
2 Κρος στην διχάλα ο ένας είναι ο παλιά αχώριστος φίλος της Έλενα από τις συμπεθέρες π έκαναν ντουο
Η ξανθιά στην eurob είναι η σιλβια 40+ μη σε ξεγελάει το πετιτ της εμφάνισης
Πάρτο πίσω το βάσια θα σφαχτουν οι άλλοι :grin:
Που ειναι ο συναγωνιστης Σταλονε; Ειχε κανει κ καταλογο με αναλυτικες πληροφοριες. Ακουει;
Νομίζω και ο illuzion και κάποιος ακόμη τις ξέρουν όλες με τα σωστά ονόματα...
Καλό θα ήταν όσοι δε γνωρίζουν στα σίγουρα να μην πετάνε έτσι ονόματα στον αέρα και μπερδεύουν και τους υπόλοιπους.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
@dewars συμφωνώ μαζί σου. Ούτε εγώ είπα σε κανέναν Al περί βασιας. Ούτε καν μιλήσαμε για πιάτσα περί κρος, καρέ μαλλιά, Βασιες
Για να μαι ξεκάθαρος
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Εγώ ξέρω: Μελαχρινή Μαρία/Άννα πραγματικό όνομα Μανιολα, η γνωστή Αλβανιδα καβλα

Εκεί κοντά συχνά είναι μια χοντρή χοντροκωλα γυφτισα. Δε ξέρω όνομα

Απέναντι συνήθως η έγκυος Μαρία Βουλγαρα μελαχρινή πρώην ξανθια

Πάλι εκεί ξανθιά ψηλή ωραίο κορμι πράσινο ματι η Ελενη/Σια που ζητάει 30 και είπαμε ότι καιρο να βγει. Κάνει περιοδικά τέτοια διαλλειματα

Εκεί επίσης είναι και μια κοντή σχετικά βουργαρα μελαχρινή μου διαφεύγει το όνομα. Παλιά στην πιατσα

Πιο εκεί απ τη μερια της Αλβανίδας μια ψηλή με κοντό μαλλί βγαίνει πια που κ που παλαιότερα κάθε μέρα, η Άννα η βουλγαρα. Ωραίος κωλος. Είναι αυτή που λέμε ότι της τρώει απ τον άντρα της

Εκεί δίπλα αλλά και απέναντι απ το γκρεμισμένο σπίτι (αλλάζει τοποθεσίες) η μάνα της Σονιας. Ψηλή ασχημη ξανθιά.

Μετά το φανάρι Αριστερά στις λαμαρίνες συχνά η ιουλια. Κοντή Βούλγαρο γυφτισα.

Απέναντι ακριβώς η χοντρή με τις βυζαρες και το κόκκινο αμάξι. Όνομα δε ξέρω

Γιαννιτσων με χλοης ξανθιά μεγαλοκοπελα 42 πλας, η βουλγαρα βασια! Εναλλάσσει τις κοπέλες που έχει μαζί της συχνά όποτε δεν αναφέρω ονόματα για να μη μπερδευτείτε

Από κει και πέρα βλέπετε τη Σονια. Ψηλή αδύνατη ψιλόπρεζε μούτρο. Ποτε με τα πόδια ποτε με το σμαρτ της.
Συχνά μαζί της συνήθως τα απογεύματα και τις Κυριακές, η Σουλα.
Μελαχρινή κρητικιά γύφτισσα με γυαλί ηλίου σα μύγα.

Στενό για τράπεζα Πειραιώς απογεύματα μέχρι βράδυ συνήθως Πέμπτη με Κυριακή η γρια στο αμάξι της. Ένα μπλε ματιζ. Ξανθιά κοντό μαλλί βλέμμα αγριεμένο λιγουρικο

Πριν τη διχαλα δεξιά μια ξανθιά με μια μελαχρινή. Είναι αδερφές. Ξανθιά Ανιλια. Μελαχρινή Ντανιελα.

Εκεί τριγύρω δε ξέρω ούτε με νοιάζουν αυτή στους κάδους το γυφτάκι, τα κρος με τα καρέ και τις περούκες και φυσικά τα πρεζονια!

Γκραντ χοτελ μέχρι διχαλα όλο εκείνο το διάστημα επι της μοναστηριου 40+ καστανομαλλα με νορμαλ ρούχα πάντα η Ντεζυ. Βουλγαρα

Μοναστηριου ύψος Κωλέττη στη eurobank η Σύλβια. Ρουμάνο πετιτ ξανθιά. Κάθεται πάντα εκεί στη στάση

Απέναντι ακριβώς οι λεγόμενες συμπεθερες. Ψηλή μελαχρινή άσπρη η Ντεζη! Βουλγαρα!
Μαζί της πάντα η Έλενα. Μελαχρινή με κωλαρα ελληνίδα από Κοζάνη!

Και τέλος πιο κάτω στη μοναστηριου στη μεριά της συλβιας, πριν τη Ροτόντα (ξενοδοχείο), στα σκαλάκια την μάντρας, η Βασια. Μικρή βουλγαρα! Που λέμε με τον ερπη στα χείλη!

Αυτές είναι οι βασικές
Δν αναφέρω μαύρες και τρανς
Φυσικά για νέες παρουσίες υπάρχει το νήμα!

Κάποιες φορες τα κορίτσια αλλάζουν θέση! Μην πάτε κ στηθείτε ντε και καλά εκεί ακριβώς που αναφέρω! Να κάνετε γύρες! Μπορεί να γυρνάνε για να πάρουν κάτι να φάνε, να πιουν ή να πάρουν καποτες ή να πάνε σπίτι, να γυρνάνε στο πόστο τους μετά από πελάτη κτλ!!!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Μανίολα;; ; Εγώ Τζενη την ξέρω την αλβανίδα σαν πραγματικό όνομα, τώρα αν στην Αθήνα όταν πρώτο ήρθε το άλλαξε δεν ξερω,στην πιατσα ναι λέει Μαρία κ Άννα. Συλβια αλβανακι κ αυτη. Κ η Έλενα μισή αλβανιδα. Επίσης η βουλγαρα στο grand είναι Ντεσυ, Ντεζη η άλλη μαζί με την Ελενα. Αυτά για το κουτσομπολιο για ν α μην μας την πει, πουν, κάποιος κ κάποιοι
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Εγώ ξέρω: Μελαχρινή Μαρία/Άννα πραγματικό όνομα Μανιολα, η γνωστή Αλβανιδα καβλα

Εκεί κοντά συχνά είναι μια χοντρή χοντροκωλα γυφτισα. Δε ξέρω όνομα

Απέναντι συνήθως η έγκυος Μαρία Βουλγαρα μελαχρινή πρώην ξανθια

Πάλι εκεί ξανθιά ψηλή ωραίο κορμι πράσινο ματι η Ελενη/Σια που ζητάει 30 και είπαμε ότι καιρο να βγει. Κάνει περιοδικά τέτοια διαλλειματα

Εκεί επίσης είναι και μια κοντή σχετικά βουργαρα μελαχρινή μου διαφεύγει το όνομα. Παλιά στην πιατσα

Πιο εκεί απ τη μερια της Αλβανίδας μια ψηλή με κοντό μαλλί βγαίνει πια που κ που παλαιότερα κάθε μέρα, η Άννα η βουλγαρα. Ωραίος κωλος. Είναι αυτή που λέμε ότι της τρώει απ τον άντρα της

Εκεί δίπλα αλλά και απέναντι απ το γκρεμισμένο σπίτι (αλλάζει τοποθεσίες) η μάνα της Σονιας. Ψηλή ασχημη ξανθιά.

Μετά το φανάρι Αριστερά στις λαμαρίνες συχνά η ιουλια. Κοντή Βούλγαρο γυφτισα.

Απέναντι ακριβώς η χοντρή με τις βυζαρες και το κόκκινο αμάξι. Όνομα δε ξέρω

Γιαννιτσων με χλοης ξανθιά μεγαλοκοπελα 42 πλας, η βουλγαρα βασια! Εναλλάσσει τις κοπέλες που έχει μαζί της συχνά όποτε δεν αναφέρω ονόματα για να μη μπερδευτείτε

Από κει και πέρα βλέπετε τη Σονια. Ψηλή αδύνατη ψιλόπρεζε μούτρο. Ποτε με τα πόδια ποτε με το σμαρτ της.
Συχνά μαζί της συνήθως τα απογεύματα και τις Κυριακές, η Σουλα.
Μελαχρινή κρητικιά γύφτισσα με γυαλί ηλίου σα μύγα.

Στενό για τράπεζα Πειραιώς απογεύματα μέχρι βράδυ συνήθως Πέμπτη με Κυριακή η γρια στο αμάξι της. Ένα μπλε ματιζ. Ξανθιά κοντό μαλλί βλέμμα αγριεμένο λιγουρικο

Πριν τη διχαλα δεξιά μια ξανθιά με μια μελαχρινή. Είναι αδερφές. Ξανθιά Ανιλια. Μελαχρινή Ντανιελα.

Εκεί τριγύρω δε ξέρω ούτε με νοιάζουν αυτή στους κάδους το γυφτάκι, τα κρος με τα καρέ και τις περούκες και φυσικά τα πρεζονια!

Γκραντ χοτελ μέχρι διχαλα όλο εκείνο το διάστημα επι της μοναστηριου 40+ καστανομαλλα με νορμαλ ρούχα πάντα η Ντεζυ. Βουλγαρα

Μοναστηριου ύψος Κωλέττη στη eurobank η Σύλβια. Ρουμάνο πετιτ ξανθιά. Κάθεται πάντα εκεί στη στάση

Απέναντι ακριβώς οι λεγόμενες συμπεθερες. Ψηλή μελαχρινή άσπρη η Ντεζη! Βουλγαρα!
Μαζί της πάντα η Έλενα. Μελαχρινή με κωλαρα ελληνίδα από Κοζάνη!

Και τέλος πιο κάτω στη μοναστηριου στη μεριά της συλβιας, πριν τη Ροτόντα (ξενοδοχείο), στα σκαλάκια την μάντρας, η Βασια. Μικρή βουλγαρα! Που λέμε με τον ερπη στα χείλη!

Αυτές είναι οι βασικές
Δν αναφέρω μαύρες και τρανς
Φυσικά για νέες παρουσίες υπάρχει το νήμα!

Κάποιες φορες τα κορίτσια αλλάζουν θέση! Μην πάτε κ στηθείτε ντε και καλά εκεί ακριβώς που αναφέρω! Να κάνετε γύρες! Μπορεί να γυρνάνε για να πάρουν κάτι να φάνε, να πιουν ή να πάρουν καποτες ή να πάνε σπίτι, να γυρνάνε στο πόστο τους μετά από πελάτη κτλ!!!
Όλα μια χαρά αλλά Σύλβια (Κλοντια το πραγματικό) εντελώς Αλβανίδα...και Έλενα νεαρή μισή Αλβανίδα ο ένας γονιός από Αλβανία...Η χοντρή με το κόκκινο αυτοκίνητο Μαρία...και η Βάσια η μεγάλη 44 χρόνων....

ΥΓ .. Αλβανίδα Μανιολα, γαμιολα!! :2funny:
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Μανίολα;; ; Εγώ Τζενη την ξέρω την αλβανίδα σαν πραγματικό όνομα, τώρα αν στην Αθήνα όταν πρώτο ήρθε το άλλαξε δεν ξερω,στην πιατσα ναι λέει Μαρία κ Άννα. Συλβια αλβανακι κ αυτη. Κ η Έλενα μισή αλβανιδα. Επίσης η βουλγαρα στο grand είναι Ντεσυ, Ντεζη η άλλη μαζί με την Ελενα. Αυτά για το κουτσομπολιο για ν α μην μας την πει, πουν, κάποιος κ κάποιοι
Ακριβώς μαζί τα γράψαμε, τηλεπάθεια...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Η καινούρια με τα μαύρα στο κόκκινο μοναστηριού έδωσε όνομα Μαρία .
Αυτή που κάθεται με την χοντρή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom