Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
μαγκες δωστε λιγο χαρακτηριστικά βασιας ηλικια ? διαβασα 2-3 πραγματα , εχω χρονια να ασχοληθω με πιατσα γενικα αλλα μου εχε ικινησει την περιεργεια αυτη . αξιζει ; εχω διαβασει διασκορπα πραγματα για αυτην . συχναζει εκει στο στενακι χλοης ;
Ακριβώς στο στενάκι στέκεται,ξανθιά ,νταρντανα λίγο ..μεγαλοκοπελα .
Δεν την έχω πάρει ποτέ και δεν ξέρω τι κάνει .
Είναι συνέχεια εκεί και σήμερα μέχρι αργά ήταν
 
  • Like
Αντιδράσεις: akala

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Εχθές μίλησα με την καινούρια στη μοναστηριού στη στάση απέναντι από την πυροσβεστική στο κόκκινο σχολείο .
15 πίπα ,20 για γαμιση .
Δεν την φόρτωσα γιατί μου ήρθε στο μυαλό που έγραψε ο φίλος πιο πάνω για την μποχα ..είδα ότι φορούσε και το δερμάτινο παντελόνι και λέω άστο προς το παρόν .
Αλλά εκ πρώτης όψεως είναι καλό ,λίγα πιασίματα ,γυφτισσα αλλά καλοστεκεται
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Αυτές στην μοναστηριου που εμφανίστηκαν, η μία που φοράει μαύρα δουλευε κ πριν 4 με 5 χρόνια με τα ιδια ρουχα κ δερμάτινο μπουφάν. Έγκυος με τεράστια κοιλια όπως κ παλιά έγκυος δουλευε. Η άλλη με το ροζ μπουφάν σαν τον οβελίξ σε σώμα κ απο φάτσα αστα να πανε.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
Αυτές στην μοναστηριου που εμφανίστηκαν, η μία που φοράει μαύρα δουλευε κ πριν 4 με 5 χρόνια με τα ιδια ρουχα κ δερμάτινο μπουφάν. Έγκυος με τεράστια κοιλια όπως κ παλιά έγκυος δουλευε. Η άλλη με το ροζ μπουφάν σαν τον οβελίξ σε σώμα κ απο φάτσα αστα να πανε.
Καλά σκέφτηκα εγώ ότι έχει γνωστή μούρη ! ...
Αλλά οι γυφτισσες πάνω κάτω όλες μοιάζουν .
Μετά τις 23:00 βγήκε και η Σίλβια με ροζ σορτσάκι στο μέρος της
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Έχω να δω πολύ καιρό την Σια Ελενη
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Άντε η Αλβα λες είχε περίοδο πονούσε κτλ σπάνια μέσα στο μήνα δλδ…. Η tiger όμως;
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Ακριβώς στο στενάκι στέκεται,ξανθιά ,νταρντανα λίγο ..μεγαλοκοπελα .
Δεν την έχω πάρει ποτέ και δεν ξέρω τι κάνει .
Είναι συνέχεια εκεί και σήμερα μέχρι αργά ήταν
δεν την εχεις παρει ποτε για λογους γουστου ή υγιεινης;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.294
Like
8.899
Πόντοι
2.356

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Σιγά ρε πού όλες της θες κοριτσάκια σου εσύ έχεις την δικιά σου την ξανθιά απέναντί άσε κ για μας καμία :2funny::2funny:
Κατσε τωρα σειρα...ποια ειναι η απεναντι η ξανθια;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
δεν την εχεις παρει ποτε για λογους γουστου ή υγιεινης;
Υγιεινής να σου πω την αλήθεια .το έχω ξανά γράψει ..
Μια κοπέλα που στέκεται 10 ώρες στην πιάτσα δεν μπορεί να είναι καθαρή .όσο μωρομαντηλο και να βάλει άμα έχει καταπιεί 10 πουτσες και 5 καποτες πάλι χρειάζεται φρεκαρισμα κάθε λίγο .
Δεν την έχω πάρει το ξανά λέω ,αλλά δεν θέλω και δυσάρεστες εκπλήξεις .
Όπως έγραψε προχθές ο φίλος ότι άνοιξε το παράθυρο στην καινούρια και μπήκε όλη η μποχα μέσα η πριν κάνα 2 βδομάδες το ίδιο έγραψε κάποιος για την Χρύσα .την οποία την έπαιρνα παλιότερα αλλά τελευταία όταν την βλέπω με ξενερώνει
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Υγιεινής να σου πω την αλήθεια .το έχω ξανά γράψει ..
Μια κοπέλα που στέκεται 10 ώρες στην πιάτσα δεν μπορεί να είναι καθαρή .όσο μωρομαντηλο και να βάλει άμα έχει καταπιεί 10 πουτσες και 5 καποτες πάλι χρειάζεται φρεκαρισμα κάθε λίγο .
Δεν την έχω πάρει το ξανά λέω ,αλλά δεν θέλω και δυσάρεστες εκπλήξεις .
Όπως έγραψε προχθές ο φίλος ότι άνοιξε το παράθυρο στην καινούρια και μπήκε όλη η μποχα μέσα η πριν κάνα 2 βδομάδες το ίδιο έγραψε κάποιος για την Χρύσα .την οποία την έπαιρνα παλιότερα αλλά τελευταία όταν την βλέπω με ξενερώνει
δεν εχεις καθολου αδικο, δεν την εχω πηδηξει ποτε αλλα εχω καταφερει να αρπαξω ερπηδες σε διαφορά διαστήματος 4-5 χρονια μεταξύ τους με την συγκεκριμένη, και την παλαιότερη φορά μάλιστα αρκετά εκτεταμένα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.598
Πόντοι
3.796
δεν εχεις καθολου αδικο, δεν την εχω πηδηξει ποτε αλλα εχω καταφερει να αρπαξω ερπηδες σε διαφορά διαστήματος 4-5 χρονια μεταξύ τους με την συγκεκριμένη, και την παλαιότερη φορά μάλιστα αρκετά εκτεταμένα
Από τσιμπούκι να φανταστώ .
Φίλε ο έρπης κολλάει μόνο άμα είναι σε έξαρση εκείνη την περίοδο που θα την πάρεις αλλά και πάλι δεν είναι εύκολο να τον δεις μπορεί απλά να τον καλύπτει κιόλας .
Αυτό μπορείς να το πάθεις από οποιαδήποτε
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Επίσης για τον φίλο @akala που αναρωτιέται να πω πως γράφονται πράγματα για δυο Βασιες. Δυο είναι οι Βασιες. Μια στη χλοης και η άλλη 8-11 περίπου στη μοναστηριου πριν τη Ροτόντα και μετά το στενό του 4all
Ερπη έχει αναφερθεί και από μένα που είδα με τα μάτια μου και από άλλους, οτι έχει η δεύτερη! Η μικρή στη μοναστηριου δλδ!
Μη μπερδεύετε τον κόσμο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom