Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Επισκέπτης
φόρτωμα χθες της νικολέτας(αδύνατη,μελαχρινή με μοντελέ κορμί που αράζει πάνω στην μοναστηρίου κοντα στο ροτόντα),πολύ καλή σε γενικές γραμμές,μούναρος βασικά εξωτερικά και αναλογικά πάντα με το τι κυκλοφορεί στην πιάτσα το τελευταίο διάστημα,πολύ καλή πίπα χωρίς καθόλου βιασύνη(και με μία υποψία εκ μέρους μου ότι γουστάρει γενικά την ψωλή) και αντέχει και στο δυνατό γαμήσι,από ένα σημείο κ μετά την σφυροκοπούσα επίτηδες ψιλοδυνατά για να δω αν διαμαρτυρηθεί(όπως οι περισσότερες) και ούτε είπε κιχ ούτε έδειξε να δυσανασχετεί.μπράβο από εμένα τα τίμησε ένα προς ένα τα 20 ευρά.
Υ.Γ. το μόνο αρνητικό για εμένα το ότι σε κάποια φάση άρχισε να μου λέει για το "δράμα" που περνάει με τον βούλγαρο άντρα της, όπου την έκοψα όμως σχετικά γρήγορα γιατι πάντα εφαρμόζω τον νόμο που μούχε μάθει ο συγχωρεμένος ο παππούς μου : "ποτέ να μην πιστεύεις πούστη λόγια κ πουτάνας μοιρολόγια"

Αυτά,καλά μας γαμήσια
:headbaning2:
 

man_50

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2010
Μηνύματα
21
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα

σημερα νωρις απογευμα 19:30 Μοναστηριου πριν απο ροτοντα ξανθια κοντο μαλι κλασικο στυλ ξερει κανεις κατι ??
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
φόρτωμα χθες της νικολέτας(αδύνατη,μελαχρινή με μοντελέ κορμί που αράζει πάνω στην μοναστηρίου κοντα στο ροτόντα),πολύ καλή σε γενικές γραμμές,μούναρος βασικά εξωτερικά και αναλογικά πάντα με το τι κυκλοφορεί στην πιάτσα το τελευταίο διάστημα,πολύ καλή πίπα χωρίς καθόλου βιασύνη(και με μία υποψία εκ μέρους μου ότι γουστάρει γενικά την ψωλή) και αντέχει και στο δυνατό γαμήσι,από ένα σημείο κ μετά την σφυροκοπούσα επίτηδες ψιλοδυνατά για να δω αν διαμαρτυρηθεί(όπως οι περισσότερες) και ούτε είπε κιχ ούτε έδειξε να δυσανασχετεί.μπράβο από εμένα τα τίμησε ένα προς ένα τα 20 ευρά.
Υ.Γ. το μόνο αρνητικό για εμένα το ότι σε κάποια φάση άρχισε να μου λέει για το "δράμα" που περνάει με τον βούλγαρο άντρα της, όπου την έκοψα όμως σχετικά γρήγορα γιατι πάντα εφαρμόζω τον νόμο που μούχε μάθει ο συγχωρεμένος ο παππούς μου : "ποτέ να μην πιστεύεις πούστη λόγια κ πουτάνας μοιρολόγια"

Αυτά,καλά μας γαμήσια
:headbaning2:
Τα θελει ο κωλος τους μ αυτους που πανε και βρισκουν
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
καλησπερα

σημερα νωρις απογευμα 19:30 Μοναστηριου πριν απο ροτοντα ξανθια κοντο μαλι κλασικο στυλ ξερει κανεις κατι ??
δυσκολα φιλε μου να ηταν πουτανα εκεινη την ωρα.αλλα με τα δικια σου και εσυ.οσες κυκλοφορουν εκει γυρω τις υποψιαζεσαι για τετοιες
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Πέρασμα από την πιάτσα 12 με 1. Ότι κοπέλα κυκλοφορούσε το μάζευε η αστυνομία. Χαμός σήμερα σεληνιαστηκαν. Μονο η βεσκα την γλίτωσε και το τσακαλακι η κατσαρίδα. Κατά τα άλλα τπτ σπουδαίο
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
καλησπερα

σημερα νωρις απογευμα 19:30 Μοναστηριου πριν απο ροτοντα ξανθια κοντο μαλι κλασικο στυλ ξερει κανεις κατι ??

Εγω φόρτωσα κατά τις 20:30 από ροτόντα μια ξανθιά με κοκκινη μπλούζα και μπλε τζιν φούστα, καθημερινο ντύσιμο, τίποτα το προκλητικό όμως πολυ καλή στην δουλειά της.
Μιλαμε για την ίδια?
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
φόρτωμα χθες της νικολέτας(αδύνατη,μελαχρινή με μοντελέ κορμί που αράζει πάνω στην μοναστηρίου κοντα στο ροτόντα),πολύ καλή σε γενικές γραμμές,μούναρος βασικά εξωτερικά και αναλογικά πάντα με το τι κυκλοφορεί στην πιάτσα το τελευταίο διάστημα,πολύ καλή πίπα χωρίς καθόλου βιασύνη(και με μία υποψία εκ μέρους μου ότι γουστάρει γενικά την ψωλή) και αντέχει και στο δυνατό γαμήσι,από ένα σημείο κ μετά την σφυροκοπούσα επίτηδες ψιλοδυνατά για να δω αν διαμαρτυρηθεί(όπως οι περισσότερες) και ούτε είπε κιχ ούτε έδειξε να δυσανασχετεί.μπράβο από εμένα τα τίμησε ένα προς ένα τα 20 ευρά.
Υ.Γ. το μόνο αρνητικό για εμένα το ότι σε κάποια φάση άρχισε να μου λέει για το "δράμα" που περνάει με τον βούλγαρο άντρα της, όπου την έκοψα όμως σχετικά γρήγορα γιατι πάντα εφαρμόζω τον νόμο που μούχε μάθει ο συγχωρεμένος ο παππούς μου : "ποτέ να μην πιστεύεις πούστη λόγια κ πουτάνας μοιρολόγια"

Αυτά,καλά μας γαμήσια
:headbaning2:

Για αυτό φίλε μόνο πίπα.
Αν της το βγάλεις από το στόμα δεν σταματάνε να μιλάνε.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Κατά τις 20:00 που κατεβηκα,
Α.Π. με Γιαννιτσών 2 βουλγαρομπαζακια.
Βουτηρα η Μιλφ Βαρβαρα η κοζανιτησα.
Κυρίλλου γεμάτη μετανάστες που περίμεναν μάλλον να τους φορτωσουν σε λεωφορείο.
Πρην την Οικονόμου η γριά η Γιώτα. Συμπληρώνει τα βαρεα για να βγει στην σύνταξη.
Χαλκιδος ακόμα 2 βουλγαρες.
Μέχρι Κωλέττη τίποτα.
Μαζαράκη ακόμα 2 το μπαζο στο πεζοδρόμιο και το καλό μιλούσε με υποψήφιο αυτοκίνητογαμια.
Πρην την Δάφνης η μικρή η Λινα, που ενω την πηδάς αυτή γράφει στο FB.
Γύρισμα Μοναστηριού και μπροστά στο κοκκινο στην στάση, η Ελένη η ξανθιά γυφτισα.
Μπροστά στο Ροτόντα η Ρίτα, που φορτώθηκε χωρίς δεύτερη σκέψη.
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
21:00 με 00:00 βγαίνει εκεί που έβγαινε πάντα.
Προχθές που πέρασα κατά τις 21:20 ήταν στο πόστο της.
Αδερφέ τον τελευταίο καιρό όσες φορές την είδα ήταν να το καροτσάκι με το μωρό της και τον άντρα της. Λογικά στήνεται εκεί μπροστά στο one Έτσι?
 

maldi

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2010
Μηνύματα
930
Κριτικές
9
Like
86
Πόντοι
6
σημερα το πρωι φορτωμα της Νικολετας απο σταση πανω στη Μοναστηριου,καλη πιπα και καλο στησιμο στα τεσσερα  :fuck2:
 

Dr.Socrates

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2017
Μηνύματα
120
Κριτικές
1
Like
42
Πόντοι
1
φόρτωμα χθες της νικολέτας(αδύνατη,μελαχρινή με μοντελέ κορμί που αράζει πάνω στην μοναστηρίου κοντα στο ροτόντα),πολύ καλή σε γενικές γραμμές,μούναρος βασικά εξωτερικά και αναλογικά πάντα με το τι κυκλοφορεί στην πιάτσα το τελευταίο διάστημα,πολύ καλή πίπα χωρίς καθόλου βιασύνη(και με μία υποψία εκ μέρους μου ότι γουστάρει γενικά την ψωλή) και αντέχει και στο δυνατό γαμήσι,από ένα σημείο κ μετά την σφυροκοπούσα επίτηδες ψιλοδυνατά για να δω αν διαμαρτυρηθεί(όπως οι περισσότερες) και ούτε είπε κιχ ούτε έδειξε να δυσανασχετεί.μπράβο από εμένα τα τίμησε ένα προς ένα τα 20 ευρά.
Υ.Γ. το μόνο αρνητικό για εμένα το ότι σε κάποια φάση άρχισε να μου λέει για το "δράμα" που περνάει με τον βούλγαρο άντρα της, όπου την έκοψα όμως σχετικά γρήγορα γιατι πάντα εφαρμόζω τον νόμο που μούχε μάθει ο συγχωρεμένος ο παππούς μου : "ποτέ να μην πιστεύεις πούστη λόγια κ πουτάνας μοιρολόγια"

Αυτά,καλά μας γαμήσια
:headbaning2:

σημερα το πρωι φορτωμα της Νικολετας απο σταση πανω στη Μοναστηριου,καλη πιπα και καλο στησιμο στα τεσσερα  :fuck2:

Έσιαξε τόσο πολύ η Νικολέτα;  :think:
(Μονίμως την ίδια "πονεμένη" ιστορία με τον άντρα της παίζει στο γραμμόφωνο  :truce: )
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Black την πέτυχα σήμερα την ντεζυ Σ ευχαριστω φιλαράκι. Όταν την είπα βέβαια για τηλ μου είπε το εξής κουλό: δεν ξέρει απ έξω το τηλέφωνο της και δεν έχει κάρτα να μου κάνει αναπάντητη. Μάλλον δεν ήθελε να δώσει. Παρόλα αυτά φυσικά και θα ξαναπροτιμηθει
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Black την πέτυχα σήμερα την ντεζυ Σ ευχαριστω φιλαράκι. Όταν την είπα βέβαια για τηλ μου είπε το εξής κουλό: δεν ξέρει απ έξω το τηλέφωνο της και δεν έχει κάρτα να μου κάνει αναπάντητη. Μάλλον δεν ήθελε να δώσει. Παρόλα αυτά φυσικά και θα ξαναπροτιμηθει

Είναι πολύ καλή περίπτωση η Νταιζη φίλε.
Το ξέρω και γω,
αν και δεν την παίρνω συχνά γιατί μου τη σπάει ο δικός της που είναι σχεδόν πάντα κοντά της.
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Είναι πολύ καλή περίπτωση η Νταιζη φίλε.
Το ξέρω και γω,
αν και δεν την παίρνω συχνά γιατί μου τη σπάει ο δικός της που είναι σχεδόν πάντα κοντά της.
Ισχυει. Εμένα το μόνο που με χαλάει είναι που είναι απαθεστατη κατά την πράξη. Ούτε ένα βογγητο ρε παιδί μου δεν είπα να γκαριζει. Πάντως τα δέχεται όλα και πίπα ακα. Μονο κωλο δεν δέχεται
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
χτεσινο περασμα από πιατσα 11 με 1 εντυπωση φοβερη στο todays κατι βουλγαροτσουβαλα κατι βουλγαρομπαζα κατι βουλγαροτραβελα πιναν καφε κ δουλευαν κιολασ κ ένα δικο μας τραβελη διατσταυρωση μπουλτογκ με κανιβαλο ανθρωποφαγο να πουμε ότι να ναι και ένα μοναδικο αστερι με απταιστα ελληνικα κ εππικη κολαρα μαυρομαλικο που φιλιότανε με ένα βουλγαρογυφτοτσιγαννο....ελειπε η κατσαριδα...(ειδηση)όλα αυτά εκει....σχετικα ολεσ στα ποστα τεσ ...και εκει που ελεγα να τη κανω τσουπ ένα πιπινη μοναστηριου σε σταση περιπου 20 μελαχρινο οπου κ φορτωθηκε...15 πιπα κ όταν τη ρωτησα ονομα κλπ ειπα στα αγγλικα δεν ξερω πωσ θα με λεω ελλαδα αλλα θα σκεφτω κ θα σου πω...όλα σε μενα ρε πουστη μ...
 

gormitis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2015
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
15
Πόντοι
0
Πριν 15 μερες φορτωσα κατα τις 03.00  ενα μελαχρινο μωρακι κορμι λαμπαδα    που το λεγανε ΙΡΑ απο ΡΩΣΙΑ μερια μου ειπε....
Γιαννιτσων με Δαφνης και με πηγε σε ενα αδιεξοδο επι της Δαφνης.....
20 γιουρια  πιπα - σεξ μου ειπε και ειπα οκ ....  αλλα στην πιπα δεν αντεξα γιατι με ξεκινησε ακαποτα......τετοια γλυκα ρε παιδες δεν ξανανιωσα.........τελειωσα στο στομα της και με καθαρισε κιολας.....χαλαλι το 20αρι........

Την εχει πετυχει κανενας αλλος???
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Πριν 15 μερες φορτωσα κατα τις 03.00  ενα μελαχρινο μωρακι κορμι λαμπαδα    που το λεγανε ΙΡΑ απο ΡΩΣΙΑ μερια μου ειπε....
Γιαννιτσων με Δαφνης και με πηγε σε ενα αδιεξοδο επι της Δαφνης.....
20 γιουρια  πιπα - σεξ μου ειπε και ειπα οκ ....  αλλα στην πιπα δεν αντεξα γιατι με ξεκινησε ακαποτα......τετοια γλυκα ρε παιδες δεν ξανανιωσα.........τελειωσα στο στομα της και με καθαρισε κιολας.....χαλαλι το 20αρι........

Την εχει πετυχει κανενας αλλος???

Μάλλον την πέτυχες πριν πάρει την δόση της.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom