Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Επισκέπτης
εθεάθη χθες μες στο στενό στην αρχή της γιαννιτσών αριστερά που δεν μπαίνει κανονικά κ που αράζουν συνήθως τα κροσάκια τούμπανο πιτσιρίκι μαύρο κολανάκι κ μαύρο μπλουζάκι,κουκλάκι κ ελληνάκι απότι κατάλαβα από την ομιλία για τα δεδομένα της πιάτσας,30 ευρά μου είπε αλλά δεν το φόρτωσα γιατι εκείνη την στιγμή την φώναζαν 2 χιμπατζήδες πιτσιρικάδες που τη γυροφέρνουν κ πρέπει να το παίζουν ψευτονταβάδες της μικρής,αν το πήρε κάποιος συναγωνιστής ας ρίξει καμιά ίνφο
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
εθεάθη χθες μες στο στενό στην αρχή της γιαννιτσών αριστερά που δεν μπαίνει κανονικά κ που αράζουν συνήθως τα κροσάκια τούμπανο πιτσιρίκι μαύρο κολανάκι κ μαύρο μπλουζάκι,κουκλάκι κ ελληνάκι απότι κατάλαβα από την ομιλία για τα δεδομένα της πιάτσας,30 ευρά μου είπε αλλά δεν το φόρτωσα γιατι εκείνη την στιγμή την φώναζαν 2 χιμπατζήδες πιτσιρικάδες που τη γυροφέρνουν κ πρέπει να το παίζουν ψευτονταβάδες της μικρής,αν το πήρε κάποιος συναγωνιστής ας ρίξει καμιά ίνφο
Σαν να πηρε το ματι μου κατι πιτσιρικες μια μερα ωρα δεν αναφερεις ομως και αν ηταν σε σταθερο σημειο η μετακινούνταν
 

Επισκέπτης
Σαν να πηρε το ματι μου κατι πιτσιρικες μια μερα ωρες δεν αναφερεις ομως και αν ειναι σε σταθερο σημειο η μετακινητε

μία ήταν η πιτσιρίκα για την οποία λέω εγώ,ώρα κατά τις 11,σημείο αυτό που είπα εκεί μέσα στα σκοτάδια,από τη γιαννιτσών στα 10 μέτρα αράζει με το σμαρτάκι η ξανθιά χοντρή η νάνσυ και στα 15 μέτρα πίσω από τη νάνσυ ήταν η μικρή με τους χιμπατζήδες της
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
μία ήταν η πιτσιρίκα για την οποία λέω εγώ,ώρα κατά τις 11,σημείο αυτό που είπα εκεί μέσα στα σκοτάδια,από τη γιαννιτσών στα 10 μέτρα αράζει με το σμαρτάκι η ξανθιά χοντρή η νάνσυ και στα 15 μέτρα πίσω από τη νάνσυ ήταν η μικρή με τους χιμπατζήδες της
Χθες την ειδες πρωτη φορα?
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Περασμα κατα τις 10 απο γιαννιτσων.Νεκρα οσο δεν παει.5 βουλγαρομπαζα απο εκεινα που ουτε καν ορθια ειναι και μια οκ με προκλητικο ντυσιμο.ουτε καν τα τραβελια δεν ηταν εκει.συμπερασμα ειδικα αυριο αλλα και ολη αυτη την βδομαδα φαινεται πως ετσι θα παει.οποτε σε καμμια βδομαδα ξανα απο εκει για μενα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Παρολο που διαβασα το παραπανω απογοητευτικο μηνυμα αποφασισα να κανω μια βολτα .
Ειχε κανα 15 κοπελες συνολικα.
Ξεχωρισα ενα πολυ καλο μουνι στην μοναστηριου βουλγαρα ψηλη σεξυ ντυμενη μινι ψηλοτακουνο φοβερο χαμογελο,μου ειπε 20 πιπα με, σεξ.
Μια στην αρχη γιαννιτσων με μινι επισης κοκκινα ψηλοτακουνα αλβανιδα ,βιαστικη, μιλουσε ολο στο τηλεφωνο κ εκανε παζαρεμα απο μονη της απο 30 στα 20 ευρω.
Μια ρωσιδα υπεροχο προσωπο , με απταιστα ελληνικα ,μακρυ φορεμα, 20 ευρω μονο πιπα λογω περιοδου, γιαννιτσων.
Γυρισα να παρω την μοντελε βουλγαρα απο μοναστηριου αλλα μου ειπε 30 κ με ξενερωσε γιατι πριν μου ειχε πει 20.
Τεσπα
Ξανα γιαννιτσων κ πετυχαινω ελληνιδα, αν θυμαμαι καλα Βικτωρια λεγετε, 26 χρονων, ψιλοτζανκι οχι πολυ, μου υποσχεται πιπα χωρις κ κωλο με 20
Καλο vfm, δεν ειναι σουπερ εμφανισημη αλλα αξιζε.
Παμε στην καβαντζα ,αναβει το φωτακι και...................αρχιζει να μου σκαει τα μπιμπικια με μανια κ χωρις σταματημο.......απο προσωπο πλατη δεξι μπρατσο.....η Βικτωρια δηλωσε αισθητικος, εδειξε να ξερει τι κανει αλλα εγω δδν ημουν εκει για λογους αισθητικης.
Παντως ασχοληθηκε με τα μπιμπικια κανα 15-20 λεπτα.......

Σεξ, βιαστικη πιπα κ γαμησι βιαστικο κ απαραδεκτο.


Την εχει παρει καποιος απο δω μεσα? ??

Ανυσηχησα αρκετα μιας κ τα περισσοτερα μπιμπικια ματωσαν .....που σημαινει πως ηρθε σε επαφη με γυμνα χερια κ εμπηξε αρκετα τα νυχια στο δερμα μου για να εχει βγει αιμα. Οταν γυρισα σπιτι το ειδα κ ανησυχησα πραγματικα. Κατι που ξεκινησε για πλακα κ πολυ επιπολαια φοβαμαι μη μου βγαλει κανα σοβαρο θεμα

Πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τοσο κουφο.
Πεταμενο 40αρι.... 20 ευρω αυτη συν εικοσι τα καυσιμα μιας κ ερχομαι απο μακρια.
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Την Δευτερα που περασα ολεσ και ολες τοσες ηταν.Σκεφτηκα λογικα επειδη ηταν και δεκαπενταυγουστος και δεν εχει κοσμο η πολη δεν θα βγουν και πολλες.τωρα αν ειχε 15 που λες χιλια συγνωμη σε οσους τους ξενερωσα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Μπορει να ηταν κ περισσοτερες.
Φευγοντας ειδα 2-3 καινουργιες
Καποια στιγμη εξαφανιστηκαν οι περισσοτερες γιατι επεσε συρμα οτι πλακωνει η ασφαλεια μου ειπε η αλβανιδα φανερα αγχωμενη κ βιαστικη.
Ισωσς να επεσες σε τετοια στιγμη εσυ.
Μετα ομως ξαναβγηκαν ολες
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
χθες 23.30
11 παρπουσιες
6 τρανς, 5 γυναικες.
από γυναικες η μαρια με τα γυαλακια και μια άλλη επισης τζανκι με πολύ κοντο ξανθο μαλλι με φορεμα,
από τρανς στον ΟΠΑΠ 2 ,η μια χειρουργημενη με το κακκινο μικρο αμαξακι, και η άλλη με τα πολύ μαγαλα βυζια επισης σχετικα εμφανισιμη, ντυμενη σαν κοπελα του μεσαιωνα με μπουστο κλπ,
στο καινουριο μαγαζι απέναντι από σιτιγκεητ ηταν η κυπρια τρανς με μια μαλλον κοπελα στο αμαξι και απεξω 3 τρανς , η χοντρη ξανθια, μια άλλη λεπτη ξανθια και μια μελαχροινη, οι δυο τελευταίες βουλγαρες μου φανηκαν και πρεπει να τις εχω δει και παρεα με μαρια.
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Το σημαδι που μου αφησε στο μπρατσο
 

Συνημμένα

  • 20170816_093435.jpg
    20170816_093435.jpg
    262,4 KB · Εμφανίσεις: 89

Επισκέπτης
Παρολο που διαβασα το παραπανω απογοητευτικο μηνυμα αποφασισα να κανω μια βολτα .
Ειχε κανα 15 κοπελες συνολικα.
Ξεχωρισα ενα πολυ καλο μουνι στην μοναστηριου βουλγαρα ψηλη σεξυ ντυμενη μινι ψηλοτακουνο φοβερο χαμογελο,μου ειπε 20 πιπα με, σεξ.
Μια στην αρχη γιαννιτσων με μινι επισης κοκκινα ψηλοτακουνα αλβανιδα ,βιαστικη, μιλουσε ολο στο τηλεφωνο κ εκανε παζαρεμα απο μονη της απο 30 στα 20 ευρω.
Μια ρωσιδα υπεροχο προσωπο , με απταιστα ελληνικα ,μακρυ φορεμα, 20 ευρω μονο πιπα λογω περιοδου, γιαννιτσων.
Γυρισα να παρω την μοντελε βουλγαρα απο μοναστηριου αλλα μου ειπε 30 κ με ξενερωσε γιατι πριν μου ειχε πει 20.
Τεσπα
Ξανα γιαννιτσων κ πετυχαινω ελληνιδα, αν θυμαμαι καλα Βικτωρια λεγετε, 26 χρονων, ψιλοτζανκι οχι πολυ, μου υποσχεται πιπα χωρις κ κωλο με 20
Καλο vfm, δεν ειναι σουπερ εμφανισημη αλλα αξιζε.
Παμε στην καβαντζα ,αναβει το φωτακι και...................αρχιζει να μου σκαει τα μπιμπικια με μανια κ χωρις σταματημο.......απο προσωπο πλατη δεξι μπρατσο.....η Βικτωρια δηλωσε αισθητικος, εδειξε να ξερει τι κανει αλλα εγω δδν ημουν εκει για λογους αισθητικης.
Παντως ασχοληθηκε με τα μπιμπικια κανα 15-20 λεπτα.......

Σεξ, βιαστικη πιπα κ γαμησι βιαστικο κ απαραδεκτο.


Την εχει παρει καποιος απο δω μεσα? ??

Ανυσηχησα αρκετα μιας κ τα περισσοτερα μπιμπικια ματωσαν .....που σημαινει πως ηρθε σε επαφη με γυμνα χερια κ εμπηξε αρκετα τα νυχια στο δερμα μου για να εχει βγει αιμα. Οταν γυρισα σπιτι το ειδα κ ανησυχησα πραγματικα. Κατι που ξεκινησε για πλακα κ πολυ επιπολαια φοβαμαι μη μου βγαλει κανα σοβαρο θεμα

Πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τοσο κουφο.
Πεταμενο 40αρι.... 20 ευρω αυτη συν εικοσι τα καυσιμα μιας κ ερχομαι απο μακρια.

με μπερδεψες γιατι η βικτωρια που ξερω εγω :
1) δεν ειναι ελληνιδα αλλα ρωσοποντια που μιλαει μεν καλα ελληνικα αλλα φαινεται απο την προφορα
2)δεν ειναι 26 αλλα σιγουρα 30+
3)δεν ειναι ψιλοτζανκι αλλα χοντροτζανκι(την ξερω πανω απο 10 χρονια κ πινει ολα αυτα τα χρονια)
για πες τωρα ταιριαζουν αυτα που σου λεω μαυτην που λες εσυ η΄ απλα λεμε για διαφορετικες
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Παρολο που διαβασα το παραπανω απογοητευτικο μηνυμα αποφασισα να κανω μια βολτα .
Ειχε κανα 15 κοπελες συνολικα.
Ξεχωρισα ενα πολυ καλο μουνι στην μοναστηριου βουλγαρα ψηλη σεξυ ντυμενη μινι ψηλοτακουνο φοβερο χαμογελο,μου ειπε 20 πιπα με, σεξ.
Μια στην αρχη γιαννιτσων με μινι επισης κοκκινα ψηλοτακουνα αλβανιδα ,βιαστικη, μιλουσε ολο στο τηλεφωνο κ εκανε παζαρεμα απο μονη της απο 30 στα 20 ευρω.
Μια ρωσιδα υπεροχο προσωπο , με απταιστα ελληνικα ,μακρυ φορεμα, 20 ευρω μονο πιπα λογω περιοδου, γιαννιτσων.
Γυρισα να παρω την μοντελε βουλγαρα απο μοναστηριου αλλα μου ειπε 30 κ με ξενερωσε γιατι πριν μου ειχε πει 20.
Τεσπα
Ξανα γιαννιτσων κ πετυχαινω ελληνιδα, αν θυμαμαι καλα Βικτωρια λεγετε, 26 χρονων, ψιλοτζανκι οχι πολυ, μου υποσχεται πιπα χωρις κ κωλο με 20
Καλο vfm, δεν ειναι σουπερ εμφανισημη αλλα αξιζε.
Παμε στην καβαντζα ,αναβει το φωτακι και...................αρχιζει να μου σκαει τα μπιμπικια με μανια κ χωρις σταματημο.......απο προσωπο πλατη δεξι μπρατσο.....η Βικτωρια δηλωσε αισθητικος, εδειξε να ξερει τι κανει αλλα εγω δδν ημουν εκει για λογους αισθητικης.
Παντως ασχοληθηκε με τα μπιμπικια κανα 15-20 λεπτα.......

Σεξ, βιαστικη πιπα κ γαμησι βιαστικο κ απαραδεκτο.


Την εχει παρει καποιος απο δω μεσα? ??

Ανυσηχησα αρκετα μιας κ τα περισσοτερα μπιμπικια ματωσαν .....που σημαινει πως ηρθε σε επαφη με γυμνα χερια κ εμπηξε αρκετα τα νυχια στο δερμα μου για να εχει βγει αιμα. Οταν γυρισα σπιτι το ειδα κ ανησυχησα πραγματικα. Κατι που ξεκινησε για πλακα κ πολυ επιπολαια φοβαμαι μη μου βγαλει κανα σοβαρο θεμα

Πρωτη φορα μου συμβαινει κατι τοσο κουφο.
Πεταμενο 40αρι.... 20 ευρω αυτη συν εικοσι τα καυσιμα μιας κ ερχομαι απο μακρια.

Η Βικτόρια είναι ρωσοποντια.
Αν διάβαζες λίγες σελίδες πιο πίσω θα διάβαζες και για αυτήν και για την Αλβανίδα και την άλλη στην μοναστηρίου
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Τα πιο μεγαλα μπαζα της πιατσας ειναι αυτες που καθονται γιαννιτσων-δεμεστιχας γωνια
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Ισως κ να ειναι ετσι.
Αυτα μου δηλωσε
Δεν ζητησα και ταυτοτητα.
Κατεβαινω πιατσα 2 φορες τον χρονο γιατι μενω εξωτερικο
Οσο να ναι κατι παραπανω πιστευω πως ξερετε.

Δεν με νοιαζει για την κοπελα ουτε για τα λεφτα.
Κανα θεμα υγειας να μην εχω με τα σημαδια που μου αφησε απο τα νυχια της
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Ισως κ να ειναι ετσι.
Αυτα μου δηλωσε
Δεν ζητησα και ταυτοτητα.
Κατεβαινω πιατσα 2 φορες τον χρονο γιατι μενω εξωτερικο
Οσο να ναι κατι παραπανω πιστευω πως ξερετε.

Δεν με νοιαζει για την κοπελα ουτε για τα λεφτα.
Κανα θεμα υγειας να μην εχω με τα σημαδια που μου αφησε απο τα νυχια της
Χαλαρωσε τυπε μη τρελενεσαι δε κολας τοσο ευκολα
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.512
Like
8.715
Ισως κ να ειναι ετσι.
Αυτα μου δηλωσε
Δεν ζητησα και ταυτοτητα.
Κατεβαινω πιατσα 2 φορες τον χρονο γιατι μενω εξωτερικο
Οσο να ναι κατι παραπανω πιστευω πως ξερετε.

Δεν με νοιαζει για την κοπελα ουτε για τα λεφτα.
Κανα θεμα υγειας να μην εχω με τα σημαδια που μου αφησε απο τα νυχια της
σκεψου μονο ποσο σπυρακια και ποσο μπιμπικια θα εχουν σπασει αυτα τα απλυτα χερια το ιδιο βραδυ ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom