Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
πετυχα μια αδυνατη στην γιαννιτσων νομιζω αννα μου ειπε αδυνατη και δηλωνει ελληνιδα. μου ειπε πιπα-σεξ στα 30€ και καπακι 20€. δεν την πηρα γιατι δεν ειχα ορεξη
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Πέρασμα χθες κατά τις 23:00.
Στην Βούτηρα εν Κρος.ε
Στην Κυρίλλου ένα μελαχρινό καλό που μιλούσε με υποψήφιο πελάτη.
Μετά την Εθνική προς Α.Π. η Ρια παρέα με τον παππού της.
Στην Α.Π. ένα τσουβάλι στα μαύρα και αμέσως μετά η Μαρία η Αλβανίδα στα κόκκινα. Η κοκκινοπουτανιτσα.
Στην στάση μετά ένα τσανκι να παραπαταει και απέναντι η γριά η Γιώτα.
Χαλκίδος η Σια και 3 βουλγαρακια ακόμα.
Στο Today's η κατσαρίδα με την Νανσί (Μπένι Χιλ με την περούκα), την Βικτωρία που γουστάρει να σπάει τα σπυράκια, την Ελένη την γύφτισσα, και ένα βουλγαροκροσακι ακόμα.
Μετά την Κωλεττη 2 Βουλγαρακια ακόμα, στην Μαζαρακη η Μαρία πάντα ντυμένη στα μαύρα, στην Δάφνης ακόμα 2 Βουλγαρακια.
Μοναστηρίου στο κόκκινο η Βουλγάρα μιλφ.
Μετά την Κωλεττη σκόρπια 3-4 βουλγαρακια.
Εκείνη την ώρα κάναν την εμφάνιση και 2 περιπολικά της Α.Δ., συνοδευόμενα από 4 μηχανές Διας, 1 τσιπ ΟΠΚΕ και 3 Ζ.
Πήγα στο today's και έκατσα παρέα με την κατσαρίδα και την Βικτωρία να χαζεύουμε την σκούπα.
-30 να βγάλω ακόμα έφυγα, μου λέει η κατσαρίδα.
Εκείνη την στιγμή ήρθε το περιπολικό μπροστά μας.
-Να 2 είναι της λέω, πες τους από 15 ο καθένας.
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Πέρασμα χθες κατά τις 23:00...

-30 να βγάλω ακόμα έφυγα, μου λέει η κατσαρίδα.
Εκείνη την στιγμή ήρθε το περιπολικό μπροστά μας.
-Να 2 είναι της λέω, πες τους από 15 ο καθένας.
  :kneel:  :kneel:  :kneel:

Λόρδε μου!!!!  :rockon:
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
05.00 η ωρα που περασαμε με τα αλλα 2 αυτιστικα μου....
Azazel και mpotofilos :rockon:
Μονο τα βουλγαροτσουβαλα ειδαμε μεσα στο todays! :grin:

Αναρωτιομασταν μηπως δουμε κ τον blackadder τετοια ωρα! :headbaning2: :respect:

 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.375
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
:2funny:
Πέρασμα χθες κατά τις 23:00.
Στην Βούτηρα εν Κρος.ε
Στην Κυρίλλου ένα μελαχρινό καλό που μιλούσε με υποψήφιο πελάτη.
Μετά την Εθνική προς Α.Π. η Ρια παρέα με τον παππού της.
Στην Α.Π. ένα τσουβάλι στα μαύρα και αμέσως μετά η Μαρία η Αλβανίδα στα κόκκινα. Η κοκκινοπουτανιτσα.
Στην στάση μετά ένα τσανκι να παραπαταει και απέναντι η γριά η Γιώτα.
Χαλκίδος η Σια και 3 βουλγαρακια ακόμα.
Στο Today's η κατσαρίδα με την Νανσί (Μπένι Χιλ με την περούκα), την Βικτωρία που γουστάρει να σπάει τα σπυράκια, την Ελένη την γύφτισσα, και ένα βουλγαροκροσακι ακόμα.
Μετά την Κωλεττη 2 Βουλγαρακια ακόμα, στην Μαζαρακη η Μαρία πάντα ντυμένη στα μαύρα, στην Δάφνης ακόμα 2 Βουλγαρακια.
Μοναστηρίου στο κόκκινο η Βουλγάρα μιλφ.
Μετά την Κωλεττη σκόρπια 3-4 βουλγαρακια.
Εκείνη την ώρα κάναν την εμφάνιση και 2 περιπολικά της Α.Δ., συνοδευόμενα από 4 μηχανές Διας, 1 τσιπ ΟΠΚΕ και 3 Ζ.
Πήγα στο today's και έκατσα παρέα με την κατσαρίδα και την Βικτωρία να χαζεύουμε την σκούπα.
-30 να βγάλω ακόμα έφυγα, μου λέει η κατσαρίδα.
Εκείνη την στιγμή ήρθε το περιπολικό μπροστά μας.
-Να 2 είναι της λέω, πες τους από 15 ο καθένας.
Θεουλης εισαι θεουλης παει και τελειωσε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
05.00 η ωρα που περασαμε με τα αλλα 2 αυτιστικα μου....
Azazel και mpotofilos :rockon:
Μονο τα βουλγαροτσουβαλα ειδαμε μεσα στο todays! :grin:



Αναρωτιομασταν μηπως δουμε κ τον blackadder τετοια ωρα! :headbaning2: :respect:


[/quot
Όσο εσεις τα πινατε στο Μαρόκο, εγώ "δουλευα" στην πιάτσα. :rockon:
Άσε που την άλλη της είπα ότι είμαστε μαζί για να μην βρεθουμε. :2funny:

Και πες στον μπότα να σηκώνει και κάνα τηλέφωνο.
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Θελω γνωμη για αυτην που καθεται γωνια γιαννιτσων με κουμαρα
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Θελω γνωμη για αυτην που καθεται γωνια γιαννιτσων με κουμαρα

Τώρα είναι 2 εκεί.
Η μελαχρινή η νταρντανουλα είναι η Μιλενα.
Αν και όχι συχνα, την φορτώνω κατά καιρούς γιατί το δικαιολογεί το μεροκάματο.

Για το ξανθό το μιλφακι η γνώμη μου είναι να το πάρεις και μετά να μας πεις την γνώμη σου.
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Για το μιλφακι βασικα ενδιαφερομαι.δεν το εχεις παρει?
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Τελος παντων ας ενημερωσει οποιος ξερει για το ξανθο το μιλφ γιαννιτσων με κουμαρα γωνια
 

johnnys495

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Πρώτη αξιολόγηση στο site καθώς νέος στο άθλημα.
Προ ημερών πήρα μία μελαχρινή που στεκότανε στο στενό της Τσορλίνη,γύρω στα 30-32 αλλά δεν ρώτησα όνομα.Βιαστική πολύ,όλο ρωτούσε αν τελειώνω,μέτρια πίπα.
Ήταν και η πρώτη μου φορά στη πιάτσα.Επόμενη μέρα πάλι στο ίδιο στενάκι,φόρτωσα μία ξανθιά -αρκετά λεπτή- Αλβανίδα που παρουσιάστηκε ως Άννα.Καλή πίπα,δεν γκρίνιαξε ποτέ για τον χρόνο και ήταν πρόσχαρη.Χθες πέτυχα μία ξένη επί της Χαλκίδος,μου είπε μόνο πίπα 20 γιατί έχει περίοδο,δεν πήρα και τότε έπεσε στα 15.Εν τέλη δεν προτιμήθηκε γιατί δεν είχε κοκο,μου είπε πως αύριο της τελειώνει και θα την βρω κοντά στο ξενοδοχείο Ροτόντα οπότε θα την ψάξω αύριο  :dancing: :dancing:
 

angelkat

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2013
Μηνύματα
152
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
1
Σημερα το πρωι κατα τις 6 Γιαννιτσων με Κολλετη 3 μαυρακια ζουμπουρλουδικα χορευαν και καναν μουχαμπετι. Λιγο πιο πριν στο Παλιο Κτελ Κιλκις ενα ψηλο ξανθο περπατουσε σκυλι μαυρο μολις ειδα πιο κοντα ηταν τρανς αλλα πολυ εντυπωσιακο!
 

kostas-young-pap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2015
Μηνύματα
92
Κριτικές
5
Like
166
Πόντοι
280
καλησπερα καρντασια !! λιγο εξω απο θεσσαλονικη !! η νιναρα τι φαση ?
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
παρασκευη βραδυ τσαρκα 11-01 αρκετα κοματια θα λεγα λιγα τα καλα αλλα πολλα στρουμφ κανανε τη ζωη δυσκολη σ ολουσ...εντυπωση ένα πιπινακη με καυτο μινι κ εξωκειλο βολοδερνε σε γωνιεσ να μην τ δουν κ οπωσ πλησιασα φανηκε τζανκουρασ κ τ απεφυγα ...παντωσ πρωτη φορα τ βλεπα...από αθηνα μερια μ ειπε...ουτε ονομα θυμοτανε...τοσο χαλι///...ελλειπε κ τ στανταρακη μ η συλβια κ τη εκοπανησα...χωρισ να κανω τιποτα..
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.482
Πόντοι
1.706
Μετα το καζο που επαθα με τα σπυρακια
Κατεβηκα αλλες 3 φορες στην πιατσα
Δεν εγραψα τιποτα λογω ελλειψης χρονου.

Με λιγα λογια

1η εξορμηση Σισια βουλγαρα ,για οσους δεν νοιαζονται για μοντελε αλλα καλυτερο σερβις σε καλη τιμη.
Σισια λοιπον, βουλγαρα, 10€ πιπα ακα αργα απολαυστικα καθαρη χαμογελαστη ευχαριστη.

2η εξορμηση πολυ αργα 4μιση η ωρα λογω του οτι επισκεφτηκα εκτακτως μιλφ
αλλοδαπη που αγορασε σπιτι θεσσαλονικη. Κοστος μιλφ 5 ευρω μονο οι καφεδες,
Πιπα ακα
Αλλα μου ζαλισε τα αρχιδια κανα τετραωρο ακουγοντας ολα τα ψυχολογικα και δεν με αφηνε να φυγω.
Οποτε το να πληρωνεις και η αλλη να φευγει αμεσως μετα το σεξ,αξια ανεκτιμητη...
Στην πιατσα κατα τι 4μιση ειχε 10-12 μαυρες κ 4-5 βουλγαρες ολες ξεπετες κ λαμογια ,καθαρο χασιμο χρονου κ χρηματος.
Δεν πηρα τιποτα.

3η εξορμηση προχθες. Μια ελληνιδα Ειρηνη 24 χρ. Φοβερο σερβις τα παντα αργα αργα με ανεση χρονου και ολα αυτα για 15 ευρω πιπα 25 πιπα σεξ. Η κοπελα της διπλανης πορτας. Ψιλοτζανκι. Μου εδωσε και τηλεφωνο. Δεν πολυκατεβαινει στην πιατσα λεει γιατι εχει σταθερους πελατες. Οτι λεει λεω.
Διαλειμμα για φαγητο στο μπαμπατσικο αγιων παντων και φρεντο στο todaylicious. Μετα απο μιαμιση ωρα φορτωνω το πουλεν μου σισια βουλγαρα γιαννιτσων με το μινακι της, ωραια επιδερμιδα καλο σερβις 20 ευρω πιπα ακα γαμησακι χαλαρο ,θετικη ευχαριστη χαμογελαστη καθαρη.

Σημερα η τεταρτη κ τελευταια εξορμηση λογω αναχωρησης στο εξωτερικο


Υ.γ. οταν ακουτε για μπατσους μην τρεμετε. Δεν σου κανουν κατι. Το πολυ πολυ να παρουν την κοπελα που ειναι μαζι σου. Πιθανοτερο να σου κανουν επιπληξη να μη γαμας σε κατοικημενη περιοχη κ ισως καμμια εξακριβωση στοιχειων. Βεβαια δεν κανουμε τσαμπουκαδες

Υ.γ. οι μπατσοι κανουν 2-3 καταδρομικες καθε βραδυ, οταν πεφτει συρμα οικοπελες εξαφανιζοντε για κανα μισαωρο αλλα σιγα σιγα ξαναεμφανιζονται για αυτο περνας καμμια φορα κ εχει ελαχιστες κοπελες.

Υ.γ. οι μαυρες εμφανιζοντε αργα κατα της 2-3 η ωρα, και κοπαδιακως. Πιθανως το κανουν αυτο για να φυγουν πρωτα οι αλλες κοπελες μιας κ επειδη ολοι ξερουν τι ξεπετες ειναι δεν τις προτιμαει κανεις εφοσον εχει τις αλλες.
 

Επισκέπτης
Μετα το καζο που επαθα με τα σπυρακια
Κατεβηκα αλλες 3 φορες στην πιατσα
Δεν εγραψα τιποτα λογω ελλειψης χρονου.

Με λιγα λογια

1η εξορμηση Σισια βουλγαρα ,για οσους δεν νοιαζονται για μοντελε αλλα καλυτερο σερβις σε καλη τιμη.
Σισια λοιπον, βουλγαρα, 10€ πιπα ακα αργα απολαυστικα καθαρη χαμογελαστη ευχαριστη.

2η εξορμηση πολυ αργα 4μιση η ωρα λογω του οτι επισκεφτηκα εκτακτως μιλφ
αλλοδαπη που αγορασε σπιτι θεσσαλονικη. Κοστος μιλφ 5 ευρω μονο οι καφεδες,
Πιπα ακα
Αλλα μου ζαλισε τα αρχιδια κανα τετραωρο ακουγοντας ολα τα ψυχολογικα και δεν με αφηνε να φυγω.
Οποτε το να πληρωνεις και η αλλη να φευγει αμεσως μετα το σεξ,αξια ανεκτιμητη...
Στην πιατσα κατα τι 4μιση ειχε 10-12 μαυρες κ 4-5 βουλγαρες ολες ξεπετες κ λαμογια ,καθαρο χασιμο χρονου κ χρηματος.
Δεν πηρα τιποτα.

3η εξορμηση προχθες. Μια ελληνιδα Ειρηνη 24 χρ. Φοβερο σερβις τα παντα αργα αργα με ανεση χρονου και ολα αυτα για 15 ευρω πιπα 25 πιπα σεξ. Η κοπελα της διπλανης πορτας. Ψιλοτζανκι. Μου εδωσε και τηλεφωνο. Δεν πολυκατεβαινει στην πιατσα λεει γιατι εχει σταθερους πελατες. Οτι λεει λεω.
Διαλειμμα για φαγητο στο μπαμπατσικο αγιων παντων και φρεντο στο todaylicious. Μετα απο μιαμιση ωρα φορτωνω το πουλεν μου σισια βουλγαρα γιαννιτσων με το μινακι της, ωραια επιδερμιδα καλο σερβις 20 ευρω πιπα ακα γαμησακι χαλαρο ,θετικη ευχαριστη χαμογελαστη καθαρη.

Σημερα η τεταρτη κ τελευταια εξορμηση λογω αναχωρησης στο εξωτερικο


Υ.γ. οταν ακουτε για μπατσους μην τρεμετε. Δεν σου κανουν κατι. Το πολυ πολυ να παρουν την κοπελα που ειναι μαζι σου. Πιθανοτερο να σου κανουν επιπληξη να μη γαμας σε κατοικημενη περιοχη κ ισως καμμια εξακριβωση στοιχειων. Βεβαια δεν κανουμε τσαμπουκαδες

Υ.γ. οι μπατσοι κανουν 2-3 καταδρομικες καθε βραδυ, οταν πεφτει συρμα οικοπελες εξαφανιζοντε για κανα μισαωρο αλλα σιγα σιγα ξαναεμφανιζονται για αυτο περνας καμμια φορα κ εχει ελαχιστες κοπελες.

Υ.γ. οι μαυρες εμφανιζοντε αργα κατα της 2-3 η ωρα, και κοπαδιακως. Πιθανως το κανουν αυτο για να φυγουν πρωτα οι αλλες κοπελες μιας κ επειδη ολοι ξερουν τι ξεπετες ειναι δεν τις προτιμαει κανεις εφοσον εχει τις αλλες.

σωραιος...αν θες πες για το που αραζει αυτη η βουλγαρα η σισια πως την ειπες
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
καλησπερα καρντασια !! λιγο εξω απο θεσσαλονικη !! η νιναρα τι φαση ?

Sex / Τραβεστί/Transexual / Απ: NINARA_deepthroat_queen_THESSALONIKI στις: 25/12/16, 17:05
γεια σου μωρο μου..πριν απο μερικους μηνες βρεθηκαμε .ο νεαρος απο κατερινη ειμαι.....δεν χορταινω την πιπα σου!!!!!!!!

Μήπως πρέπει εσύ να μας πεις τι φάση??
 
Εγγρ.
1 Αυγ 2017
Μηνύματα
35
Like
24
Πόντοι
0
Μετα το καζο που επαθα με τα σπυρακια
Κατεβηκα αλλες 3 φορες στην πιατσα
Δεν εγραψα τιποτα λογω ελλειψης χρονου.

Με λιγα λογια

1η εξορμηση Σισια βουλγαρα ,για οσους δεν νοιαζονται για μοντελε αλλα καλυτερο σερβις σε καλη τιμη.
Σισια λοιπον, βουλγαρα, 10€ πιπα ακα αργα απολαυστικα καθαρη χαμογελαστη ευχαριστη.

2η εξορμηση πολυ αργα 4μιση η ωρα λογω του οτι επισκεφτηκα εκτακτως μιλφ
αλλοδαπη που αγορασε σπιτι θεσσαλονικη. Κοστος μιλφ 5 ευρω μονο οι καφεδες,
Πιπα ακα
Αλλα μου ζαλισε τα αρχιδια κανα τετραωρο ακουγοντας ολα τα ψυχολογικα και δεν με αφηνε να φυγω.
Οποτε το να πληρωνεις και η αλλη να φευγει αμεσως μετα το σεξ,αξια ανεκτιμητη...
Στην πιατσα κατα τι 4μιση ειχε 10-12 μαυρες κ 4-5 βουλγαρες ολες ξεπετες κ λαμογια ,καθαρο χασιμο χρονου κ χρηματος.
Δεν πηρα τιποτα.

3η εξορμηση προχθες. Μια ελληνιδα Ειρηνη 24 χρ. Φοβερο σερβις τα παντα αργα αργα με ανεση χρονου και ολα αυτα για 15 ευρω πιπα 25 πιπα σεξ. Η κοπελα της διπλανης πορτας. Ψιλοτζανκι. Μου εδωσε και τηλεφωνο. Δεν πολυκατεβαινει στην πιατσα λεει γιατι εχει σταθερους πελατες. Οτι λεει λεω.
Διαλειμμα για φαγητο στο μπαμπατσικο αγιων παντων και φρεντο στο todaylicious. Μετα απο μιαμιση ωρα φορτωνω το πουλεν μου σισια βουλγαρα γιαννιτσων με το μινακι της, ωραια επιδερμιδα καλο σερβις 20 ευρω πιπα ακα γαμησακι χαλαρο ,θετικη ευχαριστη χαμογελαστη καθαρη.

Σημερα η τεταρτη κ τελευταια εξορμηση λογω αναχωρησης στο εξωτερικο


Υ.γ. οταν ακουτε για μπατσους μην τρεμετε. Δεν σου κανουν κατι. Το πολυ πολυ να παρουν την κοπελα που ειναι μαζι σου. Πιθανοτερο να σου κανουν επιπληξη να μη γαμας σε κατοικημενη περιοχη κ ισως καμμια εξακριβωση στοιχειων. Βεβαια δεν κανουμε τσαμπουκαδες

Υ.γ. οι μπατσοι κανουν 2-3 καταδρομικες καθε βραδυ, οταν πεφτει συρμα οικοπελες εξαφανιζοντε για κανα μισαωρο αλλα σιγα σιγα ξαναεμφανιζονται για αυτο περνας καμμια φορα κ εχει ελαχιστες κοπελες.

Υ.γ. οι μαυρες εμφανιζοντε αργα κατα της 2-3 η ωρα, και κοπαδιακως. Πιθανως το κανουν αυτο για να φυγουν πρωτα οι αλλες κοπελες μιας κ επειδη ολοι ξερουν τι ξεπετες ειναι δεν τις προτιμαει κανεις εφοσον εχει τις αλλες.
Φίλε περιέγραψε λίγο αυτή τη σισια. Πως ακριβώς είναι και που κάθεται? Κάνει όντως ακα πίπα με 10?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom