Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
καλησπέρα και από μενα σ ολουσ θα θελα να πω σχετικα για το ξανθο που είναι απενατη από τ σελ η αλβανιδα με λιγα λογια πεταμενα λεφτα κυριολεκτικα..νεοσ στο φορουμ παλιοσ στησ πιατσεσ να γλυτώνουμε κανα φραγκακη...πηρα τη κοκινομαλα τη συλβια οπωσ την λενε λεει κ ηταν όλα τ ευρω...παντωσ σε γενικεσ γραμεσ ...νεκρα
 

jimy dip dip

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουν 2017
Μηνύματα
24
Like
8
Πόντοι
0
Χθες κατά τις 22:00-23:00 είχε μια αγέλη με 4-5 νέες κορασίδες συνοδεία ενος παππού.Μήπως ήταν νέο αίμα προς εκπαίδευση?
 

super_85

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2017
Μηνύματα
81
Like
12
Πόντοι
0
Πολύ cult σκηνικό εχθές με τυπά να χτυπά και νομίζω να κλέβει την τσάντα από κοκκινομάλα που έκανε πίατσα στη μοναστηρίου. Η άλλη μετά σοριασμένη κάτω να κλαίει και να τρέχουν όλοι οι γυφτοβούλγαροι και οι γυφτοβουλγάρες με τις πατσοκοιλιές τους να πηγάινουν πάνω κάω για να δουν τι έγινε. Έταιρη γυφτοβουλγά λέει σε τσιλιαδόρο - νταβά χοντροκοιλά πως ένας μπαλαμός χτύπησε μία κοπέλα. Ο χοντρός στα @@ του κλασικά συνεχίζει το τσιγάρο του. Τελικά μετά από μισή ώρα ένα ασθενοφόρο και ένα ασφαλίστικο κατέφθασαν στην περιοχή.
 

kostas123098

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
26
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια... μια νικολετα που βγαινει πριν το ροτοντα μαυρομαλλα σχετικα ψηλη και αδυνατη την εχει παρει κανεις? φαινεται καλο κομματι... επισης ξερετε τιποτα για μια αδυνατη ξανθια που ειναι στην γιαννιτσων στο στενο που ανεβαινει στο ροτοντα?
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
καλησπερα παιδια... μια νικολετα που βγαινει πριν το ροτοντα μαυρομαλλα σχετικα ψηλη και αδυνατη την εχει παρει κανεις? φαινεται καλο κομματι... επισης ξερετε τιποτα για μια αδυνατη ξανθια που ειναι στην γιαννιτσων στο στενο που ανεβαινει στο ροτοντα?

Για την Νικολετα έχει γράψει ο Ραπτορας μερικές σελίδες πιο πίσω.
Εγώ την γνώρισα προχθές μες στο today's, ηταν λίγο στον κόσμο της. Καλή κοπέλα φάνηκε, αλλά ενώ είναι που είναι ψιλή, φορούσε και κάτι 12 ποντα, σαν στήλος της ΔΕΗ ήταν.
Η αδύνατη ξανθιά είναι η Μαρία η Αλβανίδα.
Δυο φορές που την πήρα, ήταν πολύ διεκπεραιωτικη και βιαστική.
Άλλοι μπορεί να περνάν καλά μαζί της αλλά εμένα δεν μου το βγάλε.
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Γιαννιτσων με Τσορλινη ο ξανθος ο μουναρος
 

big20paul

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2012
Μηνύματα
74
Like
20
Πόντοι
0
Πόσο πάει το μαλλί στον ξανθό μουναρο ?πως είναι στις υπηρεσίες ?
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
Μαγκες καλησπερα εκεινη την μελαχρινη την αδυνατη νικολετα μακρυα ξεπετα βαριας μορφης δεν αφηνει να πιασεις τιποτα και ζηταει εξτρα να πιασεις το ανυπαρκτο στηθος πιπα του λεπτου σηκωνει φουστα στο ορθιο και σου λεει γρηγορα τελειωνε τρως μια ξενερα και δυσκολευεσαι να χυσεις κιολας μακρια απο αυτην
 

sonnylock

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2017
Μηνύματα
410
Like
67
Πόντοι
1
Η νικολεττα ειναι αυτη στην μοναστηριου?
 

Επισκέπτης
πήρα πριν κανά 2ωρο τη Βέσκα,αν κ δεν είχα ξετρελαθεί από το προηγούμενό μου νταλαβέρι μαζί της,καλύτερη σήμερα,βασικά δεν ήταν βιαστική,ο λόγος που την ξαναπήρα ήταν γιατί έτσι όπως καθόταν στο πεζούλι κάτω από το ροτόντα φαινόταν το ροζ βρακάκι της και ένιωσα ενοχλήσεις στο καυλί μου μόλις την είδα.
η νικολέττα που λέτε είναι το μοντελέ με μαύρο συνήθως φουστανάκι που στέκεται πάνω στην μοναστηρίου κοντα στο ροτόντα?
 

rockythess

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2014
Μηνύματα
66
Like
8
Πόντοι
0
Με την Ιωάννα ΤS έχουμε εντυπώσεις; Την πηρα τηλεφωνο αλλα δεν την βρηκα. Ποσο παίρνει και τι λεει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom