Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Άμα δεν έκανε γαργαρες με Λιστερινκ ακόμα θα έχει την γεύση από το σπέρμα μου το στόμα της από χθες.
Και τουλάχιστον των μισων που θα πήρε από χθες μέχρι σήμερα.
Εσύ λογικά είσαι στους άλλους μισους.
Ε τo μαλακα κλαιω  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nikos neapolitis38

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2013
Μηνύματα
101
Κριτικές
5
Like
49
Πόντοι
1
HELLO μαγκες! Ερωτηση : πριν απο το ΟΝΕ MALL πετυχα μια κυρια γυρω στα 45+/- με παλτο και μου ειπε 20 αμαξι η 40 στο σπιτι της! Γνωριζει κανεις κατι για την εν λογο?
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
HELLO μαγκες! Ερωτηση : πριν απο το ΟΝΕ MALL πετυχα μια κυρια γυρω στα 45+/- με παλτο και μου ειπε 20 αμαξι η 40 στο σπιτι της! Γνωριζει κανεις κατι για την εν λογο?

Ητάν κοκκινομαλλα? Τα κάνει όλα αλλά δεν δίνει κώλο.
 

nakayama

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2010
Μηνύματα
406
Like
70
Πόντοι
1
Γενικά με τις πεζοδρομικές, πάντα με καπότα.  :tits: :tits: :tits:
Δώσε ένα τάληρο στο πούστη τον περιπτερά για να γλυτώσεις δυσάρεστες καταστάσεις.
Πχ ένεση στην ψωλή σου, αποχή απο αλκόολ και φαγούρα.
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

sos1908

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2015
Μηνύματα
429
Κριτικές
4
Like
264
Πόντοι
1
παιδια μπορει να μου δωσει καποιος το τηλ της βεσπας?οποτε περασα δε τη πετυχα
 

urlauber

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Νοε 2015
Μηνύματα
4.704
Κριτικές
1
Like
4.481
Πόντοι
1.706
Ν
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2016-12-22-21-50-44.png
    Screenshot_2016-12-22-21-50-44.png
    169,5 KB · Εμφανίσεις: 21

rakor

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2012
Μηνύματα
71
Like
12
Πόντοι
0
Χθες, περίπου  στις 00:30 πέρασμα από Γιαννιτσών, στην Κωλέττη  πήρα για πρώτη και τελευταία φορά την Μαρία όπως μου συστήθηκε, είναι η ψιλή  μελαχρινή με το ωραίο  σώμα και κώλο αλλά μόνο αυτό
30 σεξ και 20 πίπα η οποία ήταν χάλια και πολύ βαρετά
 

Επισκέπτης
Χθες, περίπου  στις 00:30 πέρασμα από Γιαννιτσών, στην Κωλέττη  πήρα για πρώτη και τελευταία φορά την Μαρία όπως μου συστήθηκε, είναι η ψιλή  μελαχρινή με το ωραίο  σώμα και κώλο αλλά μόνο αυτό
30 σεξ και 20 πίπα η οποία ήταν χάλια και πολύ βαρετά

καλημέρα,ποια μαρία πηρες?με τα πολλα τατοο και σκουλαρίκια? ανεβασε την ταρίφα της? :think:
 

good villager

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Χθές στην πιάτσα αργά κυκλοφορούσε και η Τσέχα η Eva, ξεκινούσε από 30 και έπεφτε...

ωραίο πρόσωπο αλλά ως εκεί, απο σώμα δε λέει και πολλά, την άφησα να συνεχίσει τη βόλτα της
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.959
Πόντοι
34.538
Χθές στην πιάτσα αργά κυκλοφορούσε και η Τσέχα η Eva, ξεκινούσε από 30 και έπεφτε...

ωραίο πρόσωπο αλλά ως εκεί, απο σώμα δε λέει και πολλά, την άφησα να συνεχίσει τη βόλτα της
Η δικια μου ρε συ?

Μπραβο...τον βρηκε το δρομο της...

Οχι τιποτα,να σταματησουν να με ζαλιζουν με πμ...
 

good villager

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2016
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ναι το κορίτσι...

μπήκε στο σωστό το δρόμο (στη Γιαννιτσών!!!)
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Σημερα το βραδυ κατα τις 10 πετυχαινω στη γιαννιτσων στο σιτυ γκεητ ενα προστυχο μωρο με μποτικα που μου συστηθηκε σαν καρμεν και οταν μου ειπε τον τιμοκαταλογο εμεινα παγωτο :kneel: 10 ευρω πιπα 15 γαμησι στο αμαξι  :erection: την πηρα χωρις δευτερη σκεψη κ οντως ηταν πολυ καλη! το ερωτημα μου ειναι για να γινω κι εγω λιγο μαστοκαβλιδης οτι σαν καποιο λακο εχει η φαβα :think: ξερουμε αν κουβαλαει καμια αρρωστια η αν τυχον ηταν πρωην αντρας γιατι η φωνη της ηταν καπως περιεργη παροτι ειχε κανονικο μουνακι και μου ειπε επισης οτι εχει και κορη αλλα μπορει να ειναι παπας  :rolleyes:
παντως οπως κ να χει ανταλλασω το τηλεφωνο της με το τηλεφωνο της ριτας ακους μπλακ αντερ?  :grin:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Σημερα το βραδυ κατα τις 10 πετυχαινω στη γιαννιτσων στο σιτυ γκεητ ενα προστυχο μωρο με μποτικα που μου συστηθηκε σαν καρμεν και οταν μου ειπε τον τιμοκαταλογο εμεινα παγωτο :kneel: 10 ευρω πιπα 15 γαμησι στο αμαξι  :erection: την πηρα χωρις δευτερη σκεψη κ οντως ηταν πολυ καλη! το ερωτημα μου ειναι για να γινω κι εγω λιγο μαστοκαβλιδης οτι σαν καποιο λακο εχει η φαβα :think: ξερουμε αν κουβαλαει καμια αρρωστια η αν τυχον ηταν πρωην αντρας γιατι η φωνη της ηταν καπως περιεργη παροτι ειχε κανονικο μουνακι και μου ειπε επισης οτι εχει και κορη αλλα μπορει να ειναι παπας  :rolleyes:
παντως οπως κ να χει ανταλλασω το τηλεφωνο της με το τηλεφωνο της ριτας ακους μπλακ αντερ?  :grin:
Καρμεν ε δε την εχω ακουστα καινουργια ειναι?
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ειπε οτι ειχε να πιατσαρει απ το καλοκαιρι και δηλωνει ελληνιδα και μαλλον οντως ειναι εδω μου ειπε οτι εχει κλεισει τραπεζι να παει γονιδη  :cheesy:
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
ειπε οτι ειχε να πιατσαρει απ το καλοκαιρι και δηλωνει ελληνιδα και μαλλον οντως ειναι εδω μου ειπε οτι εχει κλεισει τραπεζι να παει γονιδη  :cheesy:
Μοναστηριου ειχε ενα πρεζονακι που γαμιοταν σπιτι της λες να ναι αυτη?
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Δεν μου εμοιαζε για πρεζου παντως ειχε καλο ντυσιμο και απ οτι μου ειπε τα σκηνικα τα κανει σε ξενοδοχεια δε νομιζω να διαθετει δικο της χωρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom