Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
οχι...μονο την 19χρ.
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
την 19χρονη την λενε ιζαμπελ
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
κανουν πιατσα καπου συγκεκριμενα? πως ειναι για την καταλαβω οτι ειναι αυτες που λες τελος παντων?
καταλαβα.. ποια απο τις 2 να επιλεξω? την κοντη η την αλλη?
τις εχεις δοκιμασει κ τις 2?
και πως θα τις ξεχωρισω?
Απίστευτο.....
:headbang: :headbang: :headbang:

Και συ κι ο γρύλος σου.... :2funny:
 

Κασιμπασα

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Να ρωτησω κατι θελω παιδια αν μπορειτε να με βοηθησετε.
Πουτανες ψωνισμενες στο δρομο,για πιπα απο ποσο ξεκινανε;εχει και με δεκαρικο;
Και κατι ακομα.παιζει και χωρις σκουφο;ή θα δωσουμε μια πιπα και θα το σκεφτομαι κανα μηνα και θα χαλβαδιαζω το αφροδισιο;
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
χωρις σκουφάκι δεν θα στο συνιστούσα...
με 10€ μπορει να βρεις... θελει απλα ψάξιμο
 

Επισκέπτης
μια ρεββεκα μαγκες ειναι μουφα πηρα τηλ ειναι τραβ εχει φωτο απο γκομενα στην αγγελια αλλα ειναι μουφα
 

Κασιμπασα

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2012
Μηνύματα
128
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Εχει να προτεινει κανεις τιποτα καλο;ή εστω προς τα που να κινηθω;
 

trospe Giant

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2013
Μηνύματα
902
Κριτικές
6
Like
473
Πόντοι
26
πανε προς τα πανω.οταν βρεις τοιχο σταματα και αρχισε να τον καρφωνεις.!! :headbang:
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Μετά από καιρό, βράδυ στη Γιαννιτσών. 2-3 φάτσες που μου φάνηκαν κάπως ενδιαφέρουσες.
-Ελληνίδα μελαχρινή, γύρω στα 30 (εκτίμηση), Σταυρούλα ή Στρατούλα το όνομα της, συμπαθητική με στυλ νοικοκυράς της διπλανής πόρτας. 20 Ευρώ ή 10 μόνο πίπα. Κατεβαίνει μόνο Παρασκευή και Σάββατο λέει και σχετικά νωρίς
-Δυό κοπελιές που περπατούσανε μαζί.
Στέλλα,  μελαχρινή, Ελληνίδα, γύρω στα 32, πολύ αδύνατη και αρκετά ψηλή, 20 Ευρώ.
Η άλλη ήταν απασχολημένη με κάποιον (πελάτη;), ξανθιά, μου φάνηκε ομορφούλα γύρω στα 30, υποθέτω Ελληνίδα, και κάτι μου θύμιζε η φάτσα της (όσο τέλος πάντων πρόλαβα και την είδα). Ίσως πρόκειται για παλιά καραβάνα που ξαναγύρισε...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
ωραια η αναφορα σου... τι ωρα τις ειδες;;;
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.254
Κριτικές
293
Like
9.880
Πόντοι
13.755
ενα καλο ψιλογυφτακι αλλα περιποιημενο στην αρχη της Γιαννιτσω ειχε αποψε που ζητουσε 15 πιπα,20 γαμησι και 30 κωλο
Επισης λιγο μετα το Μεταξυ μας ηταν το μελαχρινο το ομορφο με τα σοφιστικε γυαλια που ζηταει 25ε και μαλιστα σταματησα και της μιλησα.Αυτο ειναι καλο κοριτσακι και απορησα και την ρωτησα...τι δουλεια εχεις εσυ εδω κοριτσι μου?? :woldman: ειπε ο σεβασμιος γεροντας...

Την πολυ χοντρη εξω απο το Μεταξυ μας με τα παρδαλα ρουχα την εχετε δει?? :2funny:
Και επισης πολλες μαυρες στη Μοναστηριου που παιζουν ολες μαλλο στο 20αρικο αλλα καμια δε δινει κωλο
 

Επισκέπτης
Από τις μαυρούλες έχω ξεχωρίσει μια Σόφι. Ξέρει κανείς τίποτα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
ενα καλο ψιλογυφτακι αλλα περιποιημενο στην αρχη της Γιαννιτσω ειχε αποψε που ζητουσε 15 πιπα,20 γαμησι και 30 κωλο
Επισης λιγο μετα το Μεταξυ μας ηταν το μελαχρινο το ομορφο με τα σοφιστικε γυαλια που ζηταει 25ε και μαλιστα σταματησα και της μιλησα.Αυτο ειναι καλο κοριτσακι και απορησα και την ρωτησα...τι δουλεια εχεις εσυ εδω κοριτσι μου?? :woldman: ειπε ο σεβασμιος γεροντας...

Την πολυ χοντρη εξω απο το Μεταξυ μας με τα παρδαλα ρουχα την εχετε δει?? :2funny:
Και επισης πολλες μαυρες στη Μοναστηριου που παιζουν ολες μαλλο στο 20αρικο αλλα καμια δε δινει κωλο
καλη περιπτωση με 30 κωλαρακι αλλα κ ριψοκινδυνη για τα κοριτσια της πιατσας

ειχα παρει μια χρυσα αστερακι κανει πιατσα γιαννιτσων καπου στο καρφουρ γυρω στα 22/23

αλλα ειχα τηλ απο ενα φιλο  κ τη πηρα μολις βγηκε απο το ρεξ

κ μονο που την εστησα στα 4 μουρθε μια δυσωδια ελαφρια φανταζεσαι να τη σκαλιξεις κιολας

κ η φαση ηταν οτι μολις ειχε βγει απο το ρεξ που σημαινει οτι θα μπορουσε να προσεχθει λιγο  
 

Argiris_25

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2012
Μηνύματα
58
Like
0
Πόντοι
0
καλη περιπτωση με 30 κωλαρακι αλλα κ ριψοκινδυνη για τα κοριτσια της πιατσας

ειχα παρει μια χρυσα αστερακι κανει πιατσα γιαννιτσων καπου στο καρφουρ γυρω στα 22/23

αλλα ειχα τηλ απο ενα φιλο  κ τη πηρα μολις βγηκε απο το ρεξ

κ μονο που την εστησα στα 4 μουρθε μια δυσωδια ελαφρια φανταζεσαι να τη σκαλιξεις κιολας

κ η φαση ηταν οτι μολις ειχε βγει απο το ρεξ που σημαινει οτι θα μπορουσε να προσεχθει λιγο  
exeis pm..
 

Apollo64

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2007
Μηνύματα
903
Κριτικές
81
Like
493
Πόντοι
7.135
Πέτυχα μια μελαχρινή κοπελίτσα να κάνει πιάτσα σε ασυνήθιστο σημείο επί της Μοναστηρίου κοντά στον Βαρδάρη χθες το βράδυ γύρω στις 3. Ήρθε αυτή και μου μίλησε όταν περνούσα, συμπαθητικούλα και ομιλιτική. Έχει χώρο απέναντι από το Χόλιντει Ινν και πέρνει 30ε. Μου φάνηκε αξιόπιστη και είπα να ανέβω πάνω. Από εμφάνιση είναι κοντούλα, μικρούλα, μελανούρι, συστήνεται ως Σοφία, από Βουλγαρία, γυμνή έχει κάποια σημάδια από εγκυμοσύνη (ζάρες σε στήθος και κοιλιά). Ο χώρος μια βασική γκαρσονιέρα με ένα στρώμα στο πάτωμα όπου το κάναμε. Πολύ πάρλα, αλλά μηχανική στο σεξ χωρίς τσαλιμάκια, τουλάχιστον τελείωσα γρήγορα γιατί την βρήκα στενή. Μετά με συνέχισε με την ιστορία της ζωής της, μου έδειξε τα χαρτιά από γιατρό (δούλεψε για ένα φεγγάρι στο καινούργιο στούντιο της Μινωταύρου) για να με πείσει ότι είναι καθαρή, μου έδειξε και φωτογραφία του αδερφού της στο άσχετο και κατέβηκε μαζί μου κάτω. Είναι καλό (και λίγο αφελές) κορίτσι, αλλά δεν νομίζω να ξανασχοληθώ.  
 

Επισκέπτης
Σήμερα πέρασμα γύρω στις 1:30 έπεσε περονόσπορος... ούτε μια έξω. Από τραβέλια δεν ξέρω γιατί δεν πέρασα από τα πόστα τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom