Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
χθες το βραδυ παλι ειχε  μαζεμα, 2 μονο μαζεψαν μπροστα μου και οσο εκανα τσαρκα παντα ειχε περιπολια, που να βρεις κοπελα?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.450
Κριτικές
99
Like
12.338
Πόντοι
25.165
χθες το βραδυ παλι ειχε  μαζεμα, 2 μονο μαζεψαν μπροστα μου και οσο εκανα τσαρκα παντα ειχε περιπολια, που να βρεις κοπελα?
Σορρυ που θα φανει καπως, αλλα προσωπικα και για λογους υγειηνης θα προτιμουσα το μπουρδελακι με το κρεβατακι.ποσο πια διαφορα εχει με αυτες που κανουν πιατσες; Σε αποψη τιμης αποδοσης κτλπ. Ασε που οι μισες ειναι μαυρες οι αλλες μισες τζανκια και οι αλλες μισες μετριες προς χαλια
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
[size=12pt]Θεσσαλονίκη: Αλλη μία αστυνομική επιχείρηση στην οδό Γιαννιτσών[/size]
Δημοσιεύτηκε: Δευτέρα, 3 Ιουνίου 2013 11:46

Αστυνομική επιχείρηση πραγματοποιήθηκε χτες το βράδυ στην ευρύτερη περιοχή της οδού  Γιαννιτσών με σκοπό τον εντοπισμό ατόμων που εκδίδονται παράνομα. Η συγκεκριμένη περιοχή βρέθηκε στο στόχαστρο της ΕΛ.ΑΣ. για τέταρτη μέρα, καθώς πρόκειται για μία από τις ειδικές δράσεις της γενικής αστυνομικής διεύθυνσης Θεσσαλονίκης σε συγκεκριμένες περιοχές της πόλης. Οπως έγινε γνωστό χτες βεβαιώθηκαν συνολικά δεκατέσσερις παραβάσεις κατά τη διάρκεια μιας επιχείρησης στην οποία συμμετείχαν δικυκλιστές αστυνομικοί των ομάδων ΔΙ.ΑΣ. και «Ζ», καθώς επίσης και αστυνομικοί του Τμήματος Ασφαλείας Πλατείας Δημοκρατίας.

Τα δεκατέσσερα άτομα που εντοπίστηκαν να εκδίδονται παράνομα προσήχθησαν στο Τμήμα Ασφαλείας Πλατείας Δημοκρατίας και σε βάρος τους βεβαιώθηκαν παραβάσεις που αφορούν στη νομοθεσία «περί εκδιδομένων επ’ αμοιβή προσώπων». Πρόκειται για δέκα γυναίκες, τέσσερις Ελληνίδες και έξι αλλοδαπές, καθώς και τέσσερις άνδρες, τρεις Ελληνες και έναν αλλοδαπό. Οι ειδικές αυτές δράσεις αναμένεται να συνεχιστούν και το επόμενο διάστημα με στόχο την αποτελεσματική αντιμετώπιση της γενικότερης εγκληματικότητας και ειδικότερα την εφαρμογή της νομοθεσίας που αφορά στα εκδιδόμενα με αμοιβή πρόσωπα.


 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Το γνωστό πλέον σκηνικό και απόψε στη Γιαννιτσών...  :police: :police:



 

piatsovios

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.159
Κριτικές
34
Like
2
Πόντοι
1.396
οντωσ διαβαζω τωρα στο ζουγκλα οτι εγινε μεγαλη επιχειρηση τη νυχτα στην γιανιτσων κ μαζεψανε ολα τα  κοριτσια.
πολυ αγριεψανε βλεπω τα πραγματα.
 

Galan1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2012
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
χτες το βραδυ κατα τις 23.00 νεκρα παντου τις μαζευανε απο παντου ,ηταν γυρω στα 10 μηχανακια της διας και τις ειχανε μαζεψει και περιμενανε την κλουβα να τις φωρτοσουνε.
Μηπως γνωριζει κανενας αν εχουν παει σε καινουρια πιατσα για να γλυτωσουν απο το μαζεμα;
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Ναι έχουνε καινούργια πιάτσα...  :jerking: :jerking: αλλά είναι κρυφή ούτε οι ίδιες δε το ξέρουν για να μη το μάθουν και τα στρούμφ !!! και εδώ μέσα στο κεντρικό πιστεύω ότι είναι το κατάλληλο μέρος για να ανακοινωθεί η νέα πιάτσα.  :uglystupid:
 

nib21

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2006
Μηνύματα
25
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
εγώ ήρθα από Αθήνα και αντί για γυναίκες βρήκα στρουμφάκια (έχω καιρό να ανέβω Θεσσαλονίκη ήμουν εκτός Ελλάδος).
Ρώτησα εκεί στην Αρχή Βουτυρά μια που έτρεχε που είναι η Νέα τους Πιάτσα (γιατί κάποιοι κάτοικοι φώναζαν {εδώ τελείωσε η πιάτσα όταν έβλεπαν πελάτες εκεί στην Κωλλέτη} ) κι αυτή μου είπε είναι μακριά μετά την Λαχαναγορά και προσπαθούν να κερδίσουν χρόνο αλλά δεν το βλέπουν.
Παράλληλα της Εθνικής  
 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Φιλε nib21για δωσε οδηγιες στο λαο που δεν γνωριζει....
Ειναι διασταυρωμενο αυτο?
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
για την νεα πιατσα οσες βρηκα με λενε οτι ειναι καπου στην λαχαναγορα...
στες δεν ειχε πολυ πραμα μονο την ψηλη αδυνατη με τα γυαλια που ειχε πετυχει και ενας συναδερφος παλαιοτερα....και 2 στρουμπουλες τις οποιοες δεν ασχοληθικα
κατα τα αλλα πολυ νεκρα
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
που πέφτει η λαχαναγωρα;
 

Zigfried44

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2010
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Μάγκες καλησπέρα!Υπηρετώ Χαλκηδόνα και μπαίνοντας στο 12 για ΚΤΕΛ βλέπω μέσα μία μουνάρα MILF. Μελαχρινή, σπαστό μαλλί, φόραγε ένα μίνι και ψηλοτάκουνα, ποδάρες λέμε!Το πρόσωπο πρόδιδε τα χρόνια της αλλά ήταν μέσα στην καύλα.Τόσο που ήθελα να της μιλήσω! Και ξαφνικά σταματά Γιαννιτσών! Θα κατέβαινα να δω που πάει γιατί τέτοιο μουνί ρε πούστη μου λέω αποκλείεται να κάνει πιάτσα, αλλά έπρεπε να μπω και δεν είχα χρόνο!Εν τω μεταξύ ήταν και πολύ προσεγμένη (νύχια, βάψιμο) αλλά στη φάτσα σκυλί του πολέμου που με καύλωνε ακόμα περισσότερο! Γνωρίζει κανείς τίποτα? Ευχαριστώ, δεν έχω πολλές μέρες στη διάθεσή μου...
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
588
Like
12
Πόντοι
6
καλός πολιτης φιλε, τετοια ωρα σκοπετο βαρας και εισαι ονλαιν απτο κινητο?  :think:
επρεπε να της μιλησεις τετοιες ευκαιριες δεν πρεπει να χανονται!!  :headbang:
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
σημερινη βολτα κατα τις 11  βραδυ.η πιατσα αδεια τιποτα...... λεω κατσε να κανω καμια γυρα πρως λαχαναγορα να δω,πηγα παντου,μεχρι και το μηχανολογικο εφτασα,αλλα ψυχη πουθενα
περιοχη φιξ παλι τα ιδια... που πηγανε ωεο?
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
εκεινος που έγραψε για την λαχαναγορα, πριν τον paraksno, ας μας δόσει περισότερες πληροφορίες...
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εκεινος που έγραψε για την λαχαναγορα, πριν τον paraksno, ας μας δόσει περισότερες πληροφορίες...
και εγω ρωτησα πριν 5 μερες που πετυχα την τσιγγανα με τα γυαλια,που θα παει η πιατσα,και αυτη με ειπε οτι θα παει προς τα εκει.....
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
λαχαναγορα ειναι σεκεινη την ευθεία που ειναι το κρατικό κτεο;;;;
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
σημερινη βολτα κατα τις 11  βραδυ.η πιατσα αδεια τιποτα...... λεω κατσε να κανω καμια γυρα πρως λαχαναγορα να δω,πηγα παντου,μεχρι και το μηχανολογικο εφτασα,αλλα ψυχη πουθενα
περιοχη φιξ παλι τα ιδια... που πηγανε ωεο?
Μάλλον πήγανε στην "ψειρού"... ή αλλιώς "μπουζού"... ή για τους παλαιότερους "στενή"...  :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom