Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.546
Like
8.841
Σαν εκδιδόμενη(ος) είναι αντιδεοντολογικό να σχολιάζεις μ' αυτόν τον τρόπο άλλες κοπέλλες.
Και στο κάτω-κάτω αν είναι έτσι, λογικό να υποθέσουμε ότι, εκτός από παρτούζες και κουβέντες, ανταλλάσεις και μερικές ουσίες παραπάνω εκεί κάτω κάθε βράδυ που λες...
δεν ειμαι εδω για να μου κανεις μαθηματα  ηθικης η δεοντολογιας ... οπως απλος εσυ εκθέτεις την αποψη σου ετσι απλος και εγω ειπα  την δικη μου ....
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.546
Like
8.841
Σαν εκδιδόμενη(ος) είναι αντιδεοντολογικό να σχολιάζεις μ' αυτόν τον τρόπο άλλες κοπέλλες.
Και στο κάτω-κάτω αν είναι έτσι, λογικό να υποθέσουμε ότι, εκτός από παρτούζες και κουβέντες, ανταλλάσεις και μερικές ουσίες παραπάνω εκεί κάτω κάθε βράδυ που λες...
με ενα βλεμμα μπορεις να καταλαβεις ποιος παιρνει τι ~!

προς το παρον το μονο που κατεφερνω και περνω καλα ειναι πολλες πουτσες ..!!! στο μελλον βλεπουμε !!!
 

karakapsouris

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2013
Μηνύματα
330
Κριτικές
2
Like
26
Πόντοι
1
οι περισσοτερες πουτανες στην πιατσα και οι περισσοτερες τρανς παιρνουν......
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
δεν απάντησες όμως το ονοματάκι...αλλιώς παραμύθι πουλάς

edit: Απάντησε σε pm και δε λέμε την ίδια

 

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
πολυ φασαρια για το τιποτα....
:jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Λοιπόν εγώ πέτυχα ένα μελαχρινό λεπτό Ελληνίδα αν θυμάμαι καλά Γιάννα μου είπε. Είχε και ένα τατού στο καρπό με το όνομα της...στην αρχή μου λέει 20,00€  :pipa2:και 30,00€  :fuck2:... μου λέει τι σκέφτεσαι? να λέω με ενα 20αρικο θα περνούσαμε καλά και είσαι και πολύ όμορφη κτλ κτλ και στο λεπτό πάνω λέει ΟΚ...στα του θέματος καλή  :pipa1: χωρίς τπτ το φοβερό αλλά εκεί που έδωσε ρέστα ήταν στο  :fuck1: πρόθυμη (εκτός αυτοκινήτου) έσκυψε μπροστά και μου στήθηκε μετά απο λίγο όμως δεδομένου ότι έφευγε μπροστά ξανα μπήκαμε στο αυτοκίνητο όπου και στήθηκε στα 4 και το ευχαριστήθηκα... και ενώ φεύγουμε και μου έχει πεταχτεί ιδρώτας γυρνάω και την βλέπω να σκουπίζεται και αυτή και μου λέει σαν να άρχισαν οι ζέστες...επίλογος αξιογάμητη, ευχάριστη και ομιλητική σε καμία περίπτωση ξεπέτα ή σαν γρήγορο 20αρι (πράγμα που με τσατίζει απίστευτα σε κάποιες) και Value 4 money.
Το καλύτερο είναι ότι με το που μπήκε στο αυτοκίνητο (πριν τη μάχη) και καθόδων για την καβάτζα την πήρε τηλ ένας τύπος που την περίμενε στο ξενοδοχείο και του λέει έρχομαι σε 20 λεπτά είμαι εκεί...με παρακάλεσε και την πήγα και μέχρι το σταθμό που ήταν το ξενοδοχείο μιας και είχαμε αργήσει και κανένα 10λεπτο  :) και μου είπε ότι δουλεύει αργά και κάθετε μέχρι το πρωί...
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Το βράδυ του Σαββάτου είχα σταμπάρει ένα όμορφο ξανθό (είδος προς εξαφάνιση στις πιάτσες) στη Γιαννιτσών, αλλά δεν έκατσε η φάση να το φορτώσω και το έβαλα στην "to do" list...
Χθές λοιπόν, βγήκα με ένα υπέρμουνο για τουρνέ (καφέ, ψώνια, φαγητό, ποτό σπίτι) που το χαλβάδιαζε όλο το εμπορικό... Όπως συμβαίνει συνήθως σε αυτές τις περιπτώσεις, η κατάληξη ήταν η κλασσική, έμεινα με την p$wλi στο χέρι... Οπότε για να ξεμπουκώσω πήγα να βρώ κάτι αξιαγάμητο στην πιάτσα... Για καλή μου τύχη, νωρίς-νωρίς, κατα τις 11.30, στο τέλος της Γιαννιτσών, πέτυχα την σταμπαρισιά του Σαββάτου... Την χαιρετάω, μου χαζογελάει... Περιμένω να πει κάτι, δεν λέει τίποτα... Μετά απο λίγα αμηχανα δευτερόλεπτα γεμάτα -μόνο- χαμόγελα, μου λέει "πίπα"... Τις λέω πόσο... Μου γνέφει σαν να μου λέει "δεν ξέρω"... Την ρωτάω αν μιλάει Ελληνικά, Αγγλικά ή κάτι άλλο, μου σχεδιάζει τον αριθμό "20" στο σκονισμένο παρμπρίζ μου... Μετα πολλά της λέω έλα... Με παντομίμα μου δείχνει να πάω μόνος σε ένα παρκινγκ και θα έρθει με τα πόδια... Έρχεται, παίρνει το 20ευρο, το βάζει στο στόμα και προσπαθεί να ανοίξει επι 3 λεπτά την καπότα... Περιμένω εγώ κύριος, με τα πολλά τα κατάφερε... Αυτό που δεν κατάφερνε ήταν να βάλει (σε στυλ κάλτσας), την καπότα στην πεσμένη απο την ξενέρα σταφίδα... Με τα πολλά, έβαλα και εγώ ένα χεράκι, τα κατάφερε με το ζόρι... Μετά σκουπιζόταν κανα τρίλεπτο επειδή ακούμπησε πούτσα... Ε τελικά μετά απο όλη αυτή τη διαδικασία ξεκίνησε να προσπαθεί να πάρει μια υποτυπώδη πίπα... Με χίλια ζόρια (και χάρη στην τουμπανάρα που με είχε ανάψει όλο το βράδυ και με αναγκασε να καταφύγω στην πιάτσα) κατάφερα να τελειώσω και να μην πάει εντελώς στράφι το 20ευρο...
Με λίγα λόγια... Μαύρη μαυρίλα πλάκωσε... Δεν άξιζε όχι τοι 20ευρο, ούτε 5ευρο δεν αξιζε...
Τουλάχιστον ας σώσουμε το 20ευρο του επόμενου... 4-5 τέτοιες φόλες να γλιτώσεις, παίρνεις ένα καλό κομμάτι στο σπίτι, με δύο εκτονώσεις και βγάζεις τα "σπασμένα"...
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
συμφωνω με τον arisk...
υπαρχουν κανα 2-3 καλες αλλα θελει ψαξιμο...
στην μοναστηριου εχει 2 αδερφες η μια η 19χρονη δεν σταματαει...
την δοκημασα. στενη ειναι...αξιζει τα λεφτα...
 

master_pro

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2012
Μηνύματα
213
Like
2
Πόντοι
1
συμφωνω με τον arisk...
υπαρχουν κανα 2-3 καλες αλλα θελει ψαξιμο...
στην μοναστηριου εχει 2 αδερφες η μια η 19χρονη δεν σταματαει...
την δοκημασα. στενη ειναι...αξιζει τα λεφτα...
περιμενω π.μ. αν εχεις κανα τηλ. ευχαριστω
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
οχι δεν εχω φιλε...
απλα θα τις βρεις μετα τις 12 στην μοναστηρίου
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.546
Like
8.841
Το βράδυ του Σαββάτου είχα σταμπάρει ένα όμορφο ξανθό (είδος προς εξαφάνιση στις πιάτσες) στη Γιαννιτσών, αλλά δεν έκατσε η φάση να το φορτώσω και το έβαλα στην "to do" list...
Χθές λοιπόν, βγήκα με ένα υπέρμουνο για τουρνέ (καφέ, ψώνια, φαγητό, ποτό σπίτι) που το χαλβάδιαζε όλο το εμπορικό... Όπως συμβαίνει συνήθως σε αυτές τις περιπτώσεις, η κατάληξη ήταν η κλασσική, έμεινα με την p$wλi στο χέρι... Οπότε για να ξεμπουκώσω πήγα να βρώ κάτι αξιαγάμητο στην πιάτσα... Για καλή μου τύχη, νωρίς-νωρίς, κατα τις 11.30, στο τέλος της Γιαννιτσών, πέτυχα την σταμπαρισιά του Σαββάτου... Την χαιρετάω, μου χαζογελάει... Περιμένω να πει κάτι, δεν λέει τίποτα... Μετά απο λίγα αμηχανα δευτερόλεπτα γεμάτα -μόνο- χαμόγελα, μου λέει "πίπα"... Τις λέω πόσο... Μου γνέφει σαν να μου λέει "δεν ξέρω"... Την ρωτάω αν μιλάει Ελληνικά, Αγγλικά ή κάτι άλλο, μου σχεδιάζει τον αριθμό "20" στο σκονισμένο παρμπρίζ μου... Μετα πολλά της λέω έλα... Με παντομίμα μου δείχνει να πάω μόνος σε ένα παρκινγκ και θα έρθει με τα πόδια... Έρχεται, παίρνει το 20ευρο, το βάζει στο στόμα και προσπαθεί να ανοίξει επι 3 λεπτά την καπότα... Περιμένω εγώ κύριος, με τα πολλά τα κατάφερε... Αυτό που δεν κατάφερνε ήταν να βάλει (σε στυλ κάλτσας), την καπότα στην πεσμένη απο την ξενέρα σταφίδα... Με τα πολλά, έβαλα και εγώ ένα χεράκι, τα κατάφερε με το ζόρι... Μετά σκουπιζόταν κανα τρίλεπτο επειδή ακούμπησε πούτσα... Ε τελικά μετά απο όλη αυτή τη διαδικασία ξεκίνησε να προσπαθεί να πάρει μια υποτυπώδη πίπα... Με χίλια ζόρια (και χάρη στην τουμπανάρα που με είχε ανάψει όλο το βράδυ και με αναγκασε να καταφύγω στην πιάτσα) κατάφερα να τελειώσω και να μην πάει εντελώς στράφι το 20ευρο...
Με λίγα λόγια... Μαύρη μαυρίλα πλάκωσε... Δεν άξιζε όχι τοι 20ευρο, ούτε 5ευρο δεν αξιζε...
Τουλάχιστον ας σώσουμε το 20ευρο του επόμενου... 4-5 τέτοιες φόλες να γλιτώσεις, παίρνεις ένα καλό κομμάτι στο σπίτι, με δύο εκτονώσεις και βγάζεις τα "σπασμένα"...
αυτο θα πιει περγραφη ! μπραβο αρη !!!!!! 
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
καμια 200μ. πριν την πυροσβεστική
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
και οι 2 ιδιο ύψος έχουνε  :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom