Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
karaman που ειναι η Βουτηρα;;;  :huh:
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
Την προηγουμενη βδομαδα μεσα στο στενο στην Βουτυρα πριν την το φαναρι της σταθμου ηταν μια ξανθια, περασα 2 φορες ηταν εκει εκανε πεζοδρομιο, ξερει κανενας τιποτα.? τραβελι ειναι.? ντυμενη σινιε φενοταν καλη...
αν λες μια πολυ πολυ αδυνατη τραβελι ειναι καραμαν
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
karaman που ειναι η Βουτηρα;;;  :huh:
Ο κάθετος μονόδρομος κοντά στην αρχή της Γιαννιτσών, στο σημείο που αυτή μονοδρομείται. Είναι ο δρόμος που οδηγώντας όλη τη Γιαννιτσών από δυτικά, αναγκαστικά στρίβεις δεξιά
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
παιδες η λορυ ποια ειναι?πως ειναι κ που κανει πιατσα?
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.896
Κριτικές
384
Like
5.670
Πόντοι
11.585
αν λες μια πολυ πολυ αδυνατη τραβελι ειναι καραμαν

Ναι μια αδυνατη, μαλλον αυτη ειναι, παντως οπως λεει και greeklove27, εκ πρωτης ωψεως χωρις να σταματησω να μιλησω δεν μοιαζει για τραβελο, εκτος αν φταιει το σκοταδι...
 
Εγγρ.
5 Ιουν 2012
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Παιδες την μαυρη που κοβει βολτες τα τελευταια βραδυα δελφων με λεωφορος στρατου την εχετε παρατηρησει???
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Χθες είχε κίνηση ως τις 5... Μπάνισα ένα καλο ξανθο τεμάχιο αλλα ήμουν με ένα αμάξι με το οποίο έδινα πολυ στόχο και δεν μπόρεσα να φορτωσω... Θα ξανά προσπαθήσω σήμερα και θα ενημερώσω αν άξιζε τον κόπο και τη διαδικτυακή εικονική μελάνι μου...
 

n.aleftantos

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.977
Κριτικές
2
Like
343
Πόντοι
36
Ναι μια αδυνατη, μαλλον αυτη ειναι, παντως οπως λεει και greeklove27, εκ πρωτης ωψεως χωρις να σταματησω να μιλησω δεν μοιαζει για τραβελο, εκτος αν φταιει το σκοταδι...
το σκοταδι φταει μαλλον
πολλες φορες θα τι δεις στη σταθμου λιγο πριν τη μπουγατσα εκει θα καταλαβεις
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
889
Κριτικές
3
Like
659
Πόντοι
366
arisk που κοντα την ειδες;
ειναι μηπως τα 2 καινουρια βουλγαρακια που ηρθανε;;;  :rolleyes:
 

arisk

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
2.935
Φίλε πλουταρχε την είδα απέναντι απο τη Shell, στην αρχή της Γιαννιτσων, απέναντι απο το κωλομπαρο για την ακρίβεια...
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
χθες αρκετα νεα τεμαχια στην πιατσα.. αλλα δυστηχως επεσε μαζεμα,η αστυνομια εχει υιοθετησει νεες τεχνικες,ενα μιγμα ninja με shaolin,οποτε ειναι τρομερα δυσκολο να γλυτωσει καποια απο την δαγκανα του νομου :P
ξεχωρισα ενα πιπινακι μελαχρινο με στυλακι φοιτητριας και μια ξανθουλα πολυ νοστιμη και οι δυο ανηκουν στην ''no junkie area''
ιδωμεν......
 

paraxenos

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
486
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
το σκοταδι φταει μαλλον
πολλες φορες θα τι δεις στη σταθμου λιγο πριν τη μπουγατσα εκει θα καταλαβεις
ναι ειναι τραβελι,αλλα πολυ εμφανησιμο και αρκετα gamisable για τους λατρεις του ειδους,αν και απορω πως θα τον φαει τον πεουλα τοσο αδυνατο που ειναι....
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.546
Like
8.841
χθες αρκετα νεα τεμαχια στην πιατσα.. αλλα δυστηχως επεσε μαζεμα,η αστυνομια εχει υιοθετησει νεες τεχνικες,ενα μιγμα ninja με shaolin,οποτε ειναι τρομερα δυσκολο να γλυτωσει καποια απο την δαγκανα του νομου :P
ξεχωρισα ενα πιπινακι μελαχρινο με στυλακι φοιτητριας και μια ξανθουλα πολυ νοστιμη και οι δυο ανηκουν στην ''no junkie area''
ιδωμεν......
ειδικα για το μελαχρινο σιγουρα !!! ''no junkie area'' οτι πιεις !
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
ειδικα για το μελαχρινο σιγουρα !!! ''no junkie area'' οτι πιεις !
αν είναι αυτό που πήρα είναι στάνταρ no junkie...μην τα ξέρεις όλα...πολύ μακριά από το πόστο σου...μπορεί ούτε καν να κατάλαβες για ποια λέμε...ξέρεις ονοματάκι??? αν ναι στείλτο,αν όχι πες να το γράψω
 

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.546
Like
8.841
αν είναι αυτό που πήρα είναι στάνταρ no junkie...μην τα ξέρεις όλα...πολύ μακριά από το πόστο σου...μπορεί ούτε καν να κατάλαβες για ποια λέμε...ξέρεις ονοματάκι??? αν ναι στείλτο,αν όχι πες να το γράψω

επειδη τυχαινει με τις περισσοτερες να κανω παρτουζες !!! ασε  να εχω μια αποψη και εγω .... καθε βραδυ ειμαι εκει και ανταλασο μερικες κουβεντες παραπανω ...
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
επειδη τυχαινει με τις περισσοτερες να κανω παρτουζες !!! ασε  να εχω μια αποψη και εγω .... καθε βραδυ ειμαι εκει και ανταλασο μερικες κουβεντες παραπανω ...
Σαν εκδιδόμενη(ος) είναι αντιδεοντολογικό να σχολιάζεις μ' αυτόν τον τρόπο άλλες κοπέλλες.
Και στο κάτω-κάτω αν είναι έτσι, λογικό να υποθέσουμε ότι, εκτός από παρτούζες και κουβέντες, ανταλλάσεις και μερικές ουσίες παραπάνω εκεί κάτω κάθε βράδυ που λες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom