Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Castell

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2007
Μηνύματα
692
Like
58
Πόντοι
6
Συνάδερφοι βαρέσατε μπιέλα? Μην τρώτε παπά ότι δήθεν μετακόμισε η πιάτσα και άλλα τέτοια...απλά ο έλεγχος απο την αστυνομία είναι αυξημένος με αποτέλεσμα να έχουν καθαρίσει σε μεγάλο βαθμό οι πιάτσες ειδικά δε αν πας και περίεργη μέρα ΤΕΤ και πετύχεις και την ώρα που έχουν περάσει σκούπα πιο νωρίς είναι σαν να πέτυχες 2πλο τζάκ ποτ !!!
Ευτυχώς και εξαφανίστηκαν οι γύφτισσες πολύ βρομιά ρε παίδες δεν παλευόταν η κατάσταση η περισσότερες ερχόταν και απο Βουλγαρία και το πρωί ήταν πίσω οπότε όλα μπορούσαν να συμβούν καλύτερα έτσι αν συνέχιζαν σε αυτό το τέμπο θα είχε γίνει άγρια δύση η πιάτσα κάτω εκεί...τέλος κλούβα δεν βγάζουν κάθε μέρα αλλά μια τον φάρο να ανάψουν και γίνετε η δουλειά
 

Paktosis

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
627
Κριτικές
29
Like
2
Πόντοι
16
Από προέρχεται η βούληση για το κυνήγι της πιάτσας...

Δήμαρχο? Μητροπολίτη? Περιφέρεια? Κεντρική Εξουσία?

Σίγουρα πάντως δεν πρόκειται για πρωτοβουλία καθαρά της αστυνομίας.
 

asianlover8

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2011
Μηνύματα
2.743
Κριτικές
21
Like
12
Πόντοι
26
Από προέρχεται η βούληση για το κυνήγι της πιάτσας...

Δήμαρχο? Μητροπολίτη? Περιφέρεια? Κεντρική Εξουσία?

Σίγουρα πάντως δεν πρόκειται για πρωτοβουλία καθαρά της αστυνομίας.
πεσανε χοντρα πακετα για την διαμορφωση των χωρων στο φιξ
δεν πρεπει να κανουνε αποσβεση;
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Συνάδερφοι βαρέσατε μπιέλα? Μην τρώτε παπά ότι δήθεν μετακόμισε η πιάτσα και άλλα τέτοια...απλά ο έλεγχος απο την αστυνομία είναι αυξημένος με αποτέλεσμα να έχουν καθαρίσει σε μεγάλο βαθμό οι πιάτσες ειδικά δε αν πας και περίεργη μέρα ΤΕΤ και πετύχεις και την ώρα που έχουν περάσει σκούπα πιο νωρίς είναι σαν να πέτυχες 2πλο τζάκ ποτ !!!
Ευτυχώς και εξαφανίστηκαν οι γύφτισσες πολύ βρομιά ρε παίδες δεν παλευόταν η κατάσταση η περισσότερες ερχόταν και απο Βουλγαρία και το πρωί ήταν πίσω οπότε όλα μπορούσαν να συμβούν καλύτερα έτσι αν συνέχιζαν σε αυτό το τέμπο θα είχε γίνει άγρια δύση η πιάτσα κάτω εκεί...τέλος κλούβα δεν βγάζουν κάθε μέρα αλλά μια τον φάρο να ανάψουν και γίνετε η δουλειά
Τείνω να συμφωνήσω. Οι όποιες παρουσίες είναι προσεκτικότερες και διακριτικότερες.

Από προέρχεται η βούληση για το κυνήγι της πιάτσας...

Δήμαρχο? Μητροπολίτη? Περιφέρεια? Κεντρική Εξουσία?

Σίγουρα πάντως δεν πρόκειται για πρωτοβουλία καθαρά της αστυνομίας.
Μάλλον τίποτα απ' όλα αυτά. Πιστεύω ότι η πίεση προκύπτει από τις αντιδράσεις των κατοίκων.
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Καλημέρα κι απο εμένα.Σε κουβεντούλα που είχα με τρανς που κάνει πιάτσα χρόνια μου είπε ότι μάλλον κάποιοι θέλουν να πάρουν τα μόρια για να πάνε ψηλά.Αν το συνδυάσω και με τις κρίσεις πριν καποιους μήνες μου φαίνεται απλή μεν αλλά λογική εξήγηση.Συν το γεγονός ότι είναι εύκολα λεφτά για τα ταμεία ...
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
Καλημέρα κι απο εμένα.Σε κουβεντούλα που είχα με τρανς που κάνει πιάτσα χρόνια μου είπε ότι μάλλον κάποιοι θέλουν να πάρουν τα μόρια για να πάνε ψηλά.Αν το συνδυάσω και με τις κρίσεις πριν καποιους μήνες μου φαίνεται απλή μεν αλλά λογική εξήγηση.Συν το γεγονός ότι είναι εύκολα λεφτά για τα ταμεία ...
ξέρουν οι τρανς και από κρίσεις μπάτσων????
 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
Καλημέρα κι απο εμένα.Σε κουβεντούλα που είχα με τρανς που κάνει πιάτσα χρόνια μου είπε ότι μάλλον κάποιοι θέλουν να πάρουν τα μόρια για να πάνε ψηλά.Αν το συνδυάσω και με τις κρίσεις πριν καποιους μήνες μου φαίνεται απλή μεν αλλά λογική εξήγηση.Συν το γεγονός ότι είναι εύκολα λεφτά για τα ταμεία ...
....ή μήπως ξέρουν από μόρια μπάτσων?
:2funny:

 

treflejack

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.230
Like
0
Πόντοι
16
αυτό εννοούσε δλδ??? ααααααα
Όχι βέβαια, αστειευόμουν.
Επί της ουσίας, δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο ειδικά τώρα. Κρίσεις μπάτσων και στόχος για εύκολα λεφτά για τα ταμεία υπήρχαν πάντοτε.
Εγώ το αποδίδω στην πίεση της γειτονιάς (σε συνδυασμό και με τη μαζική/προκλητική επέλαση τσιγγανοβουλγαριδίων)
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.165
Κριτικές
10
Like
6.216
Πόντοι
7.095
Όχι βέβαια, αστειευόμουν.
Επί της ουσίας, δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο ειδικά τώρα. Κρίσεις μπάτσων και στόχος για εύκολα λεφτά για τα ταμεία υπήρχαν πάντοτε.
Εγώ το αποδίδω στην πίεση της γειτονιάς (σε συνδυασμό και με τη μαζική/προκλητική επέλαση τσιγγανοβουλγαριδίων)
μα κι εγω αστειευομουν
 

papartouas

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2013
Μηνύματα
145
Like
2
Πόντοι
1
Όχι βέβαια, αστειευόμουν.
Επί της ουσίας, δεν νομίζω ότι ισχύει κάτι τέτοιο ειδικά τώρα. Κρίσεις μπάτσων και στόχος για εύκολα λεφτά για τα ταμεία υπήρχαν πάντοτε.
Εγώ το αποδίδω στην πίεση της γειτονιάς (σε συνδυασμό και με τη μαζική/προκλητική επέλαση τσιγγανοβουλγαριδίων)

Ολα μαζι μπορει να ειναι παιδια.Σημασια εχει οτι πεφτει πολυ κυνηγητο
 

mpozanis

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2013
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
7
Like
9
Πόντοι
16
μας εχεις σπασει τον πουτσο
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
παιδια εχει πιατσα κοντα στο λιμανι θεσσαλονικης?τι τιμες παιζουν μαζι με ξενοδοχειο?στυλ ομονοιας εχει περα με νεαρες? :grin:
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
204
Like
136
Πόντοι
1
Τσαρκα σημερα το βραδυ κατα της 23.00, νεκρα εκτός απο τα γνωστα τραβελια πισω απ το ΟΠΑΠ συν μια MILF BBW που έκανε πιατσα απεναντι απο το City Gate επι της Γιαννιτσων - 20€ με ακα :pipa2:, μελαχρινή, βουλγάρα μου φανηκε(μπορει και οχι... σχετικα καλα ελληνικα),συστηθηκε σαν Σαρα!ξερει κανεις τιποτα?την εχει παρει καποιος?
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
588
Like
12
Πόντοι
6
της σάρας και της μάρας γινετε κατω στην πιάτσα!  :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom