Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Θερμη παρακληση οσοι θελουν πληροφοριες για κατι ας τις γραφουν εδω να τα συζηταμε ολοι...προσωπικα περαν καποιον ιδιαιτερων θεματων που εχω μιλησει με μελη εδω μεσα προσωπικα ολα τα αλλα καλο ειναι να τα ρωταμε εδω..χωρις να εχω συμμετοχη τρελη εδω μεσα εχω καθε φορα που ανοιγω τη σελιδα ποσα προσωπικα μνμτα για ερωτησεις που στη πλειοψηφια εχουν απαντηθει εδω μεσα απο αλλα μελη και αναμασονται καθημερινα..συγνωμη για το offtopic
Pm όσα περνω είναι για κατι που έχω γράψει και με λεπτομερείς. Ανάλυση της ανάλυσης. Μάλλον με φοβούνται πλέον και δεν στέλνουν χαχαχαχα
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Τρομακτικα εντονη η κινητικοτητα στη πιατσα τα απογευματα νωρις στο χωρο της διχαλας και στροφη Θεοδωρου...τοσο ομορφες κοπελες που κυκλοφορουν με γαζες απο τα τρυπηματα και τις μολυνσεις που ανετα θα ειχαν γινει τοπ βιζιτακκα.κριμα
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.369
Κριτικές
169
Like
8.654
Πόντοι
10.326
Τρομακτικα εντονη η κινητικοτητα στη πιατσα τα απογευματα νωρις στο χωρο της διχαλας και στροφη Θεοδωρου...τοσο ομορφες κοπελες που κυκλοφορουν με γαζες απο τα τρυπηματα και τις μολυνσεις που ανετα θα ειχαν γινει τοπ βιζιτακκα.κριμα
Και 2 περιπτώσεις που νομίζω πως είναι 18-19 χρονών (Ένα κοντουτσικο μικροκαμωμένο με ίσιο κάστανο μακρύ μαλλί κ βλέμμα στα χαμένα στο στενό της Αγ. Παρασκευής συνήθως είναι κ ένα ξανθό με ξυρισμένο μαλλί).:confused::confused:
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Τρομακτικα εντονη η κινητικοτητα στη πιατσα τα απογευματα νωρις στο χωρο της διχαλας και στροφη Θεοδωρου...τοσο ομορφες κοπελες που κυκλοφορουν με γαζες απο τα τρυπηματα και τις μολυνσεις που ανετα θα ειχαν γινει τοπ βιζιτακκα.κριμα
Μιας και το αναφερες για διχαλα και πρεζουδες χτες εκανα μια γυρα..Εχω να πω ρε μαγκες ελεος μερικοι πως φορτωνετε τετοιες γυναικες με γαζες και σημαδια καργα στο δερμα..Εν τω μεταξυ τις γαμανε αβερτα..Εθεαθη ο γαμαθ πριν μερες με nissan sunny n14 κοκκινο προσοχη μην πεσει πανω σας ο μλκς..Ημουν αραχτος στην πυροσβεστικη διπλα στα ηλεκτρικα για τσιγαρο σταματησε το λεσσι και ζητουσε 1 ευρω..Μου λεει ξερεις ποιος ειμαι εγω ναι λεω ενας μλκς τρομπας..Εφαγε τα μπινελικια του και λακισε ο λιγδας..
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
167
Like
656
Πόντοι
81
Ασχετο... Αυτον τον Γαμαθ δε τον εχω πετυχει ποτε αλλα εχω ακουσει που τον αναφερετε συνεχεια οποτε εφαγα σκαλωμα και τωρα μου ηρθε φλασια... Προχθες καπου κοντα στο ιπποκρατειο σε φαναρι μπροστα μου πακετας της WOLT με πολλα αυτοκολλητα πανω στο κουτι και πανω πανω περηφανο ενα μεγαλο ΓΑΜΑΘ. Μηπως ειναι εδω??? Δε νομιζω να ειναι συμπτωση κατι ξερει ο φιλος
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Βραδινή τσάρκα εχθές όπου εθεάθη πιο κάτω από τη διχάλα η Μαίρη . (μεταξύ Σεφέρη και Αγίας Παρασκευής).
Έχει ξαναγίνει αναφορά στο συγκεκριμένο, συνοψίζω εν συντομία: σώμα αδύνατο όπως όλα σχεδόν τις περιοχής, πρόσωπο γλυκό για δεδομένα πιάτσας άνω του μέσου όρου, ηλικιακά δείχνει αρκετά μικρό (21 δηλώνει), μαλλί σχετικά κοντό λίγο πιο πάνω από τους ώμους, χρώμα κάτι μεταξύ ανοιχτό καστανό-πορτοκαλο-κόκκινο. μες στο βράδυ δε κατάλαβα και καλά...

Μπαξίσι ξεκινάει στα 25 αλλά πέφτει σχετικά γρήγορα... Στα του αγώνα πίπα για δεδομένα πιάτσας αρκετά καλή με καλό ρυθμό, όπου είναι και το δυνατό της σημείο. Στα παρακάτω με του ξεντύθηκε υπήρχε τόση τρίχα που έκανες ποστίς... μιλάμε πολύ πράγμα.... από τη μία με ξενέρωσε από την άλλη με έφτιαχνε το βλέμμα της... σχετικά αδιάφορη κατά του αγώνα, χωρίς όμως να κάνει σπαστικά ή να τραβιέται. Ακολούθησε τελική κατάθεση με κλαρινέτο.

Συμπέρασμα: τίμια κατάθεση για πίπα μόνο.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Χθες κατά τις 23:00 περίπου έκανα μισαωρη βόλτα και βαρέθηκα .
Λίγα πράγματα και σχεδόν αδιάφορα .
Στην κτηνιατρική ήταν τα γνωστά κροσακια και άλλα δύο στο σελ ,ο ένας ήταν ο ρωσοποντιος που φορούσε απλά ένα στρινγκ και διχτυοτο καλσόν.
Δεν καταλαβαίνω γιατί αυτούς τους λέμε κροσακια και τους παλιούς τραβελια αφού δεν έχουν καμία διαφορά αλλά τέλος πάντων τους ξεχωρίζουμε έτσι.
Μετά το 4ολ 2 μαύρες .
Στο σκαλοπάτι κλασικά η μάνα της Σόνιας και στο φανάρι άλλες δύο μαύρες .
Στις λαμαρίνες δεν ήταν η Ιουλία ,ήταν δύο Βουλγάρες που μιλούσαν με τον νταβα αλλά χάλι και οι δύο .
Απέναντι από χλόης μια Βουλγάρα πάλι με μαύρο σγουρό μαλλί καλή φαινόταν αλλά δεν έκανα τον κόπο ,σίγουρα δεν ήταν πιτσιρικα,φορούσε μαύρη φούστα.απο ότι κατάλαβα μας πήραν μυρωδιά και σκάνε όλες οι 3ης διαλογής για αρπαχτες .
Πιο κάτω η Σόνια με την κρητικια στο σημείο της .
Αμέσως μετά η Ντανιέλα μόνη.
Διχάλα και πέριξ το χάος ,5-6 πρεζόνια όλα μικρά σε ηλικία πολλές από αυτές εμφανισημες σε άλλες καταστάσεις αλλά όλες μέσα στην μαστουρα και στην λιγδα.πολλες καινούριες πρεζουδες που από ότι κατάλαβα είδαν πόσο εύκολα βγαίνει το χρήμα και το έριξαν στη βίζιτα.δεν έχουν και άδικο αφού πλέον στην διχάλα γίνεται χαμός από κίνηση .
Καταλαβαίνω ότι θολώνουν τα μάτια σας που βλέπετε 20χρονα κοριτσάκια και τα παζαρευετε να κάνουν τα πάντα ,όπως διαφημίζουν και οι ίδιες για ακαποτα αλλά βάλτε λίγο και το μυαλό σας να δουλεύει .μιλάμε για χρήστες που 99% έχουν κάποια ασθένεια .
Το ακαποτο δεν το διαφημίζουν τυχαία ,ξέρουν ότι πολύ το ζητάνε .
Τέλος η μοναστηριού ήταν άδεια εκείνη την ώρα .
Μετά από λίγες γυρες βαρέθηκα και τα παράτησα.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Χθες κατά τις 23:00 περίπου έκανα μισαωρη βόλτα και βαρέθηκα .
Λίγα πράγματα και σχεδόν αδιάφορα .
Στην κτηνιατρική ήταν τα γνωστά κροσακια και άλλα δύο στο σελ ,ο ένας ήταν ο ρωσοποντιος που φορούσε απλά ένα στρινγκ και διχτυοτο καλσόν.
Δεν καταλαβαίνω γιατί αυτούς τους λέμε κροσακια και τους παλιούς τραβελια αφού δεν έχουν καμία διαφορά αλλά τέλος πάντων τους ξεχωρίζουμε έτσι.
Μετά το 4ολ 2 μαύρες .
Στο σκαλοπάτι κλασικά η μάνα της Σόνιας και στο φανάρι άλλες δύο μαύρες .
Στις λαμαρίνες δεν ήταν η Ιουλία ,ήταν δύο Βουλγάρες που μιλούσαν με τον νταβα αλλά χάλι και οι δύο .
Απέναντι από χλόης μια Βουλγάρα πάλι με μαύρο σγουρό μαλλί καλή φαινόταν αλλά δεν έκανα τον κόπο ,σίγουρα δεν ήταν πιτσιρικα,φορούσε μαύρη φούστα.απο ότι κατάλαβα μας πήραν μυρωδιά και σκάνε όλες οι 3ης διαλογής για αρπαχτες .
Πιο κάτω η Σόνια με την κρητικια στο σημείο της .
Αμέσως μετά η Ντανιέλα μόνη.
Διχάλα και πέριξ το χάος ,5-6 πρεζόνια όλα μικρά σε ηλικία πολλές από αυτές εμφανισημες σε άλλες καταστάσεις αλλά όλες μέσα στην μαστουρα και στην λιγδα.πολλες καινούριες πρεζουδες που από ότι κατάλαβα είδαν πόσο εύκολα βγαίνει το χρήμα και το έριξαν στη βίζιτα.δεν έχουν και άδικο αφού πλέον στην διχάλα γίνεται χαμός από κίνηση .
Καταλαβαίνω ότι θολώνουν τα μάτια σας που βλέπετε 20χρονα κοριτσάκια και τα παζαρευετε να κάνουν τα πάντα ,όπως διαφημίζουν και οι ίδιες για ακαποτα αλλά βάλτε λίγο και το μυαλό σας να δουλεύει .μιλάμε για χρήστες που 99% έχουν κάποια ασθένεια .
Το ακαποτο δεν το διαφημίζουν τυχαία ,ξέρουν ότι πολύ το ζητάνε .
Τέλος η μοναστηριού ήταν άδεια εκείνη την ώρα .
Μετά από λίγες γυρες βαρέθηκα και τα παράτησα.
Τα είπες όλα περιττό να τα ξαναπώ εκτός από μοναστηριού εκεί π ήταν το βουλγαρογερμανακι ήταν μία είχε πιασίματα Βύζαρες δε την λες χοντρή Βουλγάρα γύρω στα 30 σταματάω την ρωτάω πόσο με λέει 30 χαμογελαστή την λέω οκ θα γυρίσω Αλλά τελικά έφυγα
Την έχει πάρει κάνεις
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Τα είπες όλα περιττό να τα ξαναπώ εκτός από μοναστηριού εκεί π ήταν το βουλγαρογερμανακι ήταν μία είχε πιασίματα Βύζαρες δε την λες χοντρή Βουλγάρα γύρω στα 30 σταματάω την ρωτάω πόσο με λέει 30 χαμογελαστή την λέω οκ θα γυρίσω Αλλά τελικά έφυγα
Την έχει πάρει κάνεις
Το βουλγαρογερμανακι δεν το ξερω διοτι ελειπα οταν ηρθε στην πιατσα δωσε μια περιγραφη μαυριδερη με δερματινο φουστανι?..Αυτη που λες με τα βυζια τα μεγαλα μιλαει γερμανικα μονο η βουλγαρικα φιλη της ντανιελας αραζε απεναντι απο το ερειπιο μαζι με την ντανιελα 2019 η 2020 για λιγο καιρο μετα εξαφανιστηκε..Καλουτσικη ειναι..Με μια ελια στο προσωπο με κατι τατου στα μπουτια?Μετα τον δαβανοπουλο στην σταση την ιδια λεμε?Εκει την πετυχες?
 
Τελευταία τροποποίηση:

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Και εγω φετος το καλοκαιρι που κατεβαινω κανα 2 μηνο 2 φορες την πετυχα η καποιες φορες ερχοταν με τον δικο της με το αυτοκινητο και εφευγε στο μπαμ..Πιθανολογω λογω οτι δεν φορτωνετε δεν βγαινει στην πιατσα
 

Vatam

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Και εγω φετος το καλοκαιρι που κατεβαινω κανα 2 μηνο 2 φορες την πετυχα η καποιες φορες ερχοταν με τον δικο της με το αυτοκινητο και εφευγε στο μπαμ..Πιθανολογω λογω οτι δεν φορτωνετε δεν βγαινει στην πιατσα
Όταν λείπεις όμως δεν φορτωνεσαι
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Το βουλγαρογερμανακι δεν το ξερω διοτι ελειπα οταν ηρθε στην πιατσα δωσε μια περιγραφη μαυριδερη με δερματινο φουστανι?..Αυτη που λες με τα βυζια τα μεγαλα μιλαει γερμανικα μονο η βουλγαρικα φιλη της ντανιελας αραζε απεναντι απο το ερειπιο μαζι με την ντανιελα 2019 η 2020 για λιγο καιρο μετα εξαφανιστηκε..Καλουτσικη ειναι..Με μια ελια στο προσωπο με κατι τατου στα μπουτια?Μετα τον δαβανοπουλο στην σταση την ιδια λεμε?Εκει την πετυχες?
Πρώτη φορά την είδα Βουλγάρα δε ξέρω αν μιλάει γερμανικά ελληνικά μιλάει αρκετά καλά πάντως δεν είναι μαύρηδερη κ καλουτσίκι στο πρόσωπο
Περίπου εκεί π βρίσκει η δάφνης την μοναστηριού στέκεται από την πάνω μεριά στο ρεύμα προς Κορδελιό
 

o germanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
41
Like
32
Πόντοι
0
η διχάλα άδειασε 3 ώρα μέχρι τότε ήταν γεμάτα… μια μικρούλα μελαχρινή εκεί στην διχάλα κοντά που ήταν με τα κροσ απέναντι από την τράπεζα ξέρει κάνεισ κάτι ?φαινετε καλό κομμάτι…. Μιλούσαμε λιγο παρέα 2 ώρα ήταν με τα κρος όλοι μαζί αλλά δεν μπόρεσα να καταλάβω εάν ειναι κρόσο φαινόταν γυναίκα αλλά δεν ήθελα μα ρωτήσω μπροστα στους άλλους επειδή ήμουν με τα πόδια και μιλούσαμε αρκετή ώρα γενικά
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
η διχάλα άδειασε 3 ώρα μέχρι τότε ήταν γεμάτα… μια μικρούλα μελαχρινή εκεί στην διχάλα κοντά που ήταν με τα κροσ απέναντι από την τράπεζα ξέρει κάνεισ κάτι ?φαινετε καλό κομμάτι…. Μιλούσαμε λιγο παρέα 2 ώρα ήταν με τα κρος όλοι μαζί αλλά δεν μπόρεσα να καταλάβω εάν ειναι κρόσο φαινόταν γυναίκα αλλά δεν ήθελα μα ρωτήσω μπροστα στους άλλους επειδή ήμουν με τα πόδια και μιλούσαμε αρκετή ώρα γενικά
Διχάλα κ τράπεζα κάτι δε μου κολλάει
 

Stathistheo

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Βόλτα χτες ξεκινώντας από ανατολικά πολλές μαύρες κοντα στις 6 (δεν μπορω να καταλάβω ποιος τις φορτώνει ) από εκεί και πέρα 2 Βουλγάρες χαλί μαύρο μετά στην διχάλα γινόταν πραγματικά τις τρελής εγώ προσωπικά είμαι καινούργιος και δεν έχω ξαναδεί τόσο φόρτωμα ήταν μια από τις 5 καλή αλλά φαινόταν ότι δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση τι συμβαίνει εκεί ; Κάποιος έμπειρος ας μας δώσει τα φώτα του και σε εμάς τους καινούργιος
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Βραδινή τσάρκα εχθές όπου εθεάθη πιο κάτω από τη διχάλα η Μαίρη . (μεταξύ Σεφέρη και Αγίας Παρασκευής).
Έχει ξαναγίνει αναφορά στο συγκεκριμένο, συνοψίζω εν συντομία: σώμα αδύνατο όπως όλα σχεδόν τις περιοχής, πρόσωπο γλυκό για δεδομένα πιάτσας άνω του

Βόλτα χτες ξεκινώντας από ανατολικά πολλές μαύρες κοντα στις 6 (δεν μπορω να καταλάβω ποιος τις φορτώνει ) από εκεί και πέρα 2 Βουλγάρες χαλί μαύρο μετά στην διχάλα γινόταν πραγματικά τις τρελής εγώ προσωπικά είμαι καινούργιος και δεν έχω ξαναδεί τόσο φόρτωμα ήταν μια από τις 5 καλή αλλά φαινόταν ότι δεν είναι και στην καλύτερη κατάσταση τι συμβαίνει εκεί ; Κάποιος έμπειρος ας μας δώσει τα φώτα του και σε εμάς τους καινούργιος
Φιλαρακι....διχαλα...σημαινει κατα 99% πρεζοκατασταση. Κ λεω 99 γιατι υπαρχουν κ καποιες εξαιρεσεις. Απο κει κ περα ο καθενας ενεργει οπως νομιζει. Το νου σου.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Πρώτη φορά την είδα Βουλγάρα δε ξέρω αν μιλάει γερμανικά ελληνικά μιλάει αρκετά καλά πάντως δεν είναι μαύρηδερη κ καλουτσίκι στο πρόσωπο
Περίπου εκεί π βρίσκει η δάφνης την μοναστηριού στέκεται από την πάνω μεριά στο ρεύμα προς Κορδελιό
Τοτε δεν μιλαμε για την ιδια δεν μιλαει ελληνικα λεξη και ζηταει 20..Αυτη που λεω εγω στην περιεγραψα στο πορηγουμενο μνμ μου..
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
56
Πόντοι
0
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ...
φίλοι υπάρχει κάποιος στη στάση που συνήθως κάθεται η Σύλβια ο οποίος καρφώνει με το κινητό την καβαντζα που πηγαίνει η συγκεκριμένη, απ' ότι μου είπε η Σύλβια είναι μέρες εκεί μάλλον τραβάει βίντεο προσέχετε λίγο
 

KanyeEast

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
206
Like
322
Πόντοι
21
ΤΟ ΝΟΥ ΣΑΣ ...
φίλοι υπάρχει κάποιος στη στάση που συνήθως κάθεται η Σύλβια ο οποίος καρφώνει με το κινητό την καβαντζα που πηγαίνει η συγκεκριμένη, απ' ότι μου είπε η Σύλβια είναι μέρες εκεί μάλλον τραβάει βίντεο προσέχετε λίγο
Μπάτσος; Ανώμαλος; Τι φάση;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom