Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Geko2

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2023
Μηνύματα
110
Like
228
Πόντοι
21
Τα σημεία στίξης διακρίνονται ως προς τη λειτουργία τους σε συντακτικά και σχολιαστικά. Ο γράφων χρησιμοποιεί τα συντακτικά σημεία στίξης προκειμένου να διακρίνει συντακτικές ενότητες του κειμένου. Αυτή τη χρήση έχουν η τελεία, το κόμμα, η άνω τελεία, οι παρενθέσεις και οι αγκύλες, η παύλα, το δίστιγμο και τα εισαγωγικά προτάσεως. Συντακτική χρήση σχετικά με τη σύνδεση μεμονωμένων λέξεων έχουν επίσης το ενωτικό και η πλάγια γραμμή.

Τα σχολιαστικά ή κειμενικά σημεία στίξης χρησιμοποιούνται για να εκφράσουν στον γραπτό λόγο ό,τι εκφράζουν οι επιτονικές κυμάνσεις της φωνής του ομιλητή. Τέτοια είναι το θαυμαστικό, το ερωτηματικό, τα αποσιωπητικά και τα εισαγωγικά λέξης.
Την επόμενη φορά θα στείλω σήματα καπνού στο φόρουμ!
Είμαι περίεργος αν βρεις και εκεί κάποια λάθη!
Παρεμπιπτόντως η έκθεση ήταν το αδύναμο σημείο μου!

Είσαι εκτός θέματος φίλος, μηδενισμός,τον Σεπτέμβριο πάλι!
Εννοείται με κάποιο ίχνος χιούμορ η απάντηση μου!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796
Τα σημεία στίξης διακρίνονται ως προς τη λειτουργία τους σε συντακτικά και σχολιαστικά. Ο γράφων χρησιμοποιεί τα συντακτικά σημεία στίξης προκειμένου να διακρίνει συντακτικές ενότητες του κειμένου. Αυτή τη χρήση έχουν η τελεία, το κόμμα, η άνω τελεία, οι παρενθέσεις και οι αγκύλες, η παύλα, το δίστιγμο και τα εισαγωγικά προτάσεως. Συντακτική χρήση σχετικά με τη σύνδεση μεμονωμένων λέξεων έχουν επίσης το ενωτικό και η πλάγια γραμμή.

Τα σχολιαστικά ή κειμενικά σημεία στίξης χρησιμοποιούνται για να εκφράσουν στον γραπτό λόγο ό,τι εκφράζουν οι επιτονικές κυμάνσεις της φωνής του ομιλητή. Τέτοια είναι το θαυμαστικό, το ερωτηματικό, τα αποσιωπητικά και τα εισαγωγικά λέξης.
Δέχομαι κείμενα για διόρθωση.

Όλοι ξέρετε ότι τα λέω σαν τον Γρηγόρη Βαλτινό.
 

Nasty Dream

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
78
Like
122
Πόντοι
0
Δέχομαι κείμενα για διόρθωση.

Όλοι ξέρετε ότι τα λέω σαν τον Γρηγόρη Βαλτινό.
Καλώς τον. Γύρισες τελικά από τις διακοπές σου με το τροχόσπιτο στην Αμμουλιανή;
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Περασμα χτες ανημερα 15/8 μετα τις 00:30. Ελαχιστη κινητικοτητα..Παρουσια φουλ απο μαυρες να φωναζουν Ελα Ελα λες και ειναι λαικατζηδες.Η Νταιζη φορτωνοταν στη διχαλα αβερτα.
Ιουλια πεταμενη στις λαμαρινες με τη κοιλια να κρεμεται..δεν ειναι εγγυος μην μασατε λιπος και σκατα πρεπει να ειναι αλλιως ειναι ελεφαντας που θα γεννησει σε 28 μηνες.δεν υπηρχε ουτε ενα τραβελι κρος σε κανενα σημειο πρωτοφανες και ομως αληθινο.Στη μοναστηριου στη σταση μετα τη πυροσβεστικη μια γυφτισα δυνατη αλλα λιαρδα.Απεναντι απο Χλοης μια ωραια αλλα οι φιλες της ηταν απεναντι στη παιδικη χαρα και εκαναν κουνιες.ηταν τρια πολυ δυνατα περιμενα αρκετα μεχρι να εμφανιστει η Τζανικα αλλα η δυναμη της Βαρνας λογικα την κερδισε και δεν καταφερα να την εντοπισω...παλεψα πολυ για να γαμησω χτες αλλα δεν εκανα φορτωτικη καμια...ξεχασα να πω αδυνατος με παρθενικο μουστακι πρεζας στο Γιαννιρη στη μεση του δρομου εκανε πιατσα και μια πρεζου ακομα στη διχαλα το ριξε στον υπνο.Σκεφτηκα να παω Νταιζη αλλα την ηθελα για τσιμπουκι και λογω του σημειου που παει την απερριψα ασε που εχει υφακι πολλων καρδιναλιων και ακατεβατο 20€.την εκαναν πλουσια τα ταπερ με τα κολοκυθακια γεμιστα και ιμαμ μπαιλντι..ξερουν οι γνωστες..τα σεβη μου
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
484
Like
1.354
Πόντοι
201
Περασμα χτες ανημερα 15/8 μετα τις 00:30. Ελαχιστη κινητικοτητα..Παρουσια φουλ απο μαυρες να φωναζουν Ελα Ελα λες και ειναι λαικατζηδες.Η Νταιζη φορτωνοταν στη διχαλα αβερτα.
Ιουλια πεταμενη στις λαμαρινες με τη κοιλια να κρεμεται..δεν ειναι εγγυος μην μασατε λιπος και σκατα πρεπει να ειναι αλλιως ειναι ελεφαντας που θα γεννησει σε 28 μηνες.δεν υπηρχε ουτε ενα τραβελι κρος σε κανενα σημειο πρωτοφανες και ομως αληθινο.Στη μοναστηριου στη σταση μετα τη πυροσβεστικη μια γυφτισα δυνατη αλλα λιαρδα.Απεναντι απο Χλοης μια ωραια αλλα οι φιλες της ηταν απεναντι στη παιδικη χαρα και εκαναν κουνιες.ηταν τρια πολυ δυνατα περιμενα αρκετα μεχρι να εμφανιστει η Τζανικα αλλα η δυναμη της Βαρνας λογικα την κερδισε και δεν καταφερα να την εντοπισω...παλεψα πολυ για να γαμησω χτες αλλα δεν εκανα φορτωτικη καμια...ξεχασα να πω αδυνατος με παρθενικο μουστακι πρεζας στο Γιαννιρη στη μεση του δρομου εκανε πιατσα και μια πρεζου ακομα στη διχαλα το ριξε στον υπνο.Σκεφτηκα να παω Νταιζη αλλα την ηθελα για τσιμπουκι και λογω του σημειου που παει την απερριψα ασε που εχει υφακι πολλων καρδιναλιων και ακατεβατο 20€.την εκαναν πλουσια τα ταπερ με τα κολοκυθακια γεμιστα και ιμαμ μπαιλντι..ξερουν οι γνωστες..τα σεβη μου
διακρινω μια επιθεση στην Ιουλια;;;
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Την επόμενη φορά θα στείλω σήματα καπνού στο φόρουμ!
Είμαι περίεργος αν βρεις και εκεί κάποια λάθη!
Παρεμπιπτόντως η έκθεση ήταν το αδύναμο σημείο μου!

Είσαι εκτός θέματος φίλος, μηδενισμός,τον Σεπτέμβριο πάλι!
Εννοείται με κάποιο ίχνος χιούμορ η απάντηση μου!
Και με Περιστέρι να φύγει πάλι λάθος θα πάει χαχαχαχα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796

anestis83

Μέλος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
350
Like
265
Πόντοι
21
μολις επεστρεψα απο μια γρηγορη βολτα. τπτ το ενδιαφερον, τα ιδια κ τα ιδια εκτος απο το εξης.
στην διχαλα πανω skinni πολυ ομορφουλα με κοντο αγορε μαλλι. ξερουμε τπτ? σταματησα νομιζω μου ειπε 20 πιπα σεξ αλλα ηταν μεσα στο αγχος και μου λεει κανε εναν κυκλο και ξαναελα γιατι κυκλοφορει τζιπ οπκε.
εκανα αλλα μετα εξαφανιστηκε. ξερουμε τπτ? αρκετα μικρη φανικε σε ηλικια...
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
484
Like
1.354
Πόντοι
201
μολις επεστρεψα απο μια γρηγορη βολτα. τπτ το ενδιαφερον, τα ιδια κ τα ιδια εκτος απο το εξης.
στην διχαλα πανω skinni πολυ ομορφουλα με κοντο αγορε μαλλι. ξερουμε τπτ? σταματησα νομιζω μου ειπε 20 πιπα σεξ αλλα ηταν μεσα στο αγχος και μου λεει κανε εναν κυκλο και ξαναελα γιατι κυκλοφορει τζιπ οπκε.
εκανα αλλα μετα εξαφανιστηκε. ξερουμε τπτ? αρκετα μικρη φανικε σε ηλικια...
κοντο αγορε:; ξανθια η μελαχρινη;;; δωσε παραπανω περιγραφη!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796
μολις επεστρεψα απο μια γρηγορη βολτα. τπτ το ενδιαφερον, τα ιδια κ τα ιδια εκτος απο το εξης.
στην διχαλα πανω skinni πολυ ομορφουλα με κοντο αγορε μαλλι. ξερουμε τπτ? σταματησα νομιζω μου ειπε 20 πιπα σεξ αλλα ηταν μεσα στο αγχος και μου λεει κανε εναν κυκλο και ξαναελα γιατι κυκλοφορει τζιπ οπκε.
εκανα αλλα μετα εξαφανιστηκε. ξερουμε τπτ? αρκετα μικρη φανικε σε ηλικια...
Είναι η γνωστή που έχει αναφερθεί και την ονόμασαν κάποιοι λοκατζη .
Νομίζω Βαλεντίνα την λένε , όμορφη και πιτσιρικά μεν αλλά...
Η κοπέλα είναι φουλ πρέζα και σίγουρα έχει κάποιο θέμα αφού κυκλοφορούσε πολύ καιρό μόνο με κουκούλα ,τώρα κουρεύτηκε .ο λόγος άγνωστος αλλά υπάρχουν πολλοί λόγοι.
Συνήθως ίσως κάποια αρρώστια .
Όσο για την γύρα που σου είπε μάλλον ήταν φορτωμένη και για αυτό το άγχος .
Έχω ξανά πει,όσοι παίρνετε διχάλα να γαμάτε όσο πιο κοντά γίνεται ,όχι απομακρυσμένες καβατζες και εννοείται ποτέ δεν τις πας δεντροποταμο αν σου το ζητήσουν .αν σε σταματήσουν και είναι κάποια φορτωμένη με ναρκωτικά αυτόματα θα βρεθείς μέσα για εμπόριο .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom