Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Καλά χαλαρώστε λίγο, όλοι οι τσακ Νόρις εδώ μαζευτηκατε.

Θα δει τι θα του κάνω την άλλη φορά και Σουξου μουξου μανταλάκια και στραβοστομιες μεσα από το σαη.
Τι ακριβως σε χαλασε που μιλησαμε και ειπαμε το προβλημα?Ποια ειναι ακριβως η προταση σου για να το αντιμετωπισουμε να κανουμε τους μλκες και να μας περνουν βιντεο η να μας χαλανε την φαση?Ουτε στραβοστομιες κανουμε ουτε μαγκες του πληκτρολογιου ειμαστε..Δεν επρεπε καποιος να τα πει εχει καιρο που γινεται αυτη η φαση..Εσυ αν δεν εχεις προβλημα μην κανεις τιποτα..
 

Nasty Dream

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
78
Like
122
Πόντοι
0
Καλά χαλαρώστε λίγο, όλοι οι τσακ Νόρις εδώ μαζευτηκατε.

Θα δει τι θα του κάνω την άλλη φορά και Σουξου μουξου μανταλάκια και στραβοστομιες μεσα από το σαη.
Παππού πάλι ξέχασες να πάρεις τα χάπια σου;
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.124
Πόντοι
7.095
Τι ακριβως σε χαλασε που μιλησαμε και ειπαμε το προβλημα?Ποια ειναι ακριβως η προταση σου για να το αντιμετωπισουμε να κανουμε τους μλκες και να μας περνουν βιντεο η να μας χαλανε την φαση?Ουτε στραβοστομιες κανουμε ουτε μαγκες του πληκτρολογιου ειμαστε..Δεν επρεπε καποιος να τα πει εχει καιρο που γινεται αυτη η φαση..Εσυ αν δεν εχεις προβλημα μην κανεις τιποτα..
Ρε αγόρι, σιγά μην κάνουμε και σωματείο μπουρδελιαρηδων.
Προφανώς υπάρχει σαν θέμα, αλλά πάντα υπήρχε και πάντα θα υπάρχει.
Από εκεί και πέρα τα "θα του σπάσω τη μάπα" κτλ από το πληκτρολόγιο δεν εξυπηρετούν σε τίποτα.
Σπαστου τα με το καλό κι αν θες ποσταρε τα κιόλας.
Όχι εσύ, για όλους μιλάω.
Η δε φάση με το βίντεο, που είχε τραβήξει ο Alfie αν θυμάμαι καλά, είναι η μαλάκια του αιώνα.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Ρε αγόρι, σιγά μην κάνουμε και σωματείο μπουρδελιαρηδων.
Προφανώς υπάρχει σαν θέμα, αλλά πάντα υπήρχε και πάντα θα υπάρχει.
Από εκεί και πέρα τα "θα του σπάσω τη μάπα" κτλ από το πληκτρολόγιο δεν εξυπηρετούν σε τίποτα.
Σπαστου τα με το καλό κι αν θες ποσταρε τα κιόλας.
Όχι εσύ, για όλους μιλάω.
Η δε φάση με το βίντεο, που είχε τραβήξει ο Alfie αν θυμάμαι καλά, είναι η μαλάκια του αιώνα.
Δεν ειπα ρε Gagarin να κανουμε σωματειο αλλα ειναι σοβαρο το θεμα..Οκ εμεις αυτο που κανουμε στον δρομο δεν ειναι οτι καλυτερο..Αλλα ρε φιλε ματι βιντεο κ.τ.λ δεν το δεχομαι το εχουν παραγαμησει πρεπει να κοπει αυτο..Ο λογος που το κανω και γραφω ειναι μηπως φιλοτιμηθουν να σταματησουν διοτι οσο το συζηταμε βγαινουν στην σεντρα..Διοτι τοσο καιρο δεν μιλαμε για το θεμα σου λενε αυτοι μλκες ειναι το δεχονται ασε να φοβηθουν λιγο..Να σου πω ουτε εμενα η προσθεση μου ειναι να κατσω να χαλαστω η να μαλωσω για τους μλκες αυτους αλλα αν χρειαστει πιστεψε με δεν μασαω ουτε ειμαι λογια του αερα..Το οτι υπαρχει σαν θεμα το ξερω και οτι θα υπαρχει για παντα αλλα εχουν τρελαθει ρε φιλε ερχονται μπροστα στα μουτρα σου λες και ειναι κατι φυσιολογικο..Τωρα για τον alfie που λες ειναι πολυ χοντρο για αυτο σου λεω πρεπει να γινει κατι δεν γουσταρω να με δω στο φορουμ βιντεο..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Ασχετο.. Άρχισε να σας ακολουθεί ένα μέλος.. Βαγελης(έτσι ακριβώς το γράφει)
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796
Δεν χρειάζεται να μαλώνουμε μεταξύ μας για τον κάθε μαλακα.
maver ,gagarin ,δεν νομίζω να το παίζει κανείς νταης και ιστορία .
Όλους μας ενοχλεί αυτή η κατάσταση αλλά δεν είναι και εύκολο να αλλάξει άμα δεν τους αποθαρρυνουμε .
Η πλειοψηφία των ματακηδων όπως τους λέμε εδώ που εμφανίζονται στις καβατζες είναι οι ίδιοι πουστηδες που αποζητούν να τους χύσει κανένας μερακλής ,καλό είναι με κάποιο τρόπο να πάνε να ψαχτουν στα μέρη τους .
Βέβαια πάλι δεν γίνεται και αυτό αφού για όσους γνωρίζουν όπως είναι οι πουτανες στην Γιαννιτσών έτσι έχει και πολλά αγόρια ,(γύφτους και Πακιστανούς ) που κάνουν πιάτσα για αυτή εδώ την κατηγορία και γαμανε αυτούς τους βρωμοκωληδες για λεφτά .
Πρέπει κάπως να πάει ο καθένας στην πιάτσα του ,από την θολούρα τους για πουτσα και την απόγνωση έχουν μπερδευτεί και ορμάνε πλέον στους πάντες .
Βέβαια τα ίδια έκαναν και κάποτε στο Βαρδάρη έξω από τα μπουρδέλα,δεν κατάλαβα ποτέ το σκεπτικό τους,γιατί νομίζουν ότι όποιος είναι πολύ καυλωμένος και γυρνάει σε πορνό δρόμους θα το χώσει στην βρωμοτρυπα τους .
Τέλος πάντων ας έρθουν κορίτσια επιτέλους πάλι στην πιάτσα και αυτοί κάποια στιγμή θα πάρουν μπούλο από μόνοι τους .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ασχετο.. Άρχισε να σας ακολουθεί ένα μέλος.. Βαγελης(έτσι ακριβώς το γράφει)
Ποιον ακολουθεί αυτός ;
 

Stathistheo

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Παιδιά η κατάσταση είναι τραγική όμως φυσικά και δεν είμαι υπέρ της βίας αλλά έχεις γαμηθει το θέμα τόσο που δεν πιστεύω να έχει ξαναγίνει τόσο μεγάλο σου σου τι να πω ίσως περιμένουν να γίνει η πρώτη στραβή και να γίνει καμία συμπλοκή και να μαθευτεί στον χώρο ότι δεν μας τραβάει άλλο καλό σας βράδυ συναγωνιστές
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Δεν χρειάζεται να μαλώνουμε μεταξύ μας για τον κάθε μαλακα.
maver ,gagarin ,δεν νομίζω να το παίζει κανείς νταης και ιστορία .
Όλους μας ενοχλεί αυτή η κατάσταση αλλά δεν είναι και εύκολο να αλλάξει άμα δεν τους αποθαρρυνουμε .
Η πλειοψηφία των ματακηδων όπως τους λέμε εδώ που εμφανίζονται στις καβατζες είναι οι ίδιοι πουστηδες που αποζητούν να τους χύσει κανένας μερακλής ,καλό είναι με κάποιο τρόπο να πάνε να ψαχτουν στα μέρη τους .
Βέβαια πάλι δεν γίνεται και αυτό αφού για όσους γνωρίζουν όπως είναι οι πουτανες στην Γιαννιτσών έτσι έχει και πολλά αγόρια ,(γύφτους και Πακιστανούς ) που κάνουν πιάτσα για αυτή εδώ την κατηγορία και γαμανε αυτούς τους βρωμοκωληδες για λεφτά .
Πρέπει κάπως να πάει ο καθένας στην πιάτσα του ,από την θολούρα τους για πουτσα και την απόγνωση έχουν μπερδευτεί και ορμάνε πλέον στους πάντες .
Βέβαια τα ίδια έκαναν και κάποτε στο Βαρδάρη έξω από τα μπουρδέλα,δεν κατάλαβα ποτέ το σκεπτικό τους,γιατί νομίζουν ότι όποιος είναι πολύ καυλωμένος και γυρνάει σε πορνό δρόμους θα το χώσει στην βρωμοτρυπα τους .
Τέλος πάντων ας έρθουν κορίτσια επιτέλους πάλι στην πιάτσα και αυτοί κάποια στιγμή θα πάρουν μπούλο από μόνοι τους .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποιον ακολουθεί αυτός ;
Εγω συμφωνω μαζι σου..Σε μενα τσαμπα τα λες διοτι λεμε τα ιδια..Ας σε ακουσουν αυτοι που το παιρνουν χαλαρα σαν να μην τρεχει τιποτα..Οτι ειπα το ειπα ακριβως για αυτο που λες εσυ να τους αποθαρρυνουμε αυτο μονο γινεται αν τα λεμε εδω..Τελος παντων εγω ειπα οτι ειπα δεν το συνεχιζω ας κανουν οτι καταλαβαινουν αυτοι που δεν τους ενδιαφερει και θα κανω εγω αυτο που κρινω σωστο για μενα μονο φιλε γιατι βλεπω τσαμπα τα λεω σε αλλους..
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Δεν χρειάζεται να μαλώνουμε μεταξύ μας για τον κάθε μαλακα.
maver ,gagarin ,δεν νομίζω να το παίζει κανείς νταης και ιστορία .
Όλους μας ενοχλεί αυτή η κατάσταση αλλά δεν είναι και εύκολο να αλλάξει άμα δεν τους αποθαρρυνουμε .
Η πλειοψηφία των ματακηδων όπως τους λέμε εδώ που εμφανίζονται στις καβατζες είναι οι ίδιοι πουστηδες που αποζητούν να τους χύσει κανένας μερακλής ,καλό είναι με κάποιο τρόπο να πάνε να ψαχτουν στα μέρη τους .
Βέβαια πάλι δεν γίνεται και αυτό αφού για όσους γνωρίζουν όπως είναι οι πουτανες στην Γιαννιτσών έτσι έχει και πολλά αγόρια ,(γύφτους και Πακιστανούς ) που κάνουν πιάτσα για αυτή εδώ την κατηγορία και γαμανε αυτούς τους βρωμοκωληδες για λεφτά .
Πρέπει κάπως να πάει ο καθένας στην πιάτσα του ,από την θολούρα τους για πουτσα και την απόγνωση έχουν μπερδευτεί και ορμάνε πλέον στους πάντες .
Βέβαια τα ίδια έκαναν και κάποτε στο Βαρδάρη έξω από τα μπουρδέλα,δεν κατάλαβα ποτέ το σκεπτικό τους,γιατί νομίζουν ότι όποιος είναι πολύ καυλωμένος και γυρνάει σε πορνό δρόμους θα το χώσει στην βρωμοτρυπα τους .
Τέλος πάντων ας έρθουν κορίτσια επιτέλους πάλι στην πιάτσα και αυτοί κάποια στιγμή θα πάρουν μπούλο από μόνοι τους .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ποιον ακολουθεί αυτός ;
Ασε στο βαρδαρη τα εζησα εγω το 1998 ετσι οπως τα λες ειναι ειχα μαλωσει με κατι τετοιους μλκες ηταν τοτε και η ηλικια εβραζε το αιμα μου ..Πουστρακια καργα αλλα βεβαια τα μπουρδελα χαλια ηταν βρωμια μποχα πουτσιλα και καποτιλα..Αν θυμασαι στο παρκινγκ νυν δημαρχειο τωρα εκει μαζευοταν οι κολομπες και κανανε φταιξιδι ανα μεταξυ τους αυτο ειχε ως αποτελεσμα να γλυτωνουμε εμεις απο αυτους..Αλλα εκλεισε εκει το μερος και βρηκαμε τον μπελα μας:grin::grin::grin::grin::grin::grin:
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796
Παρατραβηξε το θέμα με τους ματακηδες .
Νομίζω είναι ανούσιο να το συζητάμε μέρες .
Έγινε η αναφορά ,δόθηκαν και κάποια στοιχεία οπότε απλά οποίος είναι στην γύρα να προσέχει στις καβατζες άμα του εμφανιστεί κάποιο αυτοκίνητο από αυτά που αναφέρθηκαν ή κανένας ποδαρατος .
Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι παραπάνω
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796
Μάγκες αυτή με το καγιέν τ ρόλο βαράει ?
Τρανς ,εντυπωσιακή μεν ..να φανταστείς με έκανε μέχρι και εμένα να σταματήσω να δω τι ρόλο βαράει αλλά μεγάλη σε ηλικία .
Αν σου αρέσουν αυτά τα γούστα νομίζω ότι είναι από τα πιο εντυπωσιακά τρανς αυτή την στιγμή ,αλλά σου λέω και πάλι όταν μιλήσεις θα καταλάβεις ότι ειναι τραβηγμενης ηλικίας
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Τρανς ,εντυπωσιακή μεν ..να φανταστείς με έκανε μέχρι και εμένα να σταματήσω να δω τι ρόλο βαράει αλλά μεγάλη σε ηλικία .
Αν σου αρέσουν αυτά τα γούστα νομίζω ότι είναι από τα πιο εντυπωσιακά τρανς αυτή την στιγμή ,αλλά σου λέω και πάλι όταν μιλήσεις θα καταλάβεις ότι ειναι τραβηγμενης ηλικίας
Συμφωνώ μαζι σου εντυπωσιακή
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Εγω να ρωτησω κατι αλλο?ενα κοκκινο αμαξακι παμπαλαιο σαρακοφαγωμενο που κανει βολτες απο Γιαννιρη Θεοδωρου μεχρι διχαλα και αφηνει πρεζονια και οδηγαει ενας θειος γυρω στα 75+ τι ρολο βαραει?
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.612
Πόντοι
3.796
Εγω να ρωτησω κατι αλλο?ενα κοκκινο αμαξακι παμπαλαιο σαρακοφαγωμενο που κανει βολτες απο Γιαννιρη Θεοδωρου μεχρι διχαλα και αφηνει πρεζονια και οδηγαει ενας θειος γυρω στα 75+ τι ρολο βαραει?
Μάλλον προωθητης
 

o germanos

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2023
Μηνύματα
41
Like
32
Πόντοι
0
Παιδιά!! βόλτα μεσημέρι σήμερα. Τίποτα εκτός από ένα κορίτσι στο τέλος της Γιαννίτσων όχι στο σελ το βενζινάδικο στο άλλο βενζινάδικο που τελειώνει η Γιαννιτσων λίγο πριν τα φανάρια στον δρομο τον παράλληλο καθοταν μεσα βαθιά. Πάνω κάτω στα 20 ήταν με κάτι γυαλιά μεγάλα ξέρουμε τι παίζει? φορτώθηκε κατευθειαν
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Παιδιά!! βόλτα μεσημέρι σήμερα. Τίποτα εκτός από ένα κορίτσι στο τέλος της Γιαννίτσων όχι στο σελ το βενζινάδικο στο άλλο βενζινάδικο που τελειώνει η Γιαννιτσων λίγο πριν τα φανάρια στον δρομο τον παράλληλο καθοταν μεσα βαθιά. Πάνω κάτω στα 20 ήταν με κάτι γυαλιά μεγάλα ξέρουμε τι παίζει? φορτώθηκε κατευθειαν
Μηπως δεν ειχε μαλλια στο κεφαλι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom