Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

mounakias333

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2024
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Sinai real???
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
41
Like
3.677
Πόντοι
4.587
Ψυχικά άρρωστοι είναι απλά φίλε..και δυστυχώς τα τελευταία χρόνια έχει γεμίσει πολλούς από αυτούς ,η πολύ αγαμία και το ίντερνετ τους έχει κάψει τα μυαλά .
Εδώ βλέπουν σενάρια από τσοντες και μετά βγαίνουν έξω και πιστεύουν ότι θα τους τύχει στα αλήθεια .
Δυστυχώς και για αυτούς ,λόγο της ψυχασθενειας τους αγνοούν τούς κινδύνους της πιάτσας και εκεί που έπαιρναν μάτι ζευγαρακια ξαφνικά πάνε να πάρουν μάτι σε επικίνδυνα σημεία .δεν καταλαβαίνουν ότι στην Γιαννιτσών κυκλοφορεί μεγάλος αριθμός επικίνδυνων ατόμων ,κάποια στιγμή κάπου θα μπλέξουν και δεν θα τους βοηθήσει τίποτα .
Ακόμα και για εμάς που γυρνάμε συχνά με τα αυτοκίνητα,δεν ριψοκινδυνευουμε να βολταρουμε εκεί ποδαρατοι.
Από την περιοχή του σταθμού μέχρι τα ΚΤΕΛ είναι ένα δύσκολο σημείο και ακόμα και για τους νέους εδώ αν δεν έχουν όχημα δεν θα πρότεινα να κυκλοφορούν στην πιάτσα .
Γιατί φοβιζετε τον κόσμο!!!! Εγώ μια ζωή με τα πόδια κυκλοφορώ εκεί και ποτέ δεν συνέβη κάτι εκτός άμα πας γυρεύοντας. Ματαδες & μπανιστιρτζηδες έχει μπόλικους η γιαννιτσων και η μοναστηριου αλλά ποιος τους γαμει!!!!
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Γιατί φοβιζετε τον κόσμο!!!! Εγώ μια ζωή με τα πόδια κυκλοφορώ εκεί και ποτέ δεν συνέβη κάτι εκτός άμα πας γυρεύοντας. Ματαδες & μπανιστιρτζηδες έχει μπόλικους η γιαννιτσων και η μοναστηριου αλλά ποιος τους γαμει!!!!
Θα το πω παλι, εγω τον Ιουλιο ειδα 2 φορες την ωρα που γαμουσα ενα ασπρο fiat panda να με παρακολουθει. Ηταν μεσα στο αμαξι. Και μια αλλη ενας μουσατος στης αλβας την καβαντζα...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Γιατί φοβιζετε τον κόσμο!!!! Εγώ μια ζωή με τα πόδια κυκλοφορώ εκεί και ποτέ δεν συνέβη κάτι εκτός άμα πας γυρεύοντας. Ματαδες & μπανιστιρτζηδες έχει μπόλικους η γιαννιτσων και η μοναστηριου αλλά ποιος τους γαμει!!!!
Δεν φοβιζουμε τον κόσμο φίλε Λάρσον ,αλλά καλό είναι να ενημερώνουμε τους νέους ότι υπάρχουν και κίνδυνοι,δεν περπατάς στην παραλία .
Δεν χρειάζεται να πας γυρεύοντας για να σου συμβεί κάτι ,μπορεί να πάει ένα νέο παιδί για πουτανες και σε στενά που δεν γνωρίζει την περιοχή να φάει πέσιμο από διάφορους για χρήματα ,κινητό ή οτιδήποτε .
Δεν είπε κανείς να μην πάνε αλλά καλό είναι να το αποφεύγουν αν υπάρχει άλλος τρόπος .
Τώρα εσύ μπορεί απλά να ταιριάζεις στο προφίλ των περιοίκων και να περνάς απαρατήρητος,δεν σημαίνει ότι για όλους ειναι το ίδιο .
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
51
Like
215
Πόντοι
20
Ματαδες & μπανιστιρτζηδες έχει μπόλικους η γιαννιτσων και η μοναστηριου αλλά ποιος τους γαμει!!!!

Κανένας, γι' αυτό και είναι ματάδες και μπανιστιρτζήδες... :cheesy:
 

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Θα το πω παλι, εγω τον Ιουλιο ειδα 2 φορες την ωρα που γαμουσα ενα ασπρο fiat panda να με παρακολουθει. Ηταν μεσα στο αμαξι. Και μια αλλη ενας μουσατος στης αλβας την καβαντζα...
Η καβατζα της αλβας που ειναι?
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Γιατί φοβιζετε τον κόσμο!!!! Εγώ μια ζωή με τα πόδια κυκλοφορώ εκεί και ποτέ δεν συνέβη κάτι εκτός άμα πας γυρεύοντας. Ματαδες & μπανιστιρτζηδες έχει μπόλικους η γιαννιτσων και η μοναστηριου αλλά ποιος τους γαμει!!!!
Ποιο κοσμο φοβιζουμε ρε συ αν ο αλλος ειναι αβγαλτος θελει προσοχη..Εγω που ειμαι στο αθλημα 26 χρονια και στην πιατσα 15 χρονια ρε συ εχουν τρελαθει χτες φορτωσα την αννιλια και ηρθανε 3 φορες 3 ατομα με αυτοκινητα ενα corsa ασπρο ενα octavia(αν και αυτον τον εχω δει στην πιατσα πολλες φορες) και ενα αλλο κοκκινο μαρκα δεν θυμαμαι(νομιζω ford)..Με το που τους κοιταξα φυγανε..Βεβαια πρωτη φορα με πηγε εκει δεν την ηξερα την καβαντζα ισως ειναι το μερος μαπα η ηταν τιποτα πισωκινητοι και θελανε τον χωρο για παρτυ τους αν και για ματακηδες τους εκοψα.. Εδω ρε συ ο τριτος μεσα απο τις γραμμες του τρενου βγηκε λεω τρελος ειναι πανω εκει οδηγαει..
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Δεν φοβιζουμε τον κόσμο φίλε Λάρσον ,αλλά καλό είναι να ενημερώνουμε τους νέους ότι υπάρχουν και κίνδυνοι,δεν περπατάς στην παραλία .
Δεν χρειάζεται να πας γυρεύοντας για να σου συμβεί κάτι ,μπορεί να πάει ένα νέο παιδί για πουτανες και σε στενά που δεν γνωρίζει την περιοχή να φάει πέσιμο από διάφορους για χρήματα ,κινητό ή οτιδήποτε .
Δεν είπε κανείς να μην πάνε αλλά καλό είναι να το αποφεύγουν αν υπάρχει άλλος τρόπος .
Τώρα εσύ μπορεί απλά να ταιριάζεις στο προφίλ των περιοίκων και να περνάς απαρατήρητος,δεν σημαίνει ότι για όλους ειναι το ίδιο .
H κατασταση εχει ξεφυγει με τους ενοχλητικους απο εδω και περα ξερω τι θα κανω θα το καταλαβουνε..Αν και οι χτεσινοι μπηκανε και βγηκανε απο την καβαντζα ισως θελανε να κοψουνε κινηση η ψαχνανε κατι δεν καταλαβα ακριβως για αυτο δεν εκανα κατι..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
H κατασταση εχει ξεφυγει με τους ενοχλητικους απο εδω και περα ξερω τι θα κανω θα το καταλαβουνε..Αν και οι χτεσινοι μπηκανε και βγηκανε απο την καβαντζα ισως θελανε να κοψουνε κινηση η ψαχνανε κατι δεν καταλαβα ακριβως για αυτο δεν εκανα κατι..
Δεν είναι όλοι ματακηδες ,είναι και πολλοί πισωγλεντηδες και ψάχνουν να ρουφήξουν κανένα παπαρι.
Όπως και να έχει έχουν ξεφύγει όλοι.ακομα και αυτοί νομίζουν πλέον ότι όποιος είναι καυλωμένος θα πάει να τους γαμησει .
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Δεν είναι όλοι ματακηδες ,είναι και πολλοί πισωγλεντηδες και ψάχνουν να ρουφήξουν κανένα παπαρι.
Όπως και να έχει έχουν ξεφύγει όλοι.ακομα και αυτοί νομίζουν πλέον ότι όποιος είναι καυλωμένος θα πάει να τους γαμησει .
Συμφωνω ετσι ειναι οπως τα λες ψαχνουν παπαρι..Κοιτα εγω το ειπα τους εκοψα για ματακηδες η οτι τριζουν την οπισθεν..Η καβαντζα που με πηγε ηταν σε κατι γραμμες τρενου πισω απο το βενζιναδικο μετα την διχαλα σε ενα δρομο που εχει ενα σπιτι ξυλινο..Ισως ειναι πουστομερος εκει και δεν το ηξερε η αννιλια βασικα ουτε εγω ξερω τι παιζει εκει αλλα προς τα εκει κλινω οτι ηταν πισωγλεντηδες..Αυτο που λες το εχω παρατηρησει σταματαω καμια φορα να ξεμουδιασω ρε φιλε να πιω λιγο νερο και τους βλεπεις περνανε με τα αμαξια και σε κοβουν οι αδερφες λες και τους λες ελα..Ουστ ρε οξω απο την παραγκα..Καμια μερα θα φυγει κανεις οπως ειπες με καμια σφραγιδα στην μαπα απο την μαπα που θα φαει..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Nasty Dream

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2024
Μηνύματα
78
Like
122
Πόντοι
0
Θα το πω παλι, εγω τον Ιουλιο ειδα 2 φορες την ωρα που γαμουσα ενα ασπρο fiat panda να με παρακολουθει. Ηταν μεσα στο αμαξι. Και μια αλλη ενας μουσατος στης αλβας την καβαντζα...
Αυτός με το άσπρο fiat panda σε ποια καβάτζα στήνεται για μάτι; Έχουν γράψει και άλλοι για αυτόν.
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Θα το πω παλι, εγω τον Ιουλιο ειδα 2 φορες την ωρα που γαμουσα ενα ασπρο fiat panda να με παρακολουθει. Ηταν μεσα στο αμαξι. Και μια αλλη ενας μουσατος στης αλβας την καβαντζα..
Τωρα που το λες μαλλον χτες ασπρο panda fiat ηταν και οχι corsa τωρα που το σκεφτομαι που διαβασα το σχολιο σου..Ενας μλκς ειναι θα την πατησει με τις μλκιες που κανει..
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Αυτός με το άσπρο fiat panda σε ποια καβάτζα στήνεται για μάτι; Έχουν γράψει και άλλοι για αυτόν.
Παντου τον εχω δει φιλε με το Panda οπως και ενας μουσατος χοντρος με octavia γκρι υποπτος και αυτος..Αρχιστε μαγκες να γραφετε τι γινεται εαν τους εχετε μηπως διαβαζουν εδω και δουνε οτι δεν παιρνει αλλο να κανουν αυτη την μλκια το ματι..Εγω θα πω σταματηστε το αυτο γιατι καταντησε αηδια..Αυτοι νομιζουν επειδη δεν μιλαμε εδω οτι ειμαστε μλκες και δεν τους παιρνουμε πρεφα απο εδω και στο εξης θα βγαινετε στην σεντρα εσεις που παιρνετε ματι..
 

Stathistheo

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2022
Μηνύματα
12
Like
8
Πόντοι
0
Αυτός που είδα εγώ ήταν αδύνατος σχετικά κοντός με ξυρισμένο μούσι πιστέψτε με άμα τον είχα λίγο ποιο κοντά και δεν με έπιανε το ένστικτο του τρόμου θα τον είχα ξαπλώσει απλά επειδή ήταν η πρώτη φορά είχα μια πισινή ….
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.124
Πόντοι
7.095
Καλά χαλαρώστε λίγο, όλοι οι τσακ Νόρις εδώ μαζευτηκατε.

Θα δει τι θα του κάνω την άλλη φορά και Σουξου μουξου μανταλάκια και στραβοστομιες μεσα από το σαη.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Καλά χαλαρώστε λίγο, όλοι οι τσακ Νόρις εδώ μαζευτηκατε.

Θα δει τι θα του κάνω την άλλη φορά και Σουξου μουξου μανταλάκια και στραβοστομιες μεσα από το σαη.
Ετσι ακριβώς Σε λίγο θα θέλουμε να κατούρησουμε κ θα ανοίγουμε τον χαρτη ποιας κάβαντζα είναι μη μας περάσουν Για ματακηδες
ας σοβαρευτούμε λίγο ξεφύγαμε

Χθες πέρασμά κατά τις 10 Άλβα στη θέση της κ απέναντί σία tiger πιο πέρα η ξανθιά η μάνα καθόταν στο πεζούλι Ιουλία λαμαρίνες αυτή δε πιστεύω να είναι έγκυος τόσο καιρό την ίδια κοιλία κάτι άλλο έχει
Στην χλόης πανηγύρι 4 Βουλγάρες η μόνη π αξίζει είναι η αδερφή της σοφίας Αλλά κάποιος την πήρε κ βρωμουσε σαν ασβός Ντάνιελα με ανήλια τα λέγανε κ στην διχάλα 2 τζανκια από μοναστηριού απούσα η Έλενα μόνη της η συλβία κ στην Χαλκίδος σταθερή αξία από παλιά η ρία
Δε θυμάμαι π κατούρησα μήπως ήταν καβανζα κάποιας:jerking::jerking:
 

maver

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2023
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
620
Πόντοι
81
Ετσι ακριβώς Σε λίγο θα θέλουμε να κατούρησουμε κ θα ανοίγουμε τον χαρτη ποιας κάβαντζα είναι μη μας περάσουν Για ματακηδες
ας σοβαρευτούμε λίγο ξεφύγαμε

Χθες πέρασμά κατά τις 10 Άλβα στη θέση της κ απέναντί σία tiger πιο πέρα η ξανθιά η μάνα καθόταν στο πεζούλι Ιουλία λαμαρίνες αυτή δε πιστεύω να είναι έγκυος τόσο καιρό την ίδια κοιλία κάτι άλλο έχει
Στην χλόης πανηγύρι 4 Βουλγάρες η μόνη π αξίζει είναι η αδερφή της σοφίας Αλλά κάποιος την πήρε κ βρωμουσε σαν ασβός Ντάνιελα με ανήλια τα λέγανε κ στην διχάλα 2 τζανκια από μοναστηριού απούσα η Έλενα μόνη της η συλβία κ στην Χαλκίδος σταθερή αξία από παλιά η ρία
Δε θυμάμαι π κατούρησα μήπως ήταν καβανζα κάποιας:jerking::jerking:
Εγω τα ειπα για να προειδοποιησω στο τελος και το μπελα μας θα βρουμε..Ξερω να ξεχωρισω εναν ανθρωπο που παει για κατουρημα απο ενα μλκ που παιρνει ματι..Και εγω σταματαω να κατουρησω αλλα οχι σε καβαντζες..Τωρα απο εκει και περα αν δεν σε νοιαζει κανε οτι θες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom