Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Ααα και κάτι που θυμήθηκα τώρα... στην τελευταία βόλτα που είχα κάνει, εκεί που στήνεται η Ιουλία στις λαμαρίνες είδα τύπο μελαμψό με γύφτισσα να τρυπώνουν από ένα κενό που έχουν εκεί οι λαμαρίνες.
Έχει καβατζα εκεί μέσα πίσω από τις λαμαρίνες δηλαδή?
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
483
Like
1.348
Πόντοι
201
Ααα και κάτι που θυμήθηκα τώρα... στην τελευταία βόλτα που είχα κάνει, εκεί που στήνεται η Ιουλία στις λαμαρίνες είδα τύπο μελαμψό με γύφτισσα να τρυπώνουν από ένα κενό που έχουν εκεί οι λαμαρίνες.
Έχει καβατζα εκεί μέσα πίσω από τις λαμαρίνες δηλαδή?
οχι λογικα μενουν κατι γυφτοι ! και εγω τους εχω δει αυτους που λες!
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
56
Πόντοι
0
Ναι αυτή... ψέματα σου είπε για κάποιο λόγο :cheesy:
Πίπα σου παίρνει και την βάζεις δύο δάχτυλα στον κώλο και τρελενεται στο δευτερόλεπτο και σου λέει ότι το γουστάρει κιόλας
Ακριβώς έτσι είναι, μια χαρά παίρνει από τον κολο
 

black adder

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2012
Μηνύματα
878
Like
608
Πόντοι
86
Ναι αυτή... ψέματα σου είπε για κάποιο λόγο :cheesy:
Πίπα σου παίρνει και την βάζεις δύο δάχτυλα στον κώλο και τρελενεται στο δευτερόλεπτο και σου λέει ότι το γουστάρει κιόλας
και συγχρονίζει και το σφίξιμο χαλάρωμα της σούφρας με το πάνω κάτω του κεφαλιού της,
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Η ταση της πιατσας το τελευταιο καιρο δινει εντασεις με νεες παρουσιες νωρις το απογευμα μεσα στο λιοπυρι...στη πλειοψηφια βεβαια γυφτισες αλλα εχει αρκετα καλα κοματια...εγω ακομα κοντοστεκομαι στο σκηνικο που σας ειπα στο ερειπιο απεναντι απο το Θεοδωρου και μην μου αρχισετε παλι σε προσωπικα που ειναι ο Θεοδωρου.κανω συνεχομενες καταδρομικες αλλα δεν την εχω ξαναπετυχει αυτη τη μουναρα..αν κανενας συναδελφος εχει κατι επαυτου ας ενημερωσει.
Εφυγε Ξανθη θα ερθει Σεπτεμβριο
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Π είναι ο Θεόδωρου :think::think::2funny::2funny:
Είπες Όχι Σε πμ
Αν την είδες μία φορά μόνο ίσως ήταν αρπαχτή να πάρει το κτελ
Εκτός αν είναι αυτό με το κολάν μέσα στους 40 βαθμούς π είχε βγει κ τώρα δε φαίνεται
Ακριβως συτη...βγαινει ομως στις 17:00 ...
 

gogos26

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2010
Μηνύματα
51
Like
215
Πόντοι
20
Η Σύλβια (αν μιλάμε γι'αυτήν που βγαίνει Μοναστηρίου, στην στάση πριν το φανάρι της Κωλέτη), τη ρώτησα πάνω στο τσιμπούκι και μου είπε και μένα οτι δεν δίνει κώλο.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
και συγχρονίζει και το σφίξιμο χαλάρωμα της σούφρας με το πάνω κάτω του κεφαλιού της,
Και επίσης τα σκατοζούμια της δε μυρίζουν :confused:...
Εγώ δύο φορές που την πήρα πάντως τη συμπαθησα πολύ, είναι ανοικτό άτομο και θέλει να σε ικανοποιήσει .
Βέβαια η καβατζα της είναι τελείως χάλια γιατί και τις δύο φορές το στενάκι ήταν πιασμένο από μαύρες οπότε σταματήσαμε πάνω στην οδό Βίτσι με τη μούρη στον τοίχο του ΟΣΕ και παραδίπλα και από τις δύο πλευρές να κάθονται άνθρωποι στα μπαλκόνια... αλλά αυτή επέμενε να βγούμε έξω να τη γάμησω .
Τη μία φορά ειδικά είχε καυλώσει τόσο πολύ με τα δύο κωλοδάχτυλα που έτρωγε που αν βγαίναμε έξω ΠΙΣΤΕΥΩ άνετα της τον έβαζα στον κώλο με το 20αρικο που της είχα δώσει χωρίς να ζητήσει παραπάνω.
Και 100 μου είπε για ξενοδοχείο.
Βέβαια από κοντά μεγάλο μπαζακι για να λέμε την αλήθεια
 

bizakias

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2023
Μηνύματα
59
Like
106
Πόντοι
0
Ααα και κάτι που θυμήθηκα τώρα... στην τελευταία βόλτα που είχα κάνει, εκεί που στήνεται η Ιουλία στις λαμαρίνες είδα τύπο μελαμψό με γύφτισσα να τρυπώνουν από ένα κενό που έχουν εκεί οι λαμαρίνες.
Έχει καβατζα εκεί μέσα πίσω από τις λαμαρίνες δηλαδή?
Έχω δει μια τρανς να πηγαίνει έναν θείο για πίπα μαλλον εκεί με τα ποδια ήταν
 

Geko2

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2023
Μηνύματα
110
Like
228
Πόντοι
21
Βόλτα στις 21:00 απόλυτος τίποτα εκτός πριν την διχάλα τρία να κάθονται στο πεζοδρόμιο,αναγκαστικά πήγα ανατολικά σχεδόν εκτός Θεσσαλονίκης σε εσκορτ!
Στις 23:30 είχε αρκετή κίνηση,μετά το πόστο της Λάβας δύο μαύρου λες,από την απέναντι ένα τρανςμετα τις λαμαρίνες μια γεμάτη μαύρη με μια ξανθιά (ίσως τρανς)στο ύψος της χλόης στο περίπου άλλα τρία η μία φορούσε μαύρο φόρεμα με σχίσιμο στο πλάι,να υποθέσω ότι ήταν η κατσαρίδα !
Πριν την διχάλα τα δύο από τα τρία που προαναφερα και ένας μαλακας στη μέση του δρόμου να πιάνει κουβέντα με την μια!
Μοναστηριού άδεια εκτός από ένα skinny που δεν το ξανά είδα!
Α και ένα skinny στην Γιαννιτσών μετά τις λαμαρίνες, ξανθό Μάλι με γαλλικό κότσο και χρυσάφι φόρεμα
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Ααα και κάτι που θυμήθηκα τώρα... στην τελευταία βόλτα που είχα κάνει, εκεί που στήνεται η Ιουλία στις λαμαρίνες είδα τύπο μελαμψό με γύφτισσα να τρυπώνουν από ένα κενό που έχουν εκεί οι λαμαρίνες.
Έχει καβατζα εκεί μέσα πίσω από τις λαμαρίνες δηλαδή?
Έχει μια παράγκα εκεί μέσα .
Παλιά ήταν κλειστό για να μην γίνεται καβατζα αλλά με τον καιρό το άνοιξαν.δεν έχει τύχει να πάω εκεί μεσα
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Ναι αυτή... ψέματα σου είπε για κάποιο λόγο :cheesy:
Πίπα σου παίρνει και την βάζεις δύο δάχτυλα στον κώλο και τρελενεται στο δευτερόλεπτο και σου λέει ότι το γουστάρει κιόλας
Τρεις φορές πήγα ρε Αλ και μου λέει τι μεγάλο πουτσο κλπ δεν το λέω για να δείξω κάτι ίσως για αυτό δεν με αφήνει να μπω...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.610
Πόντοι
3.796
Τρεις φορές πήγα ρε Αλ και μου λέει τι μεγάλο πουτσο κλπ δεν το λέω για να δείξω κάτι ίσως για αυτό δεν με αφήνει να μπω...
Άμα πας και τις λες ότι είσαι ο Ομπάμα θα το σκέφτεται μάλλον λίγο ..
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Άμα πας και τις λες ότι είσαι ο Ομπάμα θα το σκέφτεται μάλλον λίγο ..
Γέλασα πολύ φίλε με αυτό αλήθεια !! Ίσως να μπαίνει εδώ και να με έχει πάρει γραμμή ότι εγώ είμαι
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
56
Πόντοι
0
Έχω καιρό να δω τη Λίζα αν ξέρει κάποιος κάτι ας πει
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Πολυ ωραιο γαμησι κανει τα βραδια η αλβανιδα Ελενα. Βγαινει στις 2 βραδυ
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
412
Πόντοι
21
Πάντως πριν κάνα μήνα που πήρα για μπουκι την Σύλβια με είπε το προσφέρει το κουλούρι της…Άσε που γουστάρει δάχτυλα όπως είπε κάποιος αγωνιστής!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom