Νέα

Πουτάνες Θεσσαλονίκη (πιάτσες, τραβέλια, πουτάνες)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα algi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 23K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    θεσσαλονίκη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.335
Πόντοι
446
Καλημέρα και από εμένα,
Βόλτα σήμερα από 21:00-21:40
Ιουλία στα ίδια στις λαμαρίνες, stilo στο πόστο της, 2 μελαχρινα και μια χοντρή σε χλόης, στο σημείο της γύφτο Κρητικιας 2 μηχανές με 4 μπάτσους που έκαναν έλεγχο σε αμάξια, στην διχάλα το skinny, Μοναστηρίου μετά το 4all 2 λευκές χοντρουλες και μια μελαχρινή 40αρα με κίτρινο top, και Δαβανοπουλο η ξανθιά.
Πολύ ήσυχα πράγματα
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
879
Κριτικές
3
Like
643
Πόντοι
366
Εγω να ρωτησω κατι αλλο?ενα κοκκινο αμαξακι παμπαλαιο σαρακοφαγωμενο που κανει βολτες απο Γιαννιρη Θεοδωρου μεχρι διχαλα και αφηνει πρεζονια και οδηγαει ενας θειος γυρω στα 75+ τι ρολο βαραει?
Ό
Δεν ειπα ρε Gagarin να κανουμε σωματειο αλλα ειναι σοβαρο το θεμα..Οκ εμεις αυτο που κανουμε στον δρομο δεν ειναι οτι καλυτερο..Αλλα ρε φιλε ματι βιντεο κ.τ.λ δεν το δεχομαι το εχουν παραγαμησει πρεπει να κοπει αυτο..Ο λογος που το κανω και γραφω ειναι μηπως φιλοτιμηθουν να σταματησουν διοτι οσο το συζηταμε βγαινουν στην σεντρα..Διοτι τοσο καιρο δεν μιλαμε για το θεμα σου λενε αυτοι μλκες ειναι το δεχονται ασε να φοβηθουν λιγο..Να σου πω ουτε εμενα η προσθεση μου ειναι να κατσω να χαλαστω η να μαλωσω για τους μλκες αυτους αλλα αν χρειαστει πιστεψε με δεν μασαω ουτε ειμαι λογια του αερα..Το οτι υπαρχει σαν θεμα το ξερω και οτι θα υπαρχει για παντα αλλα εχουν τρελαθει ρε φιλε ερχονται μπροστα στα μουτρα σου λες και ειναι κατι φυσιολογικο..Τωρα για τον alfie που λες ειναι πολυ χοντρο για αυτο σου λεω πρεπει να γινει κατι δεν γουσταρω να με δω στο φορουμ βιντεο..
Θυμαμαι μια φαση, πριν 20 χρονια περιπου. Ειχα παρει ενα πιτσιρικι απο Αθηνα 18αρικο που εκανε πιατσα στην Σαπφους απο οισω σε κατι κανουρια χτισμενα κτηρια τοτε. Εχει κατι λαμαρινες εκει. Παρκαρα το αμαξι και πηγαμε στα πισω καθησματα. Δεν περασαν 2 λεπτα και εμφανιζετε στο 1 μετρο ο χοντρος και μας εβλεπε. Την βγαζει και την επεζε μπροστα μας...εγω εκλεισα μονο ασφαλιες αλλα τον αφησα... :2funny::2funny::2funny::priest::priest::priest:
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
484
Like
1.354
Πόντοι
201
Είναι η γνωστή που έχει αναφερθεί και την ονόμασαν κάποιοι λοκατζη .
Νομίζω Βαλεντίνα την λένε , όμορφη και πιτσιρικά μεν αλλά...
Η κοπέλα είναι φουλ πρέζα και σίγουρα έχει κάποιο θέμα αφού κυκλοφορούσε πολύ καιρό μόνο με κουκούλα ,τώρα κουρεύτηκε .ο λόγος άγνωστος αλλά υπάρχουν πολλοί λόγοι.
Συνήθως ίσως κάποια αρρώστια .
Όσο για την γύρα που σου είπε μάλλον ήταν φορτωμένη και για αυτό το άγχος .
Έχω ξανά πει,όσοι παίρνετε διχάλα να γαμάτε όσο πιο κοντά γίνεται ,όχι απομακρυσμένες καβατζες και εννοείται ποτέ δεν τις πας δεντροποταμο αν σου το ζητήσουν .αν σε σταματήσουν και είναι κάποια φορτωμένη με ναρκωτικά αυτόματα θα βρεθείς μέσα για εμπόριο .
μονο ποδια ρε
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.109
Like
4.822
Πόντοι
456
Μια χαρά περνάς εκεί και φθηνά.
Αλλά και να προσέχεις,ξέρεις εσύ τι παίζεται εκεί!
Φτηνά σχετικό αυτό. Κάποτε ήταν αρκετά φτηνά. Αλλα ναι vfm συγκριτικά με εδώ. Δεν ξέρω τι εννοείς με το τι παίζει, αν εννοείς τραβελια, πρέπει να είναι κάποιος εντελώς άσχετος για να μπερδευτεί τόσο πολύ. Μπαμ κάνουν και ας είναι ωραία ladyboy
 

Geko2

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2023
Μηνύματα
110
Like
228
Πόντοι
21
Φτηνά σχετικό αυτό. Κάποτε ήταν αρκετά φτηνά. Αλλα ναι vfm συγκριτικά με εδώ. Δεν ξέρω τι εννοείς με το τι παίζει, αν εννοείς τραβελια, πρέπει να είναι κάποιος εντελώς άσχετος για να μπερδευτεί τόσο πολύ. Μπαμ κάνουν και ας είναι ωραία ladyboy
Εννοώ τα σεξουαλικά νοσήματα
 

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
414
Πόντοι
21
Πέρασμα πριν από λίγο από την γνωστή οδό…Στη Μοναστηριού Σύλβια στη θέση της και λίγο πιο κάτω δυο μαυροφορεμένες η μια νομίζω ήταν η Ανιλια…Στην συνέχεια αναστροφή στη Διχάλα και μέτωπο προς ανατολικά,Νταίζη στη θέση της με τα μπούτια φορά παρτίδα,το σκέφτηκα είναι η αλήθεια μετά από καιρό αλλά το υφάκι με ξενέρωσε,Ντανιελα στη θέση της όπως και Σονια και στη Χλοης 2-3 καθισμένες…Στιλο και 3-4 μαυρουλες με μάνα Σονιας στη γωνία της Χαλκίδας στη συνέχεια μαζί με Αλβα-Καυλα με μαύρο μίνι και το μισό κωλαντερο έξω…Τα τραβελια δεν τα αναφέρω γιατί δεν είμαι του αθλήματος…Εν τελει έφυγα άδειος και η επόμενη βόλτα την Πέμπτη μετά το Ευρωπαϊκό…
 

Larson

Μέγας
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
1.665
Κριτικές
41
Like
3.677
Πόντοι
4.587
Παιδιά!! βόλτα μεσημέρι σήμερα. Τίποτα εκτός από ένα κορίτσι στο τέλος της Γιαννίτσων όχι στο σελ το βενζινάδικο στο άλλο βενζινάδικο που τελειώνει η Γιαννιτσων λίγο πριν τα φανάρια στον δρομο τον παράλληλο καθοταν μεσα βαθιά. Πάνω κάτω στα 20 ήταν με κάτι γυαλιά μεγάλα ξέρουμε τι παίζει? φορτώθηκε κατευθειαν
Θα γαμισουμε καλά απ ότι φαίνεται.
 

Barack Obama

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
38
Like
38
Πόντοι
0
Ξεπέτα μεγάλη... την πήρα εγώ έχει καιρό.
Πράγματι εντυπωσιακή,ευγενική και καλοντυμένη πάντα...αν σταματήσεις να της μιλήσεις θα το διαπιστώσεις...
αυτά μέχρι να μπεις στο Cayenne.
Με το που μπαίνεις στο Cayenne σε περιμένει με την καποτα στο χέρι, κάνει κάτι σαν πίπα γκλουμπ γκλουμπ από απόσταση για να μην την πιάνεις, δεν γδυνεται και στα 5 λεπτά αφού έχεις ξενερώσει ήδη,σε ρωτάει γιατί δεν καυλώνεις και αρχίζει την γκρίνια για το χρόνο... συν ότι η μποχα της τσιγαριλας μες το αμάξι είναι ανυπόφορη που δεν αντέχεις παραπάνω.
Εκεί που καταλήγει η Καβάλας είναι η καβατζα της αλλά έχει σπίτι εκεί στη γειτονιά αν θέλεις με 50ε.
Για μένα δεν αξίζει,την βάζω στο top 3 ξεπέτες τρανς που έχω δοκιμάσει
Κατάλαβα φίλε μια εβδομάδα ήμουν εκτός..
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Απελπιστική κατάσταση αν και νωρίς η Κυριακή .
Βόλτα γύρω στις 20:00 με 21:30 .
Στο σελ μπετατζης με καρε μαλλί στο γνωστό σημείο .
Μετά το 4ολ η μάνα της Σόνιας να κάθεται στο κράσπεδο και δίπλα ένα πρεζόνι .
Στις λαμαρίνες η Ιουλία με την κοιλιά τούμπανο ,έχει κοιλιά γκαστρωμενης αλλά το χρονικό διάστημα για τόσο μεγάλη κοιλιά δεν δικαιολογείται.περιμενουμε κάποιον ειδικό συναγωνιστή μαιευτήρα να πάει για εξέταση ,έστω και κτηνίατρος.
Στο σημείο της Μαρίας Φίατ μια πρεζου κοκκινομαλλα που στεκόταν ώρα .
Απέναντι από το ερείπιο η κρητικια με την Σόνια .
Η Σόνια σε χάλια κατάσταση αν και εντυπωσιακή με κοφτό σορτσάκι τζιν ,μέσα στην μαστουρα ακούγοντας μουσική και χαμογελώντας μόνη της .
Η Ντανιέλα με μια Βουλγάρα μιλφ μαυρομαλλα στο πόστο της .
Στην διχάλα αρκετά πρεζόνια μέχρι και την δεύτερη στροφή προς ΚΤΕΛ . χάλια μαύρα όλες αλλά θα σταθώ στο υπερβολικό φόρτωμα που βλέπω από συναγωνιστές.
Ρε σεις κρατήστε λίγο τις καύλες σας είπαμε η αγαμία βαράει κόκκινο αλλά όχι και έτσι.
Η εμυ δεντροποταμου ταλαίπωρη με κολάν ,μια άλλη με σορτσάκι μέσα στην μαστουρα ,μια με κοντό σγουρό μαλλί να φοράει ένα ολόσωμο μαγιό μόνο και από πάνω στους ώμους ριγμένη μια ζακέτα,αυτη κάποιοι πριν μέρες γράφανε για ωραίο μουνακι , σοβαρευτείτε λίγο .
Στο τέλος στην στροφή μια γνωστή πάλι φυσιογνωμία που στέκεται εκεί στους κάδους στο δεύτερο στενό προς το φανάρι η οποία είναι η μόνη που βλέπεται αφού είναι σε καλή κατάσταση αλλά χρόνια στην πιάτσα .
Οι γκόμενοι-νταβαδες σε απόσταση αναπνοής περιμένουν να πέσει το χρήμα.
Πολύ προσοχή στο κοντό γυφτάκι που εμφανίστηκε στην διχάλα ,ένα μελαμψό με ωραίο κωλαρακι και κοτσίδα μαλλί .σε άλλο σημείο δεν θα το περάσεις για πρεζόνι .εχθές αργά τα ξημερώματα μου είπε 20 ευρώ ,αν είσαι καθαρός πάμε χωρίς καποτα δεν έχω πρόβλημα .της λέω γιατί δεν έχεις προφυλακτικά;και λέει τώρα βγήκα μόλις πάρω κανένα πελάτη μετά θα αγοράσω κάνα 2 ..δεν μιλάμε για τσιμπούκι..άρα κάποιοι είστε ή τρελοί ή δεν σας νοιάζει τίποτα .
Επίσης χθες μετά την κτηνιατρική καινούργιο γκεστ Βουλγαράκι με ωραία κωλαρα,μου λέει είμαι ακριβή 60!
Είσαι με τα καλά σου της λέω ;
Μου λέει περίμενε λίγο πάω στον πελάτη και έρχομαι ξανά εδώ ,την περίμενε ένας μπούφος παρκαρισμένος μέσα στην καβατζα ..μετά τελικά εξαφανίστηκε .
Σήμερα όταν πήγαινα προς την Γιαννιτσών την είδα στον σταθμό να παίρνει το λεωφορείο πίσω για Βουλγαρία.
Βέβαια αν υπάρχουν μαλακες που σκανε 40-50-60 για ένα γαμησι σε καβατζα γιατί να μην έρχονται μια δυο μέρες για αρπαχτες και μετά του χρόνου πάλι ;
Και μετά μου περιμένετε τσιμπουκοχειλουδες και γερμανοβουλγαρακια....όταν τις κάνετε μάγκες γιατι μερικοί είστε απελπισμένοι δεν θα δείτε ποτέ σωστό μουνι να στέκεται καιρό στην πιάτσα.
Παντε κάντε σειρά στην Νταίζη μιλφ,σε 20 λεπτά το κλείνει το μαγαζί..μέχρι και αυτή σας πήρε χαμπάρι και το έχει με ωράριο.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Απελπιστική κατάσταση αν και νωρίς η Κυριακή .
Βόλτα γύρω στις 20:00 με 21:30 .
Στο σελ μπετατζης με καρε μαλλί στο γνωστό σημείο .
Μετά το 4ολ η μάνα της Σόνιας να κάθεται στο κράσπεδο και δίπλα ένα πρεζόνι .
Στις λαμαρίνες η Ιουλία με την κοιλιά τούμπανο ,έχει κοιλιά γκαστρωμενης αλλά το χρονικό διάστημα για τόσο μεγάλη κοιλιά δεν δικαιολογείται.περιμενουμε κάποιον ειδικό συναγωνιστή μαιευτήρα να πάει για εξέταση ,έστω και κτηνίατρος.
Στο σημείο της Μαρίας Φίατ μια πρεζου κοκκινομαλλα που στεκόταν ώρα .
Απέναντι από το ερείπιο η κρητικια με την Σόνια .
Η Σόνια σε χάλια κατάσταση αν και εντυπωσιακή με κοφτό σορτσάκι τζιν ,μέσα στην μαστουρα ακούγοντας μουσική και χαμογελώντας μόνη της .
Η Ντανιέλα με μια Βουλγάρα μιλφ μαυρομαλλα στο πόστο της .
Στην διχάλα αρκετά πρεζόνια μέχρι και την δεύτερη στροφή προς ΚΤΕΛ . χάλια μαύρα όλες αλλά θα σταθώ στο υπερβολικό φόρτωμα που βλέπω από συναγωνιστές.
Ρε σεις κρατήστε λίγο τις καύλες σας είπαμε η αγαμία βαράει κόκκινο αλλά όχι και έτσι.
Η εμυ δεντροποταμου ταλαίπωρη με κολάν ,μια άλλη με σορτσάκι μέσα στην μαστουρα ,μια με κοντό σγουρό μαλλί να φοράει ένα ολόσωμο μαγιό μόνο και από πάνω στους ώμους ριγμένη μια ζακέτα,αυτη κάποιοι πριν μέρες γράφανε για ωραίο μουνακι , σοβαρευτείτε λίγο .
Στο τέλος στην στροφή μια γνωστή πάλι φυσιογνωμία που στέκεται εκεί στους κάδους στο δεύτερο στενό προς το φανάρι η οποία είναι η μόνη που βλέπεται αφού είναι σε καλή κατάσταση αλλά χρόνια στην πιάτσα .
Οι γκόμενοι-νταβαδες σε απόσταση αναπνοής περιμένουν να πέσει το χρήμα.
Πολύ προσοχή στο κοντό γυφτάκι που εμφανίστηκε στην διχάλα ,ένα μελαμψό με ωραίο κωλαρακι και κοτσίδα μαλλί .σε άλλο σημείο δεν θα το περάσεις για πρεζόνι .εχθές αργά τα ξημερώματα μου είπε 20 ευρώ ,αν είσαι καθαρός πάμε χωρίς καποτα δεν έχω πρόβλημα .της λέω γιατί δεν έχεις προφυλακτικά;και λέει τώρα βγήκα μόλις πάρω κανένα πελάτη μετά θα αγοράσω κάνα 2 ..δεν μιλάμε για τσιμπούκι..άρα κάποιοι είστε ή τρελοί ή δεν σας νοιάζει τίποτα .
Επίσης χθες μετά την κτηνιατρική καινούργιο γκεστ Βουλγαράκι με ωραία κωλαρα,μου λέει είμαι ακριβή 60!
Είσαι με τα καλά σου της λέω ;
Μου λέει περίμενε λίγο πάω στον πελάτη και έρχομαι ξανά εδώ ,την περίμενε ένας μπούφος παρκαρισμένος μέσα στην καβατζα ..μετά τελικά εξαφανίστηκε .
Σήμερα όταν πήγαινα προς την Γιαννιτσών την είδα στον σταθμό να παίρνει το λεωφορείο πίσω για Βουλγαρία.
Βέβαια αν υπάρχουν μαλακες που σκανε 40-50-60 για ένα γαμησι σε καβατζα γιατί να μην έρχονται μια δυο μέρες για αρπαχτες και μετά του χρόνου πάλι ;
Και μετά μου περιμένετε τσιμπουκοχειλουδες και γερμανοβουλγαρακια....όταν τις κάνετε μάγκες γιατι μερικοί είστε απελπισμένοι δεν θα δείτε ποτέ σωστό μουνι να στέκεται καιρό στην πιάτσα.
Παντε κάντε σειρά στην Νταίζη μιλφ,σε 20 λεπτά το κλείνει το μαγαζί..μέχρι και αυτή σας πήρε χαμπάρι και το έχει με ωράριο.
Επρεπε να την πεις κι εσυ θες 60 οκ αλλα θα νδωσεις κωλο και 2 φορες σεξ να τα δικαιολογησεις θα εξαφανιζοταν κατευθειαν
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Επρεπε να την πεις κι εσυ θες 60 οκ αλλα θα νδωσεις κωλο και 2 φορες σεξ να τα δικαιολογησεις θα εξαφανιζοταν κατευθειαν
Δεν ξέρω καν τι εννοούσε,εκτός άμα εννοούσε λέβα από συνήθεια τα οποία αντιστοιχούν σε 30 ευρώ .
Το θέμα είναι ότι κάποιοι τις πληρώνουν αφού τις βλέπεις στις καβατζες και σε ένα πσκ έχει πάρει ένα ζεστό μεροκάματο και εξαφανίζεται κανένα μήνα .
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
Δεν ξέρω καν τι εννοούσε,εκτός άμα εννοούσε λέβα από συνήθεια τα οποία αντιστοιχούν σε 30 ευρώ .
Το θέμα είναι ότι κάποιοι τις πληρώνουν αφού τις βλέπεις στις καβατζες και σε ένα πσκ έχει πάρει ένα ζεστό μεροκάματο και εξαφανίζεται κανένα μήνα .
Καλα αυτη ειναι μεγαλη αλήθεια στο χωριο μας εδω σκεψου παρακαλανε για ραντεβού 1 μηνα νωρίτερα σε τοπικα cg τις πιατσοβιες δε θα πληρώσουν πραγματικά τραγικα πραγματα
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.909
Πόντοι
2.356
Δεν ξέρω καν τι εννοούσε,εκτός άμα εννοούσε λέβα από συνήθεια τα οποία αντιστοιχούν σε 30 ευρώ .
Το θέμα είναι ότι κάποιοι τις πληρώνουν αφού τις βλέπεις στις καβατζες και σε ένα πσκ έχει πάρει ένα ζεστό μεροκάματο και εξαφανίζεται κανένα μήνα .
Κάτσε να περάσω κ να της κούνησω το 20ρικο όπως τότε με το Βουλγαρογερμ π ζητούσε 40 κ οταν έβλεπε το 20ρικο έμπαινε μόνη της μέσα να δούμε
Μετά την κτηνιατρική κατεύθυνσή κέντρο είπες προς τα τραβελια δηλαδή
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Κάτσε να περάσω κ να της κούνησω το 20ρικο όπως τότε με το Βουλγαρογερμ π ζητούσε 40 κ οταν έβλεπε το 20ρικο έμπαινε μόνη της μέσα να δούμε
Μετά την κτηνιατρική κατεύθυνσή κέντρο είπες προς τα τραβελια δηλαδή
Να ρθω κ γω;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.614
Πόντοι
3.796
Κάτσε να περάσω κ να της κούνησω το 20ρικο όπως τότε με το Βουλγαρογερμ π ζητούσε 40 κ οταν έβλεπε το 20ρικο έμπαινε μόνη της μέσα να δούμε
Μετά την κτηνιατρική κατεύθυνσή κέντρο είπες προς τα τραβελια δηλαδή
Μετά τα κροσακια αριστερά εκεί που στέκεται και η άλλη με το τουπε
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

Monadikosss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2023
Μηνύματα
367
Like
1.570
Πόντοι
201
Θερμη παρακληση οσοι θελουν πληροφοριες για κατι ας τις γραφουν εδω να τα συζηταμε ολοι...προσωπικα περαν καποιον ιδιαιτερων θεματων που εχω μιλησει με μελη εδω μεσα προσωπικα ολα τα αλλα καλο ειναι να τα ρωταμε εδω..χωρις να εχω συμμετοχη τρελη εδω μεσα εχω καθε φορα που ανοιγω τη σελιδα ποσα προσωπικα μνμτα για ερωτησεις που στη πλειοψηφια εχουν απαντηθει εδω μεσα απο αλλα μελη και αναμασονται καθημερινα..συγνωμη για το offtopic
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom