Νέα

Πού είναι η Ντάρια;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα arxidoulis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 125K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Έψαχνα αυτό το θρεντ όταν είχε γίνει η φασαρία. Αν το διαβάσει κανείς λίγο απ' την αρχή θα καταλάβει ότι ισχυει η παροιμία "Σκυλάκι και πουτανάκι, όπως μάθει από μικράκι"  :dancing:

ρε παιχτη παντα τις πιο δυσκολες ασκησεις βαζεις. ακου κει απο την αρχη  :headbang: :2funny:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.402
Κριτικές
61
Like
42.491
Πόντοι
22.785
Παλι εξω να σε βγαλω????Καλυτερα να σε τσιπουρωνω  μου φαινεται τελικα
Μελαχροινη η ξανυια αυτη τη  φορα?????

Άκουσον άκουσον φίλε μου δεν ξέρω άν το γνωρίζης  ούτε καν ξέρω αν κάποια ΜΕΛΗ .....

Μέχρι πριν λίγο καιρό υπήρχε μια ώραία παρέα στην Αθήνα.

Άγνωστοι μεταξύ τους άνθρωποι που συναντιόντουσαν στην Αθήνα, κάπου στα βόρεια προάστια, σχεδόν μία φορά τό μήνα σε βραδιές αύνανισμού…

Μπορεί να άκούγεται χαζό ή παιδικό άλλά έχει μια μοναδική γοητεία και άμέτρητη καύλα,
δέν νομίζης ?????????
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
Μέχρι πριν λίγο καιρό υπήρχε μια ώραία παρέα στην Αθήνα.

Άγνωστοι μεταξύ τους άνθρωποι που συναντιόντουσαν στην Αθήνα, κάπου στα βόρεια προάστια, σχεδόν μία φορά τό μήνα σε βραδιές αύνανισμού…

Τα αποτελέσματα της βραδιάς τα κατέθεταν σε τράπεζες σπέρματος? :think:
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
Τα αποτελέσματα της βραδιάς τα κατέθεταν σε τράπεζες σπέρματος? :think:

οχι τα μαζευουν σε μπουκαλια και τα πουλανε αναλογα με την παραγωγη εχω ακουσει οτι η παραγωγη του 2009 μεταξυ μαρτιου ιουνιου ηταν απο τις καλυτερες εβγαλε 16 παιδια 8 αγορια και 8 κοριτσια!!!!
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Άκουσον άκουσον φίλε μου δεν ξέρω άν το γνωρίζης  ούτε καν ξέρω αν κάποια ΜΕΛΗ .....

Μέχρι πριν λίγο καιρό υπήρχε μια ώραία παρέα στην Αθήνα.

Άγνωστοι μεταξύ τους άνθρωποι που συναντιόντουσαν στην Αθήνα, κάπου στα βόρεια προάστια, σχεδόν μία φορά τό μήνα σε βραδιές αύνανισμού…

Μπορεί να άκούγεται χαζό ή παιδικό άλλά έχει μια μοναδική γοητεία και άμέτρητη καύλα,
δέν νομίζης ?????????

Ετσι ειναι αυτα......Mην  κοιταs  ειναι............  Βορεια Προαστεια
Εμειs στιs φτωχογειτονιεs  πηγαιναμε  κατευθειαν στο  πηδημα........Δεν  διαθεταμε τον καιρο  να  αφεθουμε στην μαγεια τηs καβλαs
Δεν τοχω νοιωσει το συναισθημα.......Η ψυχη μου ειναι γεματη με παρτουζεs......Αντε να καταλαβω....να αισθανθω
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
οχι τα μαζευουν σε μπουκαλια και τα πουλανε αναλογα με την παραγωγη εχω ακουσει οτι η παραγωγη του 2009 μεταξυ μαρτιου ιουνιου ηταν απο τις καλυτερες εβγαλε 16 παιδια 8 αγορια και 8 κοριτσια!!!!

Λάθος έχεις....! 8 παιδιά, κι 8 κορίτσια!!! :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.402
Κριτικές
61
Like
42.491
Πόντοι
22.785
Τα αποτελέσματα της βραδιάς τα κατέθεταν σε τράπεζες σπέρματος? :think:

Λοιπόν άκου τί θά κάνουμε , όποιο  μέλος παρακολουθεί ας στείλει email  αλλιώς άκούω ίδέες άν μπορεί να όργανωθεί κάτι ανάλογο ή άν υπάρχει κάτι και δεν το ξέρω !!!!!!!!!!!!

Δεν μπορώ να μείνω πιστός σε μία γυναίκα...
ποτέ μου δέν τα κατάφερα και ούτε νομίζω ότι θα τα καταφέρω.............
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
για ομαδικη μαλακια ειμαι μεσα!!!!!!!

εχω να σας προτινω και τροπους και παιχνιδια αμα μαζευτουμε πχ ποιος ιθα χυσει ποιο μακρια ποιος εχει τα ποιο πηχτα κα............
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
παιδια σταματηστε τα πμ ο αριθμος για την ομαδικη μαλακια συμπληρωθηκε ειμαστε ηδη 36 και εχω αλλους 8 επιλαχοντες!!!!

θα οργανωθει παλι τον αλλο μηνα!!!!

αυχαριστω
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
ρε παιδια δεν ελειπα και καθολου!!!!!! την προιγουμενη εβδομαδα ειχα περιοδο και αυτο ηταν... ποτε ελειπα ρε???????? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ησουν μεσα στα ρουχα σου δηλαδη

δεν ελειπες ρεεεεεεε  :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom