Νέα

Πού έχει γίνει το καλύτερο γαμήσι της ζωής μας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 59
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
 ΜΑΡΣΑΡΣ(Μαρσάρεις)

Το καλύτερο γαμήσι,
τό κανα έξω στη φύση!
Αυτή κοίταγε τ΄αστέρια
κι άνοιγε τα κωλομέρια!

Αυγουστιάτικη νυχτιά,
-πάρε μου την παρθενιά-
φώναζε και σπαρταρούσε
και τη μπούτσα μου ρουφούσε!

Φύσαγε απαλά τ΄αγέρι
και γαμούσα μία Μαίρη,
πού ΄χε κώλο στρογγυλό
και βυζί εκπληκτικό !

Την κωλάρα της γαμούσα,
τ΄Αγγλικά μου εξασκούσα,
φάκ μι μπέϊμπι, να μου λέει
και η μπούτσα μου να πλέει !

Φάκ μι ιν δι ας, μου κάνει
εν αϊ μ βέρτζιν δεαρ χάνι
και χατήρι δε χαλάω
κι απ το κώλο τη πηδάω !

Τι, αι λάβ γιου και να χύνει
τι , τη μπούτσα να μου φτύνει
Να μου λέει Αι λάβ δε σταρς
γουέν στο κώλο μου μαρσάρς !


:grin:

 
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
που χαθηκες ρε τυπε  :rockon:
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
όποιος αγαπάει παιδεύει.

και όποιος παιδεύει καβλώνει (τον άλλον).


  Μπα... Αυτή η γκόμενα με καύλωσε από την πρωτη μέρα που την είδα. Από την πρωτη στιγμή ήθελα να τη ρίξω στο κρεββάτι και να ξεσκιστούμε στο πήδημα.


Από την πρώτη μέρα μέχρι που χωρίσαμε ήθελα να γαμιόμαστε συνέχεια.
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
Αυτο που μου αρεσει σε σενα τυπε ειναι οτι γινεσαι πολυ πιστευτος. :grin:


  Στάσου να σκεφτώ κάναν λόγο που γίνομαι πιστευτός...


 ........   μήπως επειδή λέω την αλήθεια?


 
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
σώπα ρε! πολύ πρωτότυπο για άνδρα!



 Όντως δεν είναι πρωτότυπο. Αλλά υπάρχουν κι άλλες γυναικες που πήδησα αργότερα και η αρχική μου σκέψη δεν ήταν να τις γαμήσω.



 Ε δεν μπορεί με όλες τις γυναικες που βλέπεις να σκέφτεσαι το πήδημα!


 
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16


  Σήμερα μουνάκι δεν θα σε βρίσω ούτε θα σου πω πόσοι αραπάδες ξεσκίζουν τον τρυφερό σου κώλο.


  Είμαι πολύ χαρούμενος με το χρυσαφάκι μου που ανέβηκε 20 ποντάκια οπότε την γλύτωσες.


  :birdman:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
  Σήμερα μουνάκι δεν θα σε βρίσω ούτε θα σου πω πόσοι αραπάδες ξεσκίζουν τον τρυφερό σου κώλο.


  Είμαι πολύ χαρούμενος με το χρυσαφάκι μου που ανέβηκε 20 ποντάκια οπότε την γλύτωσες.


   :birdman:
μιλαμε για μεγαλος μλκας ο κοσνικ  ;)
 
Εγγρ.
26 Απρ 2012
Μηνύματα
4.684
Κριτικές
8
Like
41
Πόντοι
16
μιλαμε για μεγαλος μλκας ο κοσνικ  ;)


  Από ότι βλέπω είναι συμπαθέστατος.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



  Φαντάζομαι ο κακομοίρης τι πίπες τρωει στην πραγματική του ζωή για να βγάζει τέτοια απωθημένα εδώ μέσα....

    :grin:
 

neos123

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
8.954
Κριτικές
1
Like
12
Πόντοι
66
  Από ότι βλέπω είναι συμπαθέστατος.....  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



  Φαντάζομαι ο κακομοίρης τι πίπες τρωει στην πραγματική του ζωή για να βγάζει τέτοια απωθημένα εδώ μέσα....

    :grin:
τον εδερναν τα παιδια στο σχολειο μου ειχε εξομολογηθει μια μερα.οποτε μην τον αποπαιρνεις :cheesy:
 

Επισκέπτης
Τα 2 καλύτερα γαμήσια της ζωής μου και τα 2 σε σπίτι γκόμενας.

Το 1ο , ήμουν μικρός , αν και νομικά ενήλικος.
Μόλις είχα δώσει πανελλαδικές, είχα πάει καλά και πήγα στο σπίτι της γκόμενας, που γνώρισα στο φροντιστήριο. Σχεδόν 24ωρο με διαλείματα ύπνου.Ξεπάτωμα. Πρέπει να έχασα κιλά, παρόλο που τότε ήμουν αδύνατος.

Το 2ο , ήμουν λίγο πριν τα 30. Το 1ο γαμήσι με γκόμενα που συζήσαμε για σχεδόν 1 χρόνο, στην Αυστρία. Παλι στο σπίτι της γκόμενας.
Μικρότερη διάρκεια και δεν το θυμάμαι πλήρες το event , λόγω μπυροποσίας, αλλά κι αυτό ήταν ηρωικό.


Από γαμήσια με πουτάνες, μια Ρουμάνα Κλαούντια , στα 35.000δρχ , βίζιτα,
το 2000 ή 2001 , ασύλληπτο. Δεν θέλησε να γαμηθεί πάλι μαζί μου, γιατί την ξεμούνιασα.
Τη 2η φορά που την κάλεσε, μόλις με είδε , μου είπε δεν το ξανακάνει μαζί μου, ειδικά στην αρχή της βάρδιας (την έπαιρνα γύρω στις 7μμ που ξεκιναγε) γιατί -είπε- και κρατάω πολύ και έχω μεγάλο πούτσο. Οπότε δεν την ξαναπήρα καθόλου.
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
σε σπιτι μιας μιλφ...μου εκανε απο τα καλυτερα γαμησια της ζωης μου, ειχα κολλησει μαζι της, αλλα μετα με "εστειλε" λογω διαφορα ηλικιας που ειχαμε, και ηθελε να συνεχισει την ζωη της με μεγαλυτερο για σοβαρη σχεση κτλ.
 

Kerveras

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Απρ 2009
Μηνύματα
1.919
Κριτικές
91
Like
3.821
Πόντοι
5.435
το πρώτο καλύτερο γαμήσι το έχω κάνει στο fkk Accapulco όπου πήρα για πρώτη φορά Duo 2 πιπινάκια και τα ξέσκισα ενώ αυτά γλωσσοφιλιόντουσταν
και το επόμενο καλύτερο σπίτι μου με μια γκόμενα που τα είχαμε πριν χρόοονια και ξαναβρεθήκαμε και έγινε της πίππας το κάγκελο
 

KYRMEDIOS

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2013
Μηνύματα
2.767
Like
3
Πόντοι
16
Ο ένας λέει ότι η πουτάνα είχε "ανατριχιάσει από ηδονή" (σίγουρα φίλε , μετά από τριάντα ψωλές εκείνη την μέρα η δικιά σου την .... συνεπήρε)

Ο άλλος θεώρησε το καλύτερο της ζωής του ένα γαμήσι που η πουτάνα του έκανε σκόντο χίλιες δραχμές (αυτά είναι ! Όρκοι , αγάπες και βλακείες , όταν σου κάνει σκόντο ένα χιλιάρικο η γκόμενα σε λατρεύει ..... ή έχει αναδουλειές και το δίνει με έκπτωση)

Τον τρίτο τον άφησε λέει η γκόμενα ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ στο δωμάτιο! (τι λες ρε μάστορα? Σου έκανε τέτοια ξήγα και δεν την παντρεύτηκες? Ντροπή! Η εναλλακτική εξήγηση ότι Η ΤΣΑΤΣΑ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΧΕΣΙΜΟ δεν σου πέρασε από το μυαλό εξυπνοπούλι μου????)

Ο καλύτερος όμως είναι αυτός που ισχυρίστηκε ότι ΞΕΜΟΥΝΙΑΣΕ πουτάνα που παίρνει 30 ψωλές την μέρα επί δέκα χρόνια !!!!!! Δεν τον ξαναπήρε λέει! Τέτοια ζημιά έπαθε το κορίτσι! (φίλε όταν ιδρώνεις μάλλον βρωμάς , σκέψου αυτό ως εναλλακτική εξήγηση του γεγονότος ότι δεν σε ξαναπήρε , σε παρακαλώ)

Ρε μάγκες αν πιστεύετε αυτά που γράφετε είσαστε τόσο αφελείς που μου έρχεται να βάλω τα κλάματα.
 

KRITIKOS1985

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιουν 2011
Μηνύματα
9.189
Κριτικές
55
Like
371
Πόντοι
1.640
Ο ένας λέει ότι η πουτάνα είχε "ανατριχιάσει από ηδονή" (σίγουρα φίλε , μετά από τριάντα ψωλές εκείνη την μέρα η δικιά σου την .... συνεπήρε)

Ο άλλος θεώρησε το καλύτερο της ζωής του ένα γαμήσι που η πουτάνα του έκανε σκόντο χίλιες δραχμές (αυτά είναι ! Όρκοι , αγάπες και βλακείες , όταν σου κάνει σκόντο ένα χιλιάρικο η γκόμενα σε λατρεύει ..... ή έχει αναδουλειές και το δίνει με έκπτωση)

Τον τρίτο τον άφησε λέει η γκόμενα ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ στο δωμάτιο! (τι λες ρε μάστορα? Σου έκανε τέτοια ξήγα και δεν την παντρεύτηκες? Ντροπή! Η εναλλακτική εξήγηση ότι Η ΤΣΑΤΣΑ ΕΙΧΕ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΧΕΣΙΜΟ δεν σου πέρασε από το μυαλό εξυπνοπούλι μου????)

Ο καλύτερος όμως είναι αυτός που ισχυρίστηκε ότι ΞΕΜΟΥΝΙΑΣΕ πουτάνα που παίρνει 30 ψωλές την μέρα επί δέκα χρόνια !!!!!! Δεν τον ξαναπήρε λέει! Τέτοια ζημιά έπαθε το κορίτσι! (φίλε όταν ιδρώνεις μάλλον βρωμάς , σκέψου αυτό ως εναλλακτική εξήγηση του γεγονότος ότι δεν σε ξαναπήρε , σε παρακαλώ)

Ρε μάγκες αν πιστεύετε αυτά που γράφετε είσαστε τόσο αφελείς που μου έρχεται να βάλω τα κλάματα.
:rockon: :rockon: :rockon:
 

toni1969papadop

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2015
Μηνύματα
144
Like
938
Πόντοι
81
Εγώ θα απαντήσω που και με ποια ...
Πριν αρκετά χρόνια νοίκιαζα ένα μικρο σπίτι σε μία ερημική σχετικά περιοχή. Εκείνη την εποχή είχα γνωρίσει μία κοπελίτσα γύρω στα 22, εγώ ήμουν 34. Η κοπέλα ήταν μια κούκλα! Ξανθούλα με πολύ γλυκό πρόσωπο με λεπτά χαρακτηριστικά και απίστευτο κορμί αλλά κοντούλα (περίπου 1,55) η διαφορά με εμένα στα 1,96 ήταν τεράστια!Είχε και ένα αθώο βλέμμα πράγμα που με έκανε ταύρο!
Ε λοιπόν εκείνο το σπίτι βόγκηξε κυριολεκτικά! Ευτυχώς που ήταν ερημικό. Η χημεία απίστευτη, το γεγονός της έντονης διαφοράς όγκου σε όλα και το αθώο αλλά γεμάτο παρακάλια βλέμμα της  ... έκανε το όλο σκηνικό ακόμα πιο γκαβλωτικό. Πρώτη φορά ένιωσα μουνί να με "ρουφάει" την ώρα που το γαμάω! Δεν μπορώ να το περιγράψω αλλιώς... Την πήδηξα σε όλα τα μέρη του σπιτιού ήταν τόσο μικροκαμωμένη που ήταν πολύ εύκολο να την φέρω χωρίς καθόλου κόπο ακριβώς στο σημείο που ήθελα.Νομίζω όμως στη ντουζιέρα ήταν το καλύτερο. Η αίσθηση του νερού που τρέχει και του υγρού σώματος που γλιστράει είναι μοναδική.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom