Νέα

Πόσο κατάλληλη για σύζυγος είναι μια εκδιδόμενη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 431
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

athoos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Αφου εσυ την θες για γκομενα και το εχεις δηλωσει, ειναι υποχρεωμενη να απαντησει.
Αν δεν απαντησει ξερο ναι, ολα τα αλλα σημαινουν οχι.
Επισης αν πει ναι, απαγορευεται να σου απαγορεψει να γαμας αλλες οσο γαμιεται.
Διοτι ηδη γαμιεται.
Τελος ειναι υποχρεωμενη να σε εχει κορυφη ως γκομενο οποτε οσο γαμιεται
δεν μπορει να το αποδειξει, αρα μπορεις αποδειγμενα να γαμας αλλες.

Τιτανιο και αλυγιστο αξιωμα του tnt.

Ας ερθει οποιος θελει να γκρεμισει αυτο το ποστ!

:hi:
Είσαι σκληρος, αλλά σε κάποια συμφωνω σε κάποια όχι

Θα έλεγα ότι και η μη απάντηση όχι σημαίνει. Βασικά σημαίνει δεν με νοιάζει, ας σε χάσω απο πελάτη

Γαμιέται λόγω δουλειάς. Όχι λόγω επιλογής. Οπότε εδω "μπάζει" λίγο το αξίωμα
 

Prince Belozersky

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2021
Μηνύματα
4.337
Like
3.999
Πόντοι
1.706
Ευχαριστώ για το μνμ σου. Όπως προείπα τέτοιου είδους συμφωνία δεν μπορώ να κάνω, δεν έχω την οικονομική δυνατότητα. Η ιστορία σου όμως είναι για βιβλίο ή ταινία
το τέλος δεν γράφτηκε ακόμα. Μπορεί από ρομαντική κομεντί να καταλήξει θρίλερ.
 

OPS*

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2021
Μηνύματα
4
Like
4
Πόντοι
0
Όλα τριγύρω αλλάζουνε και όλα τα ίδια μένουν.
Κάποιοι δεν θέλετε να μάθετε από τα λάθη των παλαιότερων.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Όλα τριγύρω αλλάζουνε και όλα τα ίδια μένουν.
Κάποιοι δεν θέλετε να μάθετε από τα λάθη των παλαιότερων.

Η ζωη εχει δυο τροπους διδαχης.

Τον ευκολο απο τα λαθη των αλλων και τον δυσκολο απο τα δικα σου.

Ας παρουμε τον πρωτο με οσα εχουμε δει.

:hi:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Είσαι σκληρος, αλλά σε κάποια συμφωνω σε κάποια όχι

Θα έλεγα ότι και η μη απάντηση όχι σημαίνει. Βασικά σημαίνει δεν με νοιάζει, ας σε χάσω απο πελάτη

Γαμιέται λόγω δουλειάς. Όχι λόγω επιλογής. Οπότε εδω "μπάζει" λίγο το αξίωμα

Δικαιος ειμαι. Εννοειται οτι και η μη απαντηση, σημαινει οχι και εχω ηδη γραψει
οτι ολα τα αλλα πλην του ναι, ειναι οχι.
Δεν εχει σημασια οτι γαμιεται λογω δουλειας αλλα οτι γαμιεται.
Η ουσια μας ενδιαφερει. Το γαμιεται λογω δουλειας ειναι κλασσικουρα.
Η σωστη τυπισσα δεν γαμιεται γυρω γυρω αν εχει γκομενο οποτε η κοβει
για να γαμιεται μονο μαζι σου (αδιαφορο για μενα)
η γαμας κι εσυ αλλες. Αυτο θελω εγω. Το αγκαθι που τις ενοχλει διοτι χαλας λεφτα αλλου
και ειναι οδυνηρο για μια πουτανα να το γνωριζει και να της λες σε θελω για γκομενα.

:hi:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Συνηθως οι εκδιδομενες ειναι πολυ ζηλιαρες. Εχουν μαθει να μην εμπιστευονται τους αντρες λογω της δουλειάς τους.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αναζητω σοβαρη επαγγελματια (ενταξει ολες σοβαρες ειναι)
να κανει την γκομενα και να της λεω οτι πηγαινω με αλλες
οσο αυτη πηγαινει με αλλους. Εγω το δεχομαι, αυτες γιατι δεν το δεχονται;

Θα βρεθει καμια ρε παιδια; να βαλω αγγελια στο κανεσεξ; τι να κανω;

να βγω στους δρομους προς αναζητηση;

να πηγαινω να παρακαλαω;

:2funny:
 

Prince1710

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
1.094
Πόντοι
200
Δεχομαι το ποστ ως πιθανη εξαιρεση χωρις αυτο να σημαινει απαραιτητα οτι σε πιστευω.

:hi:
Είναι όντως απίστευτη αυτή η ιστορία. Και εγώ ο ίδιος δεν πιστεύω πως έχω αντιμετωπίσει την κατάσταση αυτή. Είμασταν μαζί περίπου έναν μήνα, όταν μου είπε αλήθειες, που όταν τις άκουσα, αισθάνθηκα, ότι δεν θα την ξανακουμπήσω. Μιλήσαμε πολύ και σκέφτηκα, ότι αυτή η γυναίκα κάνοντας την κίνηση να μου πει αλήθειες, γνωρίζοντας ότι μπορεί να φύγω, ήταν σα να μου φώναζε με όλη της τη δύναμη «ΣΕ ΘΕΛΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΧΑΣΩ». Πως μπορούσα εγώ να απορρίψω τον άνθρωπο, τον οποίο πίστεψα και έκανα την κίνηση που έκανα. Ήταν σαν να απέρριπτα τον ίδιο μου τον εαυτό, σα να έλεγα, ότι έκανα λάθος εκτίμηση. Άλλωστε, εγώ δεν τις ζήτησα σαν αντάλλαγμα να μείνει, ήταν δικιά της απόφαση.

Επίσης, και Αυτή μου έδειξε εμπιστοσύνη και επένδυσε συναισθηματικά πάνω μου. Ρισκάρισε να εμπιστευτεί έναν πελάτη που της πρόσφερε κάτι τρελό και εξωπραγματικό, χωρίς να ζητήσει το παραμικρό αντάλλαγμα, παρά μόνο να σταματήσει να κάνει αυτή την δουλειά.

Τώρα πλέον, μετά από τις αλήθειες που ειπώθηκαν και γνωρίζοντας, ότι ξέρω τα πάντα και όχι απλά τα φαντάζομαι, τα άκουσα από το ίδιο της το στόμα κοιτάζοντας με στα μάτια και τρέμοντας το φυλλοκάρδι της μήπως εξαφανιστώ στο άκουσμά τους, έχει ελευθερωθεί, μου έχει δοθεί όπως καμία άλλη σύντροφός μου στο παρελθόν. Έχουμε δοθεί ο ένας στον άλλον και ζούμε κάτι πρωτόγνωρο.

Το παρελθόν και των δυο μας, το έχουμε αφήσει εκεί που ανήκει, στο παρελθόν. Το γνωρίζουμε, δεν το ξεχνάμε, αλλά είναι παρελθόν. Το παρελθόν μάς δείχνει το πόσο σπάνιο και πολύτιμο είναι αυτό που έχουμε και εκτιμάμε αφάνταστα αυτό που ζούμε τώρα και κάθε μέρα που περνάει, ερωτευόμαστε ο ένας τον άλλον, όλο και περισσότερο.

Δεν ξέρουμε τι θα γίνει στο μέλλον, απλά φροντίζουμε το τώρα τόσο πολύ που μας κάνει αισιόδοξους, για το μέλλον. Απλά είμαστε οι εαυτοί μας, δεν πιεζόμαστε για τίποτα και μοιραζόμαστε την ζωή, που πλέον είναι τόσο όμορφη.

«Το παρόν είναι το μέλλον, για το οποίο ανησυχούσες στο παρελθόν»
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Είναι όντως απίστευτη αυτή η ιστορία. Και εγώ ο ίδιος δεν πιστεύω πως έχω αντιμετωπίσει την κατάσταση αυτή. Είμασταν μαζί περίπου έναν μήνα, όταν μου είπε αλήθειες, που όταν τις άκουσα, αισθάνθηκα, ότι δεν θα την ξανακουμπήσω. Μιλήσαμε πολύ και σκέφτηκα, ότι αυτή η γυναίκα κάνοντας την κίνηση να μου πει αλήθειες, γνωρίζοντας ότι μπορεί να φύγω, ήταν σα να μου φώναζε με όλη της τη δύναμη «ΣΕ ΘΕΛΩ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ, ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΕ ΧΑΣΩ». Πως μπορούσα εγώ να απορρίψω τον άνθρωπο, τον οποίο πίστεψα και έκανα την κίνηση που έκανα. Ήταν σαν να απέρριπτα τον ίδιο μου τον εαυτό, σα να έλεγα, ότι έκανα λάθος εκτίμηση. Άλλωστε, εγώ δεν τις ζήτησα σαν αντάλλαγμα να μείνει, ήταν δικιά της απόφαση.

Επίσης, και Αυτή μου έδειξε εμπιστοσύνη και επένδυσε συναισθηματικά πάνω μου. Ρισκάρισε να εμπιστευτεί έναν πελάτη που της πρόσφερε κάτι τρελό και εξωπραγματικό, χωρίς να ζητήσει το παραμικρό αντάλλαγμα, παρά μόνο να σταματήσει να κάνει αυτή την δουλειά.

Τώρα πλέον, μετά από τις αλήθειες που ειπώθηκαν και γνωρίζοντας, ότι ξέρω τα πάντα και όχι απλά τα φαντάζομαι, τα άκουσα από το ίδιο της το στόμα κοιτάζοντας με στα μάτια και τρέμοντας το φυλλοκάρδι της μήπως εξαφανιστώ στο άκουσμά τους, έχει ελευθερωθεί, μου έχει δοθεί όπως καμία άλλη σύντροφός μου στο παρελθόν. Έχουμε δοθεί ο ένας στον άλλον και ζούμε κάτι πρωτόγνωρο.

Το παρελθόν και των δυο μας, το έχουμε αφήσει εκεί που ανήκει, στο παρελθόν. Το γνωρίζουμε, δεν το ξεχνάμε, αλλά είναι παρελθόν. Το παρελθόν μάς δείχνει το πόσο σπάνιο και πολύτιμο είναι αυτό που έχουμε και εκτιμάμε αφάνταστα αυτό που ζούμε τώρα και κάθε μέρα που περνάει, ερωτευόμαστε ο ένας τον άλλον, όλο και περισσότερο.

Δεν ξέρουμε τι θα γίνει στο μέλλον, απλά φροντίζουμε το τώρα τόσο πολύ που μας κάνει αισιόδοξους, για το μέλλον. Απλά είμαστε οι εαυτοί μας, δεν πιεζόμαστε για τίποτα και μοιραζόμαστε την ζωή, που πλέον είναι τόσο όμορφη.

«Το παρόν είναι το μέλλον, για το οποίο ανησυχούσες στο παρελθόν»

Μαλιστα. Δεκτο.

Ποια εσωτερικη αναγκη η επιθυμια πιστευεις οτι σε οδηγησε σε αυτην κι οχι σε μια εκτος πορνειας;

:dunno:
 

Prince1710

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
1.094
Πόντοι
200
το τέλος δεν γράφτηκε ακόμα. Μπορεί από ρομαντική κομεντί να καταλήξει θρίλερ.
Το τέλος δεν γράφτηκε ακόμα και το πιο πιθανό είναι κάποια στιγμή να γραφτεί. Όλα κάνουν τον κύκλο τους, αν και φροντίζουμε τη σχέση μας τόσο πολύ, ώστε ο κύκλος να μην είναι κύκλος, αλλά ευθεία γραμμή.

Το μόνο σίγουρο είναι, ότι δεν θα είναι θρίλερ. Δεν θα είναι θρίλερ, γιατί την κίνηση που έκανα την έκανα, για να πάρει πίσω αυτό που της αξίζει. Να πάρει πίσω το όνομά της, το χαμόγελό της, την ηρεμία της, την γαλήνη που την διακρίνει, τον αυθορμητισμό της, την ίδια της την ζωή.

Αν κάποια στιγμή δεν περνάει καλά μαζί μου και αποφασίσει να φύγει μακριά μου, θα χαρώ να το κάνει, γιατί απλά θέλω να είναι ευτυχισμένη και χαρούμενη, ακόμα και εάν δεν είμαι εγώ αυτός που θα την κάνει ευτυχισμένη και χαρούμενη.

Πλέον είναι ελεύθερη, έχει πάρει την ζωή της στα δικά της χέρια.

Ο άγγελος που έχω δίπλα μου, έχει, πλέον, δυνατά φτερά και μπορεί να πετάξει ελεύθερος…..
 

Prince1710

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
1.094
Πόντοι
200
Μαλιστα. Δεκτο.

Ποια εσωτερικη αναγκη η επιθυμια πιστευεις οτι σε οδηγησε σε αυτην κι οχι σε μια εκτος πορνειας;

:dunno:
Φίλε δεν είμαι μικρός και έχω βεβαρυμμένο παρελθόν. Έχω κάνει και εγώ τα λάθη μου.

Η εμπειρία στην ζωή με έχει κάνει να κρίνω τους ανθρώπους ανεξάρτητα από τις πράξεις τους, γιατί ποτέ δεν ξέρουμε τι σταυρό κουβαλάει ο καθένας και τι τον έκανε να πράξει όπως έπραξε.

Όπως ανέφερα νωρίτερα, σε τρεις φάσεις της ζωή σου κατέφυγα στον πληρωμένο έρωτα, ποτέ δεν ήταν συνήθεια ή χόμπι.

Την εποχή που συναντήθηκα με Αυτή την κοπέλα, είχα συναντηθεί και με πολλές άλλες.

Αυτή ξεχώρισε.

Είναι ένας σπάνιος άνθρωπος, είναι ένας άγγελος, μεταφορικά και κυριολεκτικά!!!
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Φίλε δεν είμαι μικρός και έχω βεβαρυμμένο παρελθόν. Έχω κάνει και εγώ τα λάθη μου.

Η εμπειρία στην ζωή με έχει κάνει να κρίνω τους ανθρώπους ανεξάρτητα από τις πράξεις τους, γιατί ποτέ δεν ξέρουμε τι σταυρό κουβαλάει ο καθένας και τι τον έκανε να πράξει όπως έπραξε.

Όπως ανέφερα νωρίτερα, σε τρεις φάσεις της ζωή σου κατέφυγα στον πληρωμένο έρωτα, ποτέ δεν ήταν συνήθεια ή χόμπι.

Την εποχή που συναντήθηκα με Αυτή την κοπέλα, είχα συναντηθεί και με
πολλές άλλες.

Αυτή ξεχώρισε.

Είναι ένας σπάνιος άνθρωπος, είναι ένας άγγελος, μεταφορικά και κυριολεκτικά!!!

Λογικα...εννοεις κοπελες του "χωρου" διοτι αυτο καταλαβαινω απο το "πολλες αλλες"

και το "αυτη ξεχωρισε".

Ομως...επειδη θελω να ειμαι αντικειμενικος (διευκολυνοντας σε) εχουμε και λεμε:

Αν δεν εννοεις του χωρου, εισαι μεγιστος γκομενος (δεκτο) αλλα τοτε γεννιεται η ερωτηση:

"πως και δεν σου εκατσε το λαχειο με αυτες τις πολλες αλλες"; για να ξαναγυρισουμε στην:

Ποια εσωτερικη αναγκη η επιθυμια πιστευεις οτι σε οδηγησε σε αυτην κι οχι σε μια εκτος πορνειας;

δεν σε κρινω, απλα η προηγουμενη ερωτηση αποκτα περισσοτερη δυναμικη.

Οπως και να εχει, ευχομαι η ευθεια που προαναφερες να μην ειναι καρδιογραφημα νεκρου

μιας που τα πολλα παραδειγματα που εχω/εχουμε, μας δινουν αρνητικο αποτελεσμα.

Να εισαι καλα φιλε μου.


:hi:
 

spiros s

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2021
Μηνύματα
20
Like
41
Πόντοι
0
Φίλε μου σωστή είναι όπως η κάθε γυναίκα . Δεν έχει σημασία αν είναι από το χώρο . πολλές το κάνουν για βιοποριστικούς λόγους .Αν η γυναίκα ερωτεύτηκε και είσαι σωστός έδεσε το γλυκό. Εγώ προσωπικά πιστεύω αυτές οι γυναίκες έχουν πολλά κοτσια και αν την κρατήσεις δεν θα χάσεις αγάπα την πρόσεχε την και όλα καλά. Εύχομαι τα καλύτερα.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.781
Πόντοι
216
Σα κάτι να θυμίζει η ιστορία. Μυρίζει Ορέστης και Άννα, volume 2. Καλές εποχές..
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tnt

Prince1710

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
1.094
Πόντοι
200
Λογικα...εννοεις κοπελες του "χωρου" διοτι αυτο καταλαβαινω απο το "πολλες αλλες"

και το "αυτη ξεχωρισε".

Ομως...επειδη θελω να ειμαι αντικειμενικος (διευκολυνοντας σε) εχουμε και λεμε:

Αν δεν εννοεις του χωρου, εισαι μεγιστος γκομενος (δεκτο) αλλα τοτε γεννιεται η ερωτηση:

"πως και δεν σου εκατσε το λαχειο με αυτες τις πολλες αλλες"; για να ξαναγυρισουμε στην:

Ποια εσωτερικη αναγκη η επιθυμια πιστευεις οτι σε οδηγησε σε αυτην κι οχι σε μια εκτος πορνειας;

δεν σε κρινω, απλα η προηγουμενη ερωτηση αποκτα περισσοτερη δυναμικη.

Οπως και να εχει, ευχομαι η ευθεια που προαναφερες να μην ειναι καρδιογραφημα νεκρου

μιας που τα πολλα παραδειγματα που εχω/εχουμε, μας δινουν αρνητικο αποτελεσμα.

Να εισαι καλα φιλε μου.


:hi:
Ναι, εννοώ κοπέλες του χώρου.

Μου αρέσει η γυναικεία συντροφιά. Δεν θέλω να είμαι μόνος στη ζωή. Θέλω να ξέρω, ότι υπάρχει μία αγκαλιά που θα πάω, θα χωθώ μέσα της, θα με νιώσει και θα με ακούσει. Θα με στηρίξει στα δύσκολα, αλλά θα είναι και δίκαιη μαζί μου, δεν θα είναι αυλοκόλακας να μου χαϊδεύει τα αυτιά.

Στο πρώτο μας ραντεβού, κατάλαβα από το βλέμμα της, τις κινήσεις της, τις μετρημένες κουβέντες της, από την εν γένη παρουσία της και στάση της, ότι είναι ένας ξεχωριστός άνθρωπος, ένας άνθρωπος που δεν ανήκει στο χώρο. Μέχρι να φτάσω σε εκείνη την βραδιά που της άνοιξα την καρδιά μου, περάσαμε πολλές, πάρα πολλές ώρες μαζί. Σιγά σιγά την γνώριζα και με γνώριζε. Σιγά σιγά αναπτύχθηκε αυτό που αναπτύχθηκε. Παράλληλα βρισκόμουν και με άλλες γυναίκες του χώρου, δεν είναι ότι κόλλησα μαζί της με το καλημέρα.

Απέναντί μου έβλεπα τον άνθρωπο και όχι την επαγγελματία.

Σε Αυτή την γυναίκα βρήκα τον ΑΝΘΡΩΠΟ που δεν είχα βρει μέχρι εκείνη τη στιγμή, και όπως σου είπα δεν είμαι παιδάκι, έχω βεβαρυμμένο παρελθόν, αρκετές εμπειρίες, απλά δεν θέλω να μιλήσω, για τον εαυτό μου, γιατί είναι πολύ εύκολο, εάν μας διαβάζει κάποιος γνωστός μου, να καταλάβει ποιος είμαι και κατ’ επέκταση ποια είναι η γυναίκα που είναι δίπλα μου.

Για εμένα πόρνη είναι η γυναίκα που είναι πόρνη στην ψυχή. Οι άλλες είναι άνθρωποι με αισθήματα και συναισθηματικές ανάγκες, όπως όλοι μας.

Σε λίγο κλείνουμε έναν ονειρεμένο χρόνο μαζί!!!!
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.842
Πόντοι
5.406
Παιδες καλα τα ρομαντικα δακρυβρεχτα, μπορει να συμβαινουν μια φορα στο τοσο ,αλλα ειναι αρκετα δυσκολο τα περισσοτερα στορυ με τις κοπελες, να ειναι τοσο ομορφα οσο τα περιγραφει ο φιλος.
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.781
Πόντοι
216
Διαβάστε εδώ το έπος του αιώνα. Ίσως ΤΟ νήμα που ανέβασε επίπεδα το bou. Όσα λέτε τώρα, γλυκανάλατα...
 

Prince1710

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
64
Like
1.094
Πόντοι
200
Παιδες καλα τα ρομαντικα δακρυβρεχτα, μπορει να συμβαινουν μια φορα στο τοσο ,αλλα ειναι αρκετα δυσκολο τα περισσοτερα στορυ με τις κοπελες, να ειναι τοσο ομορφα οσο τα περιγραφει ο φιλος.
Έτσι ακριβώς φίλε!!!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: tnt

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom