Νέα

Πόσο κατάλληλη για σύζυγος είναι μια εκδιδόμενη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 431
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

desperado21

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Αυγ 2010
Μηνύματα
715
Κριτικές
31
Like
1.832
Πόντοι
1.590
Ουτε καν για σχεση. Η ολη επαφη αρχιζει και τελειωνει στην ωρα του ραντεβου.
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.588
Κριτικές
171
Like
91.426
Πόντοι
46.423
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.380
Κριτικές
18
Like
20.348
Πόντοι
4.546
Καθαρός έρωτας τύποι μου, τα λεφτά δεν έπαιξαν κανένα ρόλο, ούτε ότι η κορασίδα ήταν σε σχέση, λεπτομέρειες.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
ποιος ημαστε ρε τυπε, ο Γιωργος Κωνσταντινου στο "Καλως ηρθε το δολαριο"? να βγαλουμε απο το βουρκο την ομορφη στριπερ/καμπαρετζου/ιεροδουλη
και να ανοιξουμε σπιτι μαζι της? γινονται αυτα σμρ, ειμαστε σοβαροι?

εν μερη αν το σκεφτειτε λογικα, εμμεσα/αμμεσα ολες "πουτανες" ειναι, εμεις απλα διαλεγουμε ποια κριτηρια πληρουν για εμας.
εδω μεσα υπαρχουν ατομα με ανω του 100 ερωτικων συντροφων και καποιοι ανω των 1000ων (ολες μεσα)
τι τους κανει αυτο? πουτανους? :cheesy: χαμενα κορμια που δεν ειναι αξιοι για τπτ?
δε παει ετσι, απλα ενας αριθμος ειναι για ολους/ες. προσωπικα δεν εχω ρωτησει ποτε πρωην συντροφο ποσους ειχε, αντιθετως αυτες ρωταγανε
και ποτε δεν απαντησα ορθα. τι σας/τις νοιαζει? τι θα αλλαξει αυτο? παιζει ρολο στο μελλον μιας σχεσης? γνωμη μου, οχι!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.822
Πόντοι
456
ποιος ημαστε ρε τυπε, ο Γιωργος Κωνσταντινου στο "Καλως ηρθε το δολαριο"? να βγαλουμε απο το βουρκο την ομορφη στριπερ/καμπαρετζου/ιεροδουλη
και να ανοιξουμε σπιτι μαζι της? γινονται αυτα σμρ, ειμαστε σοβαροι?

εν μερη αν το σκεφτειτε λογικα, εμμεσα/αμμεσα ολες "πουτανες" ειναι, εμεις απλα διαλεγουμε ποια κριτηρια πληρουν για εμας.
εδω μεσα υπαρχουν ατομα με ανω του 100 ερωτικων συντροφων και καποιοι ανω των 1000ων (ολες μεσα)
τι τους κανει αυτο? πουτανους? :cheesy: χαμενα κορμια που δεν ειναι αξιοι για τπτ?
δε παει ετσι, απλα ενας αριθμος ειναι για ολους/ες. προσωπικα δεν εχω ρωτησει ποτε πρωην συντροφο ποσους ειχε, αντιθετως αυτες ρωταγανε
και ποτε δεν απαντησα ορθα. τι σας/τις νοιαζει? τι θα αλλαξει αυτο? παιζει ρολο στο μελλον μιας σχεσης? γνωμη μου, οχι!
Σκεψου ομως οτι μια πουτανα δε θα σε αγχωσει για το αν θα σε κερατωσει.Εγω δε θα ειχα παρε δωσε μαζι της για λογους υγειας περισσοτερο
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.591
Κριτικές
8
Like
3.277
Πόντοι
456
Σκεψου ομως οτι μια πουτανα δε θα σε αγχωσει για το αν θα σε κερατωσει.Εγω δε θα ειχα παρε δωσε μαζι της για λογους υγειας περισσοτερο
Μπα οι πιο πολλες της δουλειας προσεχουν,φυσικα δεν εννοω βραζιλιανες κ λατινες γενικοτερα.
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
326
Κριτικές
11
Like
1.237
Πόντοι
371
όλα τα πράγματα είναι αμφίδρομα. Για να πάει στο μπουρδέλο (δεν μιλάμε για Τράφικινγκ) είχε κάτι στην προσωπικότητά της που την έσπρωχνε προς τα εκεί. Αν το σιχαινόταν πραγματικά, θα έκανε πολύ γρήγορα τη μπάζα της και θα έφευγε. Έχω ακούσει μια Βουλγάρα βίζιτα που μου είχε πει πως μάζευε λεφτά για να φύγει και να κάνει ταβέρνα στη χώρα της, μου έδειξε τα καμένα από λαδιές χέρια της. Και για άλλη Ρωσίδα που ήρθε την κατάλληλη στιγμή, έκανε τη μπάζα της και σε 5 χρόνια γύρισε Ρωσία κι άνοιξε ένα μικρό Σούπερ Μάρκετ. Σίγουρα θα υπάρχουν εξαιρέσεις. Για να συνεχίζει το μπουρδέλο, σημαίνει ότι κάτι την τραβάει σε αυτή τη ζωή. Στη χώρα μας ήρθαν κοπέλες από Ανατολικό μπλοκ οι οποίες ήταν ΘΕΕΣ σε σύγκριση με τις Ελληνίδες, κι όμως επέλεξαν να καθαρίζουν σπίτια και να ξεσκατίζουν ηλικιωμένους, αντί να βγουν στη Βίζιτα ή να καβατζώσουν κάποιο χορηγό
Σωστός ο φίλος...
 

Random User 123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2023
Μηνύματα
326
Κριτικές
11
Like
1.237
Πόντοι
371
Σκεψου ομως οτι μια πουτανα δε θα σε αγχωσει για το αν θα σε κερατωσει.Εγω δε θα ειχα παρε δωσε μαζι της για λογους υγειας περισσοτερο
Δεν θες να μοιραστείτε τον έρπητα μέχρι να σας χωρίσει ο θάνατος;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.423
Κριτικές
1
Like
2.822
Πόντοι
456

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.127
Like
8.379
Πόντοι
2.356
Εντελώς ακατάλληλη. Ούτε για αστείο. Εκτός αν ο άντρας ψάχνεται για ταλαιπωρία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom