Νέα

Πόσο κατάλληλη για σύζυγος είναι μια εκδιδόμενη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 431
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Κάπου εδώ θα πρέπει να αποχωρήσω από την όμορφη παρέα σας, γιατί αφιερώνω, αρκετό χρόνο προκειμένου να συμμετέχω στη πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση και θα ήθελα αυτό τον χρόνο, να τον περνάω με τον άνθρωπό μου.

Ας περνατε εσεις καλα κι ας πιστευει ο καθενας οτι θελει.
Ετσι ειναι στα φορουμ. Δεν υπαρχουν εξαιρεσεις.


Μην χαθεις, οχι τιποτα αλλο αλλα θα πει κανεις κακοπροαιρετος οτι μπηκες

για να πεις καλα λογια για το θεμα.

Δεν μπορεις να φανταστεις τι παλιοπαιδα εχει εδω μεσα!

:2funny:
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.227
Πόντοι
4.461
Τα γράφω εγώ και η γυναίκα αυτή είναι δίπλα μου και γνωρίζει την κουβέντα που άνοιξα και απλά παρακολουθεί, δεν έχει επέμβει σε τίποτα.

Δεν μπορώ να γράψω τίποτα περισσότερο από γενικόλογα, γιατί αν γράψω κάτι παραπάνω θα είναι πολύ εύκολο να καταλάβετε ποια είναι η γυναίκα αυτή.

Είναι πολύ λογικό και δεν αδικώ κανέναν, να μην πιστεύει αυτή την ιστορία, ούτε πρόθεσή μου είναι να πείσω κανέναν.

Βρήκα την ευκαιρία με την κουβέντα αυτή να πω μία ιστορία που δεν μπορώ να την πω πουθενά αλλού. Φίλοι και γνωστοί που μας γνωρίζουν και ρωτάνε πως γνωριστήκαμε, απλά κοιταζόμαστε και χαμογελάμε. Δεν θα μπορούσαμε ποτέ, και νομίζω το καταλαβαίνεται, να πούμε την ιστορία μας face to face. Εδώ μέσα όμως, μπορώ να την πω και να φωνάξω αυτό που καταφέραμε και είναι κάτι απίστευτο, σπάνιο, μοναδικό….

Δεν είναι καθόλου απλό αυτό που έγινε, έγινε όμως και το ζούμε, είτε αμφισβητείται είτε όχι.

Κάπου εδώ θα πρέπει να αποχωρήσω από την όμορφη παρέα σας, γιατί αφιερώνω, αρκετό χρόνο προκειμένου να συμμετέχω στη πολύ ενδιαφέρουσα συζήτηση και θα ήθελα αυτό τον χρόνο, να τον περνάω με τον άνθρωπό μου.

Θα αποχωρίσω με τρία τραγούδια που είναι όλη μας η ιστορία, και η σειρά που τα βάζω δεν είναι τυχαία.



Φίλε σέβομαι την ιστορία σου και εύχομαι να πάτε καλά. Φαίνεσαι φουλ ερωτευμένος, είναι το ωραιότερο συναίσθημα. Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι μια γυναίκα που σέβεται τον εαυτό της δε γίνεται πουτάνα. Γνωρίζω πολύ καλά ότι το 90% το κάνει από επιλογή και 10% πέφτει θύμα εκμετάλλευσης. Ότι δυσκολίες και να τύχουν μπορεί να τις αντιμετωπίσει με αξιοπρέπεια, δεν είναι μεσαίωνας (θα πεθάνει η οικογένεια μου από την πείνα και πρέπει να πουλήσω το κορμί μου). Δεν είναι απαραίτητα κακοί χαρακτήρες αλλά προτίμησαν το εύκολο χρήμα. Δεν νομίζω ότι μια τέτοια γυναίκα είναι κατάλληλη για σύζυγος, πολύ περισσότερο για μητέρα. Έχει ένοχα μυστικά που μπορεί και να αποκαλυφθούν και θα βλάψουν το οικογενειακό περιβάλλον.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.380
Κριτικές
18
Like
20.348
Πόντοι
4.546
Όλοι εκπορνευόμαστε. Κάποιοι για 6-7 EUR την ώρα, άλλοι για 50, άλλοι για 500 κλπ.
....και όχι πάντοτε για χρήματα, αλλά επίσης εκπορνευόμαστε για τη βόλεψή μας στη δουλειά, λιγότερο κόπιασμα και ρουφιανιά προς τους συναδέλφους, για θέση ισχύος.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.243
Κριτικές
81
Like
8.026
Πόντοι
7.865
Μαγκες,διάβασα πολλά και λυπάμαι.Έχετε μπερδέψει τα σώβρακα με την γραβάτα...Άλλο η ψυχή κάποιου,άλλο το σώμα του και άλλο η εγκεφαλική του λειτουργία.Όλοι ξέρουμε δήθεν καθωσπρέπει κυράτσες που είναι σκατόψυχες και πουτάνες που είναι ψυχούλες.Αρκεί αυτό,δηλαδή τι ψυχή έχεις; Όχι. Πειράζει που η μια πηδιέται με 30 την ημέρα και η άλλη με 2 σε όλη της την ζωή.Ναι,καθώς εκεί έρχεται η λειτουργία του εγκεφάλου.Η πουτάνα βλέπει το γαμήσι σαν δουλειά που αποκομίζει κέρδος.Αν το κάνει αυτό χρόνια δύσκολα το κόβει.Οπότε όσο καλή και να είναι όχι μονο θα σε βλέπει σαν πελάτη,αλλά και τι θα μπορεί να της προσφέρει κάποιος απο εμάς σεξουαλικά,αφου θα έχει γαμηθεί με κάθε πιθανό τρόπο απο όλες τις φυλές;Ίσα ίσα θα βαρεθεί και θα ψάξει πάλι την ποικιλία καβλιών κάποια στιγμή και είναι λογικό,καθώς δεν είναι όλες κακοποιημένες και εξαναγκασμένες στην πορνεία.Μετά αν συνεχίσει να είναι πόρνη όσο είναι παντρεμένη με κάποιον άλλο,πως μπορεί να σέβεται έναν άνθρωπο που θα ανέχεται να του γαμάνε την γυναίκα και αντίστοιχα πως θα μπορεί να εκτημίσει κάποιος μια σύντροφο που την ξεκωλιάζουν δεκάδες κάθε μέρα.Απο ένα σημείο και μετά όσο και στα αρχίδια σου να είσαι,θα σε νοιάζει.Επίσης,επειδή κάβλες είνια αυτές και μπορεί να υπάρξει και κανένας κρεμπιές,μπορεί να σου έρθει η άλλη γκαστρωμένη και να σου φορτώσει και κανένα μπάσταρδο.Πάρτε συγκεκριμένα παραδείγματα πουτανών,όπως π.χ. η Πωλίνα στο Καλύμνου που είναι παντρεμένη.Πηδιέται όλη μέρα απο παντού και δυνατά.Την πηδάνε πιτσιρικάδες,30αρηδες,40αρηδες,μεσόκοποι,μέχρι και παππούληδες.Μια φορά που ήμουν σαλόνι βγήκε εξω και μου είπε αν θέλω να την πάρουμε παρτούζα με έναν πιτσιρικά,όπου παίζει να τον είχε 25 πόντους και ενώ εγώ την έχυσα στον κώλο,ο πιτσιρικάς της έκανε το μουνί σουπα απο το γαμήσι και της έριξε μπόλικο χύσι στην μουρη.Εκείνη δεν μπορούσε να σταθεί στα πόδια της απο την κάβλα.Πως θα πάει μετά στον άντρα της και να του πεί τί;

Γενικά για καβλάντα και περιπέτεια καλές είναι,όπως επίσης και για παρέα.Αλλά για σύντροφοι όχι μάγκες.Δεν γίνεται να αντιμετωπίσει ο ένας τον άλλον νορμάλ και όπως είπε κάποιος παραπάνω,απο ένα σημείο και μετά είτε θα τις εκμπεταλλευτείς,είτε θα σε εκμεταλλευτούνε.
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Προσωπικα με Ελληνιδες εχω περασει φοβερα για πολλους λογους.
Γλωσσα, κοινα σημεια διασκεδασης, βαρβατο γαμησι, εμφανιση, θηλυκοτητα κτλ.
Τις αξιολογω ως αρτια πακετα σε αποδοση και με ολα τα παραπανω ανεπτυγμενα
στα 25-30 τους.

Ωστοσο εχει και ντουβαρια. Πολλες ειναι κομπλεξικες/αχρηστες.
Μου εχει τυχει τυπισσα απο δουλεια που ελεγε οτι ειμαστε φιλοι κτλ μαλακιες
οταν της της επεσα (και ειχε δικιο) αλλα μετα πιτσι πιτσι τον εφαγε τον πουτσο.

Κλασσικο 7αρι αν και ειμαι κατα της βαθμολογιας, που:

α- ηθελε να γαμηθει ακαποτα επιμενοντας (διοτι ετσι τον τρωει παντα ελεγε)
β- δεν εκανε πιπα ουτε περιποιηση στις μπαλες
γ - δεν ηθελε προκαταρκτικα περαν 3-5 λεπτων που γινοταν μουσκεμα
δ - ειχε περιεργες εναλλαγες διαθεσης
ε - γριλιζε περιεργα (πως θα γαμησω; )
στ - εκει που την γαμουσα, χανοταν και επεστρεφε (οχι λογω ηδονης)

κι αυτη η γυναικα, ειχε τουλαχιστον μια ντουζινα γκομενους που για αγνωστο λογο
(μεχρι που την εζησα) την χωριζαν ολοι.
Φαντασου οτι εγω που κατα κυριο λογο παω εδω και χρονια ακαποτα με γκομενες
(οπως το 98% κι ας λενε), δεν την γαμησα ακαποτα γιατι τρομαξα!!!


:hi:
Α.ποτε ακα με γκομενες εξωτερικες αν δεν εχουν προηγηθει εξετασεις.
Β.δεν εκανε πιπα ούτε μπαλες?τοτε μιση δουλεια εκανε
Γ.τα προκαταρτικα ειναι το α και το ω ολης της υποθεσης χωρις προκαταρτικα δεν λεει εδω εγω σε τσαρδακια τρωω 10 λεπτακια προκαταρτικα
Δ.ψυχολογικα η κομπλεξ οι χειροτερες γκομενες για τα σκουπιδια
Ε.ας γριλιζε αν τις εβγαινε ετσι η καβλα τι αν κανουμε
Στ κατι δεν τις αρεσε επρεπε να το εψαχνες κατι αλλο θα ηθελε

Γκομενες με ψυχολογικα και κομπλεξ δεν στεριωνουν με αντρα ειναι νομος γ αυτο και αυτη χωριζε συνεχεια.
Σου ειπα σκουπιδι ηταν.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Όλοι εκπορνευόμαστε. Κάποιοι για 6-7 EUR την ώρα, άλλοι για 50, άλλοι για 500 κλπ.

Εισαι απο τους λιγους που εκτιμω πολυ αν και δεν πολυμιλαμε.
Καποιους αλλους τους εκτιμω λιγο η τους θεωρω μαλακες του φορουμ.
Νομιζω ετσι ειμαστε ολοι, ας το πουμε πια.

Ειναι διαφορετικο να "εκπορνευεσαι" και να σου λενε τι θα κανεις στην δουλεια
που στην τελικη τα κανεις πουτανα ολα αν θελησεις κι αλλο να εκπορνευεσαι
λαμβανοντας εντολες σε τετοια θεματα.

Θα αποκτησεις ασχημα ενστικτα, εμμονες, ανασφαλειες κτλ πολυ περαν του μετρου.

Κανε ενα πειραμα. Βρες μια απλη γκομενα και κατσε αραχτος.
Κανε οτι σου λεει μονο για μια εβδομαδα κι ελα να μου πεις πως θα εισαι μεσα σου.

Η πορνεια μεταξυ πολλων αρνητικων, ειναι και θηριωδης στερηση επιλογων
κι ας αφησουμε τις μαλακιες του φορουμ, την χαλαρωσα, τα βρηκαμε, την ξεκλειδωσα κτλ
η οτι ενιωσε ωραια κι εχυσε κι εκλασε η τι κριμα, ποσα τραβουν κτλ.

Η ζωη ειναι σκληρη.

Εγω αυτα τα ατομα δεν τα λυπαμαι ουτε τα μισω. Τα θεωρω αδυναμα και τους γυριζω την πλατη
επειδη ακομα και δοκιμαζα να τα βρω μαζι τους, δεν εμπιστευομαι ποτε τον σκοτεινο τους κοσμο.
Ας το κανει αλλος στην τελικη, δεν θελω να δοκιμασω καν.

Να διαφωνειτε οσο θελετε...παραδειγματα απειρα! Οι εξαιρεσεις επιβεβαιωνουν τον κανονα!

:hi:
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
135
Like
158
Πόντοι
1
Φίλε σέβομαι την ιστορία σου και εύχομαι να πάτε καλά. Φαίνεσαι φουλ ερωτευμένος, είναι το ωραιότερο συναίσθημα. Αυτό που ήθελα να πω είναι ότι μια γυναίκα που σέβεται τον εαυτό της δε γίνεται πουτάνα. Γνωρίζω πολύ καλά ότι το 90% το κάνει από επιλογή και 10% πέφτει θύμα εκμετάλλευσης. Ότι δυσκολίες και να τύχουν μπορεί να τις αντιμετωπίσει με αξιοπρέπεια, δεν είναι μεσαίωνας (θα πεθάνει η οικογένεια μου από την πείνα και πρέπει να πουλήσω το κορμί μου). Δεν είναι απαραίτητα κακοί χαρακτήρες αλλά προτίμησαν το εύκολο χρήμα. Δεν νομίζω ότι μια τέτοια γυναίκα είναι κατάλληλη για σύζυγος, πολύ περισσότερο για μητέρα. Έχει ένοχα μυστικά που μπορεί και να αποκαλυφθούν και θα βλάψουν το οικογενειακό περιβάλλον.
Και η δικη μου γνωμη ειναι πως τετοιες γυναικες δεν κανουν για κατι σοβαρο...η δικη μου ιστορια εχει χρονια που τελιωσε (ευτυχως!!)..Για 2 χρονια ειχα "σχεση" με γνωστο studio-κοριτσο στην αρχη ολα καλα ηταν, τρελα γαμισια,ταξιδια,διακοπες κτλ..μετα που αρχισε να σοβαρευει το πραγμα και μεναμε μαζι αρχισαν τα προβληματα για εμενα ηταν αδυνατο να διαχειρηστω το οτι την εχου γαμησει 15000+ αντρες καθε φορα που βγεναμε εξω για φαγητο εβλεπα αλλους αντρες απο διπλανα τραπεζια να κοιτανε και σκεφτομουν "αυτος τωρα την εχυσε και γελαει απο μεσα του η οχι??",επισεις η ψυχολογια της ηταν τελειως οτι να ναι...ειχε μαθει στα πολλα λεφτα και να αγοραζει τα παντα(εβγαζε 1500+€/μερα) οταν σταματισε απο τα studio για να ειμαστε μαζι ειδα οτι δεν της αρεσε να ζει με λιγα..φυσικα ακολουθησαν αρκετοι καυγαδες μεχρι που της ειπα να χωρισουμε..Εγω μετα απο λιγο καιρο βρηκα κανονικη κοπελα με την οποια ειμαστε ακομα μαζι .Η αλλη γυρισε στα studio και την παλια ζωη της ..μια φορα ΠΟΥΤΑΝΑ για παντα ΠΟΥΤΑΝΑ....!!!!μην παραμυθιαζεστε τετοιες γυναικες της γαμαμε περναμε καλα αλλα ΔΕΝ ΚΑΝΟΥΝΕ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕ ΑΥΤΕΣ!!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Γενικά για καβλάντα και περιπέτεια καλές είναι,όπως επίσης και για παρέα.Αλλά για σύντροφοι όχι μάγκες.Δεν γίνεται να αντιμετωπίσει ο ένας τον άλλον νορμάλ και όπως είπε κάποιος παραπάνω,απο ένα σημείο και μετά είτε θα τις εκμπεταλλευτείς,είτε θα σε εκμεταλλευτούνε.

Αυτη την κουβεντα την εχει ξεστομισει νταβας και εφτασε στα αυτια μου

μεσω αξιοπιστου γνωστου μου. Οχι οτι δεν την εχω ακουσει κι εγω.

Φαντασου...μεχρι κι ο νταβας το πιστευει!

Προσωπικα, αν τυχει καμια και μασησει φουμαρο, δεχομαι να μασαω κι εγω εις γνωσιν μου

να γαμιεται αβερτα με οποιον θελει οπως κι εγω με οποια θελω. Μεχρι εκει ομως.

Ηθοποιοι ναι, συναισθηματα οχι.

:hi:
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.243
Κριτικές
81
Like
8.026
Πόντοι
7.865
Αυτη την κουβεντα την εχει ξεστομισει νταβας και εφτασε στα αυτια μου

μεσω αξιοπιστου γνωστου μου. Οχι οτι δεν την εχω ακουσει κι εγω.

Φαντασου...μεχρι κι ο νταβας το πιστευει!

:hi:
Ο νταβάς το βλέπει σε πραγματικό χρόνο όσο διαρκεί η καριέρα του και ξέρει τι λέει.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.805
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Όχι φίλε μου. Η γυναίκα αυτή είναι τόσο δυναμική (ότι και να σκεφτείς με το δυναμική, μέσα θα πέσεις), που δεν χρειαζόταν νταβατζή. Μπορούσε και προστάτευε τον εαυτό της μόνη της.

Επίσης, τα λίγα χρόνια που ήταν στον χώρο, ποτέ δεν πήρε ναρκωτικά.

Αυτή η γυναίκα δεν κατακτιέται και δεν αγοράζεται, αυτή την γυναίκα την έχεις δίπλα σου, μόνο όταν είσαι Κύριος……



"Είναι τέχνη, να είσαι άξια γυναίκα και περήφανο θηλυκό!

Έτσι κι αλλιώς, στη ζωή όλα είναι τέχνη τελικά, κι η πιο μεγάλη από όλες, είναι το να είσαι γυναίκα!

Είναι τέχνη το να είσαι γυναίκα, δεν είναι απλό κι εύκολο.

Είναι τέχνη το να λάμπεις και να αφήνεις την αύρα σου να μιλάει για σένα, δίχως να λες κουβέντα.

Είναι τέχνη σου λέω, το να κάνεις τους άντρες να σε θέλουν κι εσύ να κρατάς την αξιοπρέπεια σου για σημαία. Το να βάζεις τις αρχές σου για οδόφραγμα, για να μην σε πλησιάζουν οι “μικροί” κι οι “λίγοι”.

Το να περπατάς στον δρόμο και να γυρίζουν τα βλέμματα, αλλά εσύ να κοιτάς ευθεία μπροστά σου.

Το να κάνεις μεγάλες εκπτώσεις για τους ανθρώπους σου, αλλά ποτέ για την ψυχή σου.

Είναι μεγάλη τέχνη το να είσαι θηλυκό! Όχι από εκείνα του σωρού τα θηλυκά, από τα άλλα, που στους 12 πόντους των παπουτσιών τους, στηρίζουν όνειρα, που ισορροπούν ανάμεσα στο λευκό και το μαύρο και παλεύουν για να αποφύγουν το γκρίζο.

Που στο μακρύ τους φόρεμα, ντύνουν όλη την γοητεία των θέλω και της υπερηφάνειας τους.

Που με το μακιγιάζ τους δεν κρύβουν ρυτίδες, κρύβουν πληγές κι αχ κρυμμένα, για χρόνια ανείπωτα και φιμωμένα.

Που στα χείλη τους, το κραγιόν δεν βάφει ατέλειες, βάφει εκείνη την διψά τους, για τα φιλιά, φιλιά που ποτέ δεν βρήκαν στόχο κι έμειναν παραπονεμένα.

Που στην αδιάβροχη μάσκαρά τους, γλιστρούν ήσυχα κι αθόρυβα τα δάκρυά τους, γιατί κανείς δεν είναι εκεί για να τους τα σκουπίσει.

Είναι τέχνη ρε φίλε μου, το να είσαι γυναικά, μην αμφιβάλεις!

Είναι τέχνη το μπορείς να αγαπάς κι ας μη σε αγάπησαν ποτέ.

Το να δίνεις έρωτα κι ας ξέρεις πως κάποιοι θα σου τον πουλήσουνε φτηνά.

Είναι τέχνη το να πάνας και να στολίζεις τους πόνους σου με χαμόγελο για να μην σε λυπούνται.

Είναι τέχνη το να είσαι γυναίκα ικανή και άξια, δεν το μπορούν όλες!

Είναι τέχνη το να γέννας αισθήματα, να θηλάζεις πόθους, να μεγαλώνεις πάθη κι ύστερα να μένεις μόνη σου, αλλά, να μην αδειάζεις ποτέ, παρά το αέναο δόσιμο.

Γι' αυτό σου λέω, δεν είναι απλό να είσαι γυναίκα ικανή και αξία, είναι μεγάλη τέχνη και επίπονο πολύ.

Να τις θαυμάζεις φίλε και να τις σέβεσαι. όλες αυτές τις σπάνιες, γιατί μόνο αυτό τους πρέπει!

Μην παίξεις μαζί τους, θα βγεις χαμένος.

Μην προσπαθήσεις να τις υποτάξεις, δεν θα μπορέσεις.

Μην απαιτείς να σου δώσουν, γιατί το δόσιμο το έχουνε στο αίμα τους, μα πρέπει πρώτα όλα να το αξίζεις.

Είναι τέχνη το να είσαι θηλυκό κι αυτές οι σπάνιες το ξέρουνε.

Είναι τέχνη το να είσαι γυναικά κι αυτές οι άξιες, δεν είναι για οποίον να ΄ναι."
αν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ πιστεύεις όσα έγραψες, είσαι έτοιμος να σε ξεζουμίσει η οποιαδήποτε σε καταλάβει και να σε αφήσει οικονομικά και συναισθηματικά συντετριμμένο
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.842
Πόντοι
5.406
"".Πάρτε συγκεκριμένα παραδείγματα πουτανών,όπως π.χ. η Πωλίνα στο Καλύμνου που είναι παντρεμένη.Πηδιέται όλη μέρα απο παντού και δυνατά.Την πηδάνε πιτσιρικάδες,30αρηδες,40αρηδες,μεσόκοποι,μέχρι και παππούληδες.Μια φορά που ήμουν σαλόνι βγήκε εξω και μου είπε αν θέλω να την πάρουμε παρτούζα με έναν πιτσιρικά,όπου παίζει να τον είχε 25 πόντους και ενώ εγώ την έχυσα στον κώλο,ο πιτσιρικάς της έκανε το μουνί σουπα απο το γαμήσι και της έριξε μπόλικο χύσι στην μουρη.Εκείνη δεν μπορούσε να σταθεί στα πόδια της απο την κάβλα.Πως θα πάει μετά στον άντρα της και να του πεί τί;""
Αντε τωρα να εισαι ο αντρα της Πωλινας και εκτος απο το να το φανταζεσαι,να το διαβαζεις κιολας ,οτι γαμανε παρτουζα τη γυναικα σου ,την ξεκωλιαζουν και αυτη τρεμει απο καυλα.
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.052
Πόντοι
456
Αντε τωρα να εισαι ο αντρα της Πωλινας και εκτος απο το να το φανταζεσαι,να το διαβαζεις κιολας ,οτι γαμανε παρτουζα τη γυναικα σου ,την ξεκωλιαζουν και αυτη τρεμει απο καυλα.
:cheesy::cheesy::cheesy::cheesy:
Κι αυτος θα τρεμει αλλα απο νευρα.
 

PL(2)

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2020
Μηνύματα
135
Like
158
Πόντοι
1
Κι αυτος θα τρεμει αλλα απο νευρα.
Προφανως δεν τον νιαζει τσιμπαει καθε μερα το 1000αρικο και ειναι αρχοντας!!! με κανα porche θα κανει τις βολτες του και θα το παιζει λεφτας στις φοιτητριες..?
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.052
Πόντοι
456
Προφανως δεν τον νιαζει τσιμπαει καθε μερα το 1000αρικο και ειναι αρχοντας!!! με κανα porche θα κανει τις βολτες του και θα το παιζει λεφτας στις φοιτητριες..?
Τι να την κανεις την πορσε οταν εισαι για ορσε;
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Πριν πολλά χρόνια κι αφού είχα γαμήσει τελευταίος στο κλεισιμο ενός στούντιο πάω να βάλω μπρος τη μηχανή που είχα παρκάρει απέξω και ένάς τύπος με παράξενη συμπεριφορα μου μιλησε
Με ρωτησε αν η κοπελα ηταν καλη στο δωματιο αν τα εκανε ολα και αν εδειξε οτι το φχαριστιοταν.
Θα μπορουσε να ναι αλλος ενας συναγωνιστης που ρωταγε να μαθει
Ωστοσο μου εκανε εντυπωση η αγωνια του να μαθει και διεκρινα αγχος.
Ετσι του απαντησα πως η κοπελα ειναι τυπικη και δεν κανει τιποτα παραπανω απο τα στανταρ.
Ειδα τη χαρα να ζωγραφιζεται στο προσωπο του.
Το σκηνικο το επεξεργαστηκα αργοτερα μεσα μου και σκεφτηκα πως ισως αυτος ο ανθρωπος να ειχε συνδεθει συναισθηματικα με την ιεροδουλη..
 

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.052
Πόντοι
456
Πριν πολλά χρόνια κι αφού είχα γαμήσει τελευταίος στο κλεισιμο ενός στούντιο πάω να βάλω μπρος τη μηχανή που είχα παρκάρει απέξω και ένάς τύπος με παράξενη συμπεριφορα μου μιλησε
Με ρωτησε αν η κοπελα ηταν καλη στο δωματιο αν τα εκανε ολα και αν εδειξε οτι το φχαριστιοταν.
Θα μπορουσε να ναι αλλος ενας συναγωνιστης που ρωταγε να μαθει
Ωστοσο μου εκανε εντυπωση η αγωνια του να μαθει και διεκρινα αγχος.
Ετσι του απαντησα πως η κοπελα ειναι τυπικη και δεν κανει τιποτα παραπανω απο τα στανταρ.
Ειδα τη χαρα να ζωγραφιζεται στο προσωπο του.
Το σκηνικο το επεξεργαστηκα αργοτερα μεσα μου και σκεφτηκα πως ισως αυτος ο ανθρωπος να ειχε συνδεθει συναισθηματικα με την ιεροδουλη..
Ερωτηση παγιδα δηλαδη;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom