Νέα

Πόσο κατάλληλη για σύζυγος είναι μια εκδιδόμενη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 431
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Μόνο με συμφωνητικό διάρκειας 12 μηνών και ανάλογα θα το ανανεώνεις

Και με αυτό όχι ότι είσαι και 100% σίγουρος..την γυναίκα και την γάτα όσο και να την ταΐζεις έχεις εχθρό μέσα στο σπίτι σου!!
Ούτε σύμφωνο, ούτε γάμο. Είναι πάρα, πάρα πολλές οι κόκκινες σημαίες για να τις αγνοήσεις. Αν και με το σύμφωνο από όσο ξέρω (ίσως κάνω λάθος), είσαι safe και το σπας όποτε θέλεις από την πλευρά σου. Τώρα αν "φυτέψεις" κάνα παιδάκι...δεν θέλω ούτε να το σκέφτομαι
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.261
Πόντοι
14.936
Αγαπητέ με όλο το σεβασμό, μπερδεύεις τις βούρτσες με τις πούτσες και τα σκατά με τις πάστες. Καληνύχτα και καλή τύχη...
οκ αδερφε.να εισαι καλα και καλη ανασταση να εχουμε.μπορεις απλα να μιλας και λιγο πιο ευγενικα δεν ειναι κακο.φιλικα παντα.
 

athoos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Γειά χαρά σε όλους. Νέο εγγεγραμμένο μέλος, ανώνυμος επισκέπτης πάρα πολύ συχνά όμως, κυρίως στο φόρουμ, σε διάφορα θέματα
Επισκέπτης οίκων ανοχής αρκετά χρόνια (10+), με συχνότητα περίπου 10-15 φορές τον χρόνο. Η ηλικία μου 37

Αποφάσισα να γραφτώ, γιατί το θέμα με άγγιξε και θέλω να σας πω τον πόνο μου

Σε μια επίσκεψή μου, σε πολύ γνωστή αλυσίδα στούντιο, γνωρίσα μια από τις κοπέλες και έπαθα τεράστιο πατατρακ. Ενώ κατά καιρούς είχα στανταράκια, δεν με πείραζε να "δοκιμάσω" κάτι άλλο, είτε μαγαζί είτε κοπέλα. Από εκείνη την στιγμή και μετά, δεν υπάρχει τίποτα άλλο

Με την καραντίνα και τα κλειστά στούντιο, βοήθησε να κάτσω να σκεφτώ. Πλέον έχω ξέρω ότι την θέλω, διότι η γαμημένη διαίσθηση μου (που δεν με έχει προδώσει ποτέ), λέει ότι πίσω από το ψευδώνυμο και την ψυχρότητα του στούντιο κρύβεται μια εξαιρετικό κοπέλα. Θέλω να γνωρίσω τον άνθρωπο πίσω από ταμπέλα

Της έχω πει ότι την γουστάρω πάρα πολύ και πιστεύω το έχει καταλάβει, πως το εννοώ (διότι θα ακούει 10αδες μλκιες την ημέρα). Μπαίνω καθημερινά να δω που δουλεύει και πάντα περνάω με το αμάξι. Κάθομαι λίγο απ' έξω και φεύγω. Είμαι σε απελπισία. Δεν ξέρω τι να άλλο να κάνω..

(δεν θα σας πω ποια είναι, ούτε την αλυσίδα. Αλλά ξέρω ότι είναι από τις περιζήτητες. Με τις καλύτερες κριτικές κλπ. Μπορεί πολλοί να την έχετε δοκιμάσει)
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Ξέχασέ την αμέσως, γιατί αν και αυτή ένιωθε το ίδιο, θα είχε βγει μαζί σου ήδη.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Γειά χαρά σε όλους. Νέο εγγεγραμμένο μέλος, ανώνυμος επισκέπτης πάρα πολύ συχνά όμως, κυρίως στο φόρουμ, σε διάφορα θέματα
Επισκέπτης οίκων ανοχής αρκετά χρόνια (10+), με συχνότητα περίπου 10-15 φορές τον χρόνο. Η ηλικία μου 37

Αποφάσισα να γραφτώ, γιατί το θέμα με άγγιξε και θέλω να σας πω τον πόνο μου

Σε μια επίσκεψή μου, σε πολύ γνωστή αλυσίδα στούντιο, γνωρίσα μια από τις κοπέλες και έπαθα τεράστιο πατατρακ. Ενώ κατά καιρούς είχα στανταράκια, δεν με πείραζε να "δοκιμάσω" κάτι άλλο, είτε μαγαζί είτε κοπέλα. Από εκείνη την στιγμή και μετά, δεν υπάρχει τίποτα άλλο

Με την καραντίνα και τα κλειστά στούντιο, βοήθησε να κάτσω να σκεφτώ. Πλέον έχω ξέρω ότι την θέλω, διότι η γαμημένη διαίσθηση μου (που δεν με έχει προδώσει ποτέ), λέει ότι πίσω από το ψευδώνυμο και την ψυχρότητα του στούντιο κρύβεται μια εξαιρετικό κοπέλα. Θέλω να γνωρίσω τον άνθρωπο πίσω από ταμπέλα

Της έχω πει ότι την γουστάρω πάρα πολύ και πιστεύω το έχει καταλάβει, πως το εννοώ (διότι θα ακούει 10αδες μλκιες την ημέρα). Μπαίνω καθημερινά να δω που δουλεύει και πάντα περνάω με το αμάξι. Κάθομαι λίγο απ' έξω και φεύγω. Είμαι σε απελπισία. Δεν ξέρω τι να άλλο να κάνω..

(δεν θα σας πω ποια είναι, ούτε την αλυσίδα. Αλλά ξέρω ότι είναι από τις περιζήτητες. Με τις καλύτερες κριτικές κλπ. Μπορεί πολλοί να την έχετε δοκιμάσει)
Θες να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος τύπε μου ως προς το τί ήταν αυτό που σε κέρδισε πάνω της περισσότερο και πως χτίστηκε η παραπάνω από τη συνήθη μεταξύ πελάτη ιερόδουλου επικοινωνία μεταξύ σας?
Θα είχε πολύ ενδιαφέρον να σε ακούσουμε
 

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.086
Κριτικές
128
Like
22.398
Πόντοι
28.900
Μαγκες, ολες οι πουτανες μας σιχαινονται λιγο πολυ ως πελατες και το λενε.
Οι γυναικες (γενικως) μιλουν πλαγια οταν δεν μπορουν ευθεως.
Το εχουν αυτο. Το ξερετε ετσι; κι αν δεν το ξερετε, πολυ κακως.

Οι πουτανες μας μιλουν κι αρνητικα καποιες φορες θυμιζοντας μας οτι δεν ειναι γκομενες μας
οτι δουλευουν, οτι δεν εχουν καργα χρονο, οτι υπαρχει προγραμμα
και αλλα πολλα. Τα λενε σε ολους μας. Παραδεχτειτε το. Σιγουρα σας εχει τυχει.
Μας λενε δηλαδη οτι μας ανεχονται.
Και να ξερετε οτι πολλες στα προσωπα μας βλεπουν το αρσενικο που δεν τις στηριξε
τις προδωσε η ισως και τις οδηγησε εκει. Μας σιχαινονται. Δεχτειτε το ψυχρα.

Αυτες που πραγματικα την βρισκουν μαζι μας, ειναι πολυ λιγες για καθε εναν μας κι απεχει πολυ
το να την βρισκουν (ρεαλιστικα παντα) απο το να μας θελουν για κατι αλλο.
Γι αυτο οφειλουμε να εχουμε την ερωτικη ζωη μας κι αν θελουμε κατι για την καυλα, οκ παμε.
Θα μπει κανεις στο φορουμ να διαβασει και με αυτα που γραφετε ορισμενοι στς κριτικες
η στα δρωμενα, θα νομιζει οτι μας περιμενουν ολη την νυχτα να τις γαμησουμε
με νηστεια και προσευχη. Ελεος ρε δηλαδη! Να εχουμε τσιπα!

Αφου ουτε εμεις τις θελουμε και το ξερετε κατα βαθος.
Συνεργασια κανουμε. Συναλλαγη. Ψεμματα ολα για να χυσουμε εμεις. Πληρωνονται χερατα.
Προσωπικα αισθανομαι χαλια οταν σκαω παραδακι για να γαμησω. Αλλο που γινεται.
Δεν ειμαι εγω αυτος. Ειναι καλπικη ηδονη. Το εχω δευτερη επιλογη.
Ο μονος ειμαι; φυσικα και οχι.

Να κανω τωρα μια δυσκολη ερωτηση.

Ερχεται μια πουτανα που την γουσταρετε και σας λεει:
φιλε ταδε το σκεφτηκα οτι με θες και το δεχομαι. Παμε τωρα να φυγουμε. Τωρα!!!

Ακουω τι θα κανατε...

:dunno:
Τίποτα δεν θα κάναμε, θα καθόμασταν στα αυγά μας!!!
 

athoos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Θες να γίνεις λίγο πιο συγκεκριμένος τύπε μου ως προς τί ήταν αυτό που σε κέρδισε πάνω της περισσότερο και πως χτίστηκε η παραπάνω επικοινωνία σας?
Θα είχε πολύ ενδιαφέρον να σε ακούσουμε
Θα ακουστεί αστείο, αλλά αυτό που με κέρδισε ήταν το "καθαρό βλέμμα". Δεν μπορώ να το περιγράψω, πως είναι σε κάτι καρτουν που ανοίγουν ένα σεντούκι και φωτίζει το δωμάτιο; Έτσι ακριβώς ένιωσα την πρώτη φορά, από το "Γειά σου" που μου είπε, πριν καν έρθει κοντά

Η παραπάνω επικοινωνία χτίστηκε σταδιακά με κάθε επίσκεψη. Σχεδόν κάθε φορά έτρωγα περισσότερη ώρα στην κουβέντα, δεν με ένοιαζε το πήδημα. Ποτέ δεν έβλεπα τις εκδιδόμενες ως αντικείμενα, για αυτό ποτέ και δεν μπήκα να γράψω αξιολόγηση, ή δεν πορεύομαι βάσει αυτών. Δεν είναι το ίδιο με το taxibeat. Παίζει πολύ ρόλο ο ανθρώπινος παράγοντας. Τώρα για το πόσες φορές έχω πάει, αρκετές. Από εκείνη την στιγμή και μετά αποκλειστικά σε εκείνη
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.261
Πόντοι
14.936
Γειά χαρά σε όλους. Νέο εγγεγραμμένο μέλος, ανώνυμος επισκέπτης πάρα πολύ συχνά όμως, κυρίως στο φόρουμ, σε διάφορα θέματα
Επισκέπτης οίκων ανοχής αρκετά χρόνια (10+), με συχνότητα περίπου 10-15 φορές τον χρόνο. Η ηλικία μου 37

Αποφάσισα να γραφτώ, γιατί το θέμα με άγγιξε και θέλω να σας πω τον πόνο μου

Σε μια επίσκεψή μου, σε πολύ γνωστή αλυσίδα στούντιο, γνωρίσα μια από τις κοπέλες και έπαθα τεράστιο πατατρακ. Ενώ κατά καιρούς είχα στανταράκια, δεν με πείραζε να "δοκιμάσω" κάτι άλλο, είτε μαγαζί είτε κοπέλα. Από εκείνη την στιγμή και μετά, δεν υπάρχει τίποτα άλλο

Με την καραντίνα και τα κλειστά στούντιο, βοήθησε να κάτσω να σκεφτώ. Πλέον έχω ξέρω ότι την θέλω, διότι η γαμημένη διαίσθηση μου (που δεν με έχει προδώσει ποτέ), λέει ότι πίσω από το ψευδώνυμο και την ψυχρότητα του στούντιο κρύβεται μια εξαιρετικό κοπέλα. Θέλω να γνωρίσω τον άνθρωπο πίσω από ταμπέλα

Της έχω πει ότι την γουστάρω πάρα πολύ και πιστεύω το έχει καταλάβει, πως το εννοώ (διότι θα ακούει 10αδες μλκιες την ημέρα). Μπαίνω καθημερινά να δω που δουλεύει και πάντα περνάω με το αμάξι. Κάθομαι λίγο απ' έξω και φεύγω. Είμαι σε απελπισία. Δεν ξέρω τι να άλλο να κάνω..

(δεν θα σας πω ποια είναι, ούτε την αλυσίδα. Αλλά ξέρω ότι είναι από τις περιζήτητες. Με τις καλύτερες κριτικές κλπ. Μπορεί πολλοί να την έχετε δοκιμάσει)

Γειά χαρά σε όλους. Νέο εγγεγραμμένο μέλος, ανώνυμος επισκέπτης πάρα πολύ συχνά όμως, κυρίως στο φόρουμ, σε διάφορα θέματα
Επισκέπτης οίκων ανοχής αρκετά χρόνια (10+), με συχνότητα περίπου 10-15 φορές τον χρόνο. Η ηλικία μου 37

Αποφάσισα να γραφτώ, γιατί το θέμα με άγγιξε και θέλω να σας πω τον πόνο μου

Σε μια επίσκεψή μου, σε πολύ γνωστή αλυσίδα στούντιο, γνωρίσα μια από τις κοπέλες και έπαθα τεράστιο πατατρακ. Ενώ κατά καιρούς είχα στανταράκια, δεν με πείραζε να "δοκιμάσω" κάτι άλλο, είτε μαγαζί είτε κοπέλα. Από εκείνη την στιγμή και μετά, δεν υπάρχει τίποτα άλλο

Με την καραντίνα και τα κλειστά στούντιο, βοήθησε να κάτσω να σκεφτώ. Πλέον έχω ξέρω ότι την θέλω, διότι η γαμημένη διαίσθηση μου (που δεν με έχει προδώσει ποτέ), λέει ότι πίσω από το ψευδώνυμο και την ψυχρότητα του στούντιο κρύβεται μια εξαιρετικό κοπέλα. Θέλω να γνωρίσω τον άνθρωπο πίσω από ταμπέλα

Της έχω πει ότι την γουστάρω πάρα πολύ και πιστεύω το έχει καταλάβει, πως το εννοώ (διότι θα ακούει 10αδες μλκιες την ημέρα). Μπαίνω καθημερινά να δω που δουλεύει και πάντα περνάω με το αμάξι. Κάθομαι λίγο απ' έξω και φεύγω. Είμαι σε απελπισία. Δεν ξέρω τι να άλλο να κάνω..

(δεν θα σας πω ποια είναι, ούτε την αλυσίδα. Αλλά ξέρω ότι είναι από τις περιζήτητες. Με τις καλύτερες κριτικές κλπ. Μπορεί πολλοί να την έχετε δοκιμάσει)
καταρχην καλως ηρθες αδερφε.το εχω κανει τσαλακωθηκα οχι κατι καταστροφικο μην φανταστεις απλα η τοτε δικια μου ειχε αδυναμιες
στις λευκες γραμμες ρουφαγε μεχρι και τις διαχωριστικες των δρομων,ξεσκονιζε ολο το σπιτι με τη μυτη κτλ. για αρχη βγειτε για κανενα ποτακι
δεν ειναι κακο θα την δεις τι φαση ειναι και μετα βλεπεις.παντως οτι και να γινει σταματα να κοβεις βολτες στα στουντιο απ'εξω δεν προκειται
ουτε να το εκτιμησει αλλα ουτε και να συγκινηθει και αν και δεν ειμαι αρνητικος στο να κανουμε σχεσεις με τα εργαζομενα κοριτσια θελει απλα
προσοχη γιατι ειναι ιδιαιτεροι ανθρωποι.ευχομαι να σου παει καλα και εχε απλα τα ματια σου ορθανοιχτα γιατι ειναι αλλος κοσμος.σιγουρα οχι απολυτα κακος αλλα οχι και απολυτα καλος για ενα τετοιο εγχειρημα.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τίποτα δεν θα κάναμε, θα καθόμασταν στα αυγά μας!!!

Σσσσσσσσ...ωραιος τυπε!

Ακριβως! Δεν θα εκαναν τιποτα οι περισσοτεροι εξ αυτων (δεν μιλαω για σενα)
διοτι ειναι προτιμοτερο το παραμυθι του σταματα να φυγουμε παρα η υλοποιηση.

Κατα βαθος αυτο το σταματα να φυγουμε ειναι της πουτσας.
Λιγοι το πιστευουν. Οι πιο πολυ πονταρουν στο οτι η αλλη δεν σταματαει
κι αυτοι (θα) ζουν το παραμυθι τους.

Γιατι; που θα πανε δηλαδη αν σταματησει; τι νομιζουν; οτι ετσι ολα χυμα;
αμ δε...δυο διαφορετικοι κοσμοι δεν συνδεονται ετσι ευκολα.

Πολλα παραδειγματα. Τωρα αν εχετε αλλες παραστασεις ορισμενοι, οκ.
Προφανως ο καθενας με οτι εχει δει.

:hi:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Γειά χαρά σε όλους. Νέο εγγεγραμμένο μέλος, ανώνυμος επισκέπτης πάρα πολύ συχνά όμως, κυρίως στο φόρουμ, σε διάφορα θέματα
Επισκέπτης οίκων ανοχής αρκετά χρόνια (10+), με συχνότητα περίπου 10-15 φορές τον χρόνο. Η ηλικία μου 37

Αποφάσισα να γραφτώ, γιατί το θέμα με άγγιξε και θέλω να σας πω τον πόνο μου

Σε μια επίσκεψή μου, σε πολύ γνωστή αλυσίδα στούντιο, γνωρίσα μια από τις κοπέλες και έπαθα τεράστιο πατατρακ. Ενώ κατά καιρούς είχα στανταράκια, δεν με πείραζε να "δοκιμάσω" κάτι άλλο, είτε μαγαζί είτε κοπέλα. Από εκείνη την στιγμή και μετά, δεν υπάρχει τίποτα άλλο

Με την καραντίνα και τα κλειστά στούντιο, βοήθησε να κάτσω να σκεφτώ. Πλέον έχω ξέρω ότι την θέλω, διότι η γαμημένη διαίσθηση μου (που δεν με έχει προδώσει ποτέ), λέει ότι πίσω από το ψευδώνυμο και την ψυχρότητα του στούντιο κρύβεται μια εξαιρετικό κοπέλα. Θέλω να γνωρίσω τον άνθρωπο πίσω από ταμπέλα

Της έχω πει ότι την γουστάρω πάρα πολύ και πιστεύω το έχει καταλάβει, πως το εννοώ (διότι θα ακούει 10αδες μλκιες την ημέρα). Μπαίνω καθημερινά να δω που δουλεύει και πάντα περνάω με το αμάξι. Κάθομαι λίγο απ' έξω και φεύγω. Είμαι σε απελπισία. Δεν ξέρω τι να άλλο να κάνω..

(δεν θα σας πω ποια είναι, ούτε την αλυσίδα. Αλλά ξέρω ότι είναι από τις περιζήτητες. Με τις καλύτερες κριτικές κλπ. Μπορεί πολλοί να την έχετε δοκιμάσει)
Κάνε αναστροφή και τρέχα όσο είναι καιρός. Και εξηγούμαι. Θέλεις απεγνωσμένα να τη γνωρίσεις εκτός εργασίας, να δεις τι "άνθρωπος" είναι, να πεισθείς ότι έχει κάτι που θα σε κερδίσει. Ότι είναι εξαιρετική κοπέλα όπως αναφέρεις και εσύ. Κάτι που μπορεί και να ισχύει. ΙΣΩΣ. Αν βγείτε έξω, αρχίσετε να έχετε μια πιο προσωπική επαφή, τότε είναι που θα αρχίσουν τα προβλήματά σου. Σε αυτές τις περιπτώσεις το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να περάσεις καλά μαζί της όσο χρόνο θέλετε. Γαμηθήτε, πηγαίνετε τις βόλτες σας, κάντε χαβαλέ. ΑΛΛΑ από τον τρόπο που αναφέρεσαι στο θέμα διακρίνω ότι εσύ θα θελήσεις να το πας παραπέρα. Και τότε...γάμησέ τα. Φιλικά πάντα τα λέω αυτά χωρίς να ξέρω εσένα ούτε την κοπέλα.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Φιλε athoos, καταρχην πριν σου πω την γνωμη μου, θα σου ξεκαθαρισω οτι δεν εχω γνωρισει
ουτε εναν που να του εχει ευδοκιμησει τετοια περιπτωση. Και ξερω πολλους.
Οχι να λεει ετσι για να μας κουνιεται αλλα να ειναι ετσι. Δηλαδη να περναει μεσα μας η αληθεια
χωρις πολλα λογια. Να το νιωθουμε οι γνωστοι (του).
Παμε τωρα στην γνωμη μου αφου ζητας γνωμη. Παρτην!

Πρωτον, ξεκαθαρισε αν την θες (το αν σε θελει, θα φανει) η απλως περνας λουκι
με τον κορονοπουστα και σου εκατσε ως ιδανικη στον εγκεφαλο λογω περιορισμου.
Επειτα σκεψου μηπως αν την ημερα που σε τσιμπησε η μυγα, ησουν ευαλωτος απο κατι
και διαχωρισε οσο μπορεις πως νιωθεις.
Εψαχνες να τον "παρκαρεις" η ηθελες κατι αλλο;
αυτο που ειπες με το βλεμμα, φωτισμο κτλ για καντο μου δεκαρικα.
Πως το νιωθεις; ιδιατερη σημασια εχω δωσει ηδη στο οτι πας αποκλειστικα σε αυτη.
Νιωθεις οτι δεν μπορεις να πας στην αλλη της βαρδιας; (στουντιο ειπες, λογικα θα υπαρχει κι αλλη)
μπορεις να την δεις σαλονι και να φυγεις η θα σου φυγουν τα ουρα και θα μπεις;
αν την δεις σαλονι, θα πεις κατι η θα γινεις παντζαρι χανοντας τα λογια σου;
κι αν νιωθεις οτι δεν μπορεις να μην μπεις δωματιο
ποια εσωτερικη αναγκη σε οδηγει στο να συμβαινει αυτο;

οποτε θες πες...

:hi:
 

athoos

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2021
Μηνύματα
8
Like
2
Πόντοι
0
Φιλε athoos, καταρχην πριν σου πω την γνωμη μου, θα σου ξεκαθαρισω οτι δεν εχω γνωρισει
ουτε εναν που να του εχει ευδοκιμησει τετοια περιπτωση. Και ξερω πολλους.
Οχι να λεει ετσι για να μας κουνιεται αλλα να ειναι ετσι. Δηλαδη να περναει μεσα μας η αληθεια
χωρις πολλα λογια. Να το νιωθουμε οι γνωστοι (του).
Παμε τωρα στην γνωμη μου αφου ζητας γνωμη. Παρτην!

Πρωτον, ξεκαθαρισε αν την θες (το αν σε θελει, θα φανει) η απλως περνας λουκι
με τον κορονοπουστα και σου εκατσε ως ιδανικη στον εγκεφαλο λογω περιορισμου.
Επειτα σκεψου μηπως αν την ημερα που σε τσιμπησε η μυγα, ησουν ευαλωτος απο κατι
και διαχωρισε οσο μπορεις πως νιωθεις.
Εψαχνες να τον "παρκαρεις" η ηθελες κατι αλλο;
αυτο που ειπες με το βλεμμα, φωτισμο κτλ για καντο μου δεκαρικα.
Πως το νιωθεις; ιδιατερη σημασια εχω δωσει ηδη στο οτι πας αποκλειστικα σε αυτη.
Νιωθεις οτι δεν μπορεις να πας στην αλλη της βαρδιας; (στουντιο ειπες, λογικα θα υπαρχει κι αλλη)
μπορεις να την δεις σαλονι και να φυγεις η θα σου φυγουν τα ουρα και θα μπεις;
αν την δεις σαλονι, θα πεις κατι η θα γινεις παντζαρι χανοντας τα λογια σου;
κι αν νιωθεις οτι δεν μπορεις να μην μπεις δωματιο
ποια εσωτερικη αναγκη σε οδηγει στο να συμβαινει αυτο;

οποτε θες πες...

:hi:
Ευχαριστώ πολύ και θα σου πω
1. Ξεκίνησε 1 χρόνο περίπου προ κορονοϊού και η αρχικη επίσκεψη ήταν απλά για "ξεφόρτωμα"
2. Την πρώτη φορά, δεν έκανα σαλοναρισμα (κάνω πολύ σπάνια) πήγα κατευθείαν δωμάτιο. Όταν μπήκε έπαθα πλάκα με αυτό που αντίκρισα, όχι τόσο από ομορφιά. Αλλά από τον αέρα. Χωρίς καν να με πλησιάσει ή να την αγγίξω. Η δεύτερη φορά, ήταν μετά από πολύ καιρό, 6μήνες+. Στο σαλονάρισμα (τύπου μου το επέβαλλε η τσατσα γιατί είχε κόσμο), μου έριξε ένα βλέμμα σα να μου είπε "σε θυμάμαι" και όντως έτσι ήταν. Μετά ξεκίνησε το κόλλημα
3. Την δοκιμή με το σαλονάρισμα που λες την έκανα ήδη (αργότερα). Δεν είχα πάει για να μπω, είχα πάει για να την δω απλά. Δεν μπόρεσα να αντισταθώ (και "μου την είπε" - Εννοώντας ότι αν θελω εκείνη να το λέω για να παίρνω προτεραιότητα). Οπότε την είδα, μου έφυγαν τα ούρα όπως είπες και μπήκα
4. Αν μπορούσα να περνάω 15-20 λεπτά κάθε μέρα χωρίς πήδημα, θα το έκανα άνετα. Τις περισσότερες φορές πάω χωρις να θέλω πήδημα, να την γνωρίσω θέλω. Να την ξεκλειδώσω

Δεν έχω αυταπάτες να την σώσω από την πορνεία...
Λεφτά δεν παίζουν ούτε για δείγμα, μεροκάματο. Μαζεύω ψιλά μέσα στο μήνα και πάω.. Δεν μου περισσεύουν
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ευχαριστώ πολύ και θα σου πω
1. Ξεκίνησε 1 χρόνο περίπου προ κορονοϊού και η αρχικη επίσκεψη ήταν απλά για "ξεφόρτωμα"
2. Την πρώτη φορά, δεν έκανα σαλοναρισμα (κάνω πολύ σπάνια) πήγα κατευθείαν δωμάτιο. Όταν μπήκε έπαθα πλάκα με αυτό που αντίκρισα, όχι τόσο από ομορφιά. Αλλά από τον αέρα. Χωρίς καν να με πλησιάσει ή να την αγγίξω. Η δεύτερη φορά, ήταν μετά από πολύ καιρό, 6μήνες+. Στο σαλονάρισμα (τύπου μου το επέβαλλε η τσατσα γιατί είχε κόσμο), μου έριξε ένα βλέμμα σα να μου είπε "σε θυμάμαι" και όντως έτσι ήταν. Μετά ξεκίνησε το κόλλημα
3. Την δοκιμή με το σαλονάρισμα που λες την έκανα ήδη (αργότερα). Δεν είχα πάει για να μπω, είχα πάει για να την δω απλά. Δεν μπόρεσα να αντισταθώ (και "μου την είπε" - Εννοώντας ότι αν θελω εκείνη να το λέω για να παίρνω προτεραιότητα). Οπότε την είδα, μου έφυγαν τα ούρα όπως είπες και μπήκα
4. Αν μπορούσα να περνάω 15-20 λεπτά κάθε μέρα χωρίς πήδημα, θα το έκανα άνετα. Τις περισσότερες φορές πάω χωρις να θέλω πήδημα, να την γνωρίσω θέλω. Να την ξεκλειδώσω

Δεν έχω αυταπάτες να την σώσω από την πορνεία...
Λεφτά δεν παίζουν ούτε για δείγμα, μεροκάματο. Μαζεύω ψιλά μέσα στο μήνα και πάω.. Δεν μου περισσεύουν

Παμε στο ζουμι αν και μου φαινεται θολο. Ξερεις ποσα τετοια εχω δει;
γιατι ομως να μην το παλεψεις λιγο να σου φυγει η αμφιβολια;
συμφωνα παντα και βαση οσων γραφεις, πιστευω τα εξης:

Σου εριξε βλεμμα κτλ η εσυ το πηρες σαν να σε θυμαται; πως το ξερεις οτι μετρησες μεσα της;
θελω στοιχεια. Θελω ρεαλισμο, βαρβατο γαμησι, θελω προσοχη της σε εσενα.
Υπαρχουν αυτα; παιζει ρολο γιατι παρακατω θα γινω απαιτητικος για να βγει πορισμα.

Σου ειπε (ας υποθεσουμε οτι δεν σε θελει) περι προτεραιοτητας γιατι προφανως καταλαβε
οτι πηγες για να την δεις και δεν το θελει αυτο. Θελει να σε στανταρει στο δωματιο
και σου πεταει προτεραιοτητα για να νιωσεις καποιος. Να μην φυγει το χαρτονομισμα (εσυ).
Ουσιαστικα αν σε ηθελε, θα ετρωγε τους αλλους κανονικα σαν επαγγελματιας
και θα σου ελεγε ελα τοτε π.χ η περιμενε ετσι κι ετσι ωστε να περασετε παρα πολυ ωραια.
Θελει φραγκα λοιπον και δεν θελει να την βλεπεις και να φευγεις. Λογικο το βρισκω. Κονομα.
Ας υποθεσουμε ομως οτι σε θελει.
Πες της: "εχω καταλαβει ποσο με θες και σκεφτηκα να τα πουμε εξω.
Δεν ειμαι τενεκες οπως οι υπολοιποι να περιμενω στην ουρα". Πουλας κι εσυ τον εαυτο σου.

Εκει την εχεις πιασει απο τον λαιμο. Η υποκυπτει η τρωει καδο αφου την ειδες αλλιως.
Πλεον σου γυρισε η βιδα οποτε δεν μπορεις να την δεις σαν πελατης.
Αν δεν υποκυψει, κατουρα την αμεσα. Τι ειχες, τι εχασες.


15-20 λεπτα χωρις πηδημα πληρωνοντας, με βρισκει να διαφωνω.
Αν θελετε, υπαρχουν και εξω χωροι να μιλατε. Εκει μεσα γαμας.
Αν θες σαλια, οκ αλλα πρωτα θα γαμας να νιωθει μονιμως οτι γαμιεται.
Τι να την γνωρισεις; τι να την ξεκλειδωσεις; ξεκλειδωνουμε παρθενες, πιπιτσες
γκομενες με ταμπου κτλ. Αυτη οφειλει αν θελει, να στο δειξει η να απαντησει θετικα
επειτα απο κρουση σου. Ειναι επαγγελματιας με την εννοια οτι εχει δει κι ακουσει πολλα
οποτε επειδη δεν υπαρχει εμπιστοσυνη και χρονος για μαλακιες, θες το ναι η το οχι (της).
Το ξεκλειδωμα ειναι ανδρικη εφευρεση αγοραιου σεξ για να το παιζουμε μουρες.
Δεν αναφερομαι σε εσενα που ενδεχεται και γιατι οχι να το πιστευεις

αλλα στον ορο και στην σαλτσα που τον συνοδευει.

Οποτε θες απαντας...

:hi:
 

santorini

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2006
Μηνύματα
136
Like
157
Πόντοι
1
Σε αυτό δεν έχεις άδικο (άλλωστε ποίος δεν έχει γαμισει παντρεμένη και όλοι ξέρουμε παντρεμενες που μένουν στον γάμο τους μόνο και μόνο για την ασφάλεια που τους παρέχει και ξενογαμιουντε αριστερά και δεξιά) αλλά εδώ μιλάμε για μια ιερόδουλη που να κάνει για σύζυγος.
Αν αντιστρεψεις αυτο που εγραψα ειναι εμφανής η γνωμη μου.
 

konsolasg3

Μέγας
Εγγρ.
27 Μαΐ 2016
Μηνύματα
226
Κριτικές
52
Like
2.227
Πόντοι
4.461
Γειά χαρά σε όλους. Νέο εγγεγραμμένο μέλος, ανώνυμος επισκέπτης πάρα πολύ συχνά όμως, κυρίως στο φόρουμ, σε διάφορα θέματα
Επισκέπτης οίκων ανοχής αρκετά χρόνια (10+), με συχνότητα περίπου 10-15 φορές τον χρόνο. Η ηλικία μου 37

Αποφάσισα να γραφτώ, γιατί το θέμα με άγγιξε και θέλω να σας πω τον πόνο μου

Σε μια επίσκεψή μου, σε πολύ γνωστή αλυσίδα στούντιο, γνωρίσα μια από τις κοπέλες και έπαθα τεράστιο πατατρακ. Ενώ κατά καιρούς είχα στανταράκια, δεν με πείραζε να "δοκιμάσω" κάτι άλλο, είτε μαγαζί είτε κοπέλα. Από εκείνη την στιγμή και μετά, δεν υπάρχει τίποτα άλλο

Με την καραντίνα και τα κλειστά στούντιο, βοήθησε να κάτσω να σκεφτώ. Πλέον έχω ξέρω ότι την θέλω, διότι η γαμημένη διαίσθηση μου (που δεν με έχει προδώσει ποτέ), λέει ότι πίσω από το ψευδώνυμο και την ψυχρότητα του στούντιο κρύβεται μια εξαιρετικό κοπέλα. Θέλω να γνωρίσω τον άνθρωπο πίσω από ταμπέλα

Της έχω πει ότι την γουστάρω πάρα πολύ και πιστεύω το έχει καταλάβει, πως το εννοώ (διότι θα ακούει 10αδες μλκιες την ημέρα). Μπαίνω καθημερινά να δω που δουλεύει και πάντα περνάω με το αμάξι. Κάθομαι λίγο απ' έξω και φεύγω. Είμαι σε απελπισία. Δεν ξέρω τι να άλλο να κάνω..

(δεν θα σας πω ποια είναι, ούτε την αλυσίδα. Αλλά ξέρω ότι είναι από τις περιζήτητες. Με τις καλύτερες κριτικές κλπ. Μπορεί πολλοί να την έχετε δοκιμάσει)
Η γνώμη μου είναι ότι, γενικώς, δεν πρέπει να κολλάμε με τις γυναίκες (υπάρχουν κι άλλες). Πόσο μάλλον αυτής της ειδικής κατηγορίας, καθαρή αυτοκτονία!
Επίσης (από προσωπική πείρα), όταν δημιουργηθούν οι συνθήκες, πέφτεις από τα σύννεφα, λες εγώ έναν άλλο άνθρωπο γνώρισα, όχι αυτήν.
 

Psixopathis

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
1.938
Like
491
Πόντοι
36
Καλυτερα να πεθαινα μονος μου απο το να παντρευομουνα ιεροδουλη.
 

Loveshopper

Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2021
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
Πηγα χτες με μια συνοδο πολυτελειας μην τα πολύ λεω η κοπελιά ειναι παντρεμη 4 φορες και μου ειπε οτι μολις την προηγουμένη εβδομάδα ενας πελατης της ηθελε να γινει κοπελα του ενω αυτη του εξηγησε οτι ειναι παντρεμενη. Τεσπα μετα το πρωτο γυρω κατσα με λιγο αγκαλια (νσι νσ πατε να γαμηθητε μα αρεσουν οι αγκαλιτσες) και λεγαμε μαλακιες ετσι για να γνωριστουμε και τελικα φτασαμε να μιλαμε για αυτο το συγκεκριμενο τοπικ.

Λοιπον μαλακες. Τουλαχιστον η γυναικα που μιλησα μου ειπε οτι ποτε τον ποτον καμια επαγγελματιας δεν θελει τον πελατη να ερχεται να της πει οτι την γουσταρει. Αν και αυτο ειναι μεγαλο ΑΝ γουσταρει το πελατη το κοριστι θα το πει αυτη στον πελατη. Και αυτες οι περιπτωσεις ειναι μετριμενες στα χερια.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.842
Πόντοι
5.406
Εγω θα του προτεινα του φιλου να το διεκδικησει οπως του ειπε ο μεγιστος tnt, αμεσα. Δεν εχει νοημα να ειναι πελατακι εκει και να σκαι λεφτα τσαμπα ,αφου θελει κατι παραπανω. Αν του κατσει για παραπανω, θα ναι μια καλη εμπειρια ,να το ζησει, με το μυαλο παντα στο κεφαλι ομως. Γιατι ρε φιλε δεν γινεται να δεχεσαι η δικια σου να γαμιεται απ το πρωι μεχρι το βραδυ και αυτο να ειναι νορμαλ. Καποια στιγμη θ αντιδρασεις.
Αν θες παντως να κανω μια προβλεψη, δεν θα της καλοφανει να τα πειτε εξω. Αυτο θα γινοταν απο την αρχη αν ηθελε κατι τετοιο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom