Νέα

Πόσο κατάλληλη για σύζυγος είναι μια εκδιδόμενη;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 431
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.707
Πόντοι
216
Πριν χρονια σε δουλεια με καλλυντικα. Καθε μερα στην πενα.

:hi:
Η λεγόμενη ψωνισμένη κοκέτα. Εγώ την βρίσκω ωραίο τύπο γκόμενας για αλλαγή.
Μετά την πρώτη άμυνα που βγάζει, δείχνει "προσωπικότητα" στο γαμήσι και δεν κάθεται να τον φάει σαν μοσχάρι :2funny:
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.261
Πόντοι
14.936
παντως απο τα πατσαβουρια τα καθημερινα και δεν εννοω εμφανισιακα οι εκδιδομενες ειναι μια χαρα
και για γαμησι και για συζυγικη ζωη και τα παντα.μια χαρα κοπελες ειναι αρκετες απο αυτες.μην μασατε
προχωρατε αφοβα.εχω καει μια φορα απο τετοια αλλα θα το ξαναεκανα αφοβα.
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.186
Like
1.707
Πόντοι
216
παντως απο τα πατσαβουρια τα καθημερινα και δεν εννοω εμφανισιακα οι εκδιδομενες ειναι μια χαρα
και για γαμησι και για συζυγικη ζωη και τα παντα.μια χαρα κοπελες ειναι αρκετες απο αυτες.μην μασατε
προχωρατε αφοβα.εχω καει μια φορα απο τετοια αλλα θα το ξαναεκανα αφοβα.
Ναι ρε κουταβούλια! :rockon:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Η λεγόμενη ψωνισμένη κοκέτα. Εγώ την βρίσκω ωραίο τύπο γκόμενας για αλλαγή.
Μετά την πρώτη άμυνα που βγάζει, δείχνει "προσωπικότητα" στο γαμήσι και δεν κάθεται να τον φάει σαν μοσχάρι :2funny:

Η συγκεκριμενη ομως βγηκε μομολο και ρεντικολο. Για πειραματοζωο καλη ηταν.

Συμμετοχη πουτσες μπλε.

:2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ggthd

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Καθίστε στα αυγά σας και ζήστε τη φαντασίωση ότι πηδιέστε με μια γυναίκα που σας γουστάρει (και έτυχε να τη γνωρίσετε σε ένα μέρος όπου πήγατε για να γαμήσετε επί πληρωμή). Όπως πολύ σωστά λέει και στη σειρά Sky Rojo που τη συνιστώ, τα μπουρδέλα είναι μια παράλληλη πραγματικότητα.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.261
Πόντοι
14.936
Καθίστε στα αυγά σας και ζήστε τη φαντασίωση ότι πηδιέστε με μια γυναίκα που σας γουστάρει (και έτυχε να τη γνωρίσετε σε ένα μέρος όπου πήγατε για να γαμήσετε επί πληρωμή). Όπως πολύ σωστά λέει και στη σειρά Sky Rojo που τη συνιστώ, τα μπουρδέλα είναι μια παράλληλη πραγματικότητα.
καλησπερα φιλε.συγνωμη μονο μια ερωτηση και αν θες απαντας.αμφισβητεις οτι μπορει να βγει μια εκδιδομενη καλυτερο παιδι μονο
και μονο απο χιλιομετρικη αποσταση πουτσας που εχει φαει?
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ούτε για γκόμενα ή fuckbuddy δεν είναι κατάλληλη. Γι' αυτές οι πελάτες είναι ευρώ με πόδια (όπως και για μας αυτές είναι ένα κομμάτι κρέας). Είναι μια γνωριμία που ξεκινάει εξαρχής στο ψέμα. Αρκετές πουτάνες που μου έδειξαν ότι με γουστάρουν μάθαινα μετά διαβάζοντας κριτικές προς μεγάλη μου απογοήτευση ότι μου είπαν ψέματα για την καταγωγή τους, την περιοχή που μένουν και την ηλικία τους. Εντάξει, θα μου πείτε ότι το 99% λέει ψέματα γι' αυτά στους πελάτες, αλλά δεν το περιμένεις, υποτίθεται, και από κάποια που διαμηνύει σε όλους τους τόνους ότι σε γουστάρει. Δηλαδή αν σου έχει πει ψέματα γι' αυτά τα απλά, γιατί να μην έχει πει και για άλλα όπως το πόσο της αρέσεις σαν άντρας; ;) Και πώς μετά να έχεις εμπιστοσύνη στο ο,τιδήποτε βγαίνει από το στόμα της; Αλλά ακόμα να νιώθει αληθινή έλξη για εσένα, μετά από τις ορδές των αντρών που θα τη γαμήσουν η προσωπικότητά σου έχει καταργηθεί μέσα στα νούμερα. Είναι μια δουλειά που τις αλλοτριώνει και σκοτώνει ό,τι ανθρώπινο έχει απομείνει μέσα τους.

Έπειτα, σκεφτείτε ότι αυτή είναι μια γυναίκα που μέσα σε μια μέρα έχει φάει 30 πούτσες. Τι όρεξη θα έχει μετά τη δουλειά να φάει και τη δική σου σαν γκόμενά σου; Πότε θα κάνει σεξ μαζί σου, όταν έχει περίοδο και παίρνει ρεπό από τη δουλειά ή σε καμιά Κυριακή που της δίνουν να ξεκουραστεί μετά από 6 μέρες επί 12 ώρες που γαμιέται (στην κυριολεξία); Αυτός πιστεύω ότι είναι και ο βασικότερος λόγος που αποφεύγουν να βγουν με πελάτη. Όχι ότι δεν υπάρχουν και πελάτες που τις έβγαλαν γκόμενες, αλλά είναι οι εξαιρέσεις. Η σχέση με τον Αλβανό γκόμενο-νταβά στη χώρα της που την περιμένει λειτουργεί καλύτερα, ακριβώς γιατί θα έχει όρεξη να γαμηθεί μαζί του όταν είναι διακοπές στη χώρα της.

Φιλε μου, εισαι σε καλο δρομο.
Εχεις καταλαβει οτι θα εισαι ολο ερωτηματικα, οπως κι αυτη για σενα (αν την ενδιαφερεις).
Γιατι ομως πρεπει να σου πει αληθεια; αφου την πληρωνεις για να γαμηθει.
Της λες παρε τα φραγκα και βουλωνε κι αυτη σου λεει πηδα και τελειωνε.
Η κεντρικη ιδεα τουλαχιστον, αυτη ειναι.

Ποιος ο λογος να σε γουσταρει και να στα παιρνει; απλως λοιπον περναει λιγοτερο ασχημα
η την ψευτοβρισκει σε σχεση με αλλους και ενδεχεται να σε κραταει ζεστο.
ποιος ο λογος να σταματησει την δουλεια της για σενα η οποιον αλλον
αφου δεν σου εχει εμπιστοσυνη. Μπουρδελιαρης εισαι η οτι αλλο σε κατηγορια
κι αυτη πουτανα που γαμιεται. Καντε χωριο αν θελετε. Θεμα του καθενος.
Και θελει να πληρωνεται απο εσενα κι απο ολους διοτι πολυ απλα, σου σκαει την μαλακια
οτι αυτη δουλευει ενω εσυ δεν κανει να τον χωνεις αλλου.
Εσυ εκει ξεκοβεις και λες κουκλα εγω θα πηγαινω με οποια θελω
και με εσενα αφου λες οτι με γουσταρεις θα μου κανεις παππαδες.
Αλλιως τι; και θα πληρωνω και θα παιρνω οτι οι αλλοι;
τι λε ρε μουνι; τραβα γαμησου πιο κατω. Με ωραιο τροπο της το εξηγεις.
Θελει; ναι. δεν θελει; καδο.
Απλως πρεπει να κατσουν ολα αυτα στο μυαλο σου.
Τωρα αιωρουνται οπως και πολλα αλλα.

:hi:
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
καλησπερα φιλε.συγνωμη μονο μια ερωτηση και αν θες απαντας.αμφισβητεις οτι μπορει να βγει μια εκδιδομενη καλυτερο παιδι μονο
και μονο απο χιλιομετρικη αποσταση πουτσας που εχει φαει?
Δεν το αμφισβητώ λόγω της χιλιομετρικής απόστασης πούτσας, αλλά επειδή σε αυτή τη δουλειά έχουν διαμορφώσει έναν χαρακτήρα μέσα στην πονηριά που στις 2 λέξεις που λένε οι 3 είναι ψέματα.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.261
Πόντοι
14.936
Δεν το αμφισβητώ λόγω της χιλιομετρικής απόστασης πούτσας, αλλά επειδή σε αυτή τη δουλειά έχουν διαμορφώσει έναν χαρακτήρα μέσα στην πονηριά που στις 2 λέξεις που λένε οι 3 είναι ψέματα.
δεν διαφωνω απολυτα μαζι σου απλως ποια γυναικα δυστυχως δεν μας πεθαινει στην μαλακια στο διαβα της ζωης μας?σχεδον ολες λενε ψεματα
και με λιγοτερες εμπειριες ζωης απο τις εκδιδομενες και πολυ πιο νορμαλ σαφως.οποτε ειναι γενικο το κακο.
 

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
Φιλε μου, εισαι σε καλο δρομο.
Εχεις καταλαβει οτι θα εισαι ολο ερωτηματικα, οπως κι αυτη για σενα (αν την ενδιαφερεις).
Γιατι ομως πρεπει να σου πει αληθεια; αφου την πληρωνεις για να γαμηθει.
Της λες παρε τα φραγκα και βουλωνε κι αυτη σου λεει πηδα και τελειωνε.
Η κεντρικη ιδεα τουλαχιστον, αυτη ειναι.

Ποιος ο λογος να σε γουσταρει και να στα παιρνει; απλως λοιπον περναει λιγοτερο ασχημα
η την ψευτοβρισκει σε σχεση με αλλους και ενδεχεται να σε κραταει ζεστο.
ποιος ο λογος να σταματησει την δουλεια της για σενα η οποιον αλλον
αφου δεν σου εχει εμπιστοσυνη. Μπουρδελιαρης εισαι η οτι αλλο σε κατηγορια
κι αυτη πουτανα που γαμιεται. Καντε χωριο αν θελετε. Θεμα του καθενος.
Και θελει να πληρωνεται απο εσενα κι απο ολους διοτι πολυ απλα, σου σκαει την μαλακια
οτι αυτη δουλευει ενω εσυ δεν κανει να τον χωνεις αλλου.
Εσυ εκει ξεκοβεις και λες κουκλα εγω θα πηγαινω με οποια θελω
και με εσενα αφου λες οτι με γουσταρεις θα μου κανεις παππαδες.
Αλλιως τι; και θα πληρωνω και θα παιρνω οτι οι αλλοι;
τι λε ρε μουνι; τραβα γαμησου πιο κατω. Με ωραιο τροπο της το εξηγεις.
Θελει; ναι. δεν θελει; καδο.
Απλως πρεπει να κατσουν ολα αυτα στο μυαλο σου.
Τωρα αιωρουνται οπως και πολλα αλλα.

:hi:
Εντάξει, μία που σου δείχνει ότι σε γουστάρει περιμένεις και ότι θα σου συμπεριφερθεί διαφορετικά από ό,τι στους άλλους πελάτες και δε σου έχει πει ψέματα. Αλλιώς γιατί να μη σου έχει πει ψέματα και ότι σε γουστάρει πχ; :wink:

Καλά, εννοείται ότι δε θα απαιτούσα ποτέ να σταματήσει αυτή τη δουλειά για μένα. Ίσα ίσα που κάτι τέτοιο δε με συμφέρει, γιατί τότε μπορεί να περιμένει να τη συντηρώ εγώ σαν μαλάκας. Και εννοείται ότι δε θα ανεχόμουν να έχει την απαίτηση αποκλειστικότητας από εμένα όταν αυτή γαμιέται με 30 τη μέρα, έστω και για βιοποριστικούς λόγους. Αλλά αμφιβάλλω αν αυτές μπορούν να έχουν σεξουαλική ζωή γενικά εκτός δουλειάς και το λόγο τον εξήγησα.
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.261
Πόντοι
14.936
Εντάξει, μία που σου δείχνει ότι σε γουστάρει περιμένεις και ότι θα σου συμπεριφερθεί διαφορετικά από ό,τι στους άλλους πελάτες και δε σου έχει πει ψέματα. Αλλιώς γιατί να μη σου έχει πει ψέματα και ότι σε γουστάρει πχ; :wink:

Καλά, εννοείται ότι δε θα απαιτούσα ποτέ να σταματήσει αυτή τη δουλειά για μένα. Ίσα ίσα που κάτι τέτοιο δε με συμφέρει, γιατί τότε μπορεί να περιμένει να τη συντηρώ εγώ σαν μαλάκας. Και εννοείται ότι δε θα ανεχόμουν να έχει την απαίτηση αποκλειστικότητας από εμένα όταν αυτή γαμιέται με 30 τη μέρα, έστω και για βιοποριστικούς λόγους. Αλλά αμφιβάλλω αν αυτές μπορούν να έχουν σεξουαλική ζωή γενικά εκτός δουλειάς και το λόγο τον εξήγησα.
παντως απαιτηση αποκλειστικοτητας πιστευω προσωπικα πως δεν πρεπει να εχει καμια και για κανεναν λογο στον κοσμο.
τα λεφτα ειναι να χαλιουνται και οι γυναικες να γαμιουνται οπως πολυ σωστα λεει ο σοφος γεροντας.πρεπει να γαμαμε διχως αυριο
πολλες εργαζομενες και μη.τωρα αυτες τι θα κανουν δεν ξερω και δεν με πολυενδιαφερει κιολας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

vril

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Δεκ 2010
Μηνύματα
7.709
Κριτικές
11
Like
12.583
Πόντοι
5.060
δεν διαφωνω απολυτα μαζι σου απλως ποια γυναικα δυστυχως δεν μας πεθαινει στην μαλακια στο διαβα της ζωης μας?σχεδον ολες λενε ψεματα
και με λιγοτερες εμπειριες ζωης απο τις εκδιδομενες και πολυ πιο νορμαλ σαφως.οποτε ειναι γενικο το κακο.
Η διαφορά είναι ότι μια κοινή γυναίκα άντε να σε παραμυθιάσει για το με πόσους έχει πάει πριν από σένα. Αντιθέτως, μια ιερόδουλη το πόσες πούτσες έχει φάει είναι η μόνη αλήθεια που θα σου πει. :2funny:
 

Άχθος Αρούρης

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Απρ 2021
Μηνύματα
8.222
Κριτικές
60
Like
20.261
Πόντοι
14.936
Εντάξει, μία που σου δείχνει ότι σε γουστάρει περιμένεις και ότι θα σου συμπεριφερθεί διαφορετικά από ό,τι στους άλλους πελάτες και δε σου έχει πει ψέματα. Αλλιώς γιατί να μη σου έχει πει ψέματα και ότι σε γουστάρει πχ; :wink:

Καλά, εννοείται ότι δε θα απαιτούσα ποτέ να σταματήσει αυτή τη δουλειά για μένα. Ίσα ίσα που κάτι τέτοιο δε με συμφέρει, γιατί τότε μπορεί να περιμένει να τη συντηρώ εγώ σαν μαλάκας. Και εννοείται ότι δε θα ανεχόμουν να έχει την απαίτηση αποκλειστικότητας από εμένα όταν αυτή γαμιέται με 30 τη μέρα, έστω και για βιοποριστικούς λόγους. Αλλά αμφιβάλλω αν αυτές μπορούν να έχουν σεξουαλική ζωή γενικά εκτός δουλειάς και το λόγο τον εξήγησα.

Εντάξει, μία που σου δείχνει ότι σε γουστάρει περιμένεις και ότι θα σου συμπεριφερθεί διαφορετικά από ό,τι στους άλλους πελάτες και δε σου έχει πει ψέματα. Αλλιώς γιατί να μη σου έχει πει ψέματα και ότι σε γουστάρει πχ; :wink:

Καλά, εννοείται ότι δε θα απαιτούσα ποτέ να σταματήσει αυτή τη δουλειά για μένα. Ίσα ίσα που κάτι τέτοιο δε με συμφέρει, γιατί τότε μπορεί να περιμένει να τη συντηρώ εγώ σαν μαλάκας. Και εννοείται ότι δε θα ανεχόμουν να έχει την απαίτηση αποκλειστικότητας από εμένα όταν αυτή γαμιέται με 30 τη μέρα, έστω και για βιοποριστικούς λόγους. Αλλά αμφιβάλλω αν αυτές μπορούν να έχουν σεξουαλική ζωή γενικά εκτός δουλειάς και το λόγο τον εξήγησα.
χαρηκα που τα ειπαμε και συγνωμη που πεταχτηκα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η διαφορά είναι ότι μια κοινή γυναίκα άντε να σε παραμυθιάσει για το με πόσους έχει πάει πριν από σένα. Αντιθέτως, μια ιερόδουλη το πόσες πούτσες έχει φάει είναι η μόνη αλήθεια που θα σου πει. :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ούτε για γκόμενα ή fuckbuddy δεν είναι κατάλληλη. Γι' αυτές οι πελάτες είναι ευρώ με πόδια (όπως και για μας αυτές είναι ένα κομμάτι κρέας). Είναι μια γνωριμία που ξεκινάει εξαρχής στο ψέμα. Αρκετές πουτάνες που μου έδειξαν ότι με γουστάρουν μάθαινα μετά διαβάζοντας κριτικές προς μεγάλη μου απογοήτευση ότι μου είπαν ψέματα για την καταγωγή τους, την περιοχή που μένουν και την ηλικία τους. Εντάξει, θα μου πείτε ότι το 99% λέει ψέματα γι' αυτά στους πελάτες, αλλά δεν το περιμένεις, υποτίθεται, και από κάποια που διαμηνύει σε όλους τους τόνους ότι σε γουστάρει. Δηλαδή αν σου έχει πει ψέματα γι' αυτά τα απλά,
σιγα και εμεις κανοντας καμακι μπορει να πουμε ενα σωρο ψεματα για να κανουμε καλυτερη εντυπωση και τι εγινε?
γιατί να μην έχει πει και για άλλα όπως το πόσο της αρέσεις σαν άντρας; ;)
θα επαναλαβω παραδειγμα που εζησα περσι το καλοκαιρι, εκλεισα ραντεβου για μασαζ 1 ωρα 50 ευρω. τελικα εμεινα στο χωρο της 5 ωρες και το καναμε 2 φορες, ηξερε οτι την αλλη μερα θα φυγω απο την Αθήνα οπου ημουν ως τουριστας αρα δεν το εκανε για να με πιασει πελατη. χρειαζοταν να πει οτι με παει? το εδειξε με τις πραξεις της.
Και πώς μετά να έχεις εμπιστοσύνη στο ο,τιδήποτε βγαίνει από το στόμα της; Αλλά ακόμα να νιώθει αληθινή έλξη για εσένα, μετά από τις ορδές των αντρών που θα τη γαμήσουν η προσωπικότητά σου έχει καταργηθεί μέσα στα νούμερα. Είναι μια δουλειά που τις αλλοτριώνει και σκοτώνει ό,τι ανθρώπινο έχει απομείνει μέσα τους.
ξες υπαρχει ιεροδουλος που εχει παρει και παρασημο στην χωρα μας για την φιλανθρωπια της και τον πατριωτισμο της.
Έπειτα, σκεφτείτε ότι αυτή είναι μια γυναίκα που μέσα σε μια μέρα έχει φάει 30 πούτσες. Τι όρεξη θα έχει μετά τη δουλειά να φάει και τη δική σου σαν γκόμενά σου; Πότε θα κάνει σεξ μαζί σου, όταν έχει περίοδο και παίρνει ρεπό από τη δουλειά ή σε καμιά Κυριακή που της δίνουν να ξεκουραστεί μετά από 6 μέρες επί 12 ώρες που γαμιέται (στην κυριολεξία); Αυτός πιστεύω ότι είναι και ο βασικότερος λόγος που αποφεύγουν να βγουν με πελάτη. Όχι ότι δεν υπάρχουν και πελάτες που τις έβγαλαν γκόμενες, αλλά είναι οι εξαιρέσεις.
ξερω προσωπικα 5 τετοιες εξαιρεσεις, οι 4 εχουν παντρευτει (ετυχε να τα εχω με κοπελα , οχι εργαζομενη αλλα σχετιζομενη με το επαγγελμα και μου ελεγε τα κουτσομπολια)
Η σχέση με τον Αλβανό γκόμενο-νταβά στη χώρα της που την περιμένει λειτουργεί καλύτερα, ακριβώς γιατί θα έχει όρεξη να γαμηθεί μαζί του όταν είναι διακοπές στη χώρα της.
 
Εγγρ.
13 Μαΐ 2020
Μηνύματα
1.640
Like
2.008
Πόντοι
216
Η διαφορά είναι ότι μια κοινή γυναίκα άντε να σε παραμυθιάσει για το με πόσους έχει πάει πριν από σένα. Αντιθέτως, μια ιερόδουλη το πόσες πούτσες έχει φάει είναι η μόνη αλήθεια που θα σου πει. :2funny:
Αυτές λένε άλλα ψέματα.
Μωρό μου μόνο με σένα κάνω γλωσσόφιλα, κώλο, ακάποτο, κλπ. και τα κάνουν μόλους. :2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: vril

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Αυτές λένε άλλα ψέματα.
Μωρό μου μόνο με σένα κάνω γλωσσόφιλα, κώλο, ακάποτο, κλπ. και τα κάνουν μόλους. :2funny:

Kατα τεκμηριο οι κανονικες λενε ψεμματα γιατι ντρεπονται λογω κομπλεξ
κι οι πουτανες λενε ψεμματα για να σε κρατουν ζεστο.
Απορω που το θετετε (ορισμενοι) ως προβληματισμο η κατι αξιοπεριεργο.
Οφειλετε να το παρετε ως δεδομενο και να ζειτε οπως παει βρισκοντας οσες
γουσταρετε και σας γουσταρουν για να περνατε ωραια, γαμωντας κι οποια σας αρεσει
ως ανδρες απο απλη καυλα και οποια βαριεστε η σαπιζει, τρωει καδο.
Σιγα την τεχνη. Θεμα μυαλου ειναι.

:hi:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Προσωπικα με Ελληνιδες εχω περασει φοβερα για πολλους λογους.
Γλωσσα, κοινα σημεια διασκεδασης, βαρβατο γαμησι, εμφανιση, θηλυκοτητα κτλ.
Τις αξιολογω ως αρτια πακετα σε αποδοση και με ολα τα παραπανω ανεπτυγμενα
στα 25-30 τους.

Ωστοσο εχει και ντουβαρια. Πολλες ειναι κομπλεξικες/αχρηστες.
Μου εχει τυχει τυπισσα απο δουλεια που ελεγε οτι ειμαστε φιλοι κτλ μαλακιες
οταν της της επεσα (και ειχε δικιο) αλλα μετα πιτσι πιτσι τον εφαγε τον πουτσο.

Κλασσικο 7αρι αν και ειμαι κατα της βαθμολογιας, που:

α- ηθελε να γαμηθει ακαποτα επιμενοντας (διοτι ετσι τον τρωει παντα ελεγε)
β- δεν εκανε πιπα ουτε περιποιηση στις μπαλες
γ - δεν ηθελε προκαταρκτικα περαν 3-5 λεπτων που γινοταν μουσκεμα
δ - ειχε περιεργες εναλλαγες διαθεσης
ε - γριλιζε περιεργα (πως θα γαμησω; )
στ - εκει που την γαμουσα, χανοταν και επεστρεφε (οχι λογω ηδονης)

κι αυτη η γυναικα, ειχε τουλαχιστον μια ντουζινα γκομενους που για αγνωστο λογο
(μεχρι που την εζησα) την χωριζαν ολοι.
Φαντασου οτι εγω που κατα κυριο λογο παω εδω και χρονια ακαποτα με γκομενες
(οπως το 98% κι ας λενε), δεν την γαμησα ακαποτα γιατι τρομαξα!!!


:hi:
Φιλε μου καλα εκανες και δε πηγες ακαποτα
Η τυπισσα μυστηριο τραινο κι εκτος απο τις αρρωστιες πιθανα θα θελε να γκαστρωθει
Σε τετοια περιπτωση βεβαια οι υποψηφιοι πατερες πολλοι αλλα γιατι να παρεις μεριδιο απο την πιτα της υποψηφιας πατροτητας;
Οσο για τις ελληνιδες γενικα ναι συμφωνω υπαρχουν περιπτωσεις που μπορεις να περασεις καλα
Αρκει να μη τους δωσεις ΒΑΡΥΤΗΤΑ τυπε μου
Αυτο ειναι το μυστικο για να περασεις καλα.
Οχι να ειναι το κεντρο του κοσμου για μας.
Πως παμε ξερω γω και παιζουμε ενα μπασκετακι και γουσταρουμε η τρωμε ενα ωραιο βρωμικο;
Καπως ετσι.
Υπο αυτη την εννοια για μενα το αν η κοπελα που γαμας και περνας καλα ειναι ιεροδουλος η οχι,ειναι επισης δευτερευουσας σημασιας.
Ειναι πχ σαν το audi s3 που εχεις αν ειναι με αεροτομη η οχι ενα πραγμα
Το με ποσους εχει παει πριν η αν κανει αυτα που κανει μονο με μενα επισης δε με απασχολει
Μη σου πω ομως οτι με ερεθιζει να μου λεει πως την πηδαγαν οι αλλοι
Ουτως η αλλως δε θα την δω σοβαρα οποτε οτι και να ξερω για εκεινη δεν αλλαζει τα πλανα μου.
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Ορισμενοι ανδρες σκεφτονται σαν μικρα παιδια.
Νομιζουν οτι αν ειναι νορμαλ και τελικα αποδωσουν στο μαξ με προσπαθεια
θα κρατησουν την αλλη οποια κι αν ειναι. Εδω θελει κατσαβιδι στον εγκεφαλο
να λυθει ολη η πλακετα και ξανα πισω μετα την επιδιορθωση.
Οτι και να κανετε, υπαρχει συγκεκριμενη δομη κτλ σε καθε ανδρα η γυναικα
που καθοριζει τις πραξεις τους απο τις οποιες και καθοριζεται ως αυτονοητο.
Ας τα δουμε τυπικα με νουμερα.
Αν εχουμε εναν ανδρα η γυναικα 10αρι που κανει κονε με ενα 7αρι η οτι θελετε
δεν σημαινει οτι το 10αρι ως ανωτερο πακετο εμφανισης, θα εχει υποχρεωτικα
περισσοτερη δραση η οτι το 7αρι θα παιρνει πουλο πιο ευκολα.
Ειναι ολα στον εγκεφαλο. Ουτε σημαινει οτι το 10αρι γαμιεται η εχει πιο πολυ λαο
γυρω του απο το 7αρι. Δεν υπαρχει λογικη σε αυτα.
Παραμεινετε οκ, προσπαθηστε μεχρι εκει διατηρωντας τα προσοντα σας
σε οσο μπορειτε καλυτερη κατασταση, συντηρηστε εαυτο
για να ειστε εσεις οκ με εσας.
Πολλες φορες παρασερνομαστε και τα παιρνουμε ολα σοβαρα.
Χρειαζεται αυτο ως μαθημα. Αρκει να το παιρνουμε.
Στενοχωριομαστε, λεμε γιατι κτλ. Δεν υπαρχει τιποτα.
Τραβαμε διαφορα σε ολο το φασμα της ζωης, εχουμε ομως υποχρεωση
να παιρνουμε μαθηματα απο αυτα οπως κι απο τους γυρω μας.
Ολα τεινουν στο μηδεν. Ζουμε το μεσοδιαστημα. Ειναι απλο.
Σας εχω βαρεθει να ειστε τοσο μαλακες στην ζωη, γενικα μιλαω, οχι για εδω.

:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom