Νέα

Πόσες έχετε γαμήσει από εδώ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 304
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.435
Like
18
Πόντοι
166
ναι, εμένα με έχουν τρελάνει οι λυσσάρες.
και το χειρότερο είναι ότι δεν πάνε με το μήνα, πάνε ανά 10 ποστ.
οπότε μπορείτε να καταλάβετε ότι είναι δράμα η κατάσταση κάθε μέρα με τις καυλωμένες.

 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
εμενα μου την εχουνε πεσει 2 απο δω μεσα με π.μ. και μου γραφαν οτι θελουν να με γνωρισουν αλλα τις αποριψα γιατι τις εχω κοψει για μπαζολες. δεν χρειαζετε να πω ποιες. καταλαβατε ετσι....

ελα ρε μη με δινεις ετσι!  :birdman:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ρε φιλαρακι δεν ειμαστε ολοι ιδιοι εδω μεσα. τα γκομενακια καταλαβαν απο τα γραφομενα μου οτι εχουν να κανουν με εξυπνο ατομο, συγκροτημενο χαρακτηρα και μου τη πεσανε. τι θες τωρα, ζηλευεις?

Ευγε!!! :rockon: :rockon:

Η μετριοφροσύνη σου σπάει ρεκόρ!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
χαχα...θα το ήθελες κουφαλίτσα αλλά δεν σου κάθομαι που να σκάσεις... :2funny: :2funny: :2funny:
μωρη λινατσα τα ειχες μ΄αυτον και μου εστελνες π. μ. κλωτσες που θελεις. καλα εκανα και σε αποριψα
τι ναρκισσισμος επικρατει σε αυτο το φορουμ ?!
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Μαριάννα ξέρεις ποια μπορεί να είναι στη photo του tresurert, εσείς οι γυναίκες κόβει το μάτι σας
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
ελα ρε μη με δινεις ετσι!  :birdman:

Πέρα απο την πλάκα...θέλω να πείς δημόσια πόσα πμ έχεις λάβει απο επίδοξους επιβήτορες!!!Στο περίπου βρε παιδί μου... :2funny: :2funny: :2funny:

Να ξέρατε πόσοι απ'αυτούς που βρίζουν της ελληνίδες...μπαίνουν...κλωνοποιημένοι και ψάχνουν να γαμήσουν τα ληγούρια... :2funny: :2funny: :2funny:

τι ναρκισσισμος επικρατει σε αυτο το φορουμ ?!

τεράστιος!!! :2funny: :2funny: :2funny:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Εμενα γιατι με θελουν μονο για Φραπεδες !! :think:
Παλι καλα βεβαια απο το ολοτελα !!! :grin: :grin: :grin:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Πέρα απο την πλάκα...θέλω να πείς δημόσια πόσα πμ έχεις λάβει απο επίδοξους επιβήτορες!!!Στο περίπου βρε παιδί μου... :2funny: :2funny: :2funny:

Να ξέρατε πόσοι απ'αυτούς που βρίζουν της ελληνίδες...μπαίνουν...κλωνοποιημένοι και ψάχνουν να γαμήσουν τα ληγούρια... :2funny: :2funny: :2funny:

τεράστιος!!! :2funny: :2funny: :2funny:

νταξει δεν τα μετραω  :-
παντως εχω λαβει και πμ και απο τυπους που στο φορουμ κραζουν, εκει ειναι το πιο αστειο  :P
οι αλλοι ενταξει ψαχνονται οι ανθρωποι δν ειναι κακο
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
παντως εχω λαβει και πμ και απο τυπους που στο φορουμ κραζουν, εκει ειναι το πιο αστειο  :P

Επειδή έχω χρόνια εδώ...υπήρχε (και υπάρχει) πολέμιος των ελληνίδων...μεγάλος...ο οποίος έστελνε μηνύματα για να γαμήσει...ελληνίδες...ΤΡΑΒΕΛΙΑ!!!Οι παλιοί...ξέρουν... :headbang: :headbang: :headbang:


βαλλαι τειν πωδαρρα σου μορρω μου... :2funny: :2funny: :2funny:

 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166

Πως λέμε... απέκρουση του τερματοφύλακος να 'ούμε; Πώς λέμε... με παρασυρε το ρέμα, μάτια μου δεν είναι ψέμμα;

ΥΓ: Αλλά και το "κατάφερα" αντίστοιχο δεν είναι;  :think:  Κι έχει επικρατήσει μια χαρά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom