Νέα

Πόσες έχετε γαμήσει από εδώ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ElftexTP
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 304
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366

Επισκέπτης
Πως λέμε... απέκρουση του τερματοφύλακος να 'ούμε; Πώς λέμε... με παρασυρε το ρέμα, μάτια μου δεν είναι ψέμμα;

ΥΓ: Αλλά και το "κατάφερα" αντίστοιχο δεν είναι;  :think:  Κι έχει επικρατήσει μια χαρά...

ααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
μαλλον το δικο μου δεν κοβει δεν ξερω καν για ποια φωτο λες  :2funny:
έβαλε ο tresuret μια δυο σελίδες πίσω μια φωτό γυναίκας μέλους εδώ, για δες μήπως καταλάβεις εσύ τίποτα γιατί εμείς μπα...
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.782
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
έβαλε ο tresuret μια δυο σελίδες πίσω μια φωτό γυναίκας μέλους εδώ, για δες μήπως καταλάβεις εσύ τίποτα γιατί εμείς μπα...
Απο αυτες που ξερω προσωπικα δεν ειναι καμία, παντως ειναι ωραια κοπελα......
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πρόεδρε μας έβαλες δύσκολα, ούτε η Μαριάννα με το γυναικείο κοφτερό της μάτι δε μπορεί να αναγνωρίσει την κυρία-μέλος μας :think:
 

Αλεκος_3

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2010
Μηνύματα
798
Like
6
Πόντοι
6
ρε παιχτουρες αφου δεν ειστε ικανοι (με το συμπαθιο κιολας) να στειλετε ενα σωστο π.μ. πως θελετε να ψηθουν οι γκομενες? οι μισοι εδω μεσα εισαστε αγραματοι σαν τον giasou και οι αλλοι μισοι δεν εχετε τον τροπο να προσεγκισετε τα πουτανακια(μπαζολες) του φορουμ.
λεω μετα το πασχα να αρχισω να σας δινω μαθηματα. με τα βασικα κατι boomb και loukrities θα πεσουν σαν σαπια πορτοκαλια. για τις πιο δυσκολες θα εχει πιο προχωριμενα μαθηματα.
Αλεκος σπικινγκ να ουμε.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Με την μικρή μου εμπειρία κρίνω πως την τέχνη του να ποζάρει την κατέχει καλύτερα από την τέχνη του φραπέ
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
λογικον, καλα καλα δε γεμιζεις τη γυναικεια παλαμη  :dancing: :grin:

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Οι κοιλιακοί μου ΡΕ!!!

ΥΓ: Πάντως το έχεις φίλε με τις ατάκες!!! Θυμάμαι την άλλη στην Annamaria... ΚΑΥΣΤΙΚΟΣ - ΦΑΡΜΑΚΕΡΟΣ - ΔΗΚΤΙΚΟΣ!!!
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.253
Like
14
Πόντοι
366
ρε παιχτουρες αφου δεν ειστε ικανοι (με το συμπαθιο κιολας) να στειλετε ενα σωστο π.μ. πως θελετε να ψηθουν οι γκομενες? οι μισοι εδω μεσα εισαστε αγραματοι σαν τον giasou και οι αλλοι μισοι δεν εχετε τον τροπο να προσεγκισετε τα πουτανακια(μπαζολες) του φορουμ.
λεω μετα το πασχα να αρχισω να σας δινω μαθηματα. με τα βασικα κατι boomb και loukrities θα πεσουν σαν σαπια πορτοκαλια. για τις πιο δυσκολες θα εχει πιο προχωριμενα μαθηματα.
Αλεκος σπικινγκ να ουμε.
γ πες πως ?
 

foithths22opa

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
498
Like
0
Πόντοι
1
πιάνονται και τα δύο χέρια ή να υπολογίσω στη σούμα μόνο το ένα;
 

milfslover

Μέγας
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.357
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
4.175
παιδια εγω ακομα δεν εχω μπει στην διδικασια αμα ξεκινησω θα τισ γαμησω ολεσ εδω μεσα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom