Νέα

Πώς θα ξοδεύατε 500 ευρώ;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panos 1978
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 210
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Εάν σας έδινε κάποιος να ξοδέψετε 500 ευρώ.. τι θα Προτιμούσατε ;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    107
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.868
Κριτικές
6
Like
3.603
Πόντοι
736
Πέρα από τενεκέδες λάδι και φέτα, μαζί με σακούλια παξιμάδια, συν μυρμηγκοκτόνο, να μην ξεχάσουμε τσιπς, ξηρούς καρπούς κι επίσης , τζιν, εμφιαλωμένο νερό και τσιγάρα.

Να είμαστε δηλαδή έτοιμοι σε γενικές γραμμές για πυρηνικό πόλεμο - έκπληξη.

:-)
Για πυρηνικό πόλεμο κάπου άκουσα τελευταία δεν θυμάμαι που , οτι δεν πρόκειται να γίνει λέει γιατί και αυτοί που είναι να τα ρίξουν ξέρουν οτι θα έχουν και οι ίδιοι πρόβλημα , κάπως έτσι.

Έχει μια λογική το παραπάνω και συμφωνώ και εγω , το θέμα είναι κάπως να γινόταν να σταματούσαν οι πόλεμοι γενικά πυρηνικοί η όχι. Άμα σταματούσαν όλοι δεν θα φοβόμασταν ούτε για πυρηνικό πόλεμο ούτε για απλό πόλεμο.
 
OP
OP
Panos 1978

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
13
Like
6.478
Πόντοι
2.046
Για πυρηνικό πόλεμο κάπου άκουσα τελευταία δεν θυμάμαι που , οτι δεν πρόκειται να γίνει λέει γιατί και αυτοί που είναι να τα ρίξουν ξέρουν οτι θα έχουν και οι ίδιοι πρόβλημα , κάπως έτσι.

Έχει μια λογική το παραπάνω και συμφωνώ και εγω , το θέμα είναι κάπως να γινόταν να σταματούσαν οι πόλεμοι γενικά πυρηνικοί η όχι. Άμα σταματούσαν όλοι δεν θα φοβόμασταν ούτε για πυρηνικό πόλεμο ούτε για απλό πόλεμο.
Το Δικο μου πρόβλημα είναι οτι σήμερα δεν βρήκα πεπόνι στη Λαική
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
640
Like
1.387
Πόντοι
206
Για πυρηνικό πόλεμο κάπου άκουσα τελευταία δεν θυμάμαι που , οτι δεν πρόκειται να γίνει λέει γιατί και αυτοί που είναι να τα ρίξουν ξέρουν οτι θα έχουν και οι ίδιοι πρόβλημα , κάπως έτσι.

Έχει μια λογική το παραπάνω και συμφωνώ και εγω , το θέμα είναι κάπως να γινόταν να σταματούσαν οι πόλεμοι γενικά πυρηνικοί η όχι. Άμα σταματούσαν όλοι δεν θα φοβόμασταν ούτε για πυρηνικό πόλεμο ούτε για απλό πόλεμο.
Αυτό λεγόταν ισορροπία του τρόμου στην εποχή του ψυχρού πολέμου, έτσι για την ιστορική πληροφόρηση
 

BIG_BIG_BEN

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2024
Μηνύματα
5.333
Like
8.730
Πόντοι
2.356
Για πυρηνικό πόλεμο κάπου άκουσα τελευταία δεν θυμάμαι που , οτι δεν πρόκειται να γίνει λέει γιατί και αυτοί που είναι να τα ρίξουν ξέρουν οτι θα έχουν και οι ίδιοι πρόβλημα , κάπως έτσι.

Έχει μια λογική το παραπάνω και συμφωνώ και εγω , το θέμα είναι κάπως να γινόταν να σταματούσαν οι πόλεμοι γενικά πυρηνικοί η όχι. Άμα σταματούσαν όλοι δεν θα φοβόμασταν ούτε για πυρηνικό πόλεμο ούτε για απλό πόλεμο.

Ναι, κάτι τέτοιο έχω ακούσει κι εγώ, κι εξού το παλεύουν με εμβόλια, φάρμακα και θεραπείες.

Μας χρειάζεται δηλαδή περισσότερο κάτι σαν βιολογικός πόλεμος, κι όχι εκτεταμένος πυρηνικός.

Πλησιάζουμε πλέον τα 8.2 δισεκατομμύρια στον πλανήτη παρεπιπτόντως.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.744
Κριτικές
1
Like
5.716
Πόντοι
2.356
Ναι, κάτι τέτοιο έχω ακούσει κι εγώ, κι εξού το παλεύουν με εμβόλια, φάρμακα και θεραπείες.

Μας χρειάζεται δηλαδή περισσότερο κάτι σαν βιολογικός πόλεμος, κι όχι εκτεταμένος πυρηνικός.

Πλησιάζουμε πλέον τα 8.2 δισεκατομμύρια στον πλανήτη παρεπιπτόντως.
το θεμα ειναι ποσοι απο τα 8,2 δις ζουν και καταναλωνουν και πληρωνονται τουλαχιστον οπως οι ελληνες. αν γινοταν αυτο πιστευω οτι θα ειχε καταστραφει ο πλανητης καπου το 1985 και απο υπερκαταναλωση και απο ακριβεια...

οποτε ο υπερπληθυσμος δε μας απασχολει. ειναι ενα ξερο νουμερο. ενας ελληνας τρωει οσο 30 κινεζοι και προφανως ξοδευει πολυ περισσοτερο και παραγει πολυ λιγοτερο απο αυτους...
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
344
Like
1.553
Πόντοι
201
2 διαρκείας στη μπάλα και 2 στο μπάσκετ και τα ρέστα ρετσινες
 

dimigoall

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
4.159
Κριτικές
60
Like
25.634
Πόντοι
22.886
1720098589539.png


Στηρίξτε την τελευταία επιλογή ...

Αποτελεί πηγή ενέργειας και μονοακόρεστων, «καλών» λιπαρών αποτελεί πλούσια πηγή αντιοξειδωτικών, ειδικά το Εξαιρετικό Παρθένο Ελαιόλαδο βοηθάει στην απορρόφηση των λιποδιαλυτών βιταμινών (Α,D,E) από τα τρόφιμα συμβάλλει στη μείωση του κινδύνου για καρδιαγγειακά νοσήματα .

Εκτός όλων των παραπάνω είναι και ένα φυσικό λιπαντικό για να μπεις σε στενό κώλο ... :coffee:
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.940
Κριτικές
5
Like
8.058
Πόντοι
2.306
η διαπραγματευτικη ομαδα της Νεας Δημοκρατιας ειναι αυτη?
Εν ΚΟΥΛΗ αυτή;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

1720098589539.png


Στηρίξτε την τελευταία επιλογή ...

Αποτελεί πηγή ενέργειας και μονοακόρεστων, «καλών» λιπαρών αποτελεί πλούσια πηγή αντιοξειδωτικών, ειδικά το Εξαιρετικό Παρθένο Ελαιόλαδο βοηθάει στην απορρόφηση των λιποδιαλυτών βιταμινών (Α,D,E) από τα τρόφιμα συμβάλλει στη μείωση του κινδύνου για καρδιαγγειακά νοσήματα .

Εκτός όλων των παραπάνω είναι και ένα φυσικό λιπαντικό για να μπεις σε στενό κώλο ... :coffee:
Τύπε, πήγαινα να πω ακριβώς την τελευταία σου φράση!!
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.521
Κριτικές
8
Like
32.995
Πόντοι
6.536
1720098589539.png


Στηρίξτε την τελευταία επιλογή ...

Αποτελεί πηγή ενέργειας και μονοακόρεστων, «καλών» λιπαρών αποτελεί πλούσια πηγή αντιοξειδωτικών, ειδικά το Εξαιρετικό Παρθένο Ελαιόλαδο βοηθάει στην απορρόφηση των λιποδιαλυτών βιταμινών (Α,D,E) από τα τρόφιμα συμβάλλει στη μείωση του κινδύνου για καρδιαγγειακά νοσήματα .

Εκτός όλων των παραπάνω είναι και ένα φυσικό λιπαντικό για να μπεις σε στενό κώλο ... :coffee:
:wanker::wanker::wanker:
 

professor x

Ανώτατος
Εγγρ.
22 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.662
Κριτικές
40
Like
25.585
Πόντοι
11.096
1720098589539.png


Στηρίξτε την τελευταία επιλογή ...

Αποτελεί πηγή ενέργειας και μονοακόρεστων, «καλών» λιπαρών αποτελεί πλούσια πηγή αντιοξειδωτικών, ειδικά το Εξαιρετικό Παρθένο Ελαιόλαδο βοηθάει στην απορρόφηση των λιποδιαλυτών βιταμινών (Α,D,E) από τα τρόφιμα συμβάλλει στη μείωση του κινδύνου για καρδιαγγειακά νοσήματα .

Εκτός όλων των παραπάνω είναι και ένα φυσικό λιπαντικό για να μπεις σε στενό κώλο ... :coffee:
Γιατρός προκτωλογος είστε κύριε;
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.057
Πόντοι
3.846
Γιατί έχει αποκλειστεί το duo με 2 ξένες;

Το σπάω σε δύο παρτούζες ή τρεις αν με παίρνει. Γιατί να περάσω καλά μόνο μια φορά;
 
OP
OP
Panos 1978

Panos 1978

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Δεκ 2022
Μηνύματα
1.946
Κριτικές
13
Like
6.478
Πόντοι
2.046
1720098589539.png


Στηρίξτε την τελευταία επιλογή ...

Αποτελεί πηγή ενέργειας και μονοακόρεστων, «καλών» λιπαρών αποτελεί πλούσια πηγή αντιοξειδωτικών, ειδικά το Εξαιρετικό Παρθένο Ελαιόλαδο βοηθάει στην απορρόφηση των λιποδιαλυτών βιταμινών (Α,D,E) από τα τρόφιμα συμβάλλει στη μείωση του κινδύνου για καρδιαγγειακά νοσήματα .

Εκτός όλων των παραπάνω είναι και ένα φυσικό λιπαντικό για να μπεις σε στενό κώλο ... :coffee:
Ελαίς ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom