Νέα

Πώς να βγάζεις γκόμενες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kalogero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 241K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

GARGANDUAZZZ

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2020
Μηνύματα
423
Like
752
Πόντοι
81
Συνάδελφοι μην γίνεστε αισχροι παρακαλώ, εκτός από πουτσαραδες έχουμε και καρδιές!

Προτάσεις να ακούω ,παρακαλώ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Παιδιά καλά...το ηλεκτρονικό καμάκι το ξέρουμε,και λίγο πολύ όλοι το έχουμε κάνει με τα οποία αποτελέσματα....Εκείνο όμως το παραδοσιακό καμάκι που ο παρτενέρ την πέφτει στο μπαράκι, στο καφέ,η και στο δρόμο,εχει αποτέλεσμα σήμερα ?....Τι γνώμη σας θέλω...Έχω άποψη ,αλλά θα ήθελα να ακούσω και τη γνώμη σας.. πρόσφατα μάλιστα πεξαμε δυνατή μπάλα ένα βράδυ με ένα φίλο σε ένα μπαράκι στου ψυρρη,χωρις αποτέλεσμα ...Υπήρχε απλά μια διάθεση επικοινωνίας,αλλα και μια τάση να χαρακτηριστούμε ως γραφικοί και ίσως λίγο ενοχλητικοί....Τέλος παντον όμως ,όπως και να είχε εμείς γελάσαμε και διασκεδάσαμε καλά εκείνο το βραδυ!...
 
Τελευταία τροποποίηση:

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Παιδιά καλά...το ηλεκτρονικό καμάκι το ξέρουμε,και λίγο πολύ όλοι το έχουμε κάνει με τα οποία αποτελέσματα....Εκείνο όμως το παραδοσιακό καμάκι που ο παρτενέρ την πέφτει στο μπαράκι, στο καφέ,η και στο δρόμο,εχει αποτέλεσμα σήμερα ?....Τι γνώμη σας θέλω...Έχω άποψη ,αλλά θα ήθελα να ακούσω και τη γνώμη σας.. πρόσφατα μάλιστα πεξαμε δυνατή μπάλα ένα βράδυ με ένα φίλο σε ένα μπαράκι στου ψυρρη,χωρις αποτέλεσμα ...Υπήρχε απλά μια διάθεση επικοινωνίας,αλλα και μια τάση να χαρακτηριστούμε ως γραφικοί και ίσως λίγο ενοχλητικοί....Τέλος παντον όμως ,όπως και να είχε εμείς γελάσαμε και διασκεδάσαμε καλά εκείνο το βραδυ!...
Οι γυναίκες είναι αποβλακωμενες από την ακατάσχετη διαδικτυακή μπουρδολογια...οι πιο μικρές θα καταλήξουν στον ΠΛΕΙΟΔΟΤΗ ενώ οι πιο μεγάλες θα έχουν αποσυρθεί .
Όμως ένας που κινείται με τον παραδοσιακό τρόπο θα την συγκινήσει ακόμα και αν λάβει αρνητική απάντηση ...ξεχωρίζουν έτσι όσοι έχουν όργανα από αυτούς που έχουν απλώς ένα πληκτρολόγιο.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.889
Κριτικές
8
Like
33.840
Πόντοι
6.536
Οι γυναίκες είναι αποβλακωμενες από την ακατάσχετη διαδικτυακή μπουρδολογια...οι πιο μικρές θα καταλήξουν στον ΠΛΕΙΟΔΟΤΗ ενώ οι πιο μεγάλες θα έχουν αποσυρθεί .
Όμως ένας που κινείται με τον παραδοσιακό τρόπο θα την συγκινήσει ακόμα και αν λάβει αρνητική απάντηση ...ξεχωρίζουν έτσι όσοι έχουν όργανα από αυτούς που έχουν απλώς ένα πληκτρολόγιο.
Μιλάς σαν μπαρμπάδι....
Νού σου


:tooth:
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.506
Like
14.038
Πόντοι
3.506
Παιδιά καλά...το ηλεκτρονικό καμάκι το ξέρουμε,και λίγο πολύ όλοι το έχουμε κάνει με τα οποία αποτελέσματα....Εκείνο όμως το παραδοσιακό καμάκι που ο παρτενέρ την πέφτει στο μπαράκι, στο καφέ,η και στο δρόμο,εχει αποτέλεσμα σήμερα ?....Τι γνώμη σας θέλω...Έχω άποψη ,αλλά θα ήθελα να ακούσω και τη γνώμη σας.. πρόσφατα μάλιστα πεξαμε δυνατή μπάλα ένα βράδυ με ένα φίλο σε ένα μπαράκι στου ψυρρη,χωρις αποτέλεσμα ...Υπήρχε απλά μια διάθεση επικοινωνίας,αλλα και μια τάση να χαρακτηριστούμε ως γραφικοί και ίσως λίγο ενοχλητικοί....Τέλος παντον όμως ,όπως και να είχε εμείς γελάσαμε και διασκεδάσαμε καλά εκείνο το βραδυ!...

Στο μπαρακι και στο καφε ανετα.
Στο δρομο παιζει να βρεθεις και με καταγγελια!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.889
Κριτικές
8
Like
33.840
Πόντοι
6.536
Ναι...είδαμε και τα πιτσιρίκια που αν δεν γκουγκλαρουν δεν ξέρουν καν τι σχήμα έχει ο ήλιος η τι έτος έχουμε....
Άστα αυτά και μην γίνεις μπαρμπαδοζόμπι....
Σαν τους γέρους στο μάπετ σόου σε φαντάζομαι....:cheesy:

Προς τα εκεί πας μάν.....

:confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Άστα αυτά και μην γίνεις μπαρμπαδοζόμπι....
Σαν τους γέρους στο μάπετ σόου σε φαντάζομαι....:cheesy:

Προς τα εκεί πας μάν.....

:confused:
Ουδαμως...αυτοί την έπεσαν σε άλλη κούκλα τον καιρό που οι φωτογραφίες ήταν ασπρόμαυρες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Με το να ανεχόμαστε τις συμπεριφορές ς των πιτσιρικάδων δεν βοηθάμε στην ανάπτυξη τους ούτε δίνουμε εφόδια για μια ζωή που διαρκώς δυσκολεύει....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Παιδιά καλά...το ηλεκτρονικό καμάκι το ξέρουμε,και λίγο πολύ όλοι το έχουμε κάνει με τα οποία αποτελέσματα....Εκείνο όμως το παραδοσιακό καμάκι που ο παρτενέρ την πέφτει στο μπαράκι, στο καφέ,η και στο δρόμο,εχει αποτέλεσμα σήμερα ?....Τι γνώμη σας θέλω...Έχω άποψη ,αλλά θα ήθελα να ακούσω και τη γνώμη σας.. πρόσφατα μάλιστα πεξαμε δυνατή μπάλα ένα βράδυ με ένα φίλο σε ένα μπαράκι στου ψυρρη,χωρις αποτέλεσμα ...Υπήρχε απλά μια διάθεση επικοινωνίας,αλλα και μια τάση να χαρακτηριστούμε ως γραφικοί και ίσως λίγο ενοχλητικοί....Τέλος παντον όμως ,όπως και να είχε εμείς γελάσαμε και διασκεδάσαμε καλά εκείνο το βραδυ!...

Μόνο αν είσαι κάποιος του μαγαζιού.

Σαν απλός θαμώνας,θα πάρεις τ'αρχίδια σου.
 

Vasilisperisteri

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2020
Μηνύματα
650
Κριτικές
29
Like
4.404
Πόντοι
2.836
Σαν φεις του φεις πέσιμο δεν υπάρχει....βλέπεις αντιδράσεις, απαντά η ίδια, χωρίς να έχει τον χρόνο να το σκεφτεί . παίρνεις πιο αληθινές απαντήσεις... Και ειδικά από της ηλικίες 26 27 και κάτω που έχουν μάθει με το μπιμπλικι και να απαντάνε με όλη την παρέα μαζί....
Ευτυχώς γεννήθηκα σε μ8α γενιά που για να δεις την γκομενα σου, έπρεπε να πάρεις τηλ στο σταθερό και να την ζητήσεις από τον πατέρα της....
Ακόμα και τώρα έχω γνωρίσει νεαρες κοπέλες σε μαγαζιά μόνο και μόνο επειδή τους μίλησα και τις κοίταζα στα μάτια. Και κάποιες από την αυτές κολακευτηκαν πάρα πολύ και χωρίς να είμαι ο νεαρός η ο πανέμορφος (ήμουν ας πούμε ο κοίτα με τι μαλακα κιλυκλοφορει) πέρασα πολύ όμορφα είτε απλά μιλώντας είτε φτάνοντας μέχρι τέλους...
Παιδιά, ειδικά εσείς οι νέοι....παρατηστε τα μπλιμπλικια και μιλήστε.. η ζωή δεν είναι ταινία πορνο.......
 

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Στο μπαρακι και στο καφε ανετα.
Στο δρομο παιζει να βρεθεις και με καταγγελια!
Μόνο καταγγελία …Κάποτε στο μακρινό 2006 ,ανοίξει ήταν…παραλίγο να φάω ξύλο ,όταν μια καριολα αφού πρώτα με προκάλεσε και μ άφησε να την πλησιάσω ,μετά με έδωσε σε έναν τύπο που εμφανίστηκε απ το πουθενα και τη ρώτησε ποιος ήταν ο ρόλος μου…Αλλά τέτοιες κουφάλες είναι οι Ελληνίδες .Γυναίκες οι οποίες πια δεν εχω καμία εμπιστοσύνη ….
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
1
Like
3.008
Πόντοι
456
ρωτήστε το chatgpt...
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Συνάδελφοι μην γίνεστε αισχροι παρακαλώ, εκτός από πουτσαραδες έχουμε και καρδιές!

Προτάσεις να ακούω ,παρακαλώ!
θα πηγαίνεις στο μαγαζί όταν δεν έχει πελάτες (Δευτέρες, Κυριακή βράδυ) και θα κάνεις τζίρο. Εκεί θα έχεις ευκαιρίες να μιλήσετε, Σάββατο βράδυ είναι αυτοκτονία.
Θα κάθεσαι πάντα μπάρα και θα είσαι φιλικός με όλα τα παιδιά που δουλεύουν εκεί. Αν σε συμπαθήσει η παρέα της έχεις μεγάλο πλεονέκτημα.
Θα της αφήνεις καλο tip πάντα αλλιώς θα σε αντιπαθήσει.

Σταδιακά θα μάθεις τι της αρέσει και θα μπορέσεις να της ζητήσεις να πάτε κάπου μαζί.
 

Calico cat

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.362
Κριτικές
1
Like
3.008
Πόντοι
456
Παίχτες θέμα!!

Κοντά στην δουλειά δουλεύει σε ένα καφέ ένα ωραίο μικρό. Της έκανα ένα κομπλιμέντο μια μέρα και γλυκαινε η φάτσα της,της άρεσε.ειχα καιρό να την δω οπότε προχθές βράδυ πέρασα με τα ρούχα μου (όχι με τα εργασίας)και αγόρασα κάτι...εντυπωσιάστηκε,πως εσύ εδώ τέτοια ώρα κλπ,σκαλωσε.μετα βγαίνοντας απ' το μαγαζί με την άκρη του ματιού είδα πως κοιτούσε...

Πως να το εντείνουμε?
χαρτάκι με το τηλέφωνο σου διακριτικά...
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.506
Like
14.038
Πόντοι
3.506
Μόνο καταγγελία …Κάποτε στο μακρινό 2006 ,ανοίξει ήταν…παραλίγο να φάω ξύλο ,όταν μια καριολα αφού πρώτα με προκάλεσε και μ άφησε να την πλησιάσω ,μετά με έδωσε σε έναν τύπο που εμφανίστηκε απ το πουθενα και τη ρώτησε ποιος ήταν ο ρόλος μου…Αλλά τέτοιες κουφάλες είναι οι Ελληνίδες .Γυναίκες οι οποίες πια δεν εχω καμία εμπιστοσύνη ….

Ο δικος της ρολος ποιος ηταν επρεπε να ρωτησει!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.251
Κριτικές
19
Like
7.222
Πόντοι
3.346
Μιλάς σαν μπαρμπάδι....
Νού σου


:tooth:

φαλακρό μπαρμπάδι είναι ο Αργυρής για όσους τον γνωρίζουν προσωπικά :wink:
εξάλλου κάνει μπαμ ο τρόπος γραφής του, που παραπέμπει σε περασμένες δεκαετίες κουλτουριαδων παπούδων :tooth:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.889
Κριτικές
8
Like
33.840
Πόντοι
6.536
φαλακρό μπαρμπάδι είναι ο Αργυρής για όσους τον γνωρίζουν προσωπικά :wink:
εξάλλου κάνει μπαμ ο τρόπος γραφής του, που παραπέμπει σε περασμένες δεκαετίες κουλτουριαδων παπούδων :tooth:
40αρης είναι ρε αλλά μιλάει σαν 80αρης.....

:tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom