Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.405
Κριτικές
61
Like
42.513
Πόντοι
22.785
:wanker: :wanker:
Στην Κάρυστο στο supermarket
Κρητικός έχω τρελή σχέση με μια κυρία (όνομα δεν λέμε)..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.918
Πόντοι
9.297
Παντου υπαρχει και μια πουτανα τυπε..δεν σημαινει αυτο οτι ολα τα κοριτσια του χωριου ειναι ετσι.
Εδω ξερω κοπελα που μεγαλωσε σε χωριο και πηδηχτηκε μεχρι και με αλβανο (τι κορουδευαν, λεγοντας την αλβανογαμημενη)..και τωρα αν την δεις εχει οικογενεια και το παιζει κυρια.
Προφανώς δεν πηδηχτηκε με τον Αλβανό στο χωριό....
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Καλα, το οτι εσυ είσαι fuck boy δεν σημαίνει οτι όλες πηδιούνται απο εδω και απο εκεί. Αλλιώς θα είχες γαμησει γύρω στα 5.000.000 κάτι για το οποιο αμφιβάλλω δεόντως :)
σιγουρα εχεις δικιο εγω λεω απλα τι γινεται . σιγουρα υπαρχουν και κοπελες που ειναι αξιολογες και ειναι χωρις κανεναν και δεν κανουν τετοια ναι ισχυει αντε βρες τις . Εγω λεω για το μεγαλο ποσοτο γυναικων εκει εξω.
Μακαρι να μπορουσα να βρω και εγω μια ττετοια αλλα δυσκολο θελει πολλη ψαξιμο πολλα φιλτρα πολλη μπλα μπλα . Να περασεις καιρο με την αλλη κτλ κτλ . Και δεν εχει πολλες γκομενες εκει εξω που να θελουν να περασουν καιρο με καποιον για να γνωριστουνε . Παντα εχουν καβατζα γιατι δεν εχουν χρονο οπως εμεις.
οσο για το ποσες εχψ γαμισει αστο σε εμενα 5.000000 δεν εχω και δεν υπαρχει κανενας αντρας που να το εχεις κανει αυτο . Εκτος και εαν ηταν πολεμος π.χ τζεκινσ χαν εχει πηδηξει γυρω στο 1.500.000 γυναικες μονο και μονο επειδη τους κατακτουσε. (αυτο αποδεδειγεμνεο με dna)

Σημερα ολοι οι αντρες ειναι με το πολλη διψηφιο αριθμο γυναικων και ΕΑΝ ενω οι πλειοψηφια των γυναικων ειναι με τριψηφιο και ισως τετραψηφιο αριθμο αντρων ....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.918
Πόντοι
9.297

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
σιγουρα εχεις δικιο εγω λεω απλα τι γινεται . σιγουρα υπαρχουν και κοπελες που ειναι αξιολογες και ειναι χωρις κανεναν και δεν κανουν τετοια ναι ισχυει αντε βρες τις . Εγω λεω για το μεγαλο ποσοτο γυναικων εκει εξω.
Ναι, το μεγαλύτερο ποσοστό το κανει. Μην φανταστείς όμως οτι μιλάμε για το 90%, πολύ λιγότερες.

Μακαρι να μπορουσα να βρω και εγω μια ττετοια αλλα δυσκολο θελει πολλη ψαξιμο πολλα φιλτρα πολλη μπλα μπλα . Να περασεις καιρο με την αλλη κτλ κτλ . Και δεν εχει πολλες γκομενες εκει εξω που να θελουν να περασουν καιρο με καποιον για να γνωριστουνε . Παντα εχουν καβατζα γιατι δεν εχουν χρονο οπως εμεις.
Αν η γκομενα εχει τις καβάντζες της, τοτε δεν κοιτάζει πραγματικα για σοβαρή σχέση. Απλα για να επιβεβαιωθεί (παρόλο που εχει καβάντζες!!! Άβυσσος η ψυχή της!!!).

οσο για το ποσες εχψ γαμισει αστο σε εμενα 5.000000 δεν εχω και δεν υπαρχει κανενας αντρας που να το εχεις κανει αυτο . Εκτος και εαν ηταν πολεμος π.χ τζεκινσ χαν εχει πηδηξει γυρω στο 1.500.000 γυναικες μονο και μονο επειδη τους κατακτουσε. (αυτο αποδεδειγεμνεο με dna)
Συμφωνούμε :)

Σημερα ολοι οι αντρες ειναι με το πολλη διψηφιο αριθμο γυναικων και ΕΑΝ ενω οι πλειοψηφια των γυναικων ειναι με τριψηφιο και ισως τετραψηφιο αριθμο αντρων ....
Εδω διαφωνούμε. Νομίζω οτι ελάχιστες γυναίκες έχουν πηδηχτεί με 3ψηφιο αριθμό ανδρών ή τετραψήφιο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Λάρισα είναι μια κατηγορία μόνη της.Τα ήθη είναι αλλιωτικα σε πόλεις με περίπου υποδεκαπλασιο πληθυσμό....
Εγώ νομίζω οτι στις μικρές κοινωνίες γίνεται της καριολίασης απλα επειδη ειναι κλειστές κοινωνίες υπάρχει omertà!!!!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.509
Like
27.717
Πόντοι
5.506
ημαρτον ρε μαλακα...αυτοκτονα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.918
Πόντοι
9.297
:wanker: :wanker:
Στην Κάρυστο στο supermarket
Κρητικός έχω τρελή σχέση με μια κυρία (όνομα δεν λέμε)..
Κάθε πότε πας εκεί;Μάλλον παίρνεις χαρτάκι προτεραιότητας μέχρι να πατήσεις εκεί...εκτός αν μένεις κάπου εκεί γύρω.
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Ναι, το μεγαλύτερο ποσοστό το κανει. Μην φανταστείς όμως οτι μιλάμε για το 90%, πολύ λιγότερες.


Αν η γκομενα εχει τις καβάντζες της, τοτε δεν κοιτάζει πραγματικα για σοβαρή σχέση. Απλα για να επιβεβαιωθεί (παρόλο που εχει καβάντζες!!! Άβυσσος η ψυχή της!!!).


Συμφωνούμε :)


Εδω διαφωνούμε. Νομίζω οτι ελάχιστες γυναίκες έχουν πηδηχτεί με 3ψηφιο αριθμό ανδρών ή τετραψήφιο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εγώ νομίζω οτι στις μικρές κοινωνίες γίνεται της καριολίασης απλα επειδη ειναι κλειστές κοινωνίες υπάρχει omertà!!!!
γνωμη σου γνωμη μου .
Οσο για των 3 ψηφιο μην παιρνεις ορκο . Μην ξεχνας οτι οι γκομενες αρχιζουν να πηδιουνται απο τα 12 και μεχρι τα 30 που υποτιθεται αρχιζουν να ψαχνουν μαλακα..
παραδειγμα μια γκοεμενα που ειχα η κολλητη τις . Το εχω ξαναγραψει εδω στο μπου. Ειχε γκομενο και μεσα στο ενα χρονο ειχε καμμια 20 αλλους παραλληλα . Στο club μια πιπα ενα quicky στο καφε κτλ κτλ συνολο σε ενα χρονο 20 -30 χοντρικα +1 ο γκοεμνος. Και οι γκοεμνα ηταν χοντρουλα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.918
Πόντοι
9.297
Ναι, το μεγαλύτερο ποσοστό το κανει. Μην φανταστείς όμως οτι μιλάμε για το 90%, πολύ λιγότερες.


Αν η γκομενα εχει τις καβάντζες της, τοτε δεν κοιτάζει πραγματικα για σοβαρή σχέση. Απλα για να επιβεβαιωθεί (παρόλο που εχει καβάντζες!!! Άβυσσος η ψυχή της!!!).


Συμφωνούμε :)


Εδω διαφωνούμε. Νομίζω οτι ελάχιστες γυναίκες έχουν πηδηχτεί με 3ψηφιο αριθμό ανδρών ή τετραψήφιο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Εγώ νομίζω οτι στις μικρές κοινωνίες γίνεται της καριολίασης απλα επειδη ειναι κλειστές κοινωνίες υπάρχει omertà!!!!
Τριψήφιο και τετραψήφιο αριθμό έχουν οσες ζουν στα πλατώ της Ζero Tolerance ....ίσως και ο συναγωνιστής ζει κάπου εκεί.
Η μέση ελλεεινιδα μπορεί να πάρει επιβεβαίωση με μια φιλοφρόνηση.Σεξ θα κάνει με τον μήνα που θρέφει τους εντεκα ιδίως αν έχει βγει στην παραγωγή και οι ανάγκες της δεν καλύπτονται με ένα χαρτζιλίκι όπως γίνεται σε ηλικίες που ακόμα δεν έχουν βγει στην παραγωγή και την βιοπάλη.Δεν λειτουργούν ακριβώς όπως εμείς....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δίπλα μένω στο Κάλεργο.
Τυχερός!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.918
Πόντοι
9.297
γνωμη σου γνωμη μου .
Οσο για των 3 ψηφιο μην παιρνεις ορκο . Μην ξεχνας οτι οι γκομενες αρχιζουν να πηδιουνται απο τα 12 και μεχρι τα 30 που υποτιθεται αρχιζουν να ψαχνουν μαλακα..
παραδειγμα μια γκοεμενα που ειχα η κολλητη τις . Το εχω ξαναγραψει εδω στο μπου. Ειχε γκομενο και μεσα στο ενα χρονο ειχε καμμια 20 αλλους παραλληλα . Στο club μια πιπα ενα quicky στο καφε κτλ κτλ συνολο σε ενα χρονο 20 -30 χοντρικα +1 ο γκοεμνος. Και οι γκοεμνα ηταν χοντρουλα.
Ζουν ανάμεσα μας και οι μπαζολαγνοι...καλύτερα αγαμητος παρά με προστατευόμενο είδος κητοειδων.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Ζουν ανάμεσα μας και οι μπαζολαγνοι...καλύτερα αγαμητος παρά με προστατευόμενο είδος κητοειδων.
το κητοειδες ειναι τρελο μωρο πολλη ομορφη απλα λιγο χοντρουλα . ΑΛΛΑ με φατσα μουναρας
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
γνωμη σου γνωμη μου .
Οσο για των 3 ψηφιο μην παιρνεις ορκο . Μην ξεχνας οτι οι γκομενες αρχιζουν να πηδιουνται απο τα 12 και μεχρι τα 30 που υποτιθεται αρχιζουν να ψαχνουν μαλακα..
παραδειγμα μια γκοεμενα που ειχα η κολλητη τις . Το εχω ξαναγραψει εδω στο μπου. Ειχε γκομενο και μεσα στο ενα χρονο ειχε καμμια 20 αλλους παραλληλα . Στο club μια πιπα ενα quicky στο καφε κτλ κτλ συνολο σε ενα χρονο 20 -30 χοντρικα +1 ο γκοεμνος. Και οι γκοεμνα ηταν χοντρουλα.
Kαι τα πιστεύεις ολα αυτα….

ΟΚ! :)
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.918
Πόντοι
9.297
το κητοειδες ειναι τρελο μωρο πολλη ομορφη απλα λιγο χοντρουλα . ΑΛΛΑ με φατσα μουναρας
Πιο πολλές θερμίδες καταναλώνονται στο να ψάχνεις να βρεις τις τρύπες παρά να τις γεμίσεις...
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.126
Κριτικές
4
Like
9.078
Πόντοι
2.306
Τύποι Μηπως ξεφεύγουμε από το θέμα? Η συζήτηση είναι για το ΠΩΣ να βγάλουμε γκόμενά, όχι για το αν γαμιουνται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: abcxyz

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom