Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.918
Πόντοι
9.297
Όχι, δεν εννοούσα ακριβώς αυτό. Στην απάντησή μου το αναφέρω εξάλου. Συνήθως, το φλερτ είναι παιχνίδι που παίζουν και οι δύο αν κάνεις μια μικρή κίνηση και δεν το αντιλαμβάνεται ή δείχνει ότι δεν θέλει δεν το συνεχίζεις.
Αυτό έλειπε....να συνέχιζα.Χα! :thumbsup:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.918
Πόντοι
9.297
ετσι εχει καταληξει το ολο θεμα καμακι .
Εχει αλλαξει το παιχνιδι απο τοτε που βγηκανε τα mobile app και οι γκομενες εχουν αρχισει τις παραισθησεις γιατι τους την πεφουν τοσοι πολλοι που εχουν μπουκωση απο το πολλοι σιροπι.

χτες ημουνα εξω φρανκφουρτη σε clubακι οι γκομενες ουτε τους την πεφτανε ουτε την πεφτανε σε κανενα. ισως επειδη ειχαμε και τα lockdown τοσο καιρο και τωρα ολοι αρχισανε ναβγαινουν οποτε λιγο μουδιασμενοι . Δεν ξερω .
Αν έχεις κάνει εμβόλιο να έχεις πρόχειρη την βεβαίωση.Αν δεν έχει η γκόμενα βεβαίωση πας παρακάτω.Το καμάκι τώρα γίνεται δια βεβαιώσεως στην αρχή του τουλάχιστον....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μη το λες, κάποιοι πιέζουν αγρίως, το έχω δει με τα μ'ατια μου σε κατάστημα μεγάλο
Νομίζουν ότι το "όχι" είναι "ναι" η "ίσως";Καφροι....
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Η γκόμενα μπορεί να μείνει για χρόνια αγαμητη για χρονια μέχρι να πέσει σε κάποιον που θα την εντυπωσιάσει τόσο....εμείς ΔΕΝ λειτουργούμε έτσι.
καλα ετσι πιστευε εσυ . Γκομενα αγαμητη ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ . Ξυπνα ειναι ανθρωποι και εχουν και αυτες καβλες.
Τα εχω γραψει 10000000000000 φορες . Γκομενες που λενε οτι δεν εχουν γκομενο κονως single ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ καργα με πολλους .
Ειναι single για να μην τις πουνε πουτανες . αυτες συνηθως πηδιουνται με ατομα που δεν τα ξερεις δεν ειναι στον κυκλο τους .
Στον κυκλο τους εχουν τους μαλακες που τους φυλανε για τον συμβιβασμο. ειχα τετοιες αρκετες και παντα ημουν εκτος κυκλου.
Στον κυκλο τους λενε οτι ειναι μονες δεν κανουν σεξ κτλ κτλ κτλ .
Τωρα οι αλλες που εχουν γκομενο (η ειναι παντρμενες) συνηθως εχουν καβατζα 2 καλους απο τον κυκλο τους και καμμια 5-6 απο γυρω γυρω εκτος κυκλου. Υπαρχει και σχετικη ερευνα.( σε περιπτωση που πανε στραβα τα πραγματα με τον δικο τους )
Οποτε μαθαινει και βλεπεις τι κανεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.918
Πόντοι
9.297
καλα ετσι πιστευε εσυ . Γκομενα αγαμητη ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ . Ξυπνα ειναι ανθρωποι και εχουν και αυτες καβλες.
Τα εχω γραψει 10000000000000 φορες . Γκομενες που λενε οτι δεν εχουν γκομενο κονως single ΓΑΜΙΟΥΝΤΑΙ καργα με πολλους .
Ειναι single για να μην τις πουνε πουτανες . αυτες συνηθως πηδιουνται με ατομα που δεν τα ξερεις δεν ειναι στον κυκλο τους .
Στον κυκλο τους εχουν τους μαλακες που τους φυλανε για τον συμβιβασμο. ειχα τετοιες αρκετες και παντα ημουν εκτος κυκλου.
Στον κυκλο τους λενε οτι ειναι μονες δεν κανουν σεξ κτλ κτλ κτλ .
Τωρα οι αλλες που εχουν γκομενο (η ειναι παντρμενες) συνηθως εχουν καβατζα 2 καλους απο τον κυκλο τους και καμμια 5-6 απο γυρω γυρω εκτος κυκλου. Υπαρχει και σχετικη ερευνα.( σε περιπτωση που πανε στραβα τα πραγματα με τον δικο τους )
Οποτε μαθαινει και βλεπεις τι κανεις.
Σε περιοχές του εξωτερικού είναι αλλά τα ήθη...σε μικρές κλειστές ελληνικές κοινωνίες επαρχιακών πόλεων αυτά που λες δεν ισχύουν.
 

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.458
Κριτικές
2
Like
5.722
Πόντοι
2.356
Σε περιοχές του εξωτερικού είναι αλλά τα ήθη...σε μικρές κλειστές ελληνικές κοινωνίες επαρχιακών πόλεων αυτά που λες δεν ισχύουν.
Στην Ελλάδα πάντως το 80% των παντρεμένων αλληλοκερατώνονται. Γενικά είμαστε χώρα με τέρμα πουριτανισμό σε όλα.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.918
Πόντοι
9.297
Μόνο οι άντρες κερατωνουν .Οι γυναίκες δεν έχουν περιθώριο για πολλά πολλά.
 

Afypnismenos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
131
Like
829
Πόντοι
81
Είχα ετοιμάσει ωραίο θέματα κι άλλα αφού σβήστηκε ας το αλλάξουμε.. Σχέσεις λοιπόν, άρα ρωτάω, ξέρεις κανείς πως μπορούμε να βγάλουμε γκομενα πωλητρια, ταμία από τζάμπο, σούπερ μάρκετ Έβερεστ κλτ.. Μιλάω για εργαζόμενα κορίτσια που φατσικα σε έχουν δει δέκα είκοσι φορές και σε ξέρουν.. Αν δηλαδή γουστάρεις μια ταμία σούπερ μάρκετ, πως μπορείς να της χωθεις χωρίς να γίνεις ρεζίλι σε όλο το μαγαζί?? Έχετε παρόμοια εμπειρία?? Προσωπικά οι αλβανιδες πωλητριες σούπερ μάρκετ που φαίνονται ότι είναι τρελα πιπίνια, έχω ξεχωρίσει ένα μωρό που δουλεύει εκεί, φόραγε προχθές κολλητή μαύρη φόρμα με το τανγκα να διαγράφεται, και έσκυβε επίτηδες για να δω τη κολαρα της, ενώ είναι πάντα ευγενική μαζί μου?, θα ήθελα να κάνω κίνηση αλλά με τόσο κόσμο εκεί το ρίσκο της χυλοπιτας είναι πολύ μεγάλο.. Ακούω παρόμοιες εμπειρίες..

Επειδή πήρε το μάτι μου το προηγούμενο θέμα πριν κατεβεί, πραγματικά εύχομαι να σε βρούνε σφαγμένο εσένα και όποιον άλλον πουτάνας γιο τολμήσει και πει τέτοιες μαλακίες σε κάποια κοπέλα η οποία κερδίζει τίμια το μεροκάματο της.
Όποια δουλεύει ως καμαριέρα, πωλήτρια, ταμίας, κ.λπ. σημαίνει ότι το κάνει επειδή δεν θέλει να γίνει πουτάνα και να γαμιέται με το κάθε σίχαμα όπως του λόγου σου.
Οπότε εύχομαι σύντομα να κάνεις αυτές τις προτάσεις ''πουτανοποίησης'' (όπως τις αποκαλείς) σε μία η οποία έχει τον άντρα της, τον αδελφό της ή τον γιο της κοντά.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Γαμιοταν η δικιά σου αβέρτα ε? Λυπάμαι! :)
Πλακα μου κανεις ρε τυπε . Με τις πιο πολλες ημασταν μαζι γιατο πηδημα εγω την πηδουσα επειδη ο γκομενος τις ηταν μουφα .
τον ειχανε οι πιο πολλες καβατζα γιατι τους τα πληρωνε ολα τις πηγαινε ξκαι τις εφερνε . Ηταν τυπος αισθηματιας ταξιτζης .
Σχεδον με ολες ημουνα το fuckboy τους και γιαυτο δεν μειναμε μαζι . Οι ποιο πολλες ειναι με κατι τυπους αισθηματιες .
Το τραγουδι και το βιντεο ειναι γιατι αυτο με τις γκομενες ειναι μια πραγματικοτητα που πρεπει να ξερουμε . Ξυπνα .
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Εγώ τουλάχιστον ψάχνομαι είμαι στο κυνήγι και του αγοραίου έρωτα αλλά θα ήθελα και γκομενα δικιά λου γιατί καλό το ντιλιβερι αλλά και το σπιτικό φαΐ έχει ωραία γευση?
Τυπε εδω δεν ξερεις να κανεις καμακι σε πωλητριες...ασε καλυτερα το σπιτικο φαι γιατι θα στο τρωει αλλος.
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Σε περιοχές του εξωτερικού είναι αλλά τα ήθη...σε μικρές κλειστές ελληνικές κοινωνίες επαρχιακών πόλεων αυτά που λες δεν ισχύουν.
σε χωριο σε κλειστη ελληνικη κοινωνια . Η αδερφη μια γνωστης μου μου ελεγε οτι την πηδουσανε στα κρυφα στο χωριο .( οταν την ειχα ξεμοναχιαση) και ο λογος για να μην πουνε οτι ειναι πουτανα στο χωριο.
εμενα μου τα ελεγε γιατι δεν ημουνα του χωριου και δεν ειχα παρε δωσε με τους χωριανους τις ημουνα εκει για διαποκες.
Με εχει για καβατζα . Λιγο καιρο μετα παντρευτηκε δημοσιο υπαλληλο αμα τον δεις θα καταλαβεις . Εκανε και παιδι . Τωρα δικο του ειναι καποιου αλλου δεν ξερω . Παντος πριν καιρο την ειδα και αρχισε να με γυροφερνει ξανα για κανα κονε. εχει και το παιδι τωρα αρχιζει η ζωη γιαυτην. Εχει να φαει πουτσα.....
Τοσα χρονια ετρωγε πουτσα με το ανγχος να παντρυτει τωρα που εγινε και αυτο εχει να γινει το ελα να γαμηθεις.
ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΓΑΜΗΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΞΥΠΝΑ. ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ
με το συμπαθιο που στα λεω εξω απο τα δοντια απλα ειναι η πραγματικοτητα και οσο ποιο γρηγορα το παρεις χαμπαρι το καλυτερα για εσενα.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
σε χωριο σε κλειστη ελληνικη κοινωνια . Η αδερφη μια γνωστης μου μου ελεγε οτι την πηδουσανε στα κρυφα στο χωριο .( οταν την ειχα ξεμοναχιαση) και ο λογος για να μην πουνε οτι ειναι πουτανα στο χωριο.
εμενα μου τα ελεγε γιατι δεν ημουνα του χωριου και δεν ειχα παρε δωσε με τους χωριανους τις ημουνα εκει για διαποκες.
Με εχει για καβατζα . Λιγο καιρο μετα παντρευτηκε δημοσιο υπαλληλο αμα τον δεις θα καταλαβεις . Εκανε και παιδι . Τωρα δικο του ειναι καποιου αλλου δεν ξερω . Παντος πριν καιρο την ειδα και αρχισε να με γυροφερνει ξανα για κανα κονε. εχει και το παιδι τωρα αρχιζει η ζωη γιαυτην. Εχει να φαει πουτσα.....
Τοσα χρονια ετρωγε πουτσα με το ανγχος να παντρυτει τωρα που εγινε και αυτο εχει να γινει το ελα να γαμηθεις.
ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΓΑΜΗΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΞΥΠΝΑ. ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ
με το συμπαθιο που στα λεω εξω απο τα δοντια απλα ειναι η πραγματικοτητα και οσο ποιο γρηγορα το παρεις χαμπαρι το καλυτερα για εσενα.
Παντου υπαρχει και μια πουτανα τυπε..δεν σημαινει αυτο οτι ολα τα κοριτσια του χωριου ειναι ετσι.
Εδω ξερω κοπελα που μεγαλωσε σε χωριο και πηδηχτηκε μεχρι και με αλβανο (τι κορουδευαν, λεγοντας την αλβανογαμημενη)..και τωρα αν την δεις εχει οικογενεια και το παιζει κυρια.
 

farmerjim

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2021
Μηνύματα
199
Like
436
Πόντοι
21
Μόνο οι άντρες κερατωνουν .Οι γυναίκες δεν έχουν περιθώριο για πολλά πολλά.
Οι γυναικες εχουν περιθωριο για πολλα πολλα και για πολλα περισσοτερα γιατι ουτε καν χρειαζεται να κρυβει οτι ειναι παντρεμενη και θα τις κανουν και φοβερες πλατες ολοι οι μουνοδουλοι που θα τις πηδανε. Βλεπεις περισσοτερους ανδρες να κερατωνουν γιατι πολυ απλα καρφωνονται πιο συχνα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Όχι, δεν εννοούσα ακριβώς αυτό. Στην απάντησή μου το αναφέρω εξάλου. Συνήθως, το φλερτ είναι παιχνίδι που παίζουν και οι δύο αν κάνεις μια μικρή κίνηση και δεν το αντιλαμβάνεται ή δείχνει ότι δεν θέλει δεν το συνεχίζεις.
κοίτα το παιχνιδι πρεπει να παιζεται πάντα με κάθε ευκαιριά και παντού...τωρα σε ενα ποστο εργασιάς που ειναι πελαγωμενη καποια και πίζει οκ εκει ναι δε πας..
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Πλακα μου κανεις ρε τυπε . Με τις πιο πολλες ημασταν μαζι γιατο πηδημα εγω την πηδουσα επειδη ο γκομενος τις ηταν μουφα .
τον ειχανε οι πιο πολλες καβατζα γιατι τους τα πληρωνε ολα τις πηγαινε ξκαι τις εφερνε . Ηταν τυπος αισθηματιας ταξιτζης .
Σχεδον με ολες ημουνα το fuckboy τους και γιαυτο δεν μειναμε μαζι . Οι ποιο πολλες ειναι με κατι τυπους αισθηματιες .
Το τραγουδι και το βιντεο ειναι γιατι αυτο με τις γκομενες ειναι μια πραγματικοτητα που πρεπει να ξερουμε . Ξυπνα .
Καλα, το οτι εσυ είσαι fuck boy δεν σημαίνει οτι όλες πηδιούνται απο εδω και απο εκεί. Αλλιώς θα είχες γαμησει γύρω στα 5.000.000 κάτι για το οποιο αμφιβάλλω δεόντως :)
 
  • Like
Αντιδράσεις: vril

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.918
Πόντοι
9.297
σε χωριο σε κλειστη ελληνικη κοινωνια . Η αδερφη μια γνωστης μου μου ελεγε οτι την πηδουσανε στα κρυφα στο χωριο .( οταν την ειχα ξεμοναχιαση) και ο λογος για να μην πουνε οτι ειναι πουτανα στο χωριο.
εμενα μου τα ελεγε γιατι δεν ημουνα του χωριου και δεν ειχα παρε δωσε με τους χωριανους τις ημουνα εκει για διαποκες.
Με εχει για καβατζα . Λιγο καιρο μετα παντρευτηκε δημοσιο υπαλληλο αμα τον δεις θα καταλαβεις . Εκανε και παιδι . Τωρα δικο του ειναι καποιου αλλου δεν ξερω . Παντος πριν καιρο την ειδα και αρχισε να με γυροφερνει ξανα για κανα κονε. εχει και το παιδι τωρα αρχιζει η ζωη γιαυτην. Εχει να φαει πουτσα.....
Τοσα χρονια ετρωγε πουτσα με το ανγχος να παντρυτει τωρα που εγινε και αυτο εχει να γινει το ελα να γαμηθεις.
ΓΚΟΜΕΝΑ ΑΓΑΜΗΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ΞΥΠΝΑ. ΣΕ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΨΙΛΟ ΓΑΖΙ
με το συμπαθιο που στα λεω εξω απο τα δοντια απλα ειναι η πραγματικοτητα και οσο ποιο γρηγορα το παρεις χαμπαρι το καλυτερα για εσενα.
Απλά είσαι τυχερός και έπεσες σε μια εξαίρεση...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ζεις μάλλον σε ενα άλλο σύμπαν! :)
Δεν μιλάω για μεγαλουπόλεις....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom