Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
τυποι μινι μαρκετ και περιπτερά παίζουν γιατι εχω βγάλει πολλά γκομενακια απο εκει :confused:
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Στο εχουν ξανασυζητησει αυτο.
Πληθυσμιακά στις παραγωγικες ηλικιες απο τα 18 εως 40 ετη οι αντρες αριθμητικα ειναι περισσότεροι στην ελλαδα κατα 150χιλιαδες.
Αυτο σημαινει οτι και ολες οι γυναικες να καπαρωθουν κουτσες στραβες κλπ 150χιλιαδες αρσενικοι μενουν μπακουρια.
Από εκεί και περα αφαιρεσαι τις κουτσες στραβες ασχημες και οσες ειναι εμφανησιακα κατω απο 5αρες τοτε η αναλαγια πηγαινει σε μαγαλυτερα ποσοστα.
Οι γυναικες με πληθώρα επιλογων παιζουν μπαλα με τα ισχυροτερα αρσενικα τα οποια ομως αναλωνονται.
Ισχυρα αρσενικα ειναι αυτα με χρημα εξουσία κλπ.
Δεν ειναι τυχαιο οτι ενας λεφτας με κυρος αλλαζει γκομενακια σαν τα πουκαμισα ενω ενας αλλος συνομιλικος του δεν μπορει να βρει γκομενα
Κολοκυθια μου έχουν ξανασυζητήσει. Κάτι παλαβά χωρίς νόημα έγραφε ο Ζανκλω.
Όταν κάποιος επιμένει πως οι άντρες έχουν μονοψήφιο αριθμό επαφών και οι γυναίκες τριψήφιο ή και τετραψήφιο κάνουμε έναν απλό υπολογισμό. Να πάρουμε την πληθυσμιακή ομάδα λοιπόν που αναφέρεις. Στις ομάδες 20-44, καθώς οι αριθμοί δίνονται ανά πενταετία, οι άνδρες είναι 1.680.000 και οι γυναίκες 1.668.000.
Δηλαδή 12.000 διαφορά. Ή σε κάθε 1680 άνδρες αντιστοιχούν 1.668 γυναίκες. Ας το στρογγυλέψουμε χάριν ευκολίας.
Οπότε όσον αφορά τους άνδρες 1680*10=16.800 επαφές και όσον τις γυναίκες 1668*1000=1.668.000 επαφες με διαφορετικό ερωτικό σύντροφο.
Τέτοιους ποταμούς βλακείας μου εχουν ξανασυζητήσει εδώ μέσα.
 

Tramounos

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
351
Like
225
Πόντοι
21
τυποι μινι μαρκετ και περιπτερά παίζουν γιατι εχω βγάλει πολλά γκομενακια απο εκει :confused:
Για τα ελληνικά δεδομενα τα περισσότερα καπαρωματα γινονται μεσω παρεων γνωστων με λιγα λογια μεσω κυκλων.
Οι μεση ελληνιδα σ αυτη τη περιπτωση ριχνει την αμυνα και την καχυποψια γιατι ο ταδε που γνωρισε μεσω κύκλου ειναι φιλος η ξάδερφος η καποιος γνωστος τους φιλου η φιλη της παρεας.
Βεβαια σε κατι τετοιες παρεες πεφτουν κατινιες μπιχτες κλπ μαλακιες απλα οταν δεθει το γλυκο έρχονται δευτερα,συν οτι αρκειται κάποιος μονο οτι υπαρχει στην παρεα η στον κυκλο.
Δευτερο κατα σειρα είναι ο εργασιακος χωρος η καποια δραστηριοτητα οπως χορος αθλητισμός κλπ.
Η πλειοψηφια των ελληνων καπαρωνευαι μεσω αυτων των μεθοδων.
Ειναι αρκετα δυσκολο στην ελλαδα να πεχτει παιχνιδι με αλλον τροπο.
Π.χ καμακι γνωριμια στο δρομο η στο σουπερ μαρκετ η οπουδηποτε αλλου οπως μεσω σοσιαλ.
Ενας αντρας που δεν εχει γκομενα στην ελλαδα ειναι φυσιολογικο μιας και οιβτροποι για να βρει ειναι περιορισμενοι.
Αν καποιος π.χ δεν εχει μεγαλο κοινωνικο κυκλο και στην εργασια του δεν εχει προσβασιμες κοπελες π.χ ειναι μηχανικος η υδραυλικός η οικοδόμος δεν μπορει να βρει γκομενα.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Για τα ελληνικά δεδομενα τα περισσότερα καπαρωματα γινονται μεσω παρεων γνωστων με λιγα λογια μεσω κυκλων.
Οι μεση ελληνιδα σ αυτη τη περιπτωση ριχνει την αμυνα και την καχυποψια γιατι ο ταδε που γνωρισε μεσω κύκλου ειναι φιλος η ξάδερφος η καποιος γνωστος τους φιλου η φιλη της παρεας.
Βεβαια σε κατι τετοιες παρεες πεφτουν κατινιες μπιχτες κλπ μαλακιες απλα οταν δεθει το γλυκο έρχονται δευτερα,συν οτι αρκειται κάποιος μονο οτι υπαρχει στην παρεα η στον κυκλο.
Δευτερο κατα σειρα είναι ο εργασιακος χωρος η καποια δραστηριοτητα οπως χορος αθλητισμός κλπ.
Η πλειοψηφια των ελληνων καπαρωνευαι μεσω αυτων των μεθοδων.
Ειναι αρκετα δυσκολο στην ελλαδα να πεχτει παιχνιδι με αλλον τροπο.
Π.χ καμακι γνωριμια στο δρομο η στο σουπερ μαρκετ η οπουδηποτε αλλου οπως μεσω σοσιαλ.
Ενας αντρας που δεν εχει γκομενα στην ελλαδα ειναι φυσιολογικο μιας και οιβτροποι για να βρει ειναι περιορισμενοι.
Αν καποιος π.χ δεν εχει μεγαλο κοινωνικο κυκλο και στην εργασια του δεν εχει προσβασιμες κοπελες π.χ ειναι μηχανικος η υδραυλικός η οικοδόμος δεν μπορει να βρει γκομενα.
ολόκληρο σεντόνι τυπε μου για μια ερώτηση, εμένα προσωπικά γιατι ειμαι πολύ παιδαράς μου την πέφτουν καθε μερα στον δρόμο ,στα μαγαζιά κτλπ εχω βαρεθεί να γαμαω :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Για τα ελληνικά δεδομενα τα περισσότερα καπαρωματα γινονται μεσω παρεων γνωστων με λιγα λογια μεσω κυκλων.
Οι μεση ελληνιδα σ αυτη τη περιπτωση ριχνει την αμυνα και την καχυποψια γιατι ο ταδε που γνωρισε μεσω κύκλου ειναι φιλος η ξάδερφος η καποιος γνωστος τους φιλου η φιλη της παρεας.
Βεβαια σε κατι τετοιες παρεες πεφτουν κατινιες μπιχτες κλπ μαλακιες απλα οταν δεθει το γλυκο έρχονται δευτερα,συν οτι αρκειται κάποιος μονο οτι υπαρχει στην παρεα η στον κυκλο.
Δευτερο κατα σειρα είναι ο εργασιακος χωρος η καποια δραστηριοτητα οπως χορος αθλητισμός κλπ.
Η πλειοψηφια των ελληνων καπαρωνευαι μεσω αυτων των μεθοδων.
Ειναι αρκετα δυσκολο στην ελλαδα να πεχτει παιχνιδι με αλλον τροπο.
Π.χ καμακι γνωριμια στο δρομο η στο σουπερ μαρκετ η οπουδηποτε αλλου οπως μεσω σοσιαλ.
Ενας αντρας που δεν εχει γκομενα στην ελλαδα ειναι φυσιολογικο μιας και οιβτροποι για να βρει ειναι περιορισμενοι.
Αν καποιος π.χ δεν εχει μεγαλο κοινωνικο κυκλο και στην εργασια του δεν εχει προσβασιμες κοπελες π.χ ειναι μηχανικος η υδραυλικός η οικοδόμος δεν μπορει να βρει γκομενα.
ετσι ειναι...εδω το ξεκάρφωτο και το αγνωστο εχει λιγες πιθανότητες να πιάσει.Φυσικα μιλαω για το μεσο ορο γιατι μπορει καλυστα καποιος να εχει ενα τροπο (δεν ξερω ποιο) που να ρίχνει αβέρτα γκόμενες στο άσχετο..(σπανιο για ελλαδα)και αν κουβεντιάσεις μαζι του αυτος θα εχει αλλη οπτικη για το ολο θεμα. Και γω πολλες φορες κρινω απο τον εαυτο μου που σε γενικες γραμμές ημουν εμφανίσημος αλλα στο ξεκάρφωτο ποτε δεν μπορεσα να πετύχω πολλα...παρεάκιας δεν ημουν και ποτε οποτε για να βρω προκοπη κατεφυγα σε αλλες λύσεις.Ομως αν εισαι πιτισιρικας και δεν εχεις βγει εκτος χωρας τοτε θα μεινει το μυαλο σου κολλημένο σε αυτη τη νοοτροπια.Για αυτο παντα ελεγα οτι ενας αντρας πρεπει να βγαίνει και παραεξω για να εχει μια πιο σφαιρική εικόνα του παιχνιδιου.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Πιτσιρικάς ειχα παρει ολα τα κλαμπ της αθήνας σβαρνα...δεν εχω αφησει μαγαζι για μαγαζι που να μην εχω παει..πάντα επερνα τα αρχιδια μ και ημουν ωραίος..μα τι σκατα ελεγα ρε μπας και δεν ειμαι? ειχα αρχισει να απορώ για τον εαυτο μου και ολη αυτη η κατάσταση μου έριχνε την αυτοπεποίθηση. ουσιαστικα στο εξωτερικό κατάλαβα την αξια μου και αρχιζα να αναθεωρώ και να πιστευω στον εαυτο μου,μεχρι τοτε νομιζα οτι εγω εκανα κατι λαθος..
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
επίσης η ελληνιδα εχει και ενα αλλο ελαττωμα που εχω παρατηρησει σε σχεση με τις ξενες..δεν εκδηλώνονται τοσο ευκολα οταν σε γουστάρουν
τυπε η Ελληνίδες ειναι καβλιαρες αν ξέρεις να τους φερθείς εκδηλώνονται σε χρόνο ντε τε
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
τυπε η Ελληνίδες ειναι καβλιαρες αν ξέρεις να τους φερθείς εκδηλώνονται σε χρόνο ντε τε
απο ενα σημείο και μετα ολες καυλιαρες ειναι εγω λεω μεχρι να φτασεις σε εκεινο το σημείο οι ξένες σου εχουν "δειξει" περισσοτερα σημαδια αποτι μια ελλεηνιδα.Η ελλεηνιδα μπορει να σε γουστάρει τιγκα και να εχει τη μύτη μεχρι το κουτελο απο ξενη τετοια κολπα δεν θα τα δεις.
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Στο εχουν ξανασυζητησει αυτο.
Πληθυσμιακά στις παραγωγικες ηλικιες απο τα 18 εως 40 ετη οι αντρες αριθμητικα ειναι περισσότεροι στην ελλαδα κατα 150χιλιαδες.
Αυτο σημαινει οτι και ολες οι γυναικες να καπαρωθουν κουτσες στραβες κλπ 150χιλιαδες αρσενικοι μενουν μπακουρια.
Από εκεί και περα αφαιρεσαι τις κουτσες στραβες ασχημες και οσες ειναι εμφανησιακα κατω απο 5αρες τοτε η αναλαγια πηγαινει σε μαγαλυτερα ποσοστα.
Οι γυναικες με πληθώρα επιλογων παιζουν μπαλα με τα ισχυροτερα αρσενικα τα οποια ομως αναλωνονται.
Ισχυρα αρσενικα ειναι αυτα με χρημα εξουσία κλπ.
Δεν ειναι τυχαιο οτι ενας λεφτας με κυρος αλλαζει γκομενακια σαν τα πουκαμισα ενω ενας αλλος συνομιλικος του δεν μπορει να βρει γκομενα
τυπε εσυ εχεις πιασει το νοημα..το θεμα ειναι οτι θα πετχατουν τωρα οι αλλοι και θα σε αρχισουν παλι μα δεν ειναι ετσι μα οι αντρεε εχουν περισσοτερες επιλογες,μα οι ελεεινιδες ειναι παρθενες..αντε βγαλε ακρη..λες και μιλας σε πενταχρονα..
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
η ελλεινιδα θα σε δει στο σουπερ μαρκετ..αν σε δει ετσι μαγκακο ψιλογυμναμσενο καθαρο,εκεινη την ωρα θα γουσταρει..αλλα μετα βγαινει η ελεεινιδιαση..μα που να αφησω τωρα τον δημητρη το γκομενο μου,τον οποιον γνωρισα μεσω κοινων γνωστων,ειμαστε στην ιδια παρεα,μα τον εχω συνηθισω,και καταληγει παλι πισω στο μπουλη της τον οποιον εχει αναγκαστικα,επειδη ετυχε να ειναι στην ιδια παρεα..
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
η ελλεινιδα θα σε δει στο σουπερ μαρκετ..αν σε δει ετσι μαγκακο ψιλογυμναμσενο καθαρο,εκεινη την ωρα θα γουσταρει..αλλα μετα βγαινει η ελεεινιδιαση..μα που να αφησω τωρα τον δημητρη το γκομενο μου,τον οποιον γνωρισα μεσω κοινων γνωστων,ειμαστε στην ιδια παρεα,μα τον εχω συνηθισω,και καταληγει παλι πισω στο μπουλη της τον οποιον εχει αναγκαστικα,επειδη ετυχε να ειναι στην ιδια παρεα..

Και να μην έχει γκόμενο,πάλι της βγαίνει η ελλεεινιδίαση.Ο φόβος του αγνώστου.Κανένα ρίσκο να γνωριστούν με άτομα περαν του κύκλου τους.

Το'χω ξαναπεί,μπορεί να έχεις μπροστά σου στην καφετέρια,στο σούπερ,οπουδήποτε,κάποια που να ταιριάζετε σε όλα,αλλά δεν θα γνωριστείτε ποτέ.Αυτή είναι η μαλακία
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Κολοκυθια μου έχουν ξανασυζητήσει. Κάτι παλαβά χωρίς νόημα έγραφε ο Ζανκλω.
Όταν κάποιος επιμένει πως οι άντρες έχουν μονοψήφιο αριθμό επαφών και οι γυναίκες τριψήφιο ή και τετραψήφιο κάνουμε έναν απλό υπολογισμό. Να πάρουμε την πληθυσμιακή ομάδα λοιπόν που αναφέρεις. Στις ομάδες 20-44, καθώς οι αριθμοί δίνονται ανά πενταετία, οι άνδρες είναι 1.680.000 και οι γυναίκες 1.668.000.
Δηλαδή 12.000 διαφορά. Ή σε κάθε 1680 άνδρες αντιστοιχούν 1.668 γυναίκες. Ας το στρογγυλέψουμε χάριν ευκολίας.
Οπότε όσον αφορά τους άνδρες 1680*10=16.800 επαφές και όσον τις γυναίκες 1668*1000=1.668.000 επαφες με διαφορετικό ερωτικό σύντροφο.
Τέτοιους ποταμούς βλακείας μου εχουν ξανασυζητήσει εδώ μέσα.
οι αντρες εχουν μονοψηφιο αριθμο σε γυναικες για ΣΧΕΣΗ. ΟΧΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ . ΟΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΔΕΝ ΜΕΤΡΑΝΕ. Για σχεσεις λεμε εδω .
οι γκοεμενες βγαζουν γκομενο για πλκα .
Οι αντρες πρεπει να το πολεμησουν .
αυτο λεμε
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Για τα ελληνικά δεδομενα τα περισσότερα καπαρωματα γινονται μεσω παρεων γνωστων με λιγα λογια μεσω κυκλων.
Οι μεση ελληνιδα σ αυτη τη περιπτωση ριχνει την αμυνα και την καχυποψια γιατι ο ταδε που γνωρισε μεσω κύκλου ειναι φιλος η ξάδερφος η καποιος γνωστος τους φιλου η φιλη της παρεας.
Βεβαια σε κατι τετοιες παρεες πεφτουν κατινιες μπιχτες κλπ μαλακιες απλα οταν δεθει το γλυκο έρχονται δευτερα,συν οτι αρκειται κάποιος μονο οτι υπαρχει στην παρεα η στον κυκλο.
Δευτερο κατα σειρα είναι ο εργασιακος χωρος η καποια δραστηριοτητα οπως χορος αθλητισμός κλπ.
Η πλειοψηφια των ελληνων καπαρωνευαι μεσω αυτων των μεθοδων.
Ειναι αρκετα δυσκολο στην ελλαδα να πεχτει παιχνιδι με αλλον τροπο.
Π.χ καμακι γνωριμια στο δρομο η στο σουπερ μαρκετ η οπουδηποτε αλλου οπως μεσω σοσιαλ.
Ενας αντρας που δεν εχει γκομενα στην ελλαδα ειναι φυσιολογικο μιας και οιβτροποι για να βρει ειναι περιορισμενοι.
Αν καποιος π.χ δεν εχει μεγαλο κοινωνικο κυκλο και στην εργασια του δεν εχει προσβασιμες κοπελες π.χ ειναι μηχανικος η υδραυλικός η οικοδόμος δεν μπορει να βρει γκομενα.
συμφωνω 100% μονο για το πρωτο οι για ελλαδα πρεπει να εισαι γνωστος . Δηλαδη απο παρεα .
Οι λογοι ειναι απλοι σε ξερει ξερει τι κανεις ποσα εχεις με ποιους κανεις παρεα εαν εισαι μαλακας κτλ κτλ . τα οποια ειναι σημαντικα για ελλαδα .
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Πιτσιρικάς ειχα παρει ολα τα κλαμπ της αθήνας σβαρνα...δεν εχω αφησει μαγαζι για μαγαζι που να μην εχω παει..πάντα επερνα τα αρχιδια μ και ημουν ωραίος..μα τι σκατα ελεγα ρε μπας και δεν ειμαι? ειχα αρχισει να απορώ για τον εαυτο μου και ολη αυτη η κατάσταση μου έριχνε την αυτοπεποίθηση. ουσιαστικα στο εξωτερικό κατάλαβα την αξια μου και αρχιζα να αναθεωρώ και να πιστευω στον εαυτο μου,μεχρι τοτε νομιζα οτι εγω εκανα κατι λαθος..
που εισαι εξωτερικο ?
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
απο ενα σημείο και μετα ολες καυλιαρες ειναι εγω λεω μεχρι να φτασεις σε εκεινο το σημείο οι ξένες σου εχουν "δειξει" περισσοτερα σημαδια αποτι μια ελλεηνιδα.Η ελλεηνιδα μπορει να σε γουστάρει τιγκα και να εχει τη μύτη μεχρι το κουτελο απο ξενη τετοια κολπα δεν θα τα δεις.
Απο αυτα που γράφεις διακρίνω μια προκατάληψη και μια αγνοία εχω ζήσει αρκετά εξω οπως και καθε χρόνο που 2 μηνες τους ζω εκτος Ελλάδας ολες θέλουν τον τρόπο τους δεν παει να ειναι Ελληνίδα η Αφρικανή αν δεν το εχεις σου φαινονται ολα βουνο!
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Απο αυτα που γράφεις διακρίνω μια προκατάληψη και μια αγνοία εχω ζήσει αρκετά εξω οπως και καθε χρόνο που 2 μηνες τους ζω εκτος Ελλάδας ολες θέλουν τον τρόπο τους δεν παει να ειναι Ελληνίδα η Αφρικανή αν δεν το σου φαινονται ολα βουνο!
αν ειμαι εγω προκατειλημμένος με τις ελληνίδες τοτε φανταζομαι θα απευθύνεσαι σε ολους οσους γράφουν εδω.Και εγω δε λεω για τρόπους,αλλα για σημάδια.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
αν ειμαι εγω προκατειλημμένος με τις ελληνίδες τοτε φανταζομαι θα απευθύνεσαι σε ολους οσους γράφουν εδω.Και εγω δε λεω για τρόπους,αλλα για σημάδια.
τυπε Δευτερα ,Παρασκευη διδασκω σεμινάριά πως να κάνεις Γκόμενα της Ελληνίδες με 100% επιτυχία ότι θες σε π,μ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
τυπε Δευτερα ,Παρασκευη διδασκω σεμινάριά πως να κάνεις Γκόμενα της Ελληνίδες με 100% επιτυχία ότι θες σε π,μ
φιλε δε θελω να σε προσβάλω ουτε να σε υποτιμησω.αλλα μαλλον κουβεντιάζεις με το λάθος ατομο.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom