Νέα

Πώς να βγάλω γκόμενα πωλήτρια σε σούπερ μάρκετ, take away κλπ.;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Howitzer
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 811
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
οκ Για σένα το πρωτο σεμινάριο δωρεάν
τύπε εδω περα μεσα δε θα βρεις ανθρώπους που δε ξέρουν πως να ριξουν γυναίκες (υπάρχουν και αυτοι) αλλα ανθρωποι που ειναι μπουχτισμένοι απο τα κομπλεξιλίκια της ελλεηνιδας.Και μιλάω και για καταστάσεις αφου την ρίξεις.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Να μια ευκαιρία για σενα.."πως να ριξετε γκομενες σε σουπερ μάρκετ" εγω εχω πει μερικές καλες γνώμες (δοκιμασμένες) ποτε δε μιλαω αν δεν εχω κανει κατι και δεν το εχω δοκιμάσει στη πράξη....εσυ τι εχεις να μας πεις?
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
τύπε εδω περα μεσα δε θα βρεις ανθρώπους που δε ξέρουν πως να ριξουν γυναίκες
προπαντόν εδώ μέσα που 7 στους 10 δεν έχουν κανει ποτε σχέση στην ζωή τους :2funny: ,εχεις χιουμορ τυπε με εκανες και γέλασα:tooth:
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.570
Like
1.124
Πόντοι
216
Τελικα να πηγαινουμε στα σουπερ μαρκετ η οχι ???
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
προπαντόν εδώ μέσα που 7 στους 10 δεν έχουν κανει ποτε σχέση στην ζωή τους :2funny: ,εχεις χιουμορ τυπε με εκανες και γέλασα:tooth:
ενας απο αυτους ειμαι και γω τύπε..εχω κάνει 2 ολες κι ολες και δεν το εχω μετανιώσει...δεν σου κρύβω ομως οτι οι περιπέτειες και οι εμπειρίες μου ειναι τεράστιες,οποτε διαλεξα αυτο τον δρόμο απο το αν εχω μια να μου σπαει το πουτσο ολη μερα και ολη νυχτα με τις μαλακιες της.Ειδικα οσο ειναι καποιος νεος ειναι τεραστιο λαθος να τρωνε τα καλυτερα χρονια της ζωης τους με μια γκόμενα αντι να κυνηγάνε τις εμπειρίες.Και ολοι αυτοι που φτανουν 35 και πεφτουν σε μια μαλακισμενη και κανουν παιδια που φυσικά τραβάνε τα μαλλια της κεφαλης τους,ειναι αυτοι που φάγανε τα νιατα τους με τις σχεσεις και με το να εχουν ολες κιολες απο 2 γυναίκες χροοοοοονια εκει και να μη ξέρουν τιποτα παρα εξω.
 

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
ενας απο αυτους ειμαι και γω τύπε..εχω κάνει 2 ολες κι ολες και δεν το εχω μετανιώσει...δεν σου κρύβω ομως οτι οι περιπέτειες και οι εμπειρίες μου ειναι τεράστιες,οποτε διαλεξα αυτο τον δρόμο απο το αν εχω μια να μου σπαει το πουτσο ολη μερα και ολη νυχτα με τις μαλακιες της.Ειδικα οσο ειναι καποιος νεος ειναι τεραστιο λαθος να τρωνε τα καλυτερα χρονια της ζωης τους με μια γκόμενα αντι να κυνηγάνε τις εμπειρίες.Και ολοι αυτοι που φτανουν 35 και πεφτουν σε μια μαλακισμενη και κανουν παιδια που φυσικά τραβάνε τα μαλλια της κεφαλης τους,ειναι αυτοι που φάγανε τα νιατα τους με τις σχεσεις και με το να εχουν ολες κιολες απο 2 γυναίκες χροοοοοονια εκει και να μη ξέρουν τιποτα παρα εξω.
απο αυτα που γραφεις εισαι πληγωμένος απο Ελληνιδες κοπελες ,η φυσιολογική ζωη του Αντρα ειναι να κανει οικογένεια και παιδιά
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
απο αυτα που γραφεις εισαι πληγωμένος απο Ελληνιδες κοπελες ,η φυσιολογική ζωη του Αντρα ειναι να κανει οικογένεια και παιδιά
γιατι το λεει το σύνταγμα? ποιος ορίζει το φυσιολογκο?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Και να μην έχει γκόμενο,πάλι της βγαίνει η ελλεεινιδίαση.Ο φόβος του αγνώστου.Κανένα ρίσκο να γνωριστούν με άτομα περαν του κύκλου τους.

Το'χω ξαναπεί,μπορεί να έχεις μπροστά σου στην καφετέρια,στο σούπερ,οπουδήποτε,κάποια που να ταιριάζετε σε όλα,αλλά δεν θα γνωριστείτε ποτέ.Αυτή είναι η μαλακία
Τι να λέμε τώρα οι τύπισσες δεν κοιτάνε καθόλου εμφάνιση σε έναν άντρα, το μόνο που τις νοιάζει είναι να είναι από τον ίδιο κύκλο και να έχουνε κοινούς γνωστούς, και του Νοιγουν τα πόδια μσε χρόνο μηδεν?
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86
Εσύ Τυπε γαμας τίποτα η μόνο θεωρία? Γιατί μια παροιμία λέει όπου ακούς πολλά κεράσια.. Και ξέρεις δε σημαίνει ότι μας αρέσουν αναγκαστικά οι ελλεινιδες.. Πχ εγώ ενώ θα μπορούσα να μιλήσω σε ελλεινιδες δεν ντρέπομαι δηλαδή, τις θεωρώ βαρετές ως γκόμενές..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.897
Πόντοι
9.297
Μόλις γύρισα από ταβέρνα ουζερί μεζεδοπωλείο. Πρώτη φορά πήγα και είναι μακρυά από εκεί που μένω.. Η σερβιτόρα ωραίο μουνακι γύρω στα 25, 26..μα καλά λέω ποτέ πάει στο γαμιά για να δουλεύει Σάββατο βράδυ?? ?Ισως να την γαμαει το αφεντικό.. Ίσως να πηγαίνει μετά τη δουλειά.. Μου έριξε κλέφτες ματιές την κοίταγα και εγώ. Κούναγε το. Κολαρακι της όταν ερχόταν προς το μέρος μας.. Αλλά στο τέλος τι να κάνεις να πας να μιλήσεις σε γεμάτο με οικογενειοκατασταση μαγαζί?? Θέλω να ξαναπάω τώρα.. Φόραγε ένα μαύρο ανοιξιάτικο παντελονακι με λουλουδάκια να διαγραφεί το χαμηλό κολαρακι της✌️✌️
Απλά ορμα!Μην είσαι μαλακας...
 

agronnn1991

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
737
Like
592
Πόντοι
86

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
μας εχεις μπερδεψει τελικα γαμας η δε γαμας οφειλω να πω οτι δεν εβγλαα ακρη με τα γραπτα σου
Γαμαω μονον Μοντέλα διεθνούς καριέρας της άλλες ήμερες κάθε ήμερα :jerking: Χ10 :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom