Νέα

Πώς έρχονται στην Ελλάδα οι πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Ελα βρε moi οπως και να το κανουμε για να βρεις μια ωραια και ανθρωπινη Ελληνιδα ειναι δυσκολο.Ασε που δεν ξερουν να γαμιουνται το ιδιο με τις ξενες.Μερικοι ειμαστε λατρεις του ξενου.Επειδη γενηθηκαμε Ελλαδα να τρωμε στην μουρη της ελεινηδες με τις απαιτησεις τους και ναπεις οτι ηταν μουναρες χαλαλι!
Θελω να πω ειναι λιγο ριψοκινδυνο να μπλεκεις σε τετιες ιστοριες αλλα ως ενα σημειο ειναι λογικο να την βρισκεις με μια ρωσιδα μουναρα απο μια ελληνιδα που μπορει να ναι και σαβουρα και να μην ξερει να γαμιεται και να εχει και τρελες απαιτησεις.
:2funny: :2funny: οκ. περι ορεξεως κολοκυθοπιτα  :grin: οπως την βρισκει ο καθενας.εισαι και συ νεαρος σαν τον bilk γι'αυτο τα γραφετε με ρομαντικο τροπο.ο μπαρουτιασμενος τα γραφει διαφορετικα και πιο λακωνικα. αν και οι ομορφες γυναικες δεν εχουν εθνικοτητα. ειναι απλως ομορφες γυναικες  :2funny: :rockon:
 

Επισκέπτης
Μην μου βαζεις ιδεες δεν θελει και πολυ ετσι οπως εχω αηδιασει με την Ελληνιδες!
τι έχουν ρε παλικάρια οι Ελληνίδες? απλά και αυτές θύματα είναι του τρόπου ζωής και σκέψης που επιβάλουν τα σκουριασμένα μυαλά πατεράδων και μανάδων.
από εκεί και πέρα στο χέρι του κάθε άντρα είναι να διαμορφώσει τον χαρακτήρα της γυναίκας.
 

Επισκέπτης
βγαζουν βουλγαρικο γιατι ειναι πιο φτηνη η ταριφα.απο την χωρα που ειναι η κοιτιδα δυτικου πολιτισμου η ταριφα ειναι Χ4. μου το ειπαν 3 γνωστες μασατζουδες που εχω ας πουμε πελατειακη οικιοτητα μαζι τους.
Οταν γραφεις Χ4 εννοεις τετραπλασια ταριφα σε σχεση με το Βουλγαρικο(δηλ.6000 Ευρω),η,τετραπλασια σε σχεση με την τιμη του Ελληνικου που εγραψα(δηλ.40000 Ευρω)?Για 10000 παντως,μου εχουν πει δυο Ουκρανες βιζιτες με τις οποιες ειχα επισης οικειοτητα.Ισως,βεβαια,να υπαρχει διακυμανση της τιμης αναλογως της ποιοτητας(αυτο για την κοιτιδα του δυτικου πολιτισμου για πλακα το εγραψα).
ειμαι 20 χρονων και θελω να τη ζησω αυτη την περιπετεια
αυτες δεν εχουν γκομενους? ανηκουν στην απαγορευμενη ζωνη?
Υπαρχουν και μερικες που ειναι στοιχειωδως ενταξει,και ακομη λιγοτερες που ειναι πραγματικα ενταξει.Το ποσοστο ειναι ομως ιδιαιτερα χαμηλο,κατω του 5%.Ο Μoi τα εγραψε σωστα,αποφασισε μονος σου αν θελεις να ρισκαρεις σε μια εκ των προτερων,σχεδον σιγουρα,χαμενη μαχη.
 

Επισκέπτης
τι έχουν ρε παλικάρια οι Ελληνίδες? απλά και αυτές θύματα είναι του τρόπου ζωής και σκέψης που επιβάλουν τα σκουριασμένα μυαλά πατεράδων και μανάδων.
από εκεί και πέρα στο χέρι του κάθε άντρα είναι να διαμορφώσει τον χαρακτήρα της γυναίκας.

Ενταξει δεν λεω οτι δεν φταιμε και εμεις για την νοοτροπια τους.Αλλα δεν μπορεις να συγκρινεις τις Ρωσιδες και γενικα τις ξενες με τις Ελληνιδες.Ακομα και μια μετρια Ρωσιδα σε θεμα εμφανισης φαινεται πιο κουκλαρα απο μια μουναρα Ελληνιδα.Μην πω και για Σουηδεζες εε τι εχουν δει τα ματια μου τοσα χρονια καθε καλοκαιρι κρητη.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
απαντηση προς τον moi
δεν ξερω αν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα οσο τα περιγραφεις
στον αγοραιο ερωτα μπορεις να βρεις σεξουαλικα απελευθερωμενες γυναικες πραγμα που το ζηταει ενας αντρας
δευτερον θα ηθελα να ζησω την εμπειρια
βεβαια τωρα λιγο με κωλωσες μ'αυτα που γραφεις
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
μια γυναικα που πουλαει τον εαυτο της και βγαζει αφορολογητο χρημα (μαυρο) ειναι μονη? απο καποιους ανθρωπους ηρθε εδω.αυτοι οι ανθρωποι την προστατευουν μην φαει καμια φαπα απο κανα ψυχοπαθη πελατη η καμια σφαιρα απο κανενα ανταγωνιστη αλλων μπουρδελλων η της βγαλανε χαρτια να δουλευει ως πορνη. θα μεινουνε απληρωτοι? σε γενικες γραμμες δεν υπαρχει πουτανα που να ειναι μονη.και αυτες που 'φαινονται' μονες και δηλωνουν ανεξαρτητες το σκανε το χρημα τους στους νταβαδες.αυτο ειναι νομος στον χωρο της πορνειας

+ 1000

...Συνάδελφος και εγώ moi ..πρίν 3 χρόνια..και αφού κατάφερα και ξέμπλεξα,ούτε του παπά δέν το λέω (όχι του giorgospapa!!αχαχχα)..τότε μ'άρεσε που είχα ερωτευτεί κι όλας,παρόλο που ήταν και μου φερότανε πολύ καλά,δέν έβλεπα το μέλλον...θα πώ ψέμματα επίσης,άν πώ οτι δεν πέρναγα καλά!!!! ...τέλος πάντον ..το τελίομα της υπόθεσης ήταν 3-4 επισκέψεις μου,όπου την είδα για τελευταία φορά(στις φυλακές στην Αμυγδαλέζα,όπουν την είχαν επιδή δεν είχε χαρτιά)..μετά έφυγε για Ρωσσία.....να σαι καλά Ειρηνάκι....ότι κι αν κάνεις τώρα...
(Σκευτήτε το καλά όσοι θέλετε να μπλέξετε έτσι....έχει κι άλλους το παιχνίδι μέσα,όπου δέν πρέπει να ανακατευτήτε καθόλου...)

μια ρωσιδα μουναρα απο μια ελληνιδα που μπορει να ναι και σαβουρα και να μην ξερει να γαμιεται και να εχει και τρελες απαιτησεις.

Καλά...αυτό δέν ειναι και απόλυτο...  :grin:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Οταν γραφεις Χ4 εννοεις τετραπλασια ταριφα σε σχεση με το Βουλγαρικο(δηλ.6000 Ευρω),η,τετραπλασια σε σχεση με την τιμη του Ελληνικου που εγραψα(δηλ.40000 Ευρω)?Για 10000 παντως,μου εχουν πει δυο Ουκρανες βιζιτες με τις οποιες ειχα επισης οικειοτητα.Ισως,βεβαια,να υπαρχει διακυμανση της τιμης αναλογως της ποιοτητας(αυτο για την κοιτιδα του δυτικου πολιτισμου για πλακα το εγραψα).Υπαρχουν και μερικες που ειναι στοιχειωδως ενταξει,και ακομη λιγοτερες που ειναι πραγματικα ενταξει.Το ποσοστο ειναι ομως ιδιαιτερα χαμηλο,κατω του 5%.Ο Μoi τα εγραψε σωστα,αποφασισε μονος σου αν θελεις να ρισκαρεις σε μια εκ των προτερων,σχεδον σιγουρα,χαμενη μαχη.
δες πμ φιλε μου
 

Επισκέπτης
δηλαδή το φταίμε και εμείς τι σημαίνει άντε στα πόδια? καλή η Ρωσίδα όμως σε ένα πολύ μικρό ποσοστό πολλές από αυτές αν τους κάνεις μια στραβή είναι ικανές να βουτήξουν τα κουτσούβελα που κάνανε μαζί σου και να την κάνουν και να μην ξέρεις που στο διάολο πήγαν εκεί στην Ρωσία σε μια χώρα απέραντο χάος.
 

Επισκέπτης
δηλαδή το φταίμε και εμείς τι σημαίνει άντε στα πόδια? καλή η Ρωσίδα όμως σε ένα πολύ μικρό ποσοστό πολλές από αυτές αν τους κάνεις μια στραβή είναι ικανές να βουτήξουν τα κουτσούβελα που κάνανε μαζί σου και να την κάνουν και να μην ξέρεις που στο διάολο πήγαν εκεί στην Ρωσία σε μια χώρα απέραντο χάος.

Και οι Ελληνιδες το κανουν αυτο σε μεγαλο ποσοστο μαλιστα να βουτανε τα κουτσουβελα και δρομο.Εχω πολλους γνωστους που την πατησαν ετσι.Αλλα δεν ειναι μονο αυτο.Ειναι και θεμα εμφανισης.Τι να κανουμε ειναι πιο ωραια ρατσα οι Ρωσιδες και εγω ειμαι λατρης του ωραιου φυλου.Γιατι να συμβιβαστω με τις Ελληνιδες?
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
μα μερικες πουτανες ειναι μουναρες μπορεις καλιστα να τις ερωτευτεις οπως πχ Ιζαμπελα,Νατασα,Λαουρα,Μαρια κτλ
και κατι αλλο ενας νταβαντζης φερνει 10-15 πουτανες ολες τα χουνε μ'αυτον?κηφηνας ειναι?
δεν μπορει να εχουν προσωπικη ζωη η μπλεκεις με σαπιλα?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
απαντηση προς τον moi
δεν ξερω αν ειναι τοσο τραγικα τα πραγματα οσο τα περιγραφεις
στον αγοραιο ερωτα μπορεις να βρεις σεξουαλικα απελευθερωμενες γυναικες πραγμα που το ζηταει ενας αντρας
δευτερον θα ηθελα να ζησω την εμπειρια
βεβαια τωρα λιγο με κωλωσες μ'αυτα που γραφεις
εδω φιλε μου γραφουμε καπνομπαρουτιασμενοι και δεν ειμαστε και 20 χρονων.δες ποστ συναγωνιστων με παρομοιες εμπειριες, δες αποχωρησεις σοβαρων μελων με επισης ιδιες εμπειριες και δες και το φιναλε πως κατεληξε.
ενδεχεται οντως να τα γραφω τραγικα τα πραγματα εγω και οι αλλοι.μπορει και να γραφω και ψεμματα εγω και οι αλλοι ετσι να περναμε την ωρα μας.χεσε την δικη μου γνωμη και τις γνωμες των αλλων.
σου εγραψα και παρακατω οταν και εαν γινει να τα φτιαξεις με πουτανα θα δεις ΜΟΝΟΣ σου την ταινια και θα βγαλεις τα δικα σου συμπερασματα.εξαλλου τα λαθη ειναι αυτα που μας κανουν σοφοτερους και πιο δυνατοτερους. οσο για απελευθερωμενες γυναικες στο σεξ κανεις λαθος.το καλυτερα γαμησια τα εχω κανει με γκομενες και οχι με πουτανες.στις πουτανες παμε για το ξεφορτωμα  ;)
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
701
Like
497
Πόντοι
26
δεν μπορει να εχουν προσωπικη ζωη η μπλεκεις με σαπιλα?

Μπορεί να έχουν..λίγο περιορισμένη βέβαια...
εμένα κοιμόταν και σπίτι μου,αλλά ο 'μάγκας' όλα τα ήξερε...ακόμα και πού και τί ώρα πίναμε καφέ... τους νταβαντζήδες τους φοβόντε πολύ,και κακά τα ψέμματα,αυτοί τα κανονήζουν όλα για δουλειά,σπίτι,προστασία κ.τ.λ...
 

Επισκέπτης
Και οι Ελληνιδες το κανουν αυτο σε μεγαλο ποσοστο μαλιστα να βουτανε τα κουτσουβελα και δρομο.Εχω πολλους γνωστους που την πατησαν ετσι.Αλλα δεν ειναι μονο αυτο.Ειναι και θεμα εμφανισης.Τι να κανουμε ειναι πιο ωραια ρατσα οι Ρωσιδες και εγω ειμαι λατρης του ωραιου φυλου.Γιατι να συμβιβαστω με τις Ελληνιδες?
όμως είναι μεγάλος μπελάς πολύ ζηλιάρες δεν τολμάς να μιλήσεις στο τηλέφωνο ούτε με την μάνα σου.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
δεν ξερω μπορει να εχεις και δικιο..
παντως εμενα μ'αρεσουν οι ωραιες γυναικες και στον αγοραιο ερωτα μπορεις να βρεις μουναρες πολυ πανω απο το μεσο ορο της φασολας ελεινιδας...
 

Επισκέπτης
δεν ξερω μπορει να εχεις και δικιο..
παντως εμενα μ'αρεσουν οι ωραιες γυναικες και στον αγοραιο ερωτα μπορεις να βρεις μουναρες πολυ πανω απο το μεσο ορο της φασολας ελεινιδας...

Αυτο ακριβως!Οχι αλλο στις φασολες ελεινιδες!Γιατι να μην εχω γενηθει καμια Γερμανια,Ρωσια η Σουηδια:((((
 

Επισκέπτης
το ανεχομαι καλιστα αυτο:)
καλά μπλέξε και μετά σε βλέπω να ανάβεις λαμπάδα στον άγιο Αρίωνα,
ξέρεις γιατί χώρισα εγώ με την Ρωσίδα μου? επειδή μια φίλη της της είπε στα χαρτιά και στο φλιτζάνι ότι νταλαβερίζομαι και με άλλη γυναίκα γέμισε μια κατσαρόλα με λάδι να κάψει και να το ρίξει επάνω μου στον ύπνο μου ευτυχώς που  το πήρα είδηση και την γλίτωσα και τώρα είμαι μαζί σας.
 

Επισκέπτης
καλά μπλέξε και μετά σε βλέπω να ανάβεις λαμπάδα στον άγιο Αρίωνα,
ξέρεις γιατί χώρισα εγώ με την Ρωσίδα μου? επειδή μια φίλη της της είπε στα χαρτιά και στο φλιτζάνι ότι νταλαβερίζομαι και με άλλη γυναίκα γέμισε μια κατσαρόλα με λάδι να κάψει και να το ρίξει επάνω μου στον ύπνο μου ευτυχώς που  το πήρα είδηση και την γλίτωσα και τώρα είμαι μαζί σας.

Ο θεε μου τωρα με εκανες να τρελαθω τελιως.Σιγουρα δεν κανεις πλακα?Αν ειναι δυνατον ουτε Αφρικανα ιθαγενεις δεν θα εκανε τετιο πραγμα!!Τοσο ψυχακιας η ρωσιδα?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
μα μερικες πουτανες ειναι μουναρες μπορεις καλιστα να τις ερωτευτεις οπως πχ Ιζαμπελα,Νατασα,Λαουρα,Μαρια κτλ
και κατι αλλο ενας νταβαντζης φερνει 10-15 πουτανες ολες τα χουνε μ'αυτον?κηφηνας ειναι?
δεν μπορει να εχουν προσωπικη ζωη η μπλεκεις με σαπιλα?
οι 10-15 ΑΝΗΚΟΥΝ σε αυτον.
αρκετες τα εχουν με αυτον η με 'παλληκαρια' απο την ομαδα του.
στο ερωτημα σου αν ειναι κηφηνας κυριολεκτικα σου μιλαω με ποναει το στομαχι απο τα γελια.
προσωπικη ζωη εχουν αφου ξεπληρωσουν τον νταβα και εφοσον ειναι και ξηγημενος ο νταβας και δεν τις τα τρωει ολα.μπορει να κανουν και τις διακοπες τους να ερθουν και οι γονεις τους εδω λεγοντας τους οτι δουλευει σε εταιρια.η επαγγελματικη τους ζωη ειναι αποκλειστικο θεμα του νταβα.
σαπιλα? η πρωσοποποιηση της σαπιλας ειναι νταβαδες και πουτανες.ο ενας χρησιμοποιει την βια και ο αλλος χρησιμοποιει το ψεμμα.τι νομιζες οτι ειναι ? τιποτα οικογενειαρχες μεροκαματιαρηδες? η τιποτα παιδια που ασχολουνται με τις σπουδες τους και κοιτανε να βγουμε στην κοινωνια να προσφερουνε κοινωνικο εργο? ρεμαλια του κερατα ειναι ολοι τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom