Νέα

Πώς έρχονται στην Ελλάδα οι πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα billk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 120
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
τα τελευταία 20 χρόνια με της αλλαγές που έγιναν εκεί αυξήθηκε πολύ ο αλκοολισμός και οι άντρες γενικά της γυναίκες στο σεχ της είχαν στην ξεπέτα μπορείς να συναντήσεις εδώ γυναίκα που στην ζωή της όσο ήταν εκεί να μην είχε έρθει σε οργασμό και το ένοιωσε εδώ.
μάλιστα έχω και προσωπική εμπειρία επάνω σε αυτό το ζήτημα.
Ήρθες σε...οργασμό????
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
αυτή ρε συναγωνιστή αφού μόλις τέλειωσα και εγώ κατέβηκε από το κρεβάτι γονάτισε και έκανε τον σταυρό της και να λέει ώι χαρασό ώι χαρασό.
:2funny: :2funny: :2funny: είδε χαρά στα σκέλια της το μωρό..... :dancing: :dancing:
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
καποιες ερχονται με την θεληση τους γνωριζοντας τι 'δουλεια' θα κανουν εδω.μετα ερχεται το μπλεξιμο με τους ανθρωπους του 'πνευματος'.τα γαμησια τα κανανε και στις πατριδες τους και μετα λενε οτι στην ελλαδα τα 'μαθανε' αυτα τα ασχημα πραγματα και το 'περιβαλλον των μπουρδελλων'.υπαρχουν φυσικα και γραφεια γνωριμιων (για γαμους η εργασια) που αποτελουνται απο ρωσοφωνους (ρωσους, ρωσοποντιους κλπ) με ιστοσελιδες στον ιντερνετ και κανουν 'ψαρεμα' για ομορφα θυληκα λαβρακια.παντως οι αλλοδαπες ερχονται με την τοπικη μαφια της πατριδας τους οπου συνεργαζεται με την ντοπια εγχωρια μαφια.φυσικα δεν ερχεται μονο μια γυναικα αλλα γκρουπ τοων 10 και των 20 γυναικων.με το ιντερνετ αλλαξανε τα πραγματα εχουν 'εκπολιτισθει' καπως.τωρα δεν υπαρχουν τα φορτηγα με κρεατα που φερναν γυναικες οι νταβαδες απο τα συνορα.υπαρχει βιζα απο τα προξενεια και την πορνεια την αποκαλουνε 'συνεργασια για δουλεια'.μαζευουν τα λεφτα τους οι πουτανες και αν ειναι τυχερες με τους νταβατζηδες και τα πανε καλα θα αγορασουν ακινητα εδω η στην πατριδα τους (σπιτια).αν οχι και πεσουν σε τιποτα περιπτωσεις δυσκολες τους εφαγε το μαυρο φιδι. για τις ρωσιδες,ουκρανες και λευκορωσιδες το κουμαντο το κανουν οι ρωσοποντιοι.για τις αλβανες οι αλβανοι και τις τσιαγγανορουμανες οι ρουμανοι.αν και το πιο βασικο κουμαντο ειναι οι αλβανοι γενικοτερα.αυτες οι τρεις εθνοτητες ειναι οι κακοι της υποθεσης που βγαζουν το 'φιδι απο την τρυπα' και τους βλεπει και η κοινη γνωμη σαν εγκληματιες οπου ειναι δηλαδη.το γενικο κουμαντο και πιο πανω απο αυτους οπου δινουν εντολες ειναι οι ελληνες.μετα ολες οι αλλοδαπες που δεν ανηκουν σε χωρες τις ΕΟΚ εχουν προβλημα με την παραμονη τους στην ελλαδα.υπαρχουν 3 τροποι που μπορουν να τις βοηθησουν οι νταβαδες να μεινουν εδω. ο πρωτος ειναι ταυτοτητα με πλαστα στοιχεια,ο δευτερος ειναι παραταση παραμονης απο το προξενειο και ο τριτος με 'εικονικο' γαμο. και στις τρεις περιπτωσεις οι πουτανες δινουν πολλα λεφτα στους βαδες και ριψοκινδυνευουν αρκετα.τωρα θα ρωτησει πως ενας αλβανος η ρωσοποντιος εχει προσβαση και κονε με κρατικα εγγραφα απο χωρα τις ΕΟΚ? εκει ειναι που λεμε η ελληνικη μαφια ειναι πανω απο ολους.
πριν 7 χρονια τα ειχα με πουτανα απο μπουρδελο.ηθελα να την βγαλω απο αυτον τον χωρο γιατι την αγαπησα και την ερωτευτηκα.ηρθα σε επαφη με ολα τα κατακαθια αυτα της κοινωνιας οπου τους πληρωσα αρκετα καλα για να μην την πειραξουνε.την ελευθερωσα στην κυριολεξια με κινδυνο της ζωης μου ριψοκινδυνευοντας τα παντα γι'αυτην.μετα απο τα πολλα ψεμματα που ειχε πει και με ειχε κανει να την πιστεψω το εσκασε με τον νταβατζη της που την ειχε φερει απο εδω.το παθημα μου εγινε μαθημα.και οι νεωτεροι που ενθουσιαζονται και ρωτανε 'πως να κανω σχεση με μια εκδιδομενη'? η 'οι πουτανες ειναι πολυ καλες γυναικες και λενε την αληθεια' να προσεχουν και να μαθαινουν απο τα λαθη των μεγαλυτερων σε ηλικια συναγωνιστων τους.
 

Επισκέπτης
αυτή ρε συναγωνιστή αφού μόλις τέλειωσα και εγώ κατέβηκε από το κρεβάτι γονάτισε και έκανε τον σταυρό της και να λέει ώι χαρασό ώι χαρασό.

Τι σκατα αραπικη την εχεις?
Γενικα παντως εχω την εντυπωση οτι κυριως θελουν να μας ξεπετανε οσο πιο γρηγορα γινεται και δεν ενδιαφερονται για την ευχαριστηση τους.
 

Επισκέπτης
αν σας πω το όνομα ενός παπά που είναι σε κύκλωμα λευκών γάμων θα πάτε να γίνεται παπαγιώργηδες.
3000  έως  4000 ευρώ η ταρίφα.
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.296
Κριτικές
18
Like
2.011
Πόντοι
5.975
Xμμμμ ... σε ρδελο έγινε αυτό ή σε στούντιο ? !! ;) :)
 

Επισκέπτης
Τι σκατα αραπικη την εχεις?
Γενικα παντως εχω την εντυπωση οτι κυριως θελουν να μας ξεπετανε οσο πιο γρηγορα γινεται και δεν ενδιαφερονται για την ευχαριστηση τους.
στην πορεία μετά από όσα τραβάνε εδώ τα συναισθήματα τους μετατρέπονται σε μίσος στης περισσότερες και πλέον μόνο το χρήμα της ενδιαφέρει και να κάνουν την ζωή τους. 
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
στην πορεία μετά από όσα τραβάνε εδώ τα συναισθήματα τους μετατρέπονται σε μίσος στης περισσότερες και πλέον μόνο το χρήμα της ενδιαφέρει και να κάνουν την ζωή τους. 
πιστευω οτι εδω τα ειπες ολα. αλλα θα διαφωνησω οχι απο τα μεσα της πορειας της ζωης τους αλλα απο την αρχη της ζωης τους.
 

Επισκέπτης
Χωρις διαθεση αμφισβητησης των καταθεσεων του Αριωνα και του Moi θα πω οσα,λιγα,γνωριζω σχετικα με τα cg.Πρωτα απ' ολα εχουμε δυο κατηγοριες,τις γυναικες που προερχονται απο χωρες εντος Ε.Ε.(Ρουμανια,Πολωνια κλπ)και οσες προερχονται απο χωρες εκτος Ε.Ε.(Ρωσια,Ουκρανια κλπ).Οι πρωτες δεν εχουν,πλεον,προβλημα να πηγαινοερχονται οποτε θελουν,και να μενουν εδω οσο θελουν.

Η δευτερη κατηγορια ερχεται εδω με βιζα την οποια στην συνεχεια ανανεωνει οσο την παιρνει να την ανανεωσει και,ταυτοχρονως,εκδιδει(παρανομα φυσικα)διαβατηριο χωρας εντος Ε.Ε.,συνηθως Βουλγαρικο.Το αντιτιμο για το Βουλγαρικο διαβατηριο ηταν μεχρι προσφατα 1500 Ευρω.Υπαρχει και προσφορα για Ελληνικο μονο που αυτο κοστιζει 10000 Ευρω(Τι διαολο,Βουλγαροι ειμαστε?Εδω μιλαμε για την κοιτιδα του Δυτικου πολιτισμου).

Οι Ουκρανιδες εχουν ιδιαιτερη δυσκολια,προφανως για νομικους λογους,να βγαλουν βιζα για Ελλαδα και,συνηθως,ερχονται απο Βουλγαρια κανοντας μια 12ωρη νυχτερινη πορεια πανω στα βουνα.Ακολουθει η διαδικασια εκδοσης Βουλγαρικου διαβατηριου για να μπορουν να κυκλοφορησουν σχετικα ελευθερα.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
moi τι ηλικια εχεις?
νομιζω οτι πολλες εχουν ενα ειδος ανεξαρτησιας και κανουν ελευθερα τη ζωη τους
ειναι ολες μπλεγμενες με κατακαθια?
γιατι εμενα δε θα με χαλαγε να κανω κατι με πουτανα
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
βγαζουν βουλγαρικο γιατι ειναι πιο φτηνη η ταριφα.απο την χωρα που ειναι η κοιτιδα δυτικου πολιτισμου η ταριφα ειναι Χ4. μου το ειπαν 3 γνωστες μασατζουδες που εχω ας πουμε πελατειακη οικιοτητα μαζι τους.
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
moi τι ηλικια εχεις?
νομιζω οτι πολλες εχουν ενα ειδος ανεξαρτησιας και κανουν ελευθερα τη ζωη τους
ειναι ολες μπλεγμενες με κατακαθια?
γιατι εμενα δε θα με χαλαγε να κανω κατι με πουτανα
ειμαι κοντα στα 40.εσυ ομως απο αυτα που γραφεις στο φορουμ πρεπει να εισαι αρκετα νεαρος.σιγουρα η αφελεια σου (χωρις παρεξηγηση στο λεω προς Θεου) ειναι κατω των 25 ετων.μπορει το ειδος ανεξαρτησιας να το εχουνε αλλα αν νομιζεις οτι ειναι 'ανεξαρτητες' επεσες εξω.επειδη τις εχεις θεοποιησει καπως και την ψαχνεις για σχεση με πουτανα εαν γινει και οταν γινει θα δεις την ταινια μονος σου χωρις αλλους τηλεθεατες και θα βγαλεις το προσωπικο σου συμπερασμα.
 

Επισκέπτης
η Βουλγαρία είναι μια χώρα που οι περισσότεροι την ένταξη στην ΕΕ την εκμεταλλεύονται στο πώς θα οικονομήσουν με ότι πουστιά γίνεται από πλαστά ευρώ μέχρι διαβατήρια.
παλαιότερα εδώ στην Ελλάδα την έκδοση πλαστών διαβατηρίων την κάνανε οι Αλβανοί και μερικοί Κούρδοι και μάλιστα απ  ότι ξέρω στο πατάρι καφενείου που το διαχειρίζεται Κούρδος κοντά στην πλατεία Βάθης υπήρχε μηχανισμός έκδοσης πλαστών διαβατηρίων.
 
OP
OP
B

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
ειμαι 20 χρονων και θελω να τη ζησω αυτη την περιπετεια
αυτες δεν εχουν γκομενους? ανηκουν στην απαγορευμενη ζωνη?
 

moi

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2007
Μηνύματα
520
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
ειμαι 20 χρονων και θελω να τη ζησω αυτη την περιπετεια
αυτες δεν εχουν γκομενους? ανηκουν στην απαγορευμενη ζωνη?
δεν επεσα εξω τελικα στην ηλικια.εσυ πιστευεις μια γυναικα που πουλαει τον εαυτο της και βγαζει αφορολογητο χρημα (μαυρο) ειναι μονη? απο καποιους ανθρωπους ηρθε εδω.αυτοι οι ανθρωποι την προστατευουν μην φαει καμια φαπα απο κανα ψυχοπαθη πελατη η καμια σφαιρα απο κανενα ανταγωνιστη αλλων μπουρδελλων η της βγαλανε χαρτια να δουλευει ως πορνη. θα μεινουνε απληρωτοι? σε γενικες γραμμες δεν υπαρχει πουτανα που να ειναι μονη.και αυτες που 'φαινονται' μονες και δηλωνουν ανεξαρτητες το σκανε το χρημα τους στους νταβαδες.αυτο ειναι νομος στον χωρο της πορνειας.
τωρα αν θελεις να ζησεις αυτη την περιπετεια ειναι δικαιωμα σου.οτι ηταν να γραψουμε καποιοι μεγαλυτεροι το γραψαμε. αλλα θελω να σου κανω και μια ερωτησουλα και αν θες μου απαντας.γιατι δεν τα φτιαχνεις με μια νορμαλ κοπελιτσα στην ηλικια σου και θες να τα φτιαξεις με ενα ρεμαλι που το γαμανε 50 διαφορετικες πουτσες την ημερα και ανηκει στους χωρους των πιστολαδων? αν θες μου απαντας.
 

Επισκέπτης
τωρα αν θελεις να ζησεις αυτη την περιπετεια ειναι δικαιωμα σου.οτι ηταν να γραψουμε καποιοι μεγαλυτεροι το γραψαμε. αλλα θελω να σου κανω και μια ερωτησουλα και αν θες μου απαντας.γιατι δεν τα φτιαχνεις με μια νορμαλ κοπελιτσα στην ηλικια σου και θες να τα φτιαξεις με ενα ρεμαλι που το γαμανε 50 διαφορετικες πουτσες την ημερα και ανηκει στους χωρους των πιστολαδων? αν θες μου απαντας.

Ελα βρε moi οπως και να το κανουμε για να βρεις μια ωραια και ανθρωπινη Ελληνιδα ειναι δυσκολο.Ασε που δεν ξερουν να γαμιουνται το ιδιο με τις ξενες.Μερικοι ειμαστε λατρεις του ξενου.Επειδη γενηθηκαμε Ελλαδα να τρωμε στην μουρη της ελεινηδες με τις απαιτησεις τους και ναπεις οτι ηταν μουναρες χαλαλι!
Θελω να πω ειναι λιγο ριψοκινδυνο να μπλεκεις σε τετιες ιστοριες αλλα ως ενα σημειο ειναι λογικο να την βρισκεις με μια ρωσιδα μουναρα απο μια ελληνιδα που μπορει να ναι και σαβουρα και να μην ξερει να γαμιεται και να εχει και τρελες απαιτησεις.
 

Επισκέπτης
Ελα βρε moi οπως και να το κανουμε για να βρεις μια ωραια και ανθρωπινη Ελληνιδα ειναι δυσκολο.Ασε που δεν ξερουν να γαμιουνται το ιδιο με τις ξενες.Μερικοι ειμαστε λατρεις του ξενου.Επειδη γενηθηκαμε Ελλαδα να τρωμε στην μουρη της ελεινηδες με τις απαιτησεις τους και ναπεις οτι ηταν μουναρες χαλαλι!
Θελω να πω ειναι λιγο ριψοκινδυνο να μπλεκεις σε τετιες ιστοριες αλλα ως ενα σημειο ειναι λογικο να την βρισκεις με μια ρωσιδα μουναρα απο μια ελληνιδα που μπορει να ναι και σαβουρα και να μην ξερει να γαμιεται και να εχει και τρελες απαιτησεις.
σου προτείνω να γίνεις δημότης Αμαλιάδας εκεί ο δήμαρχος της φέρνει με τα πούλμαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom