Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
  Παρτε αυτο  :2funny: ειναι ενα κοματι απο το καινουργιο βιντεακι που θελω να ετοιμασω :2funny:αλλα με ζαλισε ο Ρουνκοβασίλης στο Facebook και ανεβασα αυτο το κοματι στο Greektube που δεν θα το δουνε γκομενες απο τη Ρωσσια και δεν θα της χασω
θεϊκό :headbang2: :headbang2: :headbang2: :headbang2:
 

kostas2012

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2012
Μηνύματα
82
Like
1
Πόντοι
0
δωσε τσοντα στο λαο πορνομεταναστη ,προσκυνω το μουνακι που εχεις αστερακι ,κορμαρα.περιμενα το βιντεο να χει συνεχεια μας εκοψες στο καλυτερο :knockinb: :knockinb: :knockinb:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
εχει βαλει και gazebo να παιζει στο cd

masterpiece

:rockon:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166
δωσε τσοντα στο λαο πορνομεταναστη ,προσκυνω το μουνακι που εχεις αστερακι ,κορμαρα.περιμενα το βιντεο να χει συνεχεια μας εκοψες στο καλυτερο :knockinb: :knockinb: :knockinb:

Το έκανε, για να προλάβεις να πάρεις χαρτί κοντά σου. :)

Έχει και δεύτερο μέρος. :grin: :grin: :grin:

 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
η στριγκάρα σε πλάνο με τις μπότες από σαλάχι εντελώς σουρεάλ σκηνικά :rockon:
 

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.434
Κριτικές
3
Like
3.380
Πόντοι
786
:smitten: :smitten: :smitten:

Στις ημέρες μας, η λέξη αυτή έχει νομίζω διφορούμενη σημασία (καλή ή κακή).

Ακριβώς. Π.χ. ''Ό διαβόητος Καζανόβα'' Πρωτίστως όμως παραπέμπει αρνητικά. ''Notorious'' είναι ακόμα πιό αμφίσημο.

 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
  Παρτε αυτο  :2funny: ειναι ενα κοματι απο το καινουργιο βιντεακι που θελω να ετοιμασω :2funny:αλλα με ζαλισε ο Ρουνκοβασίλης στο Facebook και ανεβασα αυτο το κοματι στο Greektube που δεν θα το δουνε γκομενες απο τη Ρωσσια και δεν θα της χασω

βλεπω και γω τιτλο ερωτικες περιπτυξεις λεω ρε μπας? αρχιζει το βιντεο και βλεπω ΠΑΛΙ τη μογγολα. αντε να τα 50αρισεις τα χρονια στη ρωσια με τη μια γυναικα που γαμησες  :2funny:
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ετσι πορνομεταναστης ρεσπεκτ δε βγαζει τις μποτουλες ουτε στο κρεβατι ειναι σωστος μποτοφιλος τα σεβη μου  :rockon: :rockon: :rockon:

η μονη ενσταση ειναι που δε φορα και το λαγουδακι μποτες απο σαλαχι το σωστο ειναι να φορατε κ οι 2!  :grin:
 

wolfakis7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
17.086
Like
7
Πόντοι
166
Διαβόητος σημαίνει.

:thumbsup:

:smitten: :smitten: :smitten:

Στις ημέρες μας, η λέξη αυτή έχει νομίζω διφορούμενη σημασία (καλή ή κακή).

όπως και η λέξη "διάσημος"...μπορείς να γίνεις διάσημος επειδή κάνεις καλά τσιμπούκια ή επειδή κάνεις το 100αρι γρηγορότερα του F16 :birdman:
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
νομιζω δημητρακη το επομενο βημα θα ταν να γυρισεις μια σωστη τσοντα κ να βαλεις κατω ακομα κ τον σειρηνακη...μη μασας προχωρα...παρεπιπτοντως η μουσικουλα θυμιζει cult τσοντα της δεκαετιας του 70-80...η μποτα του δημητρακη ολα τα λεφτα...το see through της γκεισας πολυ αισθησιακο...μονο ταισε την λιγο παραπανω ρε δημητρακη να πεταξει κωλαρακι...θα της πηγαινει πιο πολυ!κ επιπλεον ελπιζω να εχεις κ αλλες πρωταγωνιστριες...τελευταια μονο η σχιστοματα πρωταγωνηστει...δεν πιστευω να μου γινες σχεσακιας?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
νομιζω δημητρακη το επομενο βημα θα ταν να γυρισεις μια σωστη τσοντα κ να βαλεις κατω ακομα κ τον σειρηνακη...μη μασας προχωρα...παρεπιπτοντως η μουσικουλα θυμιζει cult τσοντα της δεκαετιας του 70-80...η μποτα του δημητρακη ολα τα λεφτα...το see through της γκεισας πολυ αισθησιακο...μονο ταισε την λιγο παραπανω ρε δημητρακη να πεταξει κωλαρακι...θα της πηγαινει πιο πολυ!κ επιπλεον ελπιζω να εχεις κ αλλες πρωταγωνιστριες...τελευταια μονο η σχιστοματα πρωταγωνηστει...δεν πιστευω να μου γινες σχεσακιας?
Την ειχα 4 ης μερες!Χτες την εδιωξα.Την παιρνω που και που οταν δεν εχω καμια αλλη.Θελω να γυρισω με μια αλλη σχιστοματα που 'χω βιντεακι.Δεν ξερω αν προλαβω πριν φυγω για Ελλαδα.Θελω να γυρισω πιο ποιοτικο εργο με θεμα τη ζωη μου θα εχει και τσοντα φυσικα αλλα θελω να εχει και υποθεση.Ενα αλλο σεναριο ειναι το εργο ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΠΡΟΔΩΜΕΝΟΥ.Γνωριζω στο εργο την κορη της Μερκουλενκο και την  :knockinb:τσαντιζεται ο Προδωμενος και κανει φασαρια μετα του  :knockinb: και τη Μερκουλενκο φωναζει ο Προδωμενος ερχεται ο Σεριφης και τον πηγαινει σπιτι του (Φυλακη) εκει εχει φύλακες τραβεστι με πουτσάρες και τον  :knockinb:  :2funny: :2funny: :2funny: αυτο το εργο ειναι σε σεναριο ΙΩΣΗΦ ΜΠΛΑΣΚΟΥ!Αυτος το εχει σκεφτει το σεναριο :2funny:
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
βλεπω και γω τιτλο ερωτικες περιπτυξεις λεω ρε μπας? αρχιζει το βιντεο και βλεπω ΠΑΛΙ τη μογγολα. αντε να τα 50αρισεις τα χρονια στη ρωσια με τη μια γυναικα που γαμησες  :2funny:

Βεβαια. Καλος Πιρφορος. Ολο με αυτο το συχαμερο Μπαζο. Και στο Αφγανισταν να πηγαινε ΜΙΑ γυναικα θα την ειχε!
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Βεβαια. Καλος Πιρφορος. Ολο με αυτο το συχαμερο Μπαζο. Και στο Αφγανισταν να πηγαινε ΜΙΑ γυναικα θα την ειχε!
Αυτο ειναι ενα κοματι απο ενα βιντεακι που ετοιμαζω.Δυστηχως τα πλανα με την κακασχημη και με 2 ξανθιες που εχουν συμφωνισει να παιξουν στο βιντεακι αναβαλονται λογω τεχνικων προβληματων.Κατι επαθε η φωτογραφικη μηχανη ειχε πεσει κατω μερικες φορες και τωρα κολαει και δεν δουλευει καλα!
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
θα παιζεις κ εσυ στην τσοντα ή θα ειναι αμιγως λεσβιακο;;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
θα παιζεις κ εσυ στην τσοντα ή θα ειναι αμιγως λεσβιακο;;
Δεν θα ειναι τσοντα και θα γυρισω ξεχωριστα βιντεακια ενα με τη μια και ενα με την αλλη.Τσοντα θελω να γυρισω αλλα θελω να γυρισω κατι επισημο.Ενα οπως εγραψα παραπανω.Πλακα πλακα εδειξα αυτο το βιντεακι σε 2 γκομενες που γνωρισα απο το Ιντερνετ ΚΑΙ ΟΙ 2 ΚΑΝΑΝ ΣΑΝ ΤΡΕΛΕΣ ΝΑ ΣΥΝΑΝΤΙΘΟΥΝΕ ΜΑΖΙ ΜΟΥ και μου ειπαν οτι ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΘΗΣΙΑΚΟΣ. 
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

περιμενουμε αισθησιακη ταινια με μουσικη 80's



**στο ξαναλεω..κανε εκπομπη στο pc μεσω skype

οπου θα μπορεις να μιλας με κοσμο

θα σαρωσει απλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom