Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Ρε,
Για να κρατάς στον αέρα τέτοια εκπομπή (είτε ο Βουλαρίνος είσαι, είτε η Τζένη), δεν είσαι τυχαίος!
Σιγά μην κόλωνε η τύπα επειδή βρήκε μπροστά της το Δημητράκη!

Τι νόμισες ότι είναι το κορίτσι, η Δούρου που έφαγε ένα ποτήρι νερό και χάλασε τον κόσμο?
:rockon: :rockon:
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Ρε,
Για να κρατάς στον αέρα τέτοια εκπομπή (είτε ο Βουλαρίνος είσαι, είτε η Τζένη), δεν είσαι τυχαίος!
Σιγά μην κόλωνε η τύπα επειδή βρήκε μπροστά της το Δημητράκη!

Τι νόμισες ότι είναι το κορίτσι, η Δούρου που έφαγε ένα ποτήρι νερό και χάλασε τον κόσμο?
Η Δούρου σύμβουλος του Τσοχαντζόπουλου ήταν.  :pipa1: :pipa1: :pipa2: :pipa2: :2on1: :2on1: :tits: :tits: :tits2: :tits2: :pipa3: :pipa3: :fuck2: :fuck2: :knockinb: :knockinb: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :2on1: :2on1: :pipa2: :pipa2: :lheel: :lheel: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :tits: :tits: :cum: :cum: :tits2: :tits2: :kissass: :kissass: :kissass2: :kissass2: :pipa3: :pipa3: :fuck2: :fuck2:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Ρε,
Για να κρατάς στον αέρα τέτοια εκπομπή (είτε ο Βουλαρίνος είσαι, είτε η Τζένη), δεν είσαι τυχαίος!
Σιγά μην κόλωνε η τύπα επειδή βρήκε μπροστά της το Δημητράκη!

Τι νόμισες ότι είναι το κορίτσι, η Δούρου που έφαγε ένα ποτήρι νερό και χάλασε τον κόσμο?
σιγα μωρε μαλακα. και σιγα την μαλακω.
γιατι να κολωσει? ετσι και αλλιως τα βιντεακια του δημητρακη 1000000 φορες τα ειδε,προτου του παρει συνεντευξη,ηξερε τι να ρωτησει και τι απαντηση θα παρει.
αντε σταματηστε να θεοποιητε το καθε πουτανακι στην τηλεοραση.
του χρονου μπορει να την βλεπεις σε καμια αλλη εκπομπη να μας λεει τι χρωμα βρακι φοραει η βανδη.
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
η μονη μου ενσταση στη συνεντευξη ειναι οτι οταν η ελλεηνιδα ρεπορτερ λεει στον δημητρακη μα εγω δεν ειμαι χοντρη κ ο δημητρακης της λεει ναι,εσυ εισαι πολυ ωραια...οχι,δημητρακη...απ'οτι ειδα λυγισες κ συ μπρος στο καλλος της κορασιδας αντι να της ριξεις μερικα γαμωσταυριδια...επρεπε να της πεις δεν εχει σημασια αν εισαι ωραια η ασχημη σημασια εχει οτι στο μυαλο κ την ψυχη παραμενεις ελλεηνιδα
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
καλα η συγκεκριμενη ειναι για πολλες σφαλιαρες

ασε που την εχει δει και ωραια η μετρια

ας ειναι καλα οι αγαμητοι
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Η (ΑΡΕΙΑ) ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΥΛΗ,Μυνημα του Πορνομεταναστη στην Πανεμορφη ΑΝΓΚΕΛΑ ΜΕΡΚΕΛ :2funny:! [youtube=425,350]8IJ5rqcLMfk[/youtube]
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
[youtube=425,350]jKMgdMUYpko[/youtube]
Να και το καινοργιο βιντεακι με μια ανλυση του ΕΘΝΙΚΟΓΑΜΙΣΜΟΥ :)
 

lycienr

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
1.520
Κριτικές
37
Like
1.480
Πόντοι
1.096
πάντως πάνω στον χαβαλέ χάνουμε νομίζω την ουσία

όταν ήμουν πιτσιρικάς δεν θυμάμαι να έπρεπε να παίξεις όλην αυτήν την υποκρισία, όλο αυτό το καραγκιοζιλίκι του επιτυχημένου ή έστω του ανερχόμενου, απλά και μόνον για να γαμήσεις μια κοπέλα !

μου είπε λίγο καιρό πριν ένας πιτσιρικάς που κοουτσάρω, ότι σε πολλά ραντεβού οι γκόμενες συνέχεια τον ρωτάνε για την δουλειά του, που μένει, τι αμάξι έχει, προσέχουν αν φοράει μάρκες, αν είναι τρέντυ (τί άθλια γαμιολέξη : τρέντυ) και άλλα τέτοια κουλά. Ο τυπάκος με απόλυτη ειλικρίνεια κατέληξε : ρε φίλε βγαίνεις για ραντεβού και στο τέλος έχεις την αίσθηση ότι πήγες σε . . . . . . . . . ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ !

η εύκολη λύση είναι πάντα αδιέξοδη και μαλακισμένη. Ας μείνουμε, λοιπόν, στο αν είναι ή όχι γραφικός ο Δημητράκης. Για την πεμπτουσία που έχουν καταντήσει οι γκόμενες σχεδόν να σου ζητάνε το . . . . .Ε9 για να σου δώσουν το μουνάκι τους, ας κάνουμε κοκομπλόκο.

έτσι όλοι στον κουβά. Και εμείς με τις επαγγελματίες και καταξοδεμένοι και αυτές αγάμητες, υποκρίτριες και κακιασμένες. Αυτά.

Δημητράκη μην μασάς. Σε όσους και όσες αρέσουμε. Στις άλλες τον πούλο τον καραμπουλένιο.   KEEP   WALKING   !
 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
πάντως πάνω στον χαβαλέ χάνουμε νομίζω την ουσία

όταν ήμουν πιτσιρικάς δεν θυμάμαι να έπρεπε να παίξεις όλην αυτήν την υποκρισία, όλο αυτό το καραγκιοζιλίκι του επιτυχημένου ή έστω του ανερχόμενου, απλά και μόνον για να γαμήσεις μια κοπέλα !

μου είπε λίγο καιρό πριν ένας πιτσιρικάς που κοουτσάρω, ότι σε πολλά ραντεβού οι γκόμενες συνέχεια τον ρωτάνε για την δουλειά του, που μένει, τι αμάξι έχει, προσέχουν αν φοράει μάρκες, αν είναι τρέντυ (τί άθλια γαμιολέξη : τρέντυ) και άλλα τέτοια κουλά. Ο τυπάκος με απόλυτη ειλικρίνεια κατέληξε : ρε φίλε βγαίνεις για ραντεβού και στο τέλος έχεις την αίσθηση ότι πήγες σε . . . . . . . . . ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ !

η εύκολη λύση είναι πάντα αδιέξοδη και μαλακισμένη. Ας μείνουμε, λοιπόν, στο αν είναι ή όχι γραφικός ο Δημητράκης. Για την πεμπτουσία που έχουν καταντήσει οι γκόμενες σχεδόν να σου ζητάνε το . . . . .Ε9 για να σου δώσουν το μουνάκι τους, ας κάνουμε κοκομπλόκο.

έτσι όλοι στον κουβά. Και εμείς με τις επαγγελματίες και καταξοδεμένοι και αυτές αγάμητες, υποκρίτριες και κακιασμένες. Αυτά.

Δημητράκη μην μασάς. Σε όσους και όσες αρέσουμε. Στις άλλες τον πούλο τον καραμπουλένιο.   KEEP   WALKING   !
δηλαδή εμείς, σε αυτήν την χώρα, που πηγαίνουμε σε πουτάνες κάνουμε την καλύτερη δουλειά.
σκεφτόμενος σοβαρά αν αφαιρέσεις τις κρίσεις μοναξιάς δεν έχουμε ένα σωρό ψυχολογικά προβλήματα και τράυματα.
οι περισσότεροι συνομίλικοι φίλοι που έχουν γκόμενες ελλεεινίδες φυσικά, τραβάνε τα πάνδινα κάποιους τους έβλεπα να κλαίνε!!! λόγω της συμπεριφοράς των κοπέλων τους.
άρα αυτό δεν με εκπλήσει.... πλέον.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
δηλαδή εμείς, σε αυτήν την χώρα, που πηγαίνουμε σε πουτάνες κάνουμε την καλύτερη δουλειά.
σκεφτόμενος σοβαρά αν αφαιρέσεις τις κρίσεις μοναξιάς δεν έχουμε ένα σωρό ψυχολογικά προβλήματα και τράυματα.
οι περισσότεροι συνομίλικοι φίλοι που έχουν γκόμενες ελλεεινίδες φυσικά, τραβάνε τα πάνδινα κάποιους τους έβλεπα να κλαίνε!!! λόγω της συμπεριφοράς των κοπέλων τους.
άρα αυτό δεν με εκπλήσει.... πλέον.
Αυτο που λες ΕΙΝΑΙ 1000% ΣΩΣΤΟ!Ενας φιλος μου αρκετα πλουσιος μου ειπε σε ειδα αλλα δεν πλησιασα να σε χαιρετισω γιατι ημουνα με τη γκομενα μου! :headbang:Ολοι οσοι εχουν Ελεεινιδες ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΦΡΙΧΤΑ!Να κλαινε δεν εχω δει αλλα σε πιστευω δεν εκπλησομαι
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ρε δημητρακη κανε εκπομπη στο νετ μεσω skype με τηλεφωνα

 

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Αυτο που λες ΕΙΝΑΙ 1000% ΣΩΣΤΟ!Ενας φιλος μου αρκετα πλουσιος μου ειπε σε ειδα αλλα δεν πλησιασα να σε χαιρετισω γιατι ημουνα με τη γκομενα μου! :headbang:Ολοι οσοι εχουν Ελεεινιδες ΥΠΟΦΕΡΟΥΝ ΦΡΙΧΤΑ!Να κλαινε δεν εχω δει αλλα σε πιστευω δεν εκπλησομαι
και είμασταν "μωρά" ακόμα πέρυσι έγινε (είμαι 19) ,τι θα μπορούσε να του κάνει σε αυτήν την ηλικία και είναι και πολύ καλλό παιδί χρησή καρδια και κάτι παραπάνω από εμφανίσημος (αλλά κλασικά το ντύσιμο χάλια αλλά ρίχνει γυναίκες εδώ).
εγώ δηλαδή που είμαι μέτριος εμφανισιακά σε σώμα και πρόσωπο τι θα έχω για γκόμενα; τι θα μου έκανε; τι θα περνούσα;
το πόσο χάλια ντυνόμουν το κατάλαβα όταν έτυχε να ντυθώ σαν άνθρωπος και να παώ στην συνοδό το γούσταρε αλλά και πάλι βρήκε λάθη που θα μπορούσα να διορθώσω ,αλλά για εδώ
δεν υπάρχει περίπτωση(τον λόγο δεν το λέω), και την άκουσα, γαμώτο μου δηλαδή.
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Κάτω απο το παραθυρο μου, εδω και μια ωρα, ένα μικρό ελεεινιδάκι τσακώνεται με το αγοράκι της...  :grin:
θα ναι 15-16 χρονών και τα δυο...
μονο που δεν εχει πέσει στα γόνατα να την παρακαλάει  :uglystupid:
απο μικρή ηλικία ξεκινάει το κακό!!!  :S
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
Κάτω απο το παραθυρο μου, εδω και μια ωρα, ένα μικρό ελεεινιδάκι τσακώνεται με το αγοράκι της...  :grin:
θα ναι 15-16 χρονών και τα δυο...
μονο που δεν εχει πέσει στα γόνατα να την παρακαλάει  :uglystupid:
απο μικρή ηλικία ξεκινάει το κακό!!!  :S


βγες κ πετα του καμια γλαστρα ρε τυπε του καριολη του πιρφορου!
μπορει σε μερικα χρονια να σε ευγνωμονει
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Στην ελλαδα η γκομενα ειναι κατι σαν ιερη αγελαδα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom