Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
¨γκομενα¨-γιατι λες τις ελληνιδες ελλεηνιδες

δημητρακης-γιατι ειναι χοντρες

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Bastounovlaxos

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2007
Μηνύματα
2.879
Like
21
Πόντοι
16
Εδωσε πάλι ρεστα ο Μήτσος... αλλά σαν να τον μπάταρε το ξανθούλι για τις ελεεινίδες  :2funny:
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Δημητράκι μου φαίνεται ότι τώρα πια αν οργανώσεις εμφάνιση στο αεροδρόμιο θα γίνει χαμός....
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
Εβλεπα με την κοπέλα μου ΣΚΑΙ.Μόλις ακούω αποκλειστικότητα από τον πορνομετανάστη,δυναμωνω φωνη και λέω έλα να δούμε τον Δημητράκη!Μου λέει ποιόν Δημητράκη?Και τις λέω αυτόν που σας λέει Ελλεινήδες!!!!
 

δασουλης

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
499
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
1
Εβλεπα με την κοπέλα μου ΣΚΑΙ.Μόλις ακούω αποκλειστικότητα από τον πορνομετανάστη,δυναμωνω φωνη και λέω έλα να δούμε τον Δημητράκη!Μου λέει ποιόν Δημητράκη?Και τις λέω αυτόν που σας λέει Ελλεινήδες!!!!

Φούλ ρομάντζο η σχέση... να φανταστώ και μια ντουζίνα κεράκια αναμμένα;
 

girl_hunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
1.499
Κριτικές
9
Like
1.327
Πόντοι
216
Φούλ ρομάντζο η σχέση... να φανταστώ και μια ντουζίνα κεράκια αναμμένα;

Τύπε μου φαντασου σκηνικο.. Δημητράκης στην 42αρα να λέει πως οι ελλεηνίδες ειναι χοντρες με άσχημη συμπεριφορά.Εγώ με το μωρό αγκαλιά να προσπαθώ να της εξηγήσω από που ξέρω τον θρυλικο πορνομεταναστη και ποια η ουσια του εθνικογαμισμου..
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
μεγαλοι μαλακες στο σκαι.
επρεπε ολη η εκπομπη στο δημητρακη να ειναι αφιερωμενη.
παντως το τζενακι καλο πουτανακι φαινετε. :2on1: :2on1: :2on1: :pipa2: :pipa2: :pipa2: :kissass: :kissass: :kissass:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Τύπε μου φαντασου σκηνικο.. Δημητράκης στην 42αρα να λέει πως οι ελλεηνίδες ειναι χοντρες με άσχημη συμπεριφορά.Εγώ με το μωρό αγκαλιά να προσπαθώ να της εξηγήσω από που ξέρω τον θρυλικο πορνομεταναστη και ποια η ουσια του εθνικογαμισμου..
Αυτο ειναι επικυνδινο να δειχνεις τα βιντεακια μου σε τετοιες Ελεεινιδες (πανω απο 25 ετων και ειδεικα σε χοντρες! :2funny:)κυνδινευει η σωματικη σου ακαιρεοτητα :2funny:μπορει να σε  :ak:αμα ειναι μια ενταξει αντε να φας καμια σφαλιαρα! :2funny:αν ειναι πολλες ομως μπορει να αρπαξεις κανα χοντρο ξυλο :2funny:.......Εχει γελιο που στην Ελλαδα μου την παιφτουνε κατι χοντρες 30αρες ή ακομα και 35αρες (πολυ συχνα χοντρες αλλα οχι παντα) με υπονοουμενα να συναντιθουμε (στην τραπεζα ή σε μερικα μαγαζια)καθομαι και  :think:Δεν τον κωβο καλητερα :2funny:κ'ομως στην Ελλαδα υπαρχουν πολλοι που αυτα τα μπαζα θα τα κυνηγουσαν σαν τρελοι :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Τύπε μου φαντασου σκηνικο.. Δημητράκης στην 42αρα να λέει πως οι ελλεηνίδες ειναι χοντρες με άσχημη συμπεριφορά.Εγώ με το μωρό αγκαλιά να προσπαθώ να της εξηγήσω από που ξέρω τον θρυλικο πορνομεταναστη και ποια η ουσια του εθνικογαμισμου..

Εσυ και καλα το παιζες ουδετερος .

ΠΟνηρέ.  :grin:
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.644
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.023
Πόντοι
17.085

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τα ωραια σημεια που μαρεσουν ειναι οτι λεει ακομπλεξαριστα το < για να πηδηξεις μια ελεινιδα>

και η αλλη δεν εκπλησεται ... Αν το χε πει σε καμια αλλη θα τον ελεγε γουρουνι  :2funny: :2funny:

 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
τα ωραια σημεια που μαρεσουν ειναι οτι λεει ακομπλεξαριστα το < για να πηδηξεις μια ελεινιδα>

και η αλλη δεν εκπλησεται ... Αν το χε πει σε καμια αλλη θα τον ελεγε γουρουνι  :2funny: :2funny:

Η Τζένη δεν ειναι Ελεινίδα, ειναι ευρωπέα
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
τα ωραια σημεια που μαρεσουν ειναι οτι λεει ακομπλεξαριστα το < για να πηδηξεις μια ελεινιδα>

και η αλλη δεν εκπλησεται ... Αν το χε πει σε καμια αλλη θα τον ελεγε γουρουνι  :2funny: :2funny:


το κανεις κεφι το ξανθο?  :sunglasses:


πρεπει να ναι κ κωλοβυσμα για να της δωσουν δικια της εκπομπη
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16
και η αλλη δεν εκπλησεται ... Αν το χε πει σε καμια αλλη θα τον ελεγε γουρουνι  

Ρε,
Για να κρατάς στον αέρα τέτοια εκπομπή (είτε ο Βουλαρίνος είσαι, είτε η Τζένη), δεν είσαι τυχαίος!
Σιγά μην κόλωνε η τύπα επειδή βρήκε μπροστά της το Δημητράκη!

Τι νόμισες ότι είναι το κορίτσι, η Δούρου που έφαγε ένα ποτήρι νερό και χάλασε τον κόσμο?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom