Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
φιλε σου προτεινω να παρεις και μια γουνα απο ασβο ειναι must
Απο της φωτογραφιες που βαλατε η δευτερη δεν ειναι κ'ασχημα ντυμενη οι αλλες ειναι σκατα.Παντος εδω ντυνονται πολυ καλητερα απ'αυτες της φωτογραφιας.Για τον ασβο σημερα μια γυναικα πουλαγε κατι Κουναβια στο κεντρο.Πολυ καλα ηταν (οχι για γουνα) επαιξα λιγο μαζι τους αλλα δαγκωνουν :2funny:!(οχι πολυ δυνατα).Θελω μια γουνα απο Αβαφτη φωκια θα ειναι ενα χρωμα προς Γκρι εχω αρχισει να ψηνω την Ουγγαρεζα μου να μου την παρει.Ειναι ακριβη ομως!Θελει 5 τομαρια απο Φωκακια!Οποτε θα κοστισει λιγο πανω απο 3000 Ευρω (αν παραγγειλω εγω τα τομαρια απο τον Καναδα και τα δωσω να μου τα ραψουνε.Το ενα τομαρι απο μια φωκια κανει γυρω στα 500 Ευρω)Η Μαλακισμενη θελει να μου παρει γουνα απο Καγκουρο γιατι ειναι πιο φτηνη :2funny: (μοιαζει με το αλογο αλλα ειναι λιγακι πιο λεπτη κοστιζει600-900 Ευρω)εγω ομως δεν θελω Καγκουρω ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΦΩΚΙΑ!Αν την ψησω πιστευω θα μου την παρει αλλιως δεν θα παω εκει ουτε διακοπες μαζι της :2funny:!(της ειχα υποσχεθει να παμε μαζι για μια βδομαδα καπου)
 

Επισκέπτης
Απο της φωτογραφιες που βαλατε η δευτερη δεν ειναι κ'ασχημα ντυμενη οι αλλες ειναι σκατα.Παντος εδω ντυνονται πολυ καλητερα απ'αυτες της φωτογραφιας.Για τον ασβο σημερα μια γυναικα πουλαγε κατι Κουναβια στο κεντρο.Πολυ καλα ηταν (οχι για γουνα) επαιξα λιγο μαζι τους αλλα δαγκωνουν :2funny:!(οχι πολυ δυνατα).Θελω μια γουνα απο Αβαφτη φωκια θα ειναι ενα χρωμα προς Γκρι εχω αρχισει να ψηνω την Ουγγαρεζα μου να μου την παρει.Ειναι ακριβη ομως!Θελει 5 τομαρια απο Φωκακια!Οποτε θα κοστισει λιγο πανω απο 3000 Ευρω (αν παραγγειλω εγω τα τομαρια απο τον Καναδα και τα δωσω να μου τα ραψουνε.Το ενα τομαρι απο μια φωκια κανει γυρω στα 500 Ευρω)Η Μαλακισμενη θελει να μου παρει γουνα απο Καγκουρο γιατι ειναι πιο φτηνη :2funny: (μοιαζει με το αλογο αλλα ειναι λιγακι πιο λεπτη κοστιζει600-900 Ευρω)εγω ομως δεν θελω Καγκουρω ΘΕΛΩ ΑΠΟ ΦΩΚΙΑ!Αν την ψησω πιστευω θα μου την παρει αλλιως δεν θα παω εκει ουτε διακοπες μαζι της :2funny:!(της ειχα υποσχεθει να παμε μαζι για μια βδομαδα καπου)

καλα ξηγιεσε μην πας χωρις γουνα πουθενα ψηστην ρε να σου παρει απο πολικη αρκουδα
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
τυπε δημητρακη, τα βαμπιρ οι ελλεηνιδες μπαζολες μυρισαν φρεσκο αιμα απο την δημοσιοτητα σου και ηρθαν ολες μαζι συννενοημενες να σου την πεσουνε! μη μασας τσαρε πασων των ρωσσιων, ειμαστε μαζι σου! ξεφτιλισε τες τις μπαζολες τις ελλεηνιδες και θα σε υποστηριξω κι εγω!  :rockon:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
τυπε δημητρακη, τα βαμπιρ οι ελλεηνιδες μπαζολες μυρισαν φρεσκο αιμα απο την δημοσιοτητα σου και ηρθαν ολες μαζι συννενοημενες να σου την πεσουνε! μη μασας τσαρε πασων των ρωσσιων, ειμαστε μαζι σου! ξεφτιλισε τες τις μπαζολες τις ελλεηνιδες και θα σε υποστηριξω κι εγω!  :rockon:
θελει η πουτανα να κρυφτει και η χαρα δεν την αφηνει  :2funny: :2funny: :2funny:  :2on1:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Tι του λες τώρα κι εσύ βρε αγάπη..αυτός νομίζει οτι το δερμάτινο γιλέκο με τα κρόσσια είναι το πιο hot trend για φέτος :grin:
Παντος στην Αρματα ΕΜΕΝΑ κοιταγε ο κοσμος και ΟΧΙ της διασημες Ελεεινιδες! :2funny:σε μενα πλησιαζαν οι γκομενιτσες και μονο αυτογραφο δεν μου ζηταγαν.Ο Ελληνας στο κρυο ντυνεται ΑΠΑΙΣΙΑ!Βαζει αυτα ορειβατικα μποτακια Timberland το αντιανεμικο μπουφαν φοραει και ενα σκουφο και αν εχει και μουσι ειναι σαν αυτους που πανε στην Ανταρκτικη :2funny:.Αυτο με το ντυσιμο ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΜΕΙΟΝΕΚΤΗΜΑ ΤΩΝ ΠΙΡΦΟΡΩΝ.Ο Πιρφορος φορουσε συνηθως ενα ασπρο παντελονι και γενικα το ντυσιμο του ητανε τελειος χάλια.Του το ειπα μου απαντησε γιατι τι εχω?Εβαλα τοτε και τον Fidel να του το πει και πηρε την ιδια απαντηση.Οι Πιρφοροι δεν βλεπουν τι φταιει και δεν βγαζουν γκομενες νομιζουν οτι οι γκομενες τους φταινε! :2funny:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
τυπε δημητρακη, τα βαμπιρ οι ελλεηνιδες μπαζολες μυρισαν φρεσκο αιμα απο την δημοσιοτητα σου και ηρθαν ολες μαζι συννενοημενες να σου την πεσουνε! μη μασας τσαρε πασων των ρωσσιων, ειμαστε μαζι σου! ξεφτιλισε τες τις μπαζολες τις ελλεηνιδες και θα σε υποστηριξω κι εγω!  :rockon:
Αλλου ειναι το θεμα!Εγω παω να τους πω ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ  :knockinb: πιο ευκολα (πως πρειπει να ντυνονται,πως πρεπει να φερονται).Ειχε ερθει ενα παιδι πριν 3 χρονια και ηταν ντυμενος οπως εγω (παρομοιο ντυσιμο)  :knockinb: 2ή 3ης γκομενες και εβγαλε αρκετα μουνια.Σε μια φαση μου ειπε οτι διαβασε το Thread και γ'αυτο ντυθηκε ετσι :2funny:Τωρα αν δεν δεν θελουν να με ακουσουν ας  :jerking: μετα ομως ΜΗ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ! :2funny:
 

razorxt

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.324
Κριτικές
2
Like
397
Πόντοι
36

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Αλλου ειναι το θεμα!Εγω παω να τους πω ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΓΙΑ ΝΑ  :knockinb: πιο ευκολα (πως πρειπει να ντυνονται,πως πρεπει να φερονται).Ειχε ερθει ενα παιδι πριν 3 χρονια και ηταν ντυμενος οπως εγω (παρομοιο ντυσιμο)  :knockinb: 2ή 3ης γκομενες και εβγαλε αρκετα μουνια.Σε μια φαση μου ειπε οτι διαβασε το Thread και γ'αυτο ντυθηκε ετσι :2funny:Τωρα αν δεν δεν θελουν να με ακουσουν ας  :jerking: μετα ομως ΜΗ ΒΡΙΖΟΥΝ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΚΑΘΕΤΑΙ ΚΑΜΙΑ ΓΚΟΜΕΝΑ! :2funny:
οι ελλεηνιδες τους εχουν κανει τους πιρφορους να μοιαζουν και να ντυνονται σαν πακιστανοι  :rockon: για να μη μπορουν να πηδανε ρωσσιδια και μετα να τις φτυνουν τις μπαζολες χοντροκωλες ελλεηνιδες  :rockon: γιαυτο προσπαθουν να σου επιτεθουν με γκαιμπελιστικες μεθοδους, για να μην ανοιξεις τα ματια στους πιρφορους
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
οι ελλεηνιδες τους εχουν κανει τους πιρφορους να μοιαζουν και να ντυνονται σαν πακιστανοι  :rockon: για να μη μπορουν να πηδανε ρωσσιδια και μετα να τις φτυνουν τις μπαζολες χοντροκωλες ελλεηνιδες  :rockon: γιαυτο προσπαθουν να σου επιτεθουν με γκαιμπελιστικες μεθοδους, για να μην ανοιξεις τα ματια στους πιρφορους
ξερεις και απο ντυσιμο ρε μπαγλαμα.. Γιαυτο εφαγες πορτα στον ναο των αγαπουληδων  :birdman: :birdman:
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
Γενικως δεν συμφωνω μαζι σου αλλα σε αυτα που λες για τις γαλοτσες υπερσυμφωνω.....    :sunglasses:

Η μανα μου παντως πηρε κατι γαλοτσες και δνε μπορεις να φανταστεις ποσο την βολευουν στο χωριο οταν ποτιζει κι οταν κανει δουλειες στον κηπο.....
οι γαλοτσες δεν ειναι τιποτα μπροστα στο να βλεπεις κατι κοκαλιαρικα κοριτσακια 18-20 χρονων με κατι σορτσακια και γοβες τεραστιες να περπατανε σαν κατσικια.πιο πολυ θυμιζουν ladyboys παρα γκομενες.αισχος εντελος.
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
οι γαλοτσες δεν ειναι τιποτα μπροστα στο να βλεπεις κατι κοκαλιαρικα κοριτσακια 18-20 χρονων με κατι σορτσακια και γοβες τεραστιες να περπατανε σαν κατσικια.πιο πολυ θυμιζουν ladyboys παρα γκομενες.αισχος εντελος.


Τραγικο επισης....Συμφωνω....
 

arcans82

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.318
Like
20
Πόντοι
16
επισης το θεμα με τα τατουαζ εχει γινει εντελως χαλι.
προτιμω να εχει η γκομενα καποιο τατουαζ σε καποιο σημειο,που να τις πηγαινει κιολας.
τωρα κατι μαλακιες με γραμματα και ρητα στα χερια ειναι σαν βρωμιες.
πριν 2 μηνες εδινα πιπες σε μια γκομενα,ειχε τατουαζ το ονομα τις κατω απο τον αγκωνα με τεραστια γραμματα,λες και εδινα πιπες σε κανενα μπασκεμπολιστα νομιζα σε καποια φαση.παπαριες που θα τις βλεπουν αργοτερα και θα το σκυλομετανιωνουν.
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
ρε συ δημητρακη,ειδα το βιντεο με την αρματα κ με το συμπαθειο αλλα ψιλοαπογοητευτηκα...σε εχω για μαγκακο...καταρχας υποτιθεται κραζεις τις ελλεηνιδες κ κανεις για την χαρη τους ολοκληρο στρηπτιζ?κ οχι μονο αυτο,αλλα κ υπακους στις εντολες τους τυπου "δειξε μας λιγο κωλο!"επισης τι νταλικιερισα ειναι αυτη με το τατου στο χερι στην αρχη που κανεις θαλασσιο σκουτερ κ σου λεει με βραχνη φωνη απο τα 3 πακετα που κανει "σηκωσε τη φουστανελα"...επισης δεν δεν βλεπω καποια ντισκο που αναφερεις...για κατατοπισε μας
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ρε συ δημητρακη,ειδα το βιντεο με την αρματα κ με το συμπαθειο αλλα ψιλοαπογοητευτηκα...σε εχω για μαγκακο...καταρχας υποτιθεται κραζεις τις ελλεηνιδες κ κανεις για την χαρη τους ολοκληρο στρηπτιζ?κ οχι μονο αυτο,αλλα κ υπακους στις εντολες τους τυπου "δειξε μας λιγο κωλο!"επισης τι νταλικιερισα ειναι αυτη με το τατου στο χερι στην αρχη που κανεις θαλασσιο σκουτερ κ σου λεει με βραχνη φωνη απο τα 3 πακετα που κανει "σηκωσε τη φουστανελα"...επισης δεν δεν βλεπω καποια ντισκο που αναφερεις...για κατατοπισε μας
Αυτη που λεει σηκωσε τη Φουστανελα ειναι μια πολυ διασημη Ελεεινιδα που οι Πιρφοροι εχουνε κακομαθει παρα πολυ!Μπραβο της μαγκια της που φερετε ετσι αφου υπαρχουν οι Πιρφοροι!Το στριπτιζ το εκανα πιο πολυ για να τραβιξω το βιντεο.Στη Ντισκο Γκιουζελ ειχα κανει Στριπτιζ την προηγουμενη νυχτα αλλα βγηκε στο βιντεο πολυ χαλια γιατι ηταν πολυ σκοτεινα.Το οτι κανεις Στριπτιζ δεν σημαινει οτι το κανεις επειδη αγαπας αυτους που σε παρακολουθουνε.Δεν μπορεις να φανταστεις τι γνωμη εχουνε οι Στριπτιτζουδες για αυτους που πηγαινουν στα Στριπτιτζαδικα και καθονται απομ κατω.Το ξερω γιατι εκανα στριπτιζ στη Ρωσσια και εβγαινα και ζευγαρι.Το σταματισα γιατι τα λεφτα ηταν πολυ λιγα και βαριομουνα.Εδω εχει ολο το στριπτιζ χωρις με το χορο των Αρχηδιων    :2funny:  :2funny: :2funny:
 

shrodinger

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2012
Μηνύματα
200
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Αυτη που λεει σηκωσε τη Φουστανελα ειναι μια πολυ διασημη Ελεεινιδα που οι Πιρφοροι εχουνε κακομαθει παρα πολυ!Μπραβο της μαγκια της που φερετε ετσι αφου υπαρχουν οι Πιρφοροι!Το στριπτιζ το εκανα πιο πολυ για να τραβιξω το βιντεο.Στη Ντισκο Γκιουζελ ειχα κανει Στριπτιζ την προηγουμενη νυχτα αλλα βγηκε στο βιντεο πολυ χαλια γιατι ηταν πολυ σκοτεινα.Το οτι κανεις Στριπτιζ δεν σημαινει οτι το κανεις επειδη αγαπας αυτους που σε παρακολουθουνε.Δεν μπορεις να φανταστεις τι γνωμη εχουνε οι Στριπτιτζουδες για αυτους που πηγαινουν στα Στριπτιτζαδικα και καθονται απομ κατω.Το ξερω γιατι εκανα στριπτιζ στη Ρωσσια και εβγαινα και ζευγαρι.Το σταματισα γιατι τα λεφτα ηταν πολυ λιγα και βαριομουνα.Εδω εχει ολο το στριπτιζ χωρις με το χορο των Αρχηδιων    :2funny:  :2funny: :2funny:

  :kissass2:
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
166

nikostratos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
4.041
Κριτικές
22
Like
460
Πόντοι
306
Ρε Δημητράκη..... τον σ' έκοβα ότι τον ξυρίζεις. Με απογοήτευσες.

Αφήνεις τα κορίτσια να πολεμάνε με τις πουτσότριχες? :S
μπορεί να τις κάνει να νοιθουν περισότερα όταν τις γαμάει!
έχω προσέξει ότι οι πουτάνες γίνονται πιο μουσκεμά ΄ταν τον έχω αξύριστο, παρά όταν τον ξύριζα βέβαια μπορεί να ήταν και η έλλειψη εμπειρίας.
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
σαν διαμερισμα φαινεται αυτο,οχι σαν ντισκο παντως...που το βρηκες το κοινο?παντως δεν ξερω αν ημουν στη θεση σου κ ειχα απο κατω ελλεηνιδες ενω εκανα στρηπτιζ κ μου δινανε εντολες θα σταματουσα το χορο κ θα τους εφερνα την plasma που ειναι απο πισω στο κεφαλι!ουστ απο δω πατσολες!τουλαχιστον πηδηξες καμια απ'αυτες η τσαμπα χορευες?
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
δημητρακη διχως παρεξηγηση

πριν αρχισεις να μιλας φενεσε για καθυστερημενος

μετα ομως φενεται οτι εχεις κριτικη σταση και σταθερες αποψεις

* σε θελουμε σε εκπομπη
 

prokopis_proikismenos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Νοε 2009
Μηνύματα
1.822
Κριτικές
10
Like
2.553
Πόντοι
3.187
δημητρακη διχως παρεξηγηση

πριν αρχισεις να μιλας φενεσε για καθυστερημενος

μετα ομως φενεται οτι εχεις κριτικη σταση και σταθερες αποψεις

* σε θελουμε σε εκπομπη

Τα "Παρατράγουδα" και το Αλτερ έχουν κλείσει!! Μόνο στην εκπομπή του Καμπούρη και μετά τη 1.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom