Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mhtsos69

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.339
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
16
ααααααχαχααχχαχαχαχα :2funny:  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ειδικα οταν λεει για της ελληνιδες, καμια δεν γελαει κατω στο πλατο  ( προχωρηστε λιγο γιατι εχει ακτι μαλακιες στην αρχη)


:rockon: :rockon: :rockon:



:rockon::rockon::rockon::rockon:

Σαν καθυστερημένος τα λες ρε πούστη !!!!


ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Δεν ξερω γιατι αλλα τραβαω την προσοχη οπου παω :2funny:Αν δεις το βιντεακι μου στην Αρματα θα δεις οτι ηταν Ελεεινιδες διασημες στην παρεα.Οπου πηγαμε κοιταγε ο κοσμος εμενα δεν κοιταγε αυτες.Συντομα θα λυθει το μυστηριο :2funny:γιατι γινεται αυτο? :2funny:Αν δωσω συνενευξη σε καποια καναλια θα βγουν καποιοι ψυχολογοι θα αναλυσουν και θα πουνε γιατι γινεται αυτο :)Και εμενα εχει κεντρισει το ενδιαφερον μου γιατι οπου παω τραβαω τοσο πολυ την προσοχη :think:

αποριας αξιο. μηπως ειχες στραβα τη φουντα απο το φεσι? μηπως ειχε λεκε η φουστανελα?  :think:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
ισως ανεφερεσαι σε μεγαλυτερες ηλικιες κ σε περιοχες απο κεντρο κ δυτικοτερα...η νεολεια ντυνεται αρκετα πιο trendy ξερεις φθαρμενο τζηνακι,αμανικο,t-shirt,παιζει πολυ το tattoo επισης...εγω το ονομαζω στυλακι fame story το συγκεκριμενο...αυτο το στυλακι λοιπον μετραει πολυ στην ελλαδα...ντυνεσαι ετσι εισαι μαγκας,ντυνεσαι διαφορετικα εισαι φλωρος...ετσι ειναι εδω βαζουν ταμπελες χωρις να σε ξερουν με μοναδικο κριτηριο αν ανηκεις στην αγελη...αλλα το θεμα ειναι οτι ολοι αυτοι μοιαζουν με φωτοτυπια...προσωπικα τους βρισκω βαρετους...μεχρι κ οι γκομενες το ιδιο μαλακισμενο στυλ...
Μιλαω για αυτες που βλεπω στα αεροδρομια και στις πολεις που βγαινω για Δυτικη Γερμανια (οχι πρω'ι'ν ανατολικη),Ολλανδια και Δανια.Γ'αυτο που ειπες μεγαλητερες ηλικιες εν μερη εχεις δικιο απο 23 και πανω ντυνονται ετσι οπως εγραψα.Αυτο το γυφτικο ντυσιμο που αναφερεις το ειδα σε πιτσιρικια και σε κοπελες μεχρι 19-20 ετων το πολυ.Παντος και οι μεν και οι δε ειναι για  :shit:!Στην Ανατολικη Ευρωπη οι γυναικες ντυνονται πολυ καλητερα απο τη δυτικη και ειναι πολυ πιο προσεγμενες.
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Το κοντινα λιγακι  :2funny: [youtube=425,350]TLKHr6eMqno[/youtube]
 

Vagos The Pimp

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.965
Like
1
Πόντοι
16
Τύπε Sperminator μην γενικεύεις καταστάσεις και μην τα λες τόσο τραγικά.. Εσύ μπορεί να μην γαμάς Ελλάδα, αλλά άλλοι γαμάνε 4 4 τις γκόμενες (Ελλεηνίδες) και ούτε λεφτάδες είναι ούτε έχουν το φλωροτρέντυ στυλάκι που λες..
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
πιστεψε με κ γω ειμαι απο αυτους που γαμανε ελληνιδες...δεν μου λειπουν καθολου...αν τυχει καποιο σωστο κοριτσι βεβαια τη σεβομαι απολυτα κ της φερομαι σωστα...ξερω επισης πολλα νεα παιδια που εχουν ολη την καλη διαθεση να κανουν μια σχεση κ να αγαπησουν...δυστυχως ομως αυτες φαινεται οτι εχουν το προβλημα αφου δειχνουν να πετανε στα συννεφα.....απο την αλλη συγκρισεις κανουμε σε αυτη τη συζητηση...συμπεριφορας ξενων με ελληνιδων...κ αυτα που αναφερουμε ολοι δεν αναφερονται τυχαια...τα εχουμε παρατηρησει...κ ειναι αληθεια οτι το στυλακι,το ντυσιμο,τα κονε μετρανε εδω παραπανω απ'οτι σε αλλες χωρες...κ αν τα διαθετεις γαμας πιο ευκολα...αυτο λεμε...δηλαδη δεν ειναι αληθεια...?μου πετας μια γενικουρα οτι υπαρχουν αλλοι που γαμανε ενα σωρο γκομενες...πως ομως?μας λες?κατι κανουν!με το σταυρο στο χερι τις γαμανε?καπως πλασαρονται...αυτο ομως ακριβως λεμε...οτι στο εξωτερικο δεν χρειαζονται φρου φρου κ αρωματα για να γαμησεις...ενω εδω στην ελλαδα πρεπει να στησεις ολοκληρο σεναριο
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
Μιλαω για αυτες που βλεπω στα αεροδρομια και στις πολεις που βγαινω για Δυτικη Γερμανια (οχι πρω'ι'ν ανατολικη),Ολλανδια και Δανια.Γ'αυτο που ειπες μεγαλητερες ηλικιες εν μερη εχεις δικιο απο 23 και πανω ντυνονται ετσι οπως εγραψα.Αυτο το γυφτικο ντυσιμο που αναφερεις το ειδα σε πιτσιρικια και σε κοπελες μεχρι 19-20 ετων το πολυ.Παντος και οι μεν και οι δε ειναι για  :shit:!Στην Ανατολικη Ευρωπη οι γυναικες ντυνονται πολυ καλητερα απο τη δυτικη και ειναι πολυ πιο προσεγμενες.

Ουτε κατα διανοια! Πηγαινε Παρισι, Ρωμη και Μιλανο πριν πετας τετοιες βλακεις.  :grin: :grin: :grin:
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ουτε κατα διανοια! Πηγαινε Παρισι, Ρωμη και Μιλανο πριν πετας τετοιες βλακεις.  :grin: :grin: :grin:
Πηγα και ειδα ΟΤΙ ΝΤΥΝΟΝΤΑΙ ΗΛΙΘΙΑ!Δηλαδη αν η Γαλοτσα ειναι φιρμας και κοστιζει 1500 Ευρω παει να πει οτι ειναι μεσα στη Μοδα :2funny:Ειναι κακογουστα ντυμενες!Ας ειναι ακριβα ντυμενες.Ειχα μια Μοσχοβιτισα που μου το επαιζε Ευρωπαια και ερχοταν εδω και θυμαμαι φοραγε κατι Γαλοτσες και ητανε Χάλια!Σα να πηγαινε στο δασος για μανιταρια :2funny:Στις μεγαλες πολεις της Ρωσσιας δε μιαλω για τα χωρια οι γκομενες ντυνονται πολυ πιο ομορφα απο οτι στη Δυτικη Ευρωπη.Ακομα και στις μεγαλες πολεις της Ουκρανιας αν πας θα δεις πολυ καλητερα ντυμενες γυναικες απο τη Ρωμη,Μιλανο ΜΙΛΑΩ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΓΟΥΣΤΟΥ!Οι Ευρωπαιες ειναι πολυ ΖΩΑ τους πασαρουνε μια Γαλοτσα φιρμας και αυτες θα την αγωρασουν και θα τη φορεσουν και θα νομιζουν οτι ειναι μεσα στη Μοδα :jerking:Ενω η Ουκρανη θα βαλει τα τακουνια στυλετο την κοντη φουστιτσα το ντεκολτε (ολα αυτα μπορει να τα εχει ραψει μονη της και να της εχουνε κοστισει πενταροδεκαρες) και θα ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΘΕΑ!Πολυ καλα που εθιξες αυτο το θεμα.....
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Πηγα και ειδα ΟΤΙ ΝΤΥΝΟΝΤΑΙ ΗΛΙΘΙΑ!Δηλαδη αν η Γαλοτσα ειναι φιρμας και κοστιζει 1500 Ευρω παει να πει οτι ειναι μεσα στη Μοδα :2funny:Ειναι κακογουστα ντυμενες!Ας ειναι ακριβα ντυμενες.Ειχα μια Μοσχοβιτισα που μου το επαιζε Ευρωπαια και ερχοταν εδω και θυμαμαι φοραγε κατι Γαλοτσες και ητανε Χάλια!Σα να πηγαινε στο δασος για μανιταρια :2funny:Στις μεγαλες πολεις της Ρωσσιας δε μιαλω για τα χωρια οι γκομενες ντυνονται πολυ πιο ομορφα απο οτι στη Δυτικη Ευρωπη.Ακομα και στις μεγαλες πολεις της Ουκρανιας αν πας θα δεις πολυ καλητερα ντυμενες γυναικες απο τη Ρωμη,Μιλανο ΜΙΛΑΩ ΑΠΟ ΘΕΜΑ ΓΟΥΣΤΟΥ!Οι Ευρωπαιες ειναι πολυ ΖΩΑ τους πασαρουνε μια Γαλοτσα φιρμας και αυτες θα την αγωρασουν και θα τη φορεσουν και θα νομιζουν οτι ειναι μεσα στη Μοδα :jerking:Ενω η Ουκρανη θα βαλει τα τακουνια στυλετο την κοντη φουστιτσα το ντεκολτε (ολα αυτα μπορει να τα εχει ραψει μονη της και να της εχουνε κοστισει πενταροδεκαρες) και θα ΕΙΝΑΙ ΣΑ ΘΕΑ!Πολυ καλα που εθιξες αυτο το θεμα.....


Γενικως δεν συμφωνω μαζι σου αλλα σε αυτα που λες για τις γαλοτσες υπερσυμφωνω.....    :sunglasses:

Η μανα μου παντως πηρε κατι γαλοτσες και δνε μπορεις να φανταστεις ποσο την βολευουν στο χωριο οταν ποτιζει κι οταν κανει δουλειες στον κηπο.....
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
........γιατι εχει ενδιαφερον.Καλο ειναι κανεις να μην ακολουθει τη μοδα αλλα να φοραει οτι του πηγαινει.Αυτο θα το καταλαβει κανεις κανοντας το εξης πειραμα.Βαζεις ενα ρουχο και βγαινεις εξω (Καφετεριες,εμπορικα κεντρα,Ντισκο κλπ.)Βλεπεις την αντιδραση απο τις γκομενες.Αν σε καλοκοιτανε σημαινει οτι αυτο το ρουχο ειναι πετυχημενο.Κατι παρομοιο γινεται και με τα αυτοκινητα.Μπορει να εχεις ενα πανακρυβο σπορ μικρο αμαξι και οι γκομενες να μην του δινουνε καμια σημασια και να ερθει διπλα μια Porsche Cayene 2003 μοντελο που κανει 25.000 το πολυ 30.000 και ολες οι γκομενες να ψαρωνουνε και να σε κοιτανε.Αν ειναι καποιος εμπειρος τα καταλαβαινει αυτα και φτιαχνει την γκαρνταρομπα του και κανει το ντυσιμο του αναλογα με το τι του πηγαινει
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Γενικως δεν συμφωνω μαζι σου αλλα σε αυτα που λες για τις γαλοτσες υπερσυμφωνω.....    :sunglasses:

Η μανα μου παντως πηρε κατι γαλοτσες και δνε μπορεις να φανταστεις ποσο την βολευουν στο χωριο οταν ποτιζει κι οταν κανει δουλειες στον κηπο.....
Στο χωριο ναι οι Γαλοτσες ειναι οτι πρεπει :)Για να πας να μαζεψεις Μανιταρια στους βαλτους ειναι παλι οτι πρεπει!Οχι ομως για να πας σε καποιο εμπορικο κεντρο ή σε καποια καφετερια.Η γκομενα αυτη απο τη Μοσχα θυμαμαι μου ειχε πει στη ντισκο θα ντυθω ετσι που θα με κοιτανε ολοι.Εβαλε κατι ρουχα που ηταν πολυ κακογουστα ενα μακρι φουστανι ανοικτου χρωματος με κατι σα λουλουδακια και παπουτσια χωρις ψηλο τακουνι (που μου ειπε οτι τα παπουτσια κοστιζαν 400+ Ευρω :2funny: και το φουστανι αλλα τοσα :2funny:)ητανε χάλια δεν την κοιταγε κανενας μαλιστα ολοι με κοιταγαν περιεργα πως και ημουνα με μια τετοια χάλια γκομενα :2funny:.Την αλλη βδομαδα βγηκα με την γκομενα με το παγωτο που ειχε βαλει μια μινι φουστιτσα με ενα τακουνι στυλετο και ειχανε μεινει ολοι! :)τα'χανε παιξει!την φουστιτσα την ειχε ραψει μονη της!τα παπουτσια και τα ειχε παρει απο μια αγορα.----Το αλλο που μου κανει εντυποση ειναι που πανε και παιρνουν δινοντας τρελα λεφτα ενα μπουφαν αντιανεμικο ή δερματινο που ειναι χαλια αλλα ειναι φιρμας :2funny:Μπορουν να δωσουν και 700-800 Ευρω!Με τοσα λεφτα εγω πηρα τη γουνα απο Πονυ!που δειχνει πιο πολυ Χλιδατη!
 

Συνημμένα

  • Oksana 102.jpg
    Oksana 102.jpg
    189,3 KB · Εμφανίσεις: 34

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
Ουτε κατα διανοια! Πηγαινε Παρισι, Ρωμη και Μιλανο πριν πετας τετοιες βλακεις.  :grin: :grin: :grin:
Tι του λες τώρα κι εσύ βρε αγάπη..αυτός νομίζει οτι το δερμάτινο γιλέκο με τα κρόσσια είναι το πιο hot trend για φέτος :grin:
 
Εγγρ.
20 Νοε 2010
Μηνύματα
18.666
Like
17
Πόντοι
166
08_mashulya-3.jpg
12_karolina-1.jpg
12_karolina-2.jpg
22_natali-1.jpg
russian-women-lenadrgn_r.jpg
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=140407.0;attach=397552;image[/img[/URL]]

Ρ'ωσσικο Ντύσιμο  :headbang3:
 

Επισκέπτης
Στο χωριο ναι οι Γαλοτσες ειναι οτι πρεπει :)Για να πας να μαζεψεις Μανιταρια στους βαλτους ειναι παλι οτι πρεπει!Οχι ομως για να πας σε καποιο εμπορικο κεντρο ή σε καποια καφετερια.Η γκομενα αυτη απο τη Μοσχα θυμαμαι μου ειχε πει στη ντισκο θα ντυθω ετσι που θα με κοιτανε ολοι.Εβαλε κατι ρουχα που ηταν πολυ κακογουστα ενα μακρι φουστανι ανοικτου χρωματος με κατι σα λουλουδακια και παπουτσια χωρις ψηλο τακουνι (που μου ειπε οτι τα παπουτσια κοστιζαν 400+ Ευρω :2funny: και το φουστανι αλλα τοσα :2funny:)ητανε χάλια δεν την κοιταγε κανενας μαλιστα ολοι με κοιταγαν περιεργα πως και ημουνα με μια τετοια χάλια γκομενα :2funny:.Την αλλη βδομαδα βγηκα με την γκομενα με το παγωτο που ειχε βαλει μια μινι φουστιτσα με ενα τακουνι στυλετο και ειχανε μεινει ολοι! :)τα'χανε παιξει!την φουστιτσα την ειχε ραψει μονη της!τα παπουτσια και τα ειχε παρει απο μια αγορα.----Το αλλο που μου κανει εντυποση ειναι που πανε και παιρνουν δινοντας τρελα λεφτα ενα μπουφαν αντιανεμικο ή δερματινο που ειναι χαλια αλλα ειναι φιρμας :2funny:Μπορουν να δωσουν και 700-800 Ευρω!Με τοσα λεφτα εγω πηρα τη γουνα απο Πονυ!που δειχνει πιο πολυ Χλιδατη!

φιλε σου προτεινω να παρεις και μια γουνα απο ασβο ειναι must
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
08_mashulya-3.jpg
12_karolina-1.jpg
12_karolina-2.jpg
22_natali-1.jpg
russian-women-lenadrgn_r.jpg
http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=140407.0;attach=397552;image[/img[/URL]]

Ρ'ωσσικο Ντύσιμο  :headbang3:
[/quote]

Αππαπαπαπαπα ουτε για αστειο.  :banghead: :banghead: :banghead: :banghead: ;D ;D ;D ;D ;D
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom