Νέα

Πορνο-μετανάστης !!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα greece
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 499K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Yorgos

Τιμημένος
Εγγρ.
21 Σεπ 2005
Μηνύματα
15.504
Κριτικές
22
Like
55
Πόντοι
4.095
Δημητράκης vs. Τσίπρας.

Απλά και εύκολα, άντε γεια!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
το εχει το πουστρακι ευκολα ο μητσαρας
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Αυτο ειναι το τελευταιο μου βιντεακι :2funny: [youtube=425,350]RKELfOtwz8Q[/youtube]
 

Αλιντισσα

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2011
Μηνύματα
4.083
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
16
:think: Με ποιό nick να μπαίνει εδώ ο Λαζόπουλος? :rolleyes:
Κανένα άκυρο νικ θα είναι με 5-6 ποστ να μην δίνει και στόχο :grin:


Τώρα που το έφερε η κουβέντα..Είχαμε ένα θρεντ "ποιοι διάσημοι γράφουν στο μπου" και το ψάχνω πολύ καιρό.Αν το βρει κανείς ,ας στείλει λινκ. :)
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.325
Πόντοι
736
Τσάρε πασών των Ρωσσιών , εάν διαβάσει κάποιος τι έγραφες πριν δύο χρόνια θα συμπεράνει ή ότι είσαι προφήτης ή μάγκας, ξύπνιος και διορατικός!!  :rockon:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Μπηκεs στο Πανθεον των διασημων τωρα.....Φτιαχνε συνεχεια βιντεο
Εχειs συνολικη ευθυνη τωρα.....Συνευθυνη
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
γιατι δεν το πιστευετε?  :rolleyes:

ο μεγας κλωνοκυνηγος Νωντας ειχε αφησει τετοιες υποννοιες πριν τα σκοτεινα συμφεροντα τον φανε...
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Κι ο Παπαζολης ειναι η Ρωπα?
;)

lazopoulos_10_mikroi_mitsoi_komotes_2_LOL.jpg
 

sperminator_tx

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2009
Μηνύματα
492
Like
4
Πόντοι
1
Εδω θα διαφωνισω.Θα ελεγα το αντιθετο Ελλαδα ψαρωνουν οι γκομενες.Η γνωμη μου ειναι οτι ειμαι διαφορετικος απο τους Πιρφορους.Δεν εχω μουσι :2funny:Ντυνομαι οπως γραφεις διαφορετικα και ειμαι στυλατος.Το κακο ειναι οτι οι Ελληνιδες ακομα και οι ωραιες δεν μπορουνε να συγκριθουνε με της ξενες.Ειναι σα να συγκρινεις LADA με BMW το LADA οτι ζαντολαστιχα και να του βαλεις δεν προκειται να γινει BMW ή MERSEDES.Αν δεις το βιντεακι μου Ο ΠΟΡΝΟΜΕΤΑΝΑΣΤΗΣ ΣΤΗΝ ΑΡΜΑΤΑ θα δεις οτι εκει ηταν πολλες διασημες Ελεεινιδες (αν προσεξεις ακουγονται που μιλανε και προς το τελος της δειχνει λιγακι σε ενα πλανο) που δεν τους εδωσα και πολυ σημασια.Αυτο που λες με τα Κλαμπ μονο στην Ελλαδα το εχω δει :2funny:γκομενα να κοιταει Πορτιερη! :2funny:Επειδη πηγαινω Ντισκο συνεχεια και τους ξερω ολους τους Πορτιεριδες.Θα πω οτι στη Ρωσσια δεν εχουνε καμια περαση στις γκομενες δεν εχω δει γυναικα να θελει να βγαλει γκομενο πορτιερη.Ειναι πολυ καλα παιδια οι περισσοτεροι.Ειναι απο αλλες πολεις αρκετα συχνα ειναι Αστυνομικοι ή φοιτητες της σχολης της Αστυνομιας που τη νυχτα δουλευουν πορτιεριδες για να βγαλουν κατι παραπανω.Αν διαβασεις τι εχουνε γραψει τα παιδια που ειχαν ερθει εδω (Π.Χ.ο Gangzxa περσι το καλοκαιρι) γραφουν οτι οπου πηγαινα ολοι με χαιρεταγανε και κανανε χωρο για να περασω :2funny:ενοοειται οτι παντου εμπαινα τσαμπα :)Θελω στο επομενο βιντεακι να τραβηξω τη σκηνη  που ο υπευθυνος του Παρκινγκ εξω απο την Ντισκο διωχνει τους Ταξιτζηδες για να βαλω εγω τ'αμαξι μου :)!

δεν ειναι θεμα μονο ομορφιας δημητρακη...μπορεις να βρεις ωραιες ελληνιδες σημερα...απλα ειναι λιγες μεσα στον μεσο ορο κ οσες ειναι τυχερες εχουν ανεβασει τον αμανε ψηλα..αλλου ειναι το θεμα...στη νοοτροπια...οι ελληνιδες εχουν βγαλει αρχειδια...δεν ειναι θηλυκα...κ ειναι πολυ κακομαθημενες...το ρωσιδακι σεβεται την τσαπου....γνωριζει ποιος ειναι ο ρολος της...δεν το παιζει φεμινιστρια...δεν ειμαι φαλοκρατης,αλλα οσο να ναι αυτο το μπερδεμα των ρολων ειναι που μας εχει φερει σε αυτη την κατασταση...το μονο που φοβαμαι ειναι οτι οσο μπαινει χρημα κ στα πρωην ανατολικα κρατη τοσο θα χαλανε οι γυναικες κ θα μιμουνται τις δυτικες...γιατι μην ξεχνας οτι κ οι δυτικοευρωπειες δεν ειναι καλυτερες απο τις ελληνιδες...ισως ειναι ακομα χειροτερες...εζησα κ ανατολικη ευρωπη κ δυτικη κ μπορω να συγκρινω...γυναικες ειναι μονο οι ανατολικοευρωπαιες τουλαχιστον τη στιγμη που μιλαμε...για αυριο οπως ειπα πολυ φοβαμαι....
τα γουστα που λες με το παρκινγκ κ τις τσαμπε εισοδους στα κλαμπ δεν ειναι κατι αγνωστο σε οσους εχουν ζησει εξω σε αυτα τα κρατη...εκει κ μονο αν εισαι ελληνας ξερεις να φερεσαι,δηλαδη να μην φερεσαι σαν τον γνωστο ελληνα καγκουρα του εξωτερικου που πουλαει μουρη στους ντοπιους κ οταν εισαι τακτικος πελατης χωρις απαραιτητα να ξοδευεις πολλα σου ανοιγουν οι πορτες...δεν χρειαζεται να εισαι ο σομμερ για να βγαλεις γουστα...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Θα ελεγα οτι Δυτικη Ευρωπη οι γκομενες δεν με κοιτανε λιγοτερο απο Ρωσσια (μιλαω για Γερμανια που εχω παει μερικες φορες) δεν ξερω γιατι?Ισως το ντυσιμο?Ισως το στυλ?τι δεν μου αρεσει σε αυτες!ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΕΡΗΠΟΙΗΤΕΣ!οταν βλεπεις μια γυναικα με σπορτεξ παπουτσια τζιν παντελονι ενα απλο μπλουζακι κοντο μαλι και αβαφτη πως μπορεις να βγεις μαζι της! :rockon:Δεν ειναι  ελκιστικη.Για τους Ελληνες που λες το αντιθετο!ο Ελληνας τωρα τελευταια ντυνεται πολυ ασχημα!Μουσια κατι αντιανεμικα φουσκωτα μπουφαν και κατι ορειβατικα μποτακια :rockon:παντος δεν εχω δει κανεναν να φτανει στην Ντισκο και να γινεται αυτο που γινεται οταν φτανω εγω.Δεν ξερω γιατι αλλα τραβαω την προσοχη οπου παω :2funny:Αν δεις το βιντεακι μου στην Αρματα θα δεις οτι ηταν Ελεεινιδες διασημες στην παρεα.Οπου πηγαμε κοιταγε ο κοσμος εμενα δεν κοιταγε αυτες.Συντομα θα λυθει το μυστηριο :2funny:γιατι γινεται αυτο? :2funny:Αν δωσω συνενευξη σε καποια καναλια θα βγουν καποιοι ψυχολογοι θα αναλυσουν και θα πουνε γιατι γινεται αυτο :)Και εμενα εχει κεντρισει το ενδιαφερον μου γιατι οπου παω τραβαω τοσο πολυ την προσοχη :think:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom